Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrysek to ty jestes wypoczeta sztuka :) bo ja ledwo nosem ciagne :) mowie ci ze nie jest latwo, to hobby czasami mnie tak wyczerpuje...... :) slyszalem o takich co przy tym wykorkowali :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek to ty jestes wypoczeta sztuka :) bo ja ledwo nosem ciagne :) mowie ci ze nie jest latwo, to hobby czasami mnie tak wyczerpuje...... :) slyszalem o takich co przy tym wykorkowali :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuupssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zaraz zabiorę się za zaległości, ale najpierw się przywitam :) 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc, Diaboly :D czekam na tego Aniola i czekam - znaczy an wiadomosc czekam ;) - i mam nadzieje najpozniej jutro rano przeczytac ja albo zobaczyc calusa na gg :) nierozumiejaca - witaj - siadaj do kompa i pisz - o wszystkim :) Air - na pewno bedzie dobrze - dla praktykantow dyrektorzy sa zazwyczaj mili ;) Tigre - tez bym chciala wstawac o takiej porze - choc z drugiej strony o tej porze juz mi niewiele pracy nauczycielskiej zostaje - potem juz tylko ... papiery Gio - super, ze psiunia zdrowieje - czas na odmaine losu ❤️ Blixa - dlugo na Niego czekalam, ale doczekalam sie :) i mam nadzieje, ze bedzie na bardzo, bardzo dlugo :) dzien dobry Dzien Dobry :P znudzony - 🖐️ majorek - za ten link powinnam Ci sie do skory dobrac :P :D dobrego wieczorku wszystkim :) ja wracam do papierow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błazen.. mnie to już dawno wciągnęło.. ;) ;) przecież.. :D:D no no jak to zauważył o czym tu nie rozmawiamy.. hehe że niby.. Linikng.. za babę?? ;) Mała i.. się w końcu doczekasz :P Spierzesz mnie?.. hehe nie dam się.. ucieknę.. ;) ;) ;) Air dobrze to ujęłaś \"że trzeba o nich dbać jak o ginący gatunek \" ;) ;) Tiiak nikt nas sta nie ruszy :D Dzisiaj jesteś starsza, mądrzejsza.. więc jakby co.. to się nie dasz.. ;) a jeszcze może przygadasz hihi Jeden na pewno dla Ciebie, bo takie rzeczy trzeba mieć. Tygrysek okazyjny.. phii :P Giovi oo tak.. bardzo cienko.. jako ten kastrat ostatni... hahahaha świetnie to napisałaś nierozumiejącej ;) ;) hahaha jaaaka bajka :D:D Laska.. się zrobiła.. to co.. lifting przy okazji załapała.. czy co ? :);) ;) :P Elles a nie zamało tych środków wymieniłaś? zygać się chce jak się to czyta.. ;) Może to im przemówi do rozsądku... (ale naiwna jestem ;) ) Ochh jestem zaszczycona :D:D 👄 Blixa obyś się sprawdziła :) Wiesz.. może (a raczej na pewno) jeszcze nie wie, że Cię chce.. ;) ;) hehe już widzę minę mojej mamy na widok żabci.. ;) moja też ma codziennie szaleństwa swoje ;) np. jak goni ogonek swój.. (ze złości na nas najczęściej ;) :) ) Dzień Dobry się zjawił.. łaaał :) jak miło, oby częściej :) Hmm czyżbyś się na wzór szefa kobylastego dorobił? :) ;) ;) Dla pozostałych niewymienionych, ale nie zapomnianych ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zadzwonil do mnie Aniol - jest juz w Polsce zalatwil to, co najwazniejsze a my zobaczymy sie juz w piatek wieczorkiem :) jestem super szczesliwa :) ide spac - zeby przespac ten czas oczekiwania - niby widzialam Go w ubiegly piatek, ale ... juz tesknie - a Jego glos sprawil, ze ... pojawily mi sie lzy w oczach :P ze wzruszenia, z tesknoty, z milosci :D no to dobrej nocy i niech juz bedzie piatek :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> moze i nie moze ale popodrywac moze :D :D :D :D :D Mala -> no coz pamietam, ze gdy pracowalam kiedys od 6 to godzina 10 byla dla mnie prawie srodkiem dnia a teraz to poranek jest :D dobranoc, niech Ci sie Aniol przysni :D Majorek -> zadne \"phi\" :P Znudzony -> nio jestem :D o tak, hobby to moze byc bardzo niebezpieczna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała :D:D:D Tiger ma nie być wcale! czytałas co tam za świństwa? ;) Hmm a ja z moim Aniołem zobaczę się pewnie dopiero w sobotę.. i to tylko dlatego, że idziemy na wesele kumpla .. A do tego.. jeszcze