Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

U mnie sloneczko piknie swiecilo, wiec wzielam piesa i poszlam ze znajomymi na pifko na Starowke :D Faaajnie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światło, radio, komputerki, kawa, przywitać się DZIENDOBRY sprawdzić pocztę, wywalić 300 odwirusowanych meili, Fajny dzień się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popilnuję wyrka, coś do zrobienia? Sprzątać nie będę, nie martwcie się ale jakby coś - to proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jeszcze dwa meile, trzy faksy i chyba będę mogła wyskoczyć nad jeziorko... może jakaś żaglóweczka chociaż na gdzinkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu nie wiem co sie dzieje ale nie laduje mi sie ostatnia strona Diabla, wiec nawet nie wiem kto byl pod lozkiem i co sie dzialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu nie wiem co sie dzieje ale nie laduje mi sie ostatnia strona Diabla, wiec nawet nie wiem kto byl pod lozkiem i co sie dzialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu nie wiem co sie dzieje ale nie laduje mi sie ostatnia strona Diabla, wiec nawet nie wiem kto byl pod lozkiem i co sie dzialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..ja juz doszedłem do siebie :)..przestało wiać :D ..ale jestem pełen podziwu dla jednej istoty ..qrde..od 15ej się szykuje ..do wyjścia ..a mamy iść .. tylko dwie ulice dalej do wypożyczalni,po jakiś film na wieczór ...:):):)..aż się boje ile będziemy wybierać ..film :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurczę :( Niedobrze się skończył dzisiejszy dzień. Kota nie mam, Michu się na mnie pogniewał, smutno mi. I nawet nie chce mi się nic więcej pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Powiem w tajemnicy ;) że dziś mam imieninki :P Tigruś no co tam, jeszcze masz problemy z Kafe? Saszka - biedaczko.. sama tu się musiałaś męczyć ;) I jak, wyskoczyłas nad wodę? J23 jak tam wycieczka do wypożyczalni? ;) ;) ;) Agravka 🖐️ jak to.. w klozecie??????? ;) ;) :D Air 🤗 no.. nie może być tak źle.. jutro pewnie mu przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To Majorku wszystkiego najlepszego 🌻 🌻 🌻 Może mu przejdzie, pewnie przejdzie, ale to nie zmienia faktu, że teraz jest mi źle i boję się. Ale to tak na marginesie, nie chcę się tutaj mazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air dzięki :D:D ale teraz to chyba Tobie się należy 🌼 i ❤️Jak dla mnie możesz się nawet pomazać... może Ci ulży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...🖐️ majorek ..>>..🌻🌻🌻 ..Wszystkiego Naj...naj ..naj .. ....................samych radosci ..Milosci i slodyczy ...Gio..Ci ..życzy ..👄 Airek ..>>..troche \"..piepszu \"..sie przyda ..dla pikanterii w związku ..!:D Agravka..>>..a ty kto..?nowy Diabel czy ..przefarbowany ..? Borewicz ..>>..bo widzisz niektore kobiety to taki ..\"dziwny\"..naród...! .......................czasem i po to ..żeby \"wyrzucic smieci \" ..trzeba sie podmalowac ..! :d ...i lepiej nie wnikaj ..dlaczego ..!!!:D Tygrysek ..>>..dzieki ..poczytalam ..Jutro ruszam w plener ..po bankach ..bo czas mnie ..k...@#$%& ...goni ...i zima za pasem ..!:D Saszka ..>>..bidilka ..sama ze soba dzis ..konwersacje prowadzila na Diabelkowie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> ulżyło :) Przynajmniej jakieś miłe słowa na moje podłamane serce :P hehe ale dramatyzuję. Jakby pierwszy raz zaistaniało jakies nieporozumienie. Tylko nie podoba mi się męskie załatwianie takich spraw. Nie chce rozmawiać, warczy na mnie. Kobieta musi być cierpliwa, szczególnie taka jak ja, która chce żeby wszystko było zawsze wyjaśnione i cacy, i żeby się nie rozstawać w gniewie. Dobra jest zasada żeby nie iść spać nie załatwiwszy wszystkiego z dnia, ale co ja mogę, muszę jakoś zasnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszlo do mnie poczta pantoflowa ze Majorek ma dzis urodziny Majorku ..wszystkiego NAJ ...naj ..naj ..lepszego, slodszego, bogatszego .no juz sama wiesz co jeszcze ..i miliona lat zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ...wszystkiego najlepszego🌻 ..a w wypożyczalni poszło juz lepiej :D ..oglądaliśmy \"Ciśnienie\" .. thiller o łodzi podwodnej ...bdb.film ..cały czas trzymający w napięciu!..z elementami ..wyskoków znienacka :) Gio ..qrde...ja wiem.:D:D..ale to takie ..czasem ..jest zabawne ;).."a w czym mam iść ".."a jak w tym wyglądam "," a ..tak jest dobrze " ," a może tak lepiej ".."a te buty ..czy te", no i te ..przeglądanie sie w tym co wszystko odbija ??:D:D:D hihihihi..;) Airka ..no wiesz ..co ..qrde...Ty sie nie mazaj ..tylko trzymaj fason ..jak mawial moj św.pamięci dziadek :) ..a z M to daj mu czas na przemyślenie...może i zatrybi ..co jest grane ...nerw ..to zły doradca . Tygrys...coś tam z kompem zmalowała ...