Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość znudzomycenzura
Dzieki tym co o mnie pamietaja 🖐️ ja tylko na chwileczke bo za chwile idziemy na impreze na swierzym powietrzu, fajnie ze pogoda dopisuje i jest superowo. Mamy zamiar sie dobrze bawic u znajomych ktorych nie widzielismy z rok czasu. Gio to sie bardzo cieszymy z dobrej wiadomosci, bo nie lubie tych zlych ❤️ Buzka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok.. no widzisz.. a mi nawet z Małą nie udalo się spotkać.. mimo, że tak bisko mieszkamy... ;);) ;) Znudzony :D A ja właśnie na to świeże powietrze wygoniłam mamę na spacer z psem... tylko, że unas.. to już ciemna noc hahaha A Akara.. to chyba nie w kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę... :-) Gio... jest dobrze, będzie lepiej... :-) Uff! Ale mnie paluchy bolą... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - wyprzytulaj psiaka ode mnie ❤️ Niech szybko zdrowieje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa fryzurka jest suuper!!! :D I sie podoba nie tylko mnie ;) :D Gio ->❤️ i dla suni tez ❤️ teraz duzo mocy posylam zeby raz, dwa do pelni sil wrocila 🌻 Elles -> dziekuje :) wpadnij do Wawy to zobaczysz ;) :D zapraszam :D Linki -> :D :D :D :D :D Majorek -> niestety Zuzi nie bylo, poznalam za to P., krotko go widzialam ale przytojniak z niego jest bardzo sympatyczny zreszta :D Aha, AKara jako pierwsza dostala zdjecia, ona taka fryzurke wymyslila co sie w pelni z wizja Pani Danusi pokrylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni a Ty znów w środku nocy na chwilę :D Tygryś widziałam powiadomienie, ale jeszcze ine oglądałam zdjęć :) Ooo szkoda.. że jej nie było ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :) tia.. zasiedziałam się.. ale zebrało nam się z kumplem na zwierzenia na gadaczkach :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen dobry!! nowy piekny dzien mamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Melduje sie jako pierwsza pod lozkiem i informuje, ze wieczorem i w nocy mnie nie bedzie, dostalam maila od Admina, ze cos tam robia i nie bedzie netu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej:) buziaki dla wszystkich:) jestem juz w domku ale tylko do jutra:( nie wiem co sie dzieje...duzo tego wszystkiego..czytania na pare dni:P majorek.....co z wiatraczkiem??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na dluuuuuuuuuuuuuuuuugim spacerku z psem, chcialam sobie sama polazic i pomyslec, udalo sie w polowie, bo potem spotkalam kolezanke ;) :D Blixa -> 🖐️ czy my sie znamy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek...:)raczej nie:) ale milo mi bedzie poznac:) blixa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony 🖐️ hehe za granica??..hmmm..nie...egzaminki mialam..bo mi sie uczyc w czerwcu nie chcialo:) ale wegry na mnie czekaja pod koniec wrzesnie...podobno:) albo slowacja albo wlochy...kumpel obiecal mnie zabrac....:)..zobaczymy co z tego wyjdzie:)potrzebuje jakiejs odmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka >>.. w domu \"szpital na peryferiach\".. !! Wszystko sie kreci wokol jednej malutkiej Saruni ! Jej dwie coreczki leża obok i udaja ze tez sa chore !!..normalny cyrk ! Mała zjadla jednego biszkopta ..ufff...! :) ...lece na kroplowke ..🖐️ Dla wszystkich ..buziaki !!! ..acha ..Tygrysie ..:D..dzieki za ruchome gify ..:D..no no ..ciekawe komu moglabym takiego podczas rozmowy zaserwowac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam poki Net jest ;) :P Gio -> komu?? no.... ee..... nie wiem, nie znam Twoich znajomych :D Jeden biszkopcik na dobry poczatek a potem to juz bedzie pelna micha w brzuch znikac ;) Blixa -> pewnie pojawilas sie jak bylam w Amsterdamie ;) :P Fajnie masz, pod koniec wrzesnia jeszcze gdzies wyjechac :) a jak egzaminy?? wszystko zdane, mam racje?? :) Znudzony -> :D 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem wlasnie:) i sie troszke denerwuje...no i jeszcze te ptzreklete paprotki mi zostaly..ale to dopiero 14...dopiero??!! to juz we wtorek...hehe jeszcze 2 dni nauki i wolnosc..tak czy siak:) Amstrdam...super!