Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Witam witam !!!!! :D:D Matko droga! Jakie zmiany ! Ach jak tu ładnie :D A jakie mam zaległości ;( Cieszę się, że mogę tu wkońcu troszkę znów popisać. Ale.. praca jeszcze nie skończona ;) no.. prawie, promotor sprawdza już od tygodnia, ale podobno jakoś na urlop się wybiera ;) Jestem dobrej mysli w końcu, bo przecież napisałam, tylko poprawki podsumowanko i jeszcze coś tam dopisać (bo nie zdążyłam hihi) ;) Taka byłam zajęta tym pisaniem, bo chciałam szybko skończyć, że przez tydzień to prawie z domu nie wychodziłam, komp komp komp -- ble.. bo tylko praca , a nie przyjemności ;) A do tego jeszcze mój luby zachciał wyjazdu urlopowego (no jakoś nie chciało mi się itp.. i ta praca ;) ). No, ale w końcu wyciągnał mnie na tydzień nad morze ;) Noo.. ale wystarczy na razie hehe zostawię Wam trochę niedomówień (a coo nie wszystko od razu musze powiedzieć, stopniowo :P) A co u Was? Co tu się działo i dzieje ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo matko jak zobaczyłam w linku ten numer 9990 to zamarłam... myślałam, że więcej się nie da.. a mój opst poszedł w niepamięć.. na szczęście nie ;) No dobra, wiem, że wpadłam tu jak filip z konopii z tą moją radością, wiem, że dziwne rzeczy się tu dzieją... ale to chyba lekka przesada... Co do krwi... (bosz...) to jak dla mojego wujka zbieraliśmy krew na operację (do czego to doszło w tym kraju), to wystarczyło powiedzieć, że się daje krew dla tej i dla tej osoby, a nawet można pytać tych innych co dają też, bo może jak nie dają dla nikogo, to przecież mogą powiedzieć, że dają dla tego konkretnego potrzebującego. Wiem masło maślane, ale może ktoś załapie. Tylko... że dla wujka to wystarczyło oddać krew bez względu na grupę, żeby oddać tylko. I wiem, że w dwóch miastach oddawane było. Acha... nie podoba mi się zbieżność zbierania krwi dla jednej osoby z tymi mailami o drugiej................. Zaczynam śledztwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> witam witam witam 🌻 gdzie ty byłaś jak cię nie było :D Tygrys ---> no ja się też piszę na twoje zdjęcia Amok ---> jak tam? słońce w Krakowie świeci? W Poznaniu słońce i gorąc super :) Chciałam poczytać na balkonie, ale nie wytrzymałam nawet 15 minut w tym promieniowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze mówiąc wakacje dla mnie są takie same jak każdy inny czas w roku. Z ta róznicą :) że mój syn częściej odgania mnie od kompa bo chce grać. A pogoda? Ciemno, zimno i chyba pada a własciwie padało na pewno. Nawet lało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok ;) i dobrze, że wyciąga.. A deszcz.. no cóż, ale przynajmniej chyba nie tak zimno jak jesienią? .. ;) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - w Krakowie leje, od 3 dni - mozna sie zalamac! To nie do wytrzymania! Tygrys - oczywiscie, ze chce zdjecia, teraz mam skrzynke 250 MB wiec musisz sie postarac zeby ja zapchac! ;-) Nic mi sie nie chce przez ta pogode... Ale pracujemy teraz nad fajnymi rzeczami w pracy, wiec mam rozrywke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Czekam az Aniol wyplynie spod prysznica i wyruszamy na miasto, dzis ostatnia szansa po temu. No, szam, z Toba to ja bym sie nawet piwka napila (choc z reguly nie pijam), bo lubie towarzystwo pieknych kobiet (bez podtekstow, ja tylko niewinnie podziwiam urode kobieca, bo kobieta to fascynujace stworzenie). Wybacz skleroze, gdzie mieszkasz? ghana, mnie tez wypada mniej wiecej 4 dni w Pradze, wystarcza, zeby sie zauroczyc, prawda? :) Kurcze, niech przestanie padac, bo ja sie do Kraka w pon wybieram :0. linking, bedziesz czekal przy komputerze? Jesli nie, to i tak Cie kiedys jakos dorwe, bo mi brakuje pogaduszek z Panem ;). mala, oddaj sie slodkiemu lenistwu, skoro nic Ci sie nie chce :). majorek, masz racje z ta krwia, ja oddam krew w Krakowie, albo w Kwidzynie jesli uda mi sie tam wdepnac przed wyjazdem. Mam inna grupe, ale to nie szkodzi, wystarczy podac dane osoby potrzebujacej (imie, nazwisko, date urodzenia) i miejsce docelowe, a ta osoba dostanie krew z banku - po prostu zrobia taka jakby wymiane. Odpusc sobie sledztwa, te dwie sprawy sie nie lacza, wierz mi. Air, jutro powita nas mam nadzieje cieply wieczor w Poznaniu. Oby tylko za bardzo