się lekko zdrzaźniłam.. bo o 21.20 zobaczyłam (bo trochę zajęta czyms byłam), że dostałam od niego maila o 20.47 :( grrr nigdy nie mogę utrafić.. a zresztą.. nawet jakby.. to jak miałabym utrafić.. w co.. skoro nawet nie zajrzy na tlen.. a przecież.. wczoraj prosiłam... :0 nie wiem.. nie dostał tego smsa.. czy co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek -> nie :P lubie czasem zapalic i nie zamierzam przestac :P Ech, faceci... niby sluchaja ale nie slysza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys.. och. tak.. prawda :0 (tamto na razie przemilczę... :P) Gio od kogo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wiele jest tu Anielic czekajacych na swych Aniołow....:) super...:) sorki za moja monotematycznosc...:)..ale....po prostu nie moge o niczym innym myslec:)...Majorek...Mała...Tygrysek....dzieki ❤️ Gio....sorki wielkie za ignoranctwo..ale co sie Twojej suni stalo??.....dobrz ze wszystko oki:) no i za refleks..hahahaha...kurewna:)..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa hehe też tak zaczynałam mieć, zanim poznałam mojego Anioła.. :) każdego faceta mierzyłam pod konkretnym kontem (ewentualnego kandydata na mojego własnego faceta ;) :) ) Poczytaj sobie te strony na których nie byłaś (przed ostatnim Twoim pojawieniem się) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa, to tu sa jakies Anielice????????????????????? Myslalam, ze same Diablice :P Majorek -> a Elles to Ci na co?? ;) Bo jak jakis zwiazek z paleniem to ma, to ona wie i mi pozwala :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieeeee ???????!! i jeszcze ... pozwala??!!! Noo nie.. a ja z nią chciałam front.. wyzwolenia od dymu papierosowego.. wspólniczkę na wojnie z fają... aaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony --> ze stresu nie spałam..... ze stresu.... :P;) Tygrys ----> JUZ NIE POZWALAM, odkąd wiem jakie świństwa wdycham.... No... :P I jak Ty sie teraz czujesz....? To ja sobie jade o Ciebie.. pod samą granice, do lasu, dziura zabita dechami.... A Ty co?!!! :P Trułaś mnie tym cyjankiem i resztą, jak te bandziory hitlerowskie, jak sie czujesz z taką świadomością? :P:P To samo cała reszta palaczy :P Grrr.... nie dość ze mnie... to jeszcze siebie!!! No cholery mozna dostać. Rzucać fajki, i to raz dwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Majorek ❤️ Ty sie nie martw, rogi diabelskie pokaż, z bazooki porządnie strzel między zeby... to moze zmądrzeje.... grrr.. Ja nie wiem jak tak mozna... normalnie do odstrzału, moge Ci pistolety załatwić :D A jak to nie pomoze to pamiętaj, ze my to zawsze Ciebie kochamy :) Gio 🌻 i buźka w nosek dla dzielnej suni :) Dobra... poczytam jutro.... bo padam......😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleska :D :D :D :D :D :D :D ❤️ 👄 :D :D :D :D :D no fatalnie sie czulam, starsznie wrecz, wyrzuty sumienia mnie gnebily takie, ze do konca obozu juz nie zapalilam ani jednego... nastepnym razem usiade tak, zeby dym na Ciebie nie lecial ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ❤️ ❤️ taa bazooka moja kochana.. gdzie ona jest.. biedna.. pewnie zarosal pajęczynami i brudem.. masz rację.. między oczy.. a jak nie to.. między.. ;) ;) ;) (chociaż.. to może mi się kiedyś przydać.. jeszcze.. ;) ) Pod lasem Cię truła... ???? noo nieee.. ;) Tyger i jak się teraz czujesz Ty bandzioro ?? ;) ;) :D:D Następnym razem to masz w ogóle nie palić.. bo to i tak czuć.. zwłaszcza na włosach.. bleeee... koniec !! i basta! ;) :) 🌼 masz na zachętę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pod lasem, a w lesie Majorku :P Wlosy nie smierdza, bo to swieze powietrze, wiatr, wszystko ulatuje :D nikt nic nie wyniuchal :P Wy dajcie lepiej mnie spokoj a sie wezcie za prawdziwych palaczy :P a nie takie sporadycznego biedaka sie czepiacie :P ;) I tak Was lubie ❤️ 👄 ❤️ 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) przepraszam...nigdy wiecej to sie nie powtorzy:)...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×