Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Bore - nie rozumiem, jesteś u misia który ma tylko dziurki w nosie???? a innych nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ..rozumiem ze mowisz o tym wielkim , bialym , niedzwiedziu podhalanskim ..:D ..no dobra ..zeby nie bylo na mnie ..wiec ..Borewiczowi trza zrobic....... s z l a b a n na ..gary ..!!!:D ..to nie bedziesz zazdrosna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, u nas w domu też kłopoty z oddychaniem, wietrzeniem i wszyscy się na siebie podejrzliwie patrzą. A tu dyskusja została zdominowana, przynajmniej dziś jest na konkretny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam :D:D...ekchem...ja z tlenem ..jak by co :D..porcelana dała rade :P markowa znaczy się :):):classic_cool:..dzięki za ..dostawe ..rol ona :) facjata nie piekła ..ino może troszke przy skupieniu sie :P:D Saszka...e..no ten miś to taki ...troszke inny od misi ..a na temat dziurek to nie będe się może wypowiadał :P:D Majorkowa...Jumanji:D nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio. o zadnym moim grzecznym psisku nie mówie... :D tylko tak sie o tych nieszczęsnych pierdziochach... wyraziłam... no bo ile można!! :P:D:D Dobra... robie od jutra szlaban :P:D Nie bede, ślij... ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe u mnie już się takie potrawy niebezpieczne skończyły dzien dwa temu :) :P Bore - dobrze, że wyszedłeś z tego cało Ty (znaczy kakaowego oczka:D:D Ci nie rozwaliło) ;) i infrastruktura Ellesowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Saszka i majorek ..:D..tu rozmowy w toku !! Ja wiem na pewno ( w koncu raporterem jestem nie od parady)..ze od kilku dni poziom \"gazu \" w lokalach zamknietych typu mieszkalnych ...wzrosl w nieprzewidywalnym stezeniu ..!!!:D Gazownicy bija na alarm ....to grozi ..lokalnymi wybuchami ..! Apeluja do ludzi o ..solidne wietrzenie pomieszczen i robienie ostrych cugów..!:D ..no to tyle z raporu ogolnopolskiego ...po Wigilii i Swietach Bozego Narodzenia!:D Elles daj jakas odpowiedz na konto..bo nie usne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek... :D:D:D Gio... odpowiedzieliśmy na maila do Cie 👄 Saszka, przeszukaj krzynke tyż :) Dobranoc..... :):):) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio haha doobre :D ale nie wiesz... że to najtańszy gaz ciepłowniczy ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A feeeeeee :o aleście się rozgadali na temat gazowniczy :P Ja się cieszę, że w domu sama z kotem zostałam i nie mam tego problemu :P A ja proponuję na wszelkie problemy spacerki, tam się wwszystko w przyrodzie rozpłynie :D hehe A tobie Elles co dobrze z marchewką wyszło? Może piernik? Bo mama mi z pracy przyniosła kawałek piernika z marchewką - pychotka :) A ja się męczę już myśleniem o tym co na sylwestra zrobić do jedzonka. Michuś wymyśla niestworzone rzeczy, a ja chyba zrobię sałatkę warzywną, kupię jakieś kiełbaski i będzie git :D Pogoda się zrobiła znowu dla ludzi, mrozik wprawdzie niewielki, ale za to słonko i jest miło. Zaraz wychodzę na rzeczony spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja juz we wrocku (od wczoraj wieczor) :) hehe, nocne Polakow rozmowy to moga byc tylko na powazne tematy :):):):):):D:D:D ...apeluje do wszystkich (a szczegolnie do pana B.), zeby nie spozywali w nadmiernych ilosciach \"gazotworczych\" potraw...ludzie, miejcie na uwadze efekt cieplarniany !! ;) :):):) a ja w swieta za bardzo nie pojadlam, bo mam diete z powodu \"dolegliwosci gastrycznych\" :(, najbardziej to mi bylo zal barszczu z uszkami :(:(:( czesc Igo, nie znam, ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja juz we wrocku (od wczoraj wieczor) :) hehe, nocne Polakow rozmowy to moga byc tylko na powazne tematy :):):):):):D:D:D ...apeluje do wszystkich (a szczegolnie do pana B.), zeby nie spozywali w nadmiernych ilosciach \"gazotworczych\" potraw...ludzie, miejcie na uwadze efekt cieplarniany !! ;) :):):) a ja w swieta za bardzo nie pojadlam, bo mam diete z powodu \"dolegliwosci gastrycznych\" :(, najbardziej to mi bylo zal barszczu z uszkami :(:(:( czesc Igo, nie znam, ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzien... a jaki ja sen mialam...... snilo mi sie, ze zostaje pozarta, przez tygrysa i lwa ..... co to znaczy?? Elles -> slicznie Ci wyszlo :) Gio -> ja musze jeszcze rower naprawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm no te sen to chyba odbicie obżarstwa świątecznego, albo zemścił się z zaświatów karp, którego zjadłaś :> ledwo żyję, jeszcze dwa dni muszę sama ciągnąć biuro, przecież to można szału dostać jak jest czwórka szefów, każdy coś chce i jeszcze się przytykają między sobą...uh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to \"km\" to ja... ale jakim cudem to nie wiem.. owszem przywpisywaniu nicka pomyliłam się właśnie i k mi wyskoczyło.. ale poprawiłam i mało to.. już prawie całego posta miała aż tu nagle.. odpaliła mi się pierwsza strona diabłów ;) I teraz muszę wszystko jeszcze raz :D Pakuję się właśnie ;) Air a ja właśnie wymyśliłam, że może na sylwka ciasto zrobić u Anioła ;) I to akurat takie którego się nie piecze i nie miksuje :D więc jest szansa, że będę miała warunki do robienia :D :P Daimon haha efekt cieplarniany.. no tak.. to już wiemy dlaczego :D:D A jak brzuszek? Tygrysek jaki sen ;) a może .. przyznaj się .. używasz też nicka lewek? :P ;) :) KLuska hahah suuuper interpretacja snu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, niestety wrzody...ale co tam, wylecze :). a z tym efektem cieplarnianym to sama mi poddalas ten pomysl...