Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Mała ❤️ poradzisz sobie.... jak zwykle! :):) Air --> to ty tak.. nocą po lasach? :P:D Mi też dzisiaj taka mysl przez głowe przeszła.. coby do lasu.... jak jutro bedzie tak ładnie to skocze :) Borewicz --> a ja? a ja? :P:D Ostatnio łowiłam z 12 lat temu w porcie... :P:D:D Jeszcze się bali ze do wody wlece (brat z tatą) i przywiązali mnie!! na wszelki wypadek.. normalnie nie wiem jak przeżyłam tą zniewage!! :P:P:P Kurka.. fajnie macie...a u mnie bedzie pewnie rodzinka... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis chyba nie usne ..jutro rano o 9 -tej operacja ..! Tak mnie wzielo na sentymenty ze zalozylam nowy temat .. Elles..👄 ..mialas taki swoj piekny wierz ..on by tam pasowal ..!:) Borewicz ..a ja bede stala za toba i krzyczala ..Heeej ..rybaku,...nie bierze ..?..jak szkoda ..a moze ..ciepnij no ta glista troche dalej ..! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio....qrde...jak bym ..mial taka publike na rybach ..to nie ryba ..ale nerw..by mnie wzioł ..to Ty nie wiesz ...że..to relax..cisza..i takie tam ..pierdoły :D:D...a nie ..dalej ...glizde!! :D:D Eles...ej ....a ile Ty razy chcesz być łowiona ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaahaha... :D:D:D:D:D... Z tą glista.. normalnie the best!! :D :classic_cool: Gio :) dziekuję ❤️ A.. czytałam dalej co pisał akido... nie wiem kim jest, ale ja czuję po swojemu... i każdy wie swoje. PS: Koniecznie pisz z kropkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz --> :D:D:D spełnie Twoje trzy życzenia :P:D Tylko mnie weź na ryby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znów i może dziś mi się uda iśc trochę wczesniej spać.. chyab mam lekkie zaległości :) no cio - no nico :P Elles no dół brzydkiej dziewczyny, której \"nikt nie chce\" ze szczególnym ukierunkowaniem na faceta ;) i nie ma z kim wyjść się pobawić ;) :) Heh też wyszłam z psem.. chociaż miałam sama.. ale może to i lepiej, bo tam gdzie miałam iść to i owszem luda kupa ale siedzi to na ławkach i się mogła glapić.. :P a z psem poszłam na szkolne boisko (trawiaste) i se mała pobiegała :) :) I.. jedz normalnie ;) Ja na tych wedkarzy portowych to patrzyłam z przerażeniem prawie (też przywiązałabym ich ;) ;) ) A czemu jak rodzinka to :0 ? b f ja znam te inicjały haha :) Nie bądź leszczu i oddaj im buhahahaha Tygrysek ;) ;) :) skojarzyło :P nie skojarzyło.. a przyjemnie czas spędzilibyście - i miałabyś go tylko dla siebie :D:D:D Air spacer po lesie.. jak miło :) ale hmm racja.. nie za późno? :) A z tym powietrzem to tak jest ;) ;) W szkole haha a nie rzucałaś posępnym wzrokiem, żeby cicho byli? :D:D Mała spal je spal je na stosie - na stos je na stos ;) ;) ;) :P ale Cię męczą.. do kotła z nimi do kotła .. ;) ;) Odzew jest to świetnie, brawo za kampanię :D Jan przede mną nic się nie ukryje ;) haha ile piwa na rybę.. tylko... czy złowicie chociaż jedną hahaha :P ;) Giovi musisz zasnąć, żeby mieć siłę na jutro :) - wiem łatwo się mówi :P Bądź dobrej myśli, życzę pomyślnej operacji i pozytywnego dnia 👄 ciepnij glistą buhahahah Wyświetla, że strona niedostepna, a jednak post wchodzi.. ;) ;) trza sprawdzać choćby w drugim oknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ..majorek ..Tigre 🌻 Elles>>..ja nie pekam ..tez swoje zdanie mam !:) Borewicz ..Ty zberezniku jeden ..Ty mnie tu ze swoim \"nerwem\" nie wyjezdzaj ..na ryby ! Tak to sie tylko węgorze łapie ..! :D Bozee ..co Jo godom ..!:D ( modle sie zebys nie załapal o co mi biega..):D ..ale wysylam posta ..raz kozie smierc..!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów mi wyszedł post gigant.. echh ;) Gio hehe po tym komentarzu.. to i ja załapałam :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek --> jak to nie chce? :P Czy Ciebie nikt nie chce? To my mu zaraz do rozumku przemówimy :P:D:D;) Wszystko w porządku, Majorek?? Mój niedzwiedź sobie nie pobiegał... trzeba z nim iść do lasu... zeby pobiegał... A poza tym teraz sie ostrzej wzieli za mandaty jak pies biega bez kagańca w Gdyni... a mój nie umie biegać w kagańcu bo sie skubaniec obraża, strzela focha i trudno go ruszyć z miejsca :P Oki, bede jeść normalnie... ;) A rodzinka :O bo.... jak sie zwalają co weekend + 3 dzieciaków kiedy Ty chcesz sobie posiedzieć w spokoju i ciszy... na 3/4 dnia.. albo nawet nie spokój.. tylko jakieś ważne zajęcie, chcesz popracować, pouczyć się a oni to mają to.. delikatnie mówiąc gdzieś.. i zdawają sie w ogóle niczego nie zauważać... to... kazdemu sie rodzinka taka znudzi... Jeszcze Ci instalują jakieś g.. gierki w kompie.. i sie o niego kłócą poł dnia... opadają rece. :) Do kotła z nimi, do kotła... :D:D:D kto to bf? :) Kasiek ----> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po pierwszej a ja siedze .Bylam teraz z Sarunią na siusiu bo po tych 2 kroplowkach dzis ..ma nadmiar plynow ! Nie moge spac .. Borewicz mnie tez nerwy biora ..pewnie dlatego takie gooopoty gadam ! Wrzuc na luz ..bo mam stresa ! ( powiedz ze nie zalapales ?) :) Kto moze niech spi ..dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ;) ja napisałam, że w stylu (tylko) :) a że jakoś nie miałam z kim wyjśc i gdzie.. to tak napisałam :) a Anioł przeca w Łodzi :) Tak :) w porządku :) Moja pierwsza suńka to się pyskiem w kagańcu o wszystko ocierała.. nie ważne, że miałam rajstopy.. albo bałam się, że o kogoś obcego się otrze :D Taa tak myślałam, że o to chodzi z rodzinką ;) A b f no pomyśl, czyj nick ma takie inicjały.. ;) ;) Giovi ;) ja tez jakoś często do kibelka latam.. hmm ciekawe ;) ;) Dobranoc, spokojnej nocki Gio :) Ja tez niedługo się wybiorę w wiadomym kierunku ;) ale to jeszcze trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... Gio a ja nie załapałam ale to chyba za późno już ;):P:D Majorek --> to dobrze... :):) 🌻 A bf to też już wiem ;):D Styl wypowiedzi znajomy ;):D Oki... ja mykam.. pogadałam sobie z Kaskiem... powysyłałam jej mp3 :classic_cool: I ide się zawijać po uszy.. :) Dobranoc 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza jestem? niemozliwe :D nie moglam spac - jakby sie chcialo chociaz do 10-tej to i tak sie nie da Gio - trzym sie ❤️ nie wiem, oc mam pisac - zaraz ide posprzatac w domku no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja druga :) Zaraz jade do Szamci sie strzyc :D :D :D :D :D Gio -> jestem z Toba ❤️ Borewicz -> tylko sie nie pomylcie i robakow zamiast ryb nie jedzcie ;) Elles -> przetrwaj koszmarny weekend z rodzinka a potem juz luuuz :D I spacerki do lasu z psem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja trzeci... Witam wszystkich :) Zazdroszcze Ci Tygrysku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ..Bozee..siedze cala w nerwach ..czekam na telefon od lekarza .Operacja od 9 rano a On nie dzwoni ..! Mial zadzwonic jak tylko sie wybudzi po narkozie !!Chyba zaraz zwariuje..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diaboły... Majorek...jak ci troche potrujemy i bedziemy upierdliwi to w koncu przyjedziesz :D Gio...w miare możliwości spróbuj sie nie denerwować...a może ty zadzwon zapytac, lepsze to niż siedziec i myslec co sie dzieje...trzymaj sie ❤️ Tajger...jak fryz? pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalem i znowu piekna pogoda, chyba sie zastrzele :) ale fajnie. Gio niech on juz zadzwoni i to koniecznie z dobra wiadomoscia ❤️ 🖐️ dla wszystkich i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ heh, taki ladny Majorek a takie brzydulowe dolki zalapuje....a ta strona to mi nie podpadla, bo komp sie ostatnio psuje i robi najrozniejsze dziwne rzeczy, na przyklad zawiesza sie w dowolnym momencie.... a ja siedze w dalszym ciagu nad sprawozdaniami z praktyk, bo juz sie zbliza termin odawania, a ten takie numery odstawia...wrrr... Gio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek 🌻 koniecznie pstryknij sobie fotke i wysyłaj swoją nową fryzurkę :) Kurcze, cienie do powiek też? :D:D a jakie?? A co do rodzinki...Ta...łatwo powiedzieć.. Obudzono mnie o 8 rano.. od razu sprzątanie i latanie po sklepach 😠 Przyjechali w końcu w 6 osób, od razu komp.. nowe gierki.. Mały sie obraża.. ech... A teraz właśnie robią grilla (ja zjem sobie banana pieczonego mniam :) ) pogoda się psuje więc zaraz zlecą się wszyscy do chaty i bedzie wesoło :P Jutro też bedą, standardowo, rodzinny niedzielny obiadek...Ale co bede marudzić.:P Grunt to pozytywne myslenie.... :O Gio !!!!! No... co tam z sunią? A ja myslałam ze ty bedziesz na miejscu... blisko sali operacyjnej a nie... tak na telefon..!! Dzwoniłaś?? Wybudziła się? No napisz coś! ❤️ Znudzony, nie szczelaj.... :P Szkoda by nam było takiego znudzonego :) To super ze masz ładną pogode, w Gdyni tylko rano.. ale było tak cudnie, ze tylko się chciało siedzieć z psem na trawie... i tak.. po prostu siedzieć... :) Hehehe... Ciekawe czy Borewicz coś złapał... :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzura jest supernacka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepiekna!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudna!!!!!!!!!!! Jestem Z A C H W Y C O N A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oprocz tej najwspanialszej pod sloncem fryzury zostalam tez ugoszczona obiadem (mniam, mniam). Poznalam P. i krolika :D A potem bylysmy z Szamcia na kawie i mini zakupach :D Byly tanie i bardzo ladne kosmetyki, obie kupilysmy rozne cienie do powiek i blyszczyk :) Na razie mam tylko fotki z komory zrobione, Szamanka robila cyfra ale dopiero w poniedzialek bede je miala :) Ktos chetny?? :D Amok -> a czego zazdroscisz?? Biedronka -> 🌻 nie daj sie sprawozdaniom!! :D Gio -> ❤️ Nie zapomnialam o Tobie i Twej suni, dobre mysli jej posylalam :) Kasiek -> fryz super!! :D Znudzony -> u nas bardzo ladna pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to czego? Też bym chciał być u Szam ostrzyżony... ;) O obiadku nie wspomnę... A na te zdjęcia... Jakkby co to się piszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Lenia mam (nic nie czytalam, przyznaje z gory) i przeziebienie chce sie do mnie przyplatac, ale walcze. Tigre, slicznie wygladasz, wlasnie tak sobie wyobrazalam fryzurke dla Ciebie (kurna, mile mnie polechtalo, ze wersja tesciowej szam zgadza sie z moja, znaczy sie, ze jednak jakies tam oko mam :D). A na wyjscia mozesz na przyklad lekko rozczochrac te wlosy z tylu (i utrwalic lakierem), wiesz, taki artystyczny nielad, z przodu zostaw tak jak jest. Ide gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamka, mala prosba: zapytaj przy jakiejs okazji tesciowa co mysli o dzywce do wlosow henna wax. Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> dziekuje :D Danusia sie spytala jak chce sie ostrzyc, wiec ja mowie ze licze na jej pomysl i powiedziala dokladnie to co Ty!!! O roztrzepaniu wlosow tez :D Masz niebyle jakie oko :D Amok -> ja sie u tesciwej Szamci strzyglam :P spytaj moze Ciebie tez ostrzyze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeejj... ! Jestem zmeczona ale ..very happy !!! :DLekarz zadzwonil o 14-tej ze operacja zakonczona ..a zaczela sie o 10..wyobrazacie sobie ..4 godziny ! dokladali narkoze w trakcie !! Dla mnie to byk szok..!..mialo byc godzine .! Bylo ciezko ..nie bede opowiadac ..zapalenie otrzewnej ..zrosty po drugiej operacji ..komplikacje z sercem w trakcie ..!Wywalili cala macice i przydatki ..! Skonczylo sie dobrze ..juz sie wybudzila i zrobila pare kroczkow w bardzo smiesznym ubranku .Noc mam z glowy ale najwazniejsze ze juz nie piszczy z bolu jak na poczatku ! Teraz tylko przez pare dni zastrzyki z antybiotykiem ..ale robie jej sama wiec nie bede musiala codziennie chodzic ! Za 10 dni zdjecie szwow ! Dzieki wszystkim ..Wasze kciuki pomogly ..!👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :) Cieszę się ze wszystko dobrze... ❤️ Mam nadzieje ze nie bedzie już więcej takich komplikacji!! :) W końcu odetchniesz trochę z ulgą... Tygrysek --> wyglądasz świetnie w nowej fryzurce, szkoda ze nie mogę obejrzeć na żywo :) No... to.. ide z psem... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kochanej gawiedzi :) :) :D U mnie tez piękny słoneczny ciepły dzień :) Mała.. mój Anioł w sobotę to wstaje koło 8,9.. po tym jak z pół hodziny lezy jeszcze w wyrze i może próbuje jeszcze zasnąć.. tak już się sam organizm budzi przez wstawanie do pracy.. a mnie dobija.. bo przez to idzie też wcześniej spać :) :) Amok Ty i tak masz lepiej, bo już widziałeś któreś Diablice (hmm które właśnie, bo mi wyleciało? :) ) Gio, gdy pisałaś o czekaniu na telefon (o 11:57) to sobie tak myślałam, że przecież jeszcze musi operacja trwać ;) Brawo, wiedziałam, że będzie wszystko w porządku, teraz niech sunia wraca do zdrowia :) łoł zastrzyki umiesz ;) Kasiek hehe może wspólnym wysiłkiem w końcu się uda :D:D;) Znudzonycenzurą Ty się nie szczelaj za taką pogodę :D:D Niebieska no tak jakoś wyszło :) a Twój komp to chyba potrzebuje porządnych porządków :) ;) Elles brrr ja też tego nie lubię jak mnie ściągają z wyra, bo ktoś ma przyjechać i coś trzeba zrobić.. :0 Wiesz.. możesz zrobić konto gość czy jakoś o uprawnieniach zwykłego uzytkownika.. a potem.. oo... popsułeś komputer.. albo oo.. wiesz.. komputer się zepsuł... ;) ;) :) Tygrys :D:D jak cudna, to ja też zdjęcia poproszę :) :) Hmm obiadek i inee rzeczy no no ;) A poznałaś mądralińską pogromczynię biedronek? :D Oo tanie kosmetyki... echh :) Akara przeziębienie z kopa za okno :D:D ooo widziałaś już Tigre.. Dla pozostałych mocny uścisk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem przyjemność spotkania się z Akarą, Kachni i Małą... I achhhhhhhhhhhhhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×