że strony nie widzisz ?? zamalowałaś monitor ??:P:D no ..a Saszka ..to se dzis pogadała ..do lampy ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do lampy, tylko do obraza Podejrzevam, że diabeł agravki cierpi na niestravność, niepravdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ;) dzieęęęęęęęki bardzo :D Jak tam z bankami ? Ait ;) to dobrze, czasem warto przeczyścić spojówki :D:D:D Wiem cos o tym, bo ostatnio też u nas nie teges ;) ;) i podobne zachowanie :) tylko, że jesteśmy na odległość, więc ograniczyło się to do ograniczenia głuchych i ewentualnie nie napisania smsa czy maila (chociaż normalnie też rzadko to robił), tylko jak w końcu zadzwoniłam, to było niemiło .. ale .. ponieważ taki kontakt, więc tylko czasem się tym \'interesuję\' ;) ;) Chyba trochę zagmatwałam :) Kaya :D tylko imieninki (urodzinki miałam na wyjeździe urlopowym :0 ), ale ślicznie dziękuję :D Bore dla Ciebie również wielkie dzięki za życzenia :D Filmu nie znam, ale opowiadasz ciekawie ;) Hehe ja też tak mam ;) tylko u mnie jest też \"nie mam co założyć\" hiehei :D Saszka hehe zagravkowałaś Agravkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..ja już spakowany ....to brykam ;)..trzymać się tam poręczy..bo kto za was poręczy ;) Saszka ..oj ..na cos on cierpi..hihi Tygrysica,Gio i inne Wawkowce... ..w piątek nawiedzam Wawke :P:P:Dchyba ;) na 99.9% ..ale oczywiście ..wcześniej dam znaki dymne,więc możemy sie zdiablić;):D lub wpaśc do sphinxa na małe co nieco,jeśli jeszcze nas tam wpuszczą :D:D:D 6eśc Kaya;) Majorek ..na zdrowie ..oczywiście Twoje ;):):classic_cool: no ..to ..paaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :D Dzisiaj już lepiej :) Majorek ---> my też jesteśmy na odległość, po dwóch stronach miasta, więc te ograniczone kontakty to się też głównie odnoszą do smsów i gadania na gg :D Ale już rano zadzwonił, niby w sprawie zawodowej ale i to dobre :) a potem napisał, żartując z wczorajszego problemu. Muszę wrzucić na luz. Teraz idę do lekarza na kontrol. Trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow mam jakies problemy z netem, czy od rana naprawde nikgo tu nie bylo??? Air -> ❤️ 🌻 :D dobrze, ze juz jest lepiej, teraz trzeba sie odpowiednio pogodzic... ;) Jak idzie pisanie MGR?? Ile stron juz masz?? Kiedy bede mogla je poczytac?? Borewicz -> qrde.... mam nadzieje, ze nie w pt wieczor, bo ide na wieczor panienski do kolezanki :P Chyba, ze chcesz byc jego glowna atrakcja :D :D Majorek -> wszystkiego NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ 👄 🌻 ❤️ :D Saszka -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabelki :) Jestem juz we Francji... dobre czasy sie skonczyly :( Jutro zabieramy sie za przygotowania do przeprowadzki... nudzic sie w kazdym badz razie przez nastepne trzy tygodnie i pewnie wiecej na pewno nie bede ;) :P AIR - i jak tam udala sie kontrol?? :) Majorek - spoznione, ale z glebi ❤️ najserdeczniejsze zyczenia imieninowe :) 🌻 👄 Widze, ze kolejne spotkanie w W-wce sie szykuje - nie zapomnijcie pifska wypic za moje zdrowko ;):D Nic, pozdrawiam wszystkich i zmykam 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> siii :) pogodzić to my sie pogodzimy :) Jutro mi obiad gotuje :D Praca trwa, ale jeszcze się do czytania nie nadaje :) Może pod koniec tygodnia :) Margot ---> kontrol się odbyła i wypadła dobrze :) Brrr nie lubię przeprowadzek. To znaczy nigdy się nie przeprowadzałam :P ale wiem jak wygląda remont a przy przeprowdzce trzeba wszystko ruszyć z miejsca i przenieść i znowu układać, ale już przestanę cię dołować, bo pewnie już w stresie jesteś :D No faktycznie pusto puściutko tutaj dzisiaj. Wszyscy pracują, albo na urlopie, albo co robią? Przyznać się gdzie bobrujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek...ja to mam dopiero poslizg z zyczeniami :) no,to wszystkiego NAJ...🌼 :D Tajger...werbuj Borewicza na ten panieński!:D...eee,ale jakby co to nie ja mowilam bo mi Ell jutro wleje ;) Margot...mam nadzieje ze to twoja ostatnia przeprowadzka i ze neta tam mieć bedziecie ;) Air...robią \"albo co\":D bafcie sie dobrze i rozrabiajcie do woli Diaboły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> nie obiadek mialam na mysl :P Nie czytac a pisac masz :P Kasiek -> nigdzie go nie werbuje, bo juz mi sie oberwalo, za sam pomysl ;) :P :D Margotko -> pomysl o tym, ze w koncu wprowadzasz sie do wlasnego domq z OGRODKIEM!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×