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziń dybry:D...za przykładem Airki ..poszliśmy dookoła bloku..ekchem ..ten tego no ..przewietrzyć się :P:D Airka ...Elles miała na myśli ..fote z marchewka ..jaką mi zrobiła :) dostaniesz po kolacji ;) Daimon ...apel ..może być rozpatrzony ..ale nie koniecznie pozytywnie;)...a tak (nawiasem) to jakie potrawy, nie są z pod znaku gazownictwa? Majorkowa...oj ..to będzie bal ..na 100 par ..czy na jedną ? czyli Ty Aniol i szampan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko, nie wydaje mi sie... az tak sie nie obzeralam.... z dzieciakami sie bawilam :) Majorek -> czekaj, czekaj, to jakie ciacho bedziesz robila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wsz !!! Co wy tytaj o tych gazach tak nadajecie ? A ja myślałem , że tylko ja się nawcinałem aż mnie rozsadzało. Zasada jest prosta - co wpadnie do betoniarki musi jakoś się wydostać, niekoniecznie w tej samej konsystencji. Polecam szatana el\' wodka + vinco ( najlepiej martini ), dobrze przepala wszystkie czekoladki :) J23 + daimon > poznamy się zapewnie, myślę że trzeba zrobić jakąś diabelską imprę ( z diablicami oczywiście :) ). One napewno się zgodzą ( trzeba tylko znaleść jakiś lokal z rurką ), na sprośną zabawę :), jak na diabłów przystało ! A nawiasem mówiąc , gdzie startujecie na sylwka ? Ja idę na balangę do znajonych, wczoraj uzgadnialiśmy stoje wieczorowe ( zapowiada się nieźle ). Po północy kobitki ubierają podkoszulki ( tylko :) ), i lejemy szampana ( nie wiem zabardzo gdzie, bo kolega ma panele w chacie, ale powiedział że się da ), a później wszyscy panowie razem sprzelają ......... ( myślę że chodzi o petardy ). Taki jest wstępny plan zabawy, natomiast trudno przewidzieć jak się skończy to wszystko. Jak nie stracę wątku na imprezie i dotrwam do końca w stanie względnej równowagi, napewno opowiem jak było ( chyba że szare komórki odmówią zapisywania danych ). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
IGO IGO :) A ty nadal tak szybko autkiem sie rozbijasz? Może jakieś postanowienie noworoczne coby trochę zwolnić :P A ja na Sylwestra też do znajomego idę, ale mam nadzieję że nie wpadnie na taki pomysł jak ty ze swoim kumplem :) no chyba że zabawa naprawdę będzie szampańska :) Tygrysek ---> ja tam myślę, że ten sen to odbicie twojego zwierzęcego temperamentu. Albo, że w nowym roku spotkasz dwóch facetów - tygrysa i lwa - i zeżre cię namiętność do nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze AIR Takie sny u Tygrysa mogą zmnaczyć jedno !!! ( haha ) Będzie miała spotkanie z dwoma wielkimi drapieżnikami :), króre jej wygłaskają futerko ....( tak tak, to futerko ) a później ją skonsumują ( może nawet jednocześnie , hi hi ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ..zboczency ..A wy jak zwykle o seksie ..:D Konsumpcja przez dwa drapiezniki ..i to glaskanie futerka ... Tygrys ..... oni cie w kanał wpuszczaja ..Nie daj sie ..:D Czesc IGO ...widzialam cie kiedys na fotce z tym tekturowym plakatem ..na piersi ... cos tam do Diablow bylo napisane .. Ty to chyba gdzies w Afryce siedzisz ..???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, ja tez chce zdjecie z marchewka...tylko zebys tez na nim byl!!!:P ...akurat ze swiatecznych dan prawie wszystkie sa gazotworcze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek.... :D hehe najtańszy gaz ciepłowniczy ;) Aa jakie robisz ciacho? :) Igo wow.. ale bedzie impreza, powiedz gdzie to sie z przyjemnoscią wbijemy :classic_cool::P;) Super interpretujesz sny, mi sie śnił dziś statek a potem samochód na mojej ulicy.. i rozwalony hydrant i pełno wody... :D co to moze znaczyć? :P:D Airek sprawdź zaraz krzynke :) Daimon... zdjęcie za chwile posyłam ;) Gio... nie tylko o seksie... :D hehe... No a własnie zjedliśmy sobie lody malaga (tiki taki ;) ) z winem i alkoholem i rodzynkami plus owoce :D Ale obżarstwo... Zastanawiam sie gdzie Znudzony, nie wypuścili go na świeta z tej pakamery czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe co tam Gio, podobaja mi sie takie interpretacje :D Igo -> ja ide do znajomych a kolo polnocy uderzamy na zbiorowa impreze pod Palacem, obejrzymy tak pokaz sztucznych ogni i pobawimy sie przy Kasi Kowalskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja nie lubię ciemnych i zimnych poranków.... Sylwestra spędzam w domu, zresztą pracuję do popołudnia...Nie przepadam za tym \"świętem\", jakieś takie ...nie jestem zwierz imprezowy i nie lubię tłumów, więc pooglądamy z hrabią filmy...albo pójdziemy do wanny, olejki, świeczki i nne akcesoria ;) już kupione... Wracam do suszenia włosów...:) Miłego dnia Wam wszytskim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×