Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tak, Gio, nawet kiedyś tak sobie myślałam, że nawet gdyby ktoś z was szedł naprzeciwko, to pewnie zostałby oceniony tak samo... bo te negatywne myśli to pewnie po równo w patrzących i oglądanych się rozkładają.... Ale Bartuch mi dzisiaj znalazł receptę (niechcący): jak ci ktoś podpada to zmień go w żabę i patrz jak kica... i sobie wyobraziłam całą ulice kicającą :) od tego się ma najmłodsze dzieci :) Tygryniu, nie martw się, tak to jest jak się za mocno bryka -potem kawałek doła na wyrównanie :) ty, kroeczki, długo byś z nią nie wytrzymał... :) A moja stopka -qwa t o p r a w d a, błeeee, nie uczynkiem a zaniedbaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D Tygrysek - ty się nie łam pasiasta, to do ciebie nie podobne :) Ja się zgadzam z Gio, że rządzi nami przeznaczenie i ja na przykład nie wierzę w przypadki. Moje życie jest pełne wydarzeń, które na początku mnie przeraziły, czy zmartwiły a rozwinęły się z czasem w coś wspaniałego. No i co? Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) Gio - fajne powiedzonko miał twój Ojciec :) Ja jeszcze lubię \"Trzymaj wrogów blisko siebie\", czy jakoś tak, żeby ich mieć cały czas na oku :P Ale mam nadzieję, że diabły wrogów nie mają :) Gorący dzień, ale do południa byłam w domu i było przyjemnie, to jeden z niewielu plusów bloku, jest chłodno :) A wieczorem byłam w lesie i jestem cała happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja ..usiadlam sobie w fotelu na balkonie i co zrobilam ..? ..usnelam ...:D Air ..wszystko co sie zdarza w naszym zyciu jest gdzies zapisane w gwiazdach ..jednym zeby szli z wiatrem ..innym zeby szli pod wiatr .. tym drugim dlatego zeby poprzez zle doswiadczenie cos zrozumieli , czegos sie nauczyli . Poniewaz siedze od dawna w numerologii wiem ze dla tych \"ciezko doswiadczanych przez zycie\"..jest to ich lekcja karmiczna czyli kara za grzechy z przeszlosci ..dopoki sie tej lekcji nie naucza zawsze beda mieli pod gorke .. QRWA..niezla musialam byc aparatka w poprzednim zyciu bo dostaje po dupie jeden kop za drugim ..ale mam nadzieje ze kiedys to sie skonczy a moze wlasnie \"teraz\" ..nauczylam sie wszystkiego na blache ..!:D Saszka ..mam niewatpliwa ochote na ...zamienienie kogos w ropuche ..ale wiem tez co bym z ta ropucha zrobila ..Wcale nie patrzylabym jak se na luzaka kica .. ..wzielabym slomke ..wsadzilabym jej w dupe i nadmuchala ...tak zeby jej flaki oczami wyszly .. ..chyba mnie z deka poniosla wyobraznia ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam wam tez uswiadomic ze wlasnie w poprzednim poscie zaliczylam wpis na diablach numer ..1 7 . 0 0 0 ...!!!!! Yeeeessss... 15.000 tez byl moj ..! ..stawiam flache ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo qrcze! chwile mnie nie bylo i juz nie moge nadązyć:o podajac przepis na kapustę pozwalam przepływać przez siebie refleksyjnym myslom na temat ludzkiej kondycji i jakżesz róznych mozliwości ich odbioru , nie wiem czy pisać o zasmażce czy o tym, że jak się tak zastanowic to ci mijani przez nas ludzie są naprawdę tak samo samotni jak my, tak samo pragną akceptacji i dobrego słowa czy usmiechu a ubranie - mnie tam kaszka, byle czyste...a tu nagle wizja ŻABY NADMUCHIWANEJ SŁOMKĄ!? luudzie..trzymajcie mnie..obudziłam pół domu - tzn.lubego i mnie ochrzanił,że jestem nienormalna zeby wydawać z siebie takie diabelskie hichoty(chihoty?hihoty? :( ) jutro hmm..tzn.za pare godzin może uda mi sie jakoś to uporządkować o ile nie pofrunicie w zawrotnym tempie dalej...teraz ledwie już ślipię i zasypiam💤 wszystkim dzięki za życzenia🌻Air zgadłaś- w nagrodę kawałek ciasta [URL=http://www.imageshack.us]http://img231.echo.cx/img231/5867/im0014778jp.jpg Tygrys nie bucz -w końcu jaki by nie był powód łez zawsze w koncu trzeba wtrzeć nos:)to dla ciebie: [URL=http://www.imageshack.us]http://img231.echo.cx/img231/8259/im0015783pk.jpg a dla wszystkich hurtem kwiatki z mojego wianka :D [URL=http://www.imageshack.us]http://img231.echo.cx/img231/7846/im0016036qm.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita- moja połówedzka też właśnie coś takiego przez sen artykułuje :) . Spóźnieone imieninowe uściski dla ciebie (dobrze że nie masz na imie Jan Maria) i chyba dla Elles... bo coś mi się zdaje że przegapiłam... :) Bardzo proszę nie rozwijać tematu żab dmuchanych, to już było chyba jesienią, najwyżejsobie zainteresowani odnajdą i poczytają jeszcze raz... No, ja jeszcze nagodzinkę do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lekka mi lepiej... oczywiscie, ze to wszystko przez M. ale spokojnie plakac przez niego nie bede, co to, to nie.. zreszta pare rzeczy sie juz wyjasnilo a w przyszlym tygodniu pogadamy i zobaczymy co bedzie.... obudzil mnie rano potworny bol brzucha... nie wiem skad ale nie chce isc precz :( Rokita -> chichoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście napisali :) Uła! Dopiero skonczylam czytac ;) Tygrys- nie daj sie smutkom! Ja nie umiem pocieszac w sprawach sercowych...jakos taka wyalienowana w tej kwestii jestem... Poczytalam sobie niedawno moje stare pamietniki i az lezka w oku sie zakrecila....tyle niespelnionych milosci, tyle dziewczecych lez wylanych po nocach w poduszke....Ech... Wtedy wydawalo mi sie ze taka nieszczesliwa jestem, ze jestem brzydka i gruba i dlatego nikt mnie nie kocha....a teraz? Jakze chcialabym wrocic do wygladu z tamtych lat! Odkad jestem z D. wszystko jakos znormalnialo....jest takie ...\"PO PROSTU\"..... Kiedys mnie zapytala moja siostrzenica, kiedy wiadomo, ze to TEN....odpowiedzialam jej, ze w moim przypadku, wiedzialam na 100%, bo nagle wszystko stalo sie....proste, normalne...nie bylo udawania, stroszenia piorek....pelna akceptacja i poczucie bezpieczeństwa i wzajemności... Ale sie rozpisalam...ale tak jakos mnie przemyslenia na temat zwiazkow i milosci nachodza, szczegolnie po lekturze innych tematow na Kafeterii (mam jak GIO) albo gdy poslucham kilku historii moich kolezanek, ktore tkwia w toksycznych zwiazkach i nic z tym nie robia! Uciekam w zajecia sobotnie :) Po poludniu jade do Szklarskiej Poreby na ognisko do znajomych, tylko martwia mnie zapowiedzi burzy i zachmurzone niebo...ale najwyzej rozpalimy ognisko w ....kominku ;) Buziaki dla wszystkich Rokita- swietne zdjecia! szczegolnie to ze starym zegarem i drewnianym pregowanym :) AIR- ja zazdroszcze dzieciakom wakacji....ale jak sie nie ma co sie lubi.... Gio- 👄 dla reszty 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim 🖐️ Zgadzam sie z Gio - tez czasem nie moge wrecz patrzec na ludzi, moze dlatego tak bardzo kocham zwierzaki i przyrode :D Od kilku dni mam upragnione wakacje :) Wczoraj bylam w Tatrach Wysokich, na jednodniowej wedrowce. Bylo tak cudnie, ze opisac tego slowami sie nie da :D Zrobilismy mordercza trase, dzis nog nie czuje, ale odpoczelam psychicznie za wszystkie czasy!!! :D Widoki nie do opisania, jak slowo daje :) Pozdrawiam, i na stresa polecam mega wycisk fizyczny - na przyklad w Tatrach (koniecznie w Wysokich ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina: 'bo nagle wszystko stalo sie....proste, normalne...nie bylo udawania, stroszenia piorek....pelna akceptacja i poczucie bezpieczeństwa i wzajemności...' Bardzo dobrze powiedziane! :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachni>>>a gdzie byłaś konkretnie???? jak ja ci zazdroszczęęęęęę:o w naszych Tatrach nie byłam juz dawno ale w zeszlym roku schodziliśmy wszystkie 8 czy 9,juz nie pomne szczytów słowackich Tatr Wysokich- to jest boskie, kto tego nie doswiadczył nie jest so bie w stanie wyobrazić:)luby ciągnie mnie jutro na Babią(stamtąd tak pięknie widać Tatry)ale ja sie dzis natyrałam w ogrodzie i mało mam ochoty