Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

wez Bob\'a do lozka :D albo przytulanke jakas ;) Napisalam Ci, ze powinnas spac :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob raczyl usnac w innym pokoju i za Chiny go nie namowie :D Ale zaraz sobie zrobie goraca kapiel i cos poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraca kapiel, to bardzo dobry pomysl!! Tylko kachni, czytac prosze pod kocykiem!!! :) Ja tez znikam, nie bylam w lozeczku moim juz ponad 15h, stesknilam sie ;) :P milej nocki Ci zycze 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien deszczowy :( ide do pracy ... mimo wszystko milej srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Ci Mala, sloneczko swieci :D 🌻 Kachni POBUDKAAAA! ;) :D Albo nie: \"aaaa Diabelki dwa...\" spij, spij, potrzebujesz snu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda cudowna. Od dwoch miesiecy tylko byl jeden zimny dzien. Temperatura codziennie od 21 do 27stC. Jednak noce dosc chlodne. Wczoraj zamknalem basen i zegnaj lato. Od kilku tygodni nie padalo, wiec podlewam trawe i kwiaty. Ciagle szukam nowej pracy ale nic na razie nie ma ciekawego. Dobrze ze ostatnio sa zamowienia i znowu pracuje, ale jestem zdecydowany odejsc jak tylko znajde cos ciekawego. W Ontario (prowincji w ktorej mieszkam) bezrobocie jest 7.2% Anielicy nie chcialo sie isc do pracy, wiec zadzwonila ze ja bola plecy i wziela sobie 3dni wolnego. majorek a ja slyszalem ze jak sie wyciagnie bazooke, to trzeba z niej wystrzelic :D Dark fajny pretekst zeby nie isc do szkoly, skad ja to znam :D Kachni ja jestem, a pisze teraz bo, dopiero sie doczytalem :) widze ze tez lubisz to hobby :) caly dzien w lozeczku, nie pamietam kiedy tak mialem :) Tygrysek z morsa to znam tylko /.../_ _ _/ .../ :) mala, czesc dyrektorko 🖐️ i milej pracy. Dzien dobry, czasem w zyciu zdaza sie pechowy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, Szefie, przyjezdzam do Ciebie powygrzewac sie w slonu :D Pogoda wstretna... zimno brrrrr wietrznie brrrr i szare chmury na niebie fuuj :( Popilnuje Ci basenu :D A wiesz co znaczy SOS?? Ja sie ostatnio dowiedzialam: Save Our Ship (a pozniej zamiast ship bylo Souls) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys to wsiadaj na miotle i przylatuj, do konca tygodnia pogoda gwarantowana, a co potem, to sie okaze. :D O tym SOS to nie wiedzialem, a przynajmniej nie pamietam. A co to? na telegrafiste sie uczysz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Szafie ja jestem Diablica i widel do podrozy uzywam!! :D Nie, nie ucze sie na telegrafista, poprostu qmpel mial opis na GG w morsie, a ze ja to znam, to mu odpisalam, tak mi spodobalo, ze postanowilam wiecej popisac. A to znacznei skrotu S.O.S. to wlasnie on mi powiedzial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehe pisałam do was około 12 i widzę że nic się nie wysłało :( Wskrócie to pisałam do Majorka, że oglądałam wczoraj \"Siódmego Samuraja\" bardzo fajne anime, tylko trzeba długo czekać na nowe odcinki, bo on aktualnie leci w japońskiej telewizji i nasi ściągaja po kolei odcinki. No i jeszcze o nędznej pogodzie, że zimno i wieje. I że zapłaciłam dużo za ksero A-4 w cenie 24 groszy, bo książki nie można wynieść z biblioteki. A teraz tylko dopiszę, że mam kotka :D Fajny kociaczek, ma 3 miesiące, i nazwałam go Fred :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. AIR, jak wyglada Fred? Uwielbiam koty, kocice i kociatka ;). znudzony, nie pisz tu prosze o ladnej pogodzie, bo w zielonym mi nie do twarzy, a jak czytam takie rzeczy to sie robie zielona z zazdrosci ;). U nas tragedia, ten deszcz mnie przygnebia do tego stopnia, ze napisalam swoje pierwsze opowiadanie po holendersku; depresyjne oczywiscie. Musze jeszcze nad nim popracowac, bo pisalam je olowkiem na ostatniej kartce zeszytu, stojac w deszczu (!), takie mnie natchnienie naszlo . Lece pocwiczyc i wygrzac sie w saunie 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam te prace, choc jestem zdechla wrocilam do domu po ponad 12 godzinach w pracy ... zmeczylam sie i ide na zasluzony wypoczynek :D dobranoc P.S. Znudzony - mi w zielonym tez nie do twarzy - nie pisz takich rzeczy o pogodzie - ja cieplolubna jestem papatki dobranockowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór witam Was :) Rozmawiam właśnie z Aniołem przez tlen :D:D:D Jestem w szoku, że jak miał tak się zjawił.. ;) to było właśnie to, co mnie wczoraj zaskoczyło.. ten niebywały efekt naszej burzliwej dyskusji i wzajemnych pretensji ;) ;) Powiedział, że codziennie.. i jakoś to przeboleje.. i proszę.. zjawił się :D:D Tiger :) napisałaś do mnie dobranoc :) a wydedukowałam z tego co tylko też znam jak i Znudzony : Sos O Spagetti ;) ;) haha a myślałam, że to od sosu skrót ;) ;) Kachni i jak skończyłas wczorajszy wieczór? ;) Mała tak kapiący dziś dzień był.. ;) Dobranoc zapracowana kobieto z powołaniem 🌼 Znudzony eeee ja też tak chcę !! a u nas jak widzisz zimno, ponuro, wiejnie i deszczowo brrr Hmm u nas jest dużo większe bezrobocie.. zwłaszcza w Łodzi.. Wiesz.. masz rację, powinnam wystrzelić salwę (tylko na jaką cześć?) żeby sprawdzić czy ona sprawna.. i mam nadzieję... że z lufy nie zrobi się kwiatek ;) ;) Air hmm nie znam tego, ale nowe jak piszesz ;) ja za z serialu to mam Lane, tylko brakuje mi 2 odcinków - o ile nie ma następnych :) i nawet zapomniałam ich poszukać w necie ;) Tak, u nas też tak z książkami jest, miałam jedną chyba jedyną w bibliotece uniwersyteckiej, w której było sporo do mojej pracy, gruba wielka ;) trochę popisałam z niej, pozaznaczałam strony na ksero, nawet się bałam czy mi kasy starczy..a tu zonk.. bo jest na niej klauzula, że nie można kopiować i tralala.. i dupa ;) Fred ;) ;) :D:D Akara o rany to niezłe ono musi być.. po holendersku i na deszczu :D W saunie.. oo ;) :) Wiecie co, ta pogoda to tragedia..w sobotę i niedzielę ma być 13-15 stopni i to nie wszędzie to 15.. ja nie wiem... mam sukienkę na ramiączkach.. i nie bardzo co włożyć na to do kościoła.. chociaż na sali też pewnie za ciepło nie będzie.. ale to.. jest kilka sposobów na rozgrzanie ;) Jak byłam w lipcu na ślubie to też nie było za pięknie, panna młoda (moja siostra cioteczna) miała sukienkę bez ramionczek, cała góra goła.. ale potem mówiła, że nie czuła chyba z emocji zimna.. no.. ale wtedy to było 17, 18 stopni.. Hehe jazda będzie ostra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obejrzalam sobie \"Godsend\" baaaaaaaaardzo dobry film, polecam. Momentami starszny nawet... brrrr ale w koncu po tym co ostatnio widzialam zaliczylam jakis dobry film :) Fajny opis tego filmu znalazlam: \"Jeśli zabrakłoby osoby, którą bardzo kochasz, jak daleko posunąłbyś się, by ją odzyskać? Z tym pytaniem zmierzą się pogrążeni w żałobie Paul i Jessie Duncan. Ich ukochany 8-letni synek Adam nie żyje. Do zrozpaczonych rodziców z niewiarygodną propozycją zwraca się doktor Richard Wells. Mówi, że mogą odzyskać synka. Żywego. Wyjaśnia, że Adam nie żyje, ale wciąż żyją jego komórki. Wells może sklonować Adama. Jessie mogłaby urodzić go raz jeszcze. Dałaby Adamowi drugą szansę, a rodzinie szczęście. Jednak komórki nie będą żywe długo. Doktor mówi, że Jassie i Paul muszą się zdecydować w ciągu 72 godzin. Małżeństwo zadaje sobie dziesiątki pytań. Zdają sobie sprawę z moralnych i etycznych reperkusji, nie mówiąc o legalności całego przedsięwzięcia. W końcu przeważa miłość do syna. Zgadzają się dać chłopcu szansę przeżycia nie tylko 8 lat. Zawierają faustowski pakt... I z innego: Kiedy cud staje sie koszmarem rodzi sie zlo....\" Air -> wiecej o kotku poprosze :) skad sie wzial, to ten z dzialki?? zdjecia jakies moze :D Akara -> sauna... tez chce!! :D Majorek -> a moze pogoda zrobi na zlosc metereologom i bedzie ladnie?? zamarazniesz w sukieneczce na ciekie ramiaczka w kosciele... no chyba, ze plaszcz jakis zimowy zalozysz ;) Mala -> 🌻 jestes niesamowita, tyle czasu w pracy spedzasz, a masz do tego nadal zapal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger ja chyba widziałam recenzję tego filmu w tv, a dokładnie to pokazywali go w jakimś programie z nowościami kinowymi.. noo niezły.. chętnie zobaczę :) Początkowo (dosyć dawno to było ;) ) planowałam, że założę na to żakiet z krótkim rękawem - bo tylko takie mam letnie itp :) a teraz? :) no własnie z płaszczy czy ładniejszych \"nakryć\" mam tyko.. zimowy płaszcz hehe taki do ziemi hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka :) Kotek jest z internetu :D Znalazłam ogłoszenie, że pani ma kotki do wydania. Pojechałam tam dzisiaj z mamą i zabrałyśmy Freda do domu. Jest śliczny, zwykły dachowczyk, szaro-biało-brązowy. Łapki ma białe, ogon szary tygryskowaty, mordkę też ma białą, a przy lewym oku ma taką plamkę, która wygląda jak łezka :) Ma 3 miesiące, waży1,5 kg czyli tyle ile powinien ważyć kotek w jego wieku, według książki. Byliśmy już z nim u weterynarza, jest zdrowy, w sobotę idzie na szczepienie. Co do zdjęć to jeszcze mu nie zrobiłam, mam tylko takie, które mi jego pani wysłała, to mogę wam pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, Kotek jest cudny :D Koniecznie zrob mu porzadna sesje zdjeciowa :) Majorek -> wez cieply plaszcz i juz :) w samym zakiecie zamarzniesz, a na weselu i tak przeciez sciagniesz, ewentualnie wtedy, na pocztaku mozesz ten zakiecik narzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, ale Ci fajnie. Mnie dzis obudzila burza i walenie deszczu w szyby. Calkiem wczesnie, o 12.40 :D Na szczescie mieszkam kilkaset kilosow od trzesien ziemi :P AIR - pokaz kotka, pokaz! Z opisu jest cudowny! Majorek - wieczor zakonczylam w goracej wannie ;) Akara - wygrzalas sie kotus? :D ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM !!!! :D [i coś tam..................) Majorek mi tak kazał napisać..... no to sie zastosowałam.... :D:D A tak w ogóle to wszystko oki :)❤️🌻 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - :D:D:D:D:D:D Ja sie do Ciebie usmiecham od rana, wiesz gdzie ;) Elles - hejo! :D Co slychac, jak leci? Jak poszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air z internetu hehe :) a