za dnia nie grzalo, bo samochod sie w mikrofale zamieni ;). Amok 🖐️. znudzony, popieram Twoja decyzje. Muzeum seksu mamy i w Amsterdamie, nawet tam bylam :). Tygrysek, Dark 🖐️ Iwka, gratulacje 1000 :). W ogole 🖐️ wszystkim i lece, bo Aniol wynurzyl sie w koncu spod prysznica :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, hm, hm, hm...nie, lepiej napiszę gdzie mieszkam, otóż wew stolycy naszej pięknej. Słonko świeci wspaniale i ciepło niemożebnie - rano było chłodno i teraz mam przynajmniej o 3 sztuki odziez za dużo;-) a dzisiaj jest - poniekąd moje święto!! bo dokładnie 8 lat temu, o 17.50 29.07.1996 r. urodziła sie moja córeczka Zuzia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air.. przy kompie więszość czasu ;) :P Ghana zatkajcie tą dziurę w niebie ;) ;) Akara a czemu ostatnia ta szansa? :) Dokładnie - wymiana, tego słowa mi brakowało ;) Wiem, że nie łączą, a śledztwo miało tyczyć tej gorszej - i niestety.. tylko potwierdziło mi, że muszę uwierzyć w tą wiadomość :( Widziałam Cię ... w Międzyzdrojach (ale nie tam urlopowaliśmy)... w ... oceanarium hahahaha :P Szam gratuluję takiego wspaniałego przeżycia te 8 lat temu ;) ;) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Szam i ukłony dla Jubilatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Ty Szam stara dupa jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mam tylko kilka fotek sciagnietych z komory. Wiecej bedzie jak mi kolega to plytke ze zdjeciami, co je pstrykal :) Amok -> a zaraz potem wyjrzy slonce, zobaczysz :) Majorek -> nie badz taka, powiedz cos wiecej :) Kiedy obrona?? Jakie plany na wakacje?? Oraz oczywiscie GRATULUJE zaciecia do pisania :) Mała -> to gdzie jedziecie?? I kiedy bysmy mogly sie spotkac, musze Ci ksiazke oddac - wspaniala byla :) Szam -> wszystkiego NAJ dla Zuzi!! :) Pewnie, ze sie musimy spotkac :) Jak tylko bede miala czas to z checia Zusie podszkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> no tak to wygląda :P hehe ale to nie zupełnie tak jest. Bo ja kilka razy dziennie wpadam na chwilkę i to tak wygląda jakbym cały czas była :D Akarka ---> :) no chyba jednak będzie ciepło, bo pogoda jest od kilku dni piękna i ma tak zostać jeszcze przez jakiś czas. No i bardzo dobrze, bo w sobotę moja mama robi swoje imieniny na działce pod gołym niebem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, Amok, dziekuję bardzo w imieniu własnym i córeczki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygruniu, dziękuję za zdjęcia...tylko jakieś takie małe i lekko zamazane, ale to pewnie przez tą prowizorkę ;-) Zmykam do domku, bo jadę ppo Zuzie, która się z Babcią wczasowała pod Wawą... pozdrówka i do jutra:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoki
Tygrysku... A zdjęcia dla stałego wielbiciela?????? Gdzie?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz co się dzieje jak się starszy człowiek przejmie? Amoki mu sie robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok -> juz sa :) Szamcia -> male i rozmazane, bo to sa zdjecia robione komorka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - dziki za zdjecia, ale czekam na te lepsze, bo na tych nie mozna w pelni docenic calej pionierki. Ja mialam w tym roku podjechac na oboz, ale mi sie nie udalo. Szam - zyczenia dla Zuzi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zdjątka Tygrysku. Ghana... U mnie tez leje. Może dlatego że mieszkam w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam sie i wszystko mi wcielo :( w skrocie Akarka - robie sobie cud leniuszkowanie :D Akarka, Ghana, Amok - bede przejazdem w Krakowie we wtorek - piszecie sie an spotkanko? :P - jak juz bede wiedziala co i jak, to dam znac no to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem juz po :) Drastycznej roznicy nie ma, sa troche krotsze i mocno wycieniowane oraz postrzepione :) Mnie sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ---> dziękuję za zdjęcia, chociaż chciałam to samo co Szamik powiedzieć, że małe i zamazane, też czekam na normalne :) Ale mimo skromnego rozmiaru zdjęć, widziałamże cię Elles odwiedziła :D Miałaś więcej szczęścia niż ja. A co do fryzjera, to ja kocham chodzić do fryzjera, szczególnie do mojej Marzenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×