Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

hej saszka my się uże niet paznakomili ( chyba jakoś tak ), a zresztą moją domeną jest inny język czy też należysz do black engel ( to celowo) co masz czarnego na duszy i ciele :) { bardziej mie interesuje ciało }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej saszka my się uże niet paznakomili ( chyba jakoś tak ), a zresztą moją domeną jest inny język czy też należysz do black engel ( to celowo) co masz czarnego na duszy i ciele :) { bardziej mnie interesuje ciało }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prorok jaki, czy co? Dusza cała czarna (raczej szara - skurzona), a czarne na ciele też jest - chociaż z zewnątrz nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prorok jaki, czy co? Dusza cała czarna (raczej szara - skurzona), a czarne na ciele też jest - chociaż z zewnątrz nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igo!! 👄 Igo!!! Igo!! widze :D :D :D :D :D ale sie ciesze :) przystopuj troche chlopie, czasem trzeba dac na luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kurna.. jakos nie mogę się zebrać, żeby przeczytać co tu się działo i dzieje.. bo na bierząca też jakoś.. \"nie chce mi się \" ;) Igo miło, że znów się tu zjawiłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam i nie wiem o co chodzi, ale co tam :) i tak Was lubię :) dziś spałam z pluszakiem, i proszę sobie wyobrazić, że tak jak z nim zasnęłam, tak samo się obudziłam przylepiona do misia :) Co prawda hrabia zaczyna żałować że mi podarował micha, ale już za późno :) Teraz śpimy w trójkącie :D cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka :) Saszka ---> dziękuję za troskę :) ale kurtka nie jest narciarska tylko taka zwykła ocieplana :D więc nic złego jej się nie stanie. IGO ---> Tobie też dziękuję za troske o moje paluszki :) będę jeździć w ciepłych rękawicach i będę klikać jak zawsze :P Gio ---> ja Ciebie rozumiem. Też mną wstrząsnęła ta wiadomość o trzęsieniu ziemi i o falach. A najbardziej przeraża mnie to, że nie można tych fal powstrzymać i jedynym ratunkiem jest ucieczka, tylko gdzie? Nie wiem czy widziałaś w telewizji (chyba Wiadomości), że polskie biura podróży zwracaja pieniądze tym, którzy wykupili wycieczki w tamtym rejonie. Ale są ludzie, którzy chcą tam nadal jechać. Słyszałam wypowiedz faceta, który tam jedzie na Sylwestra i nawet słyszeć nie chce o rezygnacji z tego. Ludzka głupota nie zna granic. El matador ---> hmmm no więc tutaj są prowadzone rozmowy sezonowe :) zimą o tym, że nam zimno, latem o wakacjach, w święta o świętach :P i zawsze i wszędzie o tym co cię boli lub cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie Kluseczko, trojkat.... hihihihi a jakie ten misio jest, duzy?? Air -> masz calkowita racje, ludzka glupota nie zna granic, a moze tego goscia pcha tam wlasnie ta tragedia?? ludzie niestety sa bardzo \"lasi\" na nieszczescie innych... przeraza mnie zawsze i wqrza ten tlum gapiow wokol jakiegos wypadku, zeby oni chcieli pomoc jakos ale nie stoja, gapia sie, komentuja i maja potem o czym znajomym opowiadac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w Łasku, ale jutro wybieram się do Łodzi do mego Anioła niepokornego ;) coby sylwestra razem spędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod naszą choinką też był pluszak. Duży (ale nie ogromny) łoś, może robić za poduszkę - mięciutki i przytulniutki. I odkryto w nim dwie dziurki w nosie. Prawdziwe, obszyte weewnątrz, takie że prawie cały dziecięcy paluszek się mieści.... Z niepokojem skontrolowałam hm... miejsca na potencjalne inne dziurki, ale ufff... nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod naszą choinką też był pluszak. Duży (ale nie ogromny) łoś, może robić za poduszkę - mięciutki i przytulniutki. I odkryto w nim dwie dziurki w nosie. Prawdziwe, obszyte weewnątrz, takie że prawie cały dziecięcy paluszek się mieści.... Z niepokojem skontrolowałam hm... miejsca na potencjalne inne dziurki, ale ufff... nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w Łasku, ale jutro wybieram się do Łodzi do mego Anioła niepokornego ;) coby sylwestra razem spędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, nieduży, może ze 30 cm, ale da się już przytulić takiego do spania :) Dziś był taki dzień wpracy, że chciałam wleźć pod biurko i się zabarykadować....Ale ruch oporu zadziałał i wyłaczył prąd w dzielnicy :D wieczorem miała być elegancka kolacja, raki i inne dziwne rzeczy, a tu ciach prądu nie ma :) Jutro dowiem się jaki był dalszy przebiag akcji, bo mnie puscili do domu :) W półciemnym biurze, bez kompa i telefonu nie da się pracować :D ałwiderzejn ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igo ...się jeszcze nie znamy :) ale miło czytać ,ja