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) łooł.. albo mi net lepiej chodzi.. albo.. coś tu taj usprawnili (tlen, o2, kafe itp).. bo wczoraj to nie mogłam się doczekać aż mi się w oknie odpowiedzi pokazały stronki na dole.. a dziś szybko pięknie się pokazuje.. Diabły tez szybko zaskoczyły :) :) :) Hmm niedziela.. a ja znów.. wojnę toczę.. to znaczy wypowiadam.. i walczę.. głosem.. ;) ... Tiger oo biedna i co Ty zrobisz? :) będziesz miała co robić na kompie bez neciku? ale za to będziesz mogła jakieś inne zaległości ponadrabiać, coś poczytać.. zająć się sobą.. itd :P ;) ;) \'ja, ja, wybierz mnie\' buhaha .. z czymś mi się to skojarzyło.. film.. reklama.. dowcip? Blixa 🖐️ odwidziało mu się.. stopniowo warczał coraz mniej.. a teraz.. jakoś wcale.. (noo i niech tak zostanie :D) Paprotki jeszcze hihi - uda się:D Kai :D:D masz już necik? to opowiadaj co u Ciebie i jak zyłaś tyle bez nas? :) :) Znudzony fajtycznie często teraz jesteś ;) ogród.. heh a umnie .. było łądnie po 10.. potem.. koło 12 zaczęło się psuć.. zachmurzyło powiało silnie.. a nawet niedawno popadało.. ale mało ;) ;) Giovi udają, że chore hahahahah zazdroszczą uwagi, a może.. Sarunię wspierają :D:D A propo imienia, to moja pierwsza sunia tak się wabiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa -> bedzie dobrze :D Majorek -> a nie wiem skad to jest, ale mi sie podoba :D A nie przypadkiem \"Shrek\"?? Tetxt osiolka :D Co bede robic?? Mam do napisania kilka maili i listow, wiec sie tym zajme :) Mam nadzieje, ze w pon. juz bedzie Net :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...masz pieski malutkie...jaa..tez tak chce...niestety mam tylko swojego starego siersciucha ktorego kocham chociaz jest rozpuiszczony do granic mozliwosci.... ok ide sie uczyc..juz od godziny i 23 minut..hehehe nie ma to jak zapal do nauki... milego dnia zycze:)..chociaz robi sie coraz chlodniej juz:(..ale nic to...wystarczy serce gorace i wygodne meskie ramiona....ewentualnie kobiece:) jak ktos ma sie do kogo przytulic to niech korzysta i zbiera ciepelko na chlodne jesiene wieczory:) ja nie mam...ale to nic:) poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku.. bardzo możliwe.. :D:D ale moze jeszcze gdzies? może ktoś wie? :) hehehe Noo tak racja, maile hehe też mam zaległości.. ale w czytaniu ;) ;) a dokładniej w oglądaniu załączników.. bo głównie takie ;) Blixa hehe ten zapał.. tia... to normalne .. też to mam.. jaa.. naczelny leń ;) Tylko wiesz.. trzeba mieć te ramiona.. że tak powiem.. pod ręką ;) :) Za to mogę liczyć na moją sunię.. w dzień.. i w nocy haha A propo ramion to .. siedzę sobie przy kompie.. godzina 15 z minutami.. 15:08 komórka dźwięczy.. melodia znana i ukochana, bo Aniołowi przyznana.. i dzwoni i dzwoni.. czyli nie głuchy.. nawet się zastanawiałam dlaczego dzwoni.. może przyjedzie..a może coś ciekawego powie.. :) Biorę, odbieram.. mówię .. słucham.. i co słyszę?? odgłosy.. hah.. odgłosy domowe.. jakieś oddali głosy może tv moze coś.. szumy takie domowe.. ;) ;) no cóż... napisałam mu smska, że jego kieszenie do mnie dzwonią.. albo krasnale.. ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Jakos sie ostatnio odzwyczailam od Kafeterii tzn czytam duzo ale nie pisze bo jestem leniwa ostatnio,ale tez i zajeta,(musze czesciej gotowac)zajelam sie odchudzaniem mojego meza,narazie dietka mu sie podoba schudl 3 kilo w 2 tygodnie.:)Ide gotowac czarny ryz:) Gio:) Usciskaj pieski odemnie:) Tygrysek- ja chce zdjecia Twojej nowej fryzury odwdziecze sie moja nowa tez:) Akara:) Amok:) Majorek:) a ja nie moge wejsc na kafe noramalnie musze przez google niewiem pokopalam chyba cos w tym kompie........ Kai:) oczywiscie ze Cie pamietamy:) Znudzony:) Blixa:) Margot:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×