może to taki komputerowy kotek, co harcuje na pulpicie? ;) ;) :P :P Noo faktycznie słodko musi wyglądać według Twego opisu :D Daj chociaż jedno od tej pani :) Tyger mam też z długim rękawem.. ale nie najnowszy :) coś pokombinuję.. zapytam mojej kochanej sasiadki.. albo może jej córki coś mają ;) fajnego :) chociaż.. one może nie bardzo, bo to 17 i takich może nie mają.. :) Chociaż.. mam taką czarną kurtkę.. taką z takiego czegoś jakby gumowego.. ale nie gumowego hiehei.. może ona się nada.. ale coś i tak pod nią włożę.. a przynajmniej tego nie będzie widać, więc może być cokolwiek :) gorzej... nogi... :( Kachni mhmm to słodko :D Elles :D:D no nareszcie :) ;) grzeczna :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam.. w przelocie.. bo ide zaraz w kimono... Znudzony :) Daj no troche tej pogody..... Tygrysek -> opis filmu rzeczywiście ciekawy.... :) Ja sie uśmiecham za to do Ciebie, o zobacz jak ząbki szczerzę :D:D:D Kachni a co u Ciebie poza tym deszczem i braku trzesień ziemi? :D U mnie były... Ale mi sie jeszcze zdawało.. ze to było wczesniej niż o 13... bo coś mi rury w domku dźwięczały... no ale nie wiem.. :P;) Majorek :) ❤️ Airek :D Super.. pokazuj zdjęcia :D🌻 Prawda ze najlepszy na strate jest drugi kotek? A moja bratowa nie wierzy... i nadal sie smuci... :( Dobranoc... karaluchy pod poduchy i grzeczne być...! :P:classic_cool::D😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, od razu lepiej jak sie wszysc tak pieknie do mnie usmiechaja :D Elles -> :D :D :D 👄 :D :D :D film super, polecam!!! Kachni -> :D ja wiem gdzie, ale tam to Ty wyznania milosne innym dajesz, wiec choc pod lozkiem moglabys sie tylko do mnie usmiechnac :D 👄 :D Majorku -> na pewno uda sie cos wykombinowac fajnego :D ja tam nadal jestem za plaszczem ;) 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles słodkich snów :D wyśpij się w końcu :D Tygrys :D taak ale on jest naprawdę typowo zimowy z takim duuzym szerokim kołnierzem z tego no.. chyba to flausz się nazywa.. ;) ;) ale.. kurna.. najlepiej się nadaje jak na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, co sie przejmujesz?? jest zimno?? jest!! no to plaszcz zimowy sie nada :D Lepsze to niz bys miala zmarznac i sie rozchorowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam tematu - takiego spisu najśmieszniejszych topików, ale go nie znalazłam, za to znalazlam inny podobny :) i już niezłe kwiatki przeczytałam, stwierdziłam, że najlepsze sobie zapiszę (już mam dwa :D) a zapisałam sobie pierwszy post, czyli autora :D Teraz właśnie trafiłam na topik o pawianizmie (zaglądaliście tam kiedyś?), nie byłam tam nigdy i teraz przeczytałam i padam ze śmiechu z tego wiersza, tam napisanego :D i zaraz będę czytać jego interpetację :D :D:D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=283033 Tyger.. no chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że wrocę do swoich spraw. Ale własnie jestem świeżo po dyskusji (rozmowie? monologu? sam nie wiem co to było) na temat naszego ( mojego i zony) syna. Czy istnieje niebezpieczeństwo, że on, obserwując nasze stosunki (kompletna oziębłość uczuciowa - głownie z jej strony) będzie miał zaburzone relacje typu chłopak-dziewczyna? Bo zaczynam się tego bać coraz bardziej. Filip ma 14 lat. Tylko prosze o szczere słowa... Bo musze koniecznie cos z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×