jeszcze przybieram na wadze do końca tygodnia ..a potem biore się za siebie (drugi głos: hehehe akurat :P:D) Saszka...,Kluska..ja też mam takiego misia :) ..właśnie u niego jestem :) Tygrys...to smrodzenie ...jest ..przejściowe:D.i już przechodzi ...w zamieć :D:D a ...tu ..to jest tam..znaczy sie, tu ..ale tam też może być,jak ktoś nie wie gdzie jest tam,to zawsze może być tu :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Borewicz ..Ty , Ty ..Ty...p o d k o ł d e r n i k u - jadowity ..:D to piekne rzeczy ..sie dowiaduje o Tobie ..:D Wiec jako ..raporterka ..chce sie dowiedziec szybciutko ..wzgledem czego ..te \" wiatry \"..powstaly i czy potrzebna jakas pomoc medyczna ???:D Uwazaj bo czesto ..mały wicherek w tornado moze sie zmienic ..a jego siła niszczy otoczenie .. jakby co ..to jestem na kablu..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Redaktor vel Ordynator Giovinetta...wiatry powstaja ...wskutek spożywania..masakrycznych ilości żarcia:D pysznego!pomocy medycznej jak na razie ..nie trzeba ..jedynie ..co to nową dostawe ..\"rol-taśmy\" :D a i tak na bieżąco jest wszystko przedmuchiwane:D:D fotelowcem pospolitym:D czuj czuwaj!..nie wdychaj !:D tyż ide ..na posiedzenie ..rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..:D..Ty zanim dasz upust swoim \"emocjom \"..sprawdz czy ..p o r c e l a n a ..jest ..atestowana ..!:D:D:D , bo . ...czesto przy podrubach ...muszle ..nie wytrzymuja sily uderzenia \"wiatru..\".. i co wtedy zrobisz ..bidaku..???:D Po starej znajomosci przesylam .. ..\"poświateczno-noworoczny\"..transport ..delikatnego, blekitnego..odlotowego ..roll papieru... P.S..przypominam zebys se z deka wlaczyl spręzarke ..bo niedlugo Nowy Rok ..a posiedzenia Rady maja to do siebie ze ..sa zawsze przydługie ..:D ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak!!! Gioooo.... Ja poproszę o pomoc medyczną!! Tleeenuuuuuu!!!!! Bo mnie.. tu zaraz.. uwędzą!! :O:D To przechodzi ludzkie pojęcie... :P A z jedzeniem.. to rzeczywiście dogadzamy sobie jak nigdy :D:classic_cool: Chce ktoś zdjęcia dzisiejszego rosołu i sałatki z owoców i galaretki? :D:D heheh... Mam cichą nadzieje ze mi tego kibla jeszcze nie rozwalił..... :D:D:D Gio ❤️🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ... :D.. Tobie radze ..przeciąg zrobic ..a dla Don Donaldo .. ..maseczke PGaz... Ty sie bardziej martw o niego...Klop to przedewszystkim pomieszczenie zamkniete .. ..jakby co to...........zawijam kiece i ..lece ..:D..na sygnale ..!!!:D ...P.S ... spytaj czy Go ..facjata nie piecze ..bo mu ..z lekką nutka dekadencji ..strasznie ..dupe..obrabiamy ...:D .. ..i to za plecami ...:D Jakby kto sie dziwil .... tu sie gada o wszystkim ..:D ..bez krępacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek :) Szkoda ze nie moge Cie zobaczyć uśmiechniętej w takim razie... :D A tego.. słyszałam ze zdjęcia dostałas :D Ładne zrobiłam to z marchewką, nie? :D (bez skojarzeń :P:P:D:D:D) ale naprawde mi się udało!! :D Gio... Ty mi kurna powiedz jak ja mam tu wywietrzyć... kiedy na dworzu piździ, wieje, leje.... a ja ciągle marzne... :P:D Nie dość ze mi smrodzi... smrodami... to jeszcze fajki dochodzą... i w ogóle to ja już nie wiem... jakich argumentów używać... :D A czy go facjata nie szczypała.. to sie zapytam jak wróci.... :D:D Bo chyba ma chłopak problem.. ze tak długo nie wychodzi.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles >>..ja znam taki jeden argumencik ..ale nie powiem ..bo .. jeszcze sie Borewicz na mnie obrazi ..:D ..no chyba ze wyrazi zgode .. Elles o jakich fotkach mowisz ..ja nic nie dostalam ..wiec ..migusiem ..slij na sarna3 Ja tez mam dwie fotki ..ale nie moge ci przeslac , bo Borek zobaczy i bedziesz zazdrosna ..:D Tigre ...narazie rowery sa goscinnie na innej dzielnicy ale jak sie zrobi cieplo ..to ..pedaly pojda w ruch ..:D Kaya ..specjalnie slowo do ciebie ..nie mam gadulca ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... a tego.. zapomniałam dodać ze on mi pod sam nos w pokoju... pierdziochy ze smyczy spuszcza :D więc jak mam wywietrzyć? :P:D Borewicz zgode wyraża, gadaj co to za argument :D I Foty dawaj to wyślemy też ;):D Jeeeeeeezu..... fuuuuu..... znowu.... zabierzcie go ode mnie!!! 😭:P:D nie mam czym oddychać... powaga.. Gio!!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahah ale jaja :D no łądnie.. nie dośc, że w gościnie, obżera.. to jeszcze smrodzi!! ahahaha :D:D:D:D oj a może jeszcze potem koniecznie do misia się chce przytulać? :) Elles Ty lepiej sprawdź czy on tam nadal jest :D ale zapytaj, drzwi nie otwieraj, bo może jeszcze Ci powódź smrodna wyleci jak dziś w Jumanji ta woda :D a może jest już piętro niżej, jak to było w \"not another teen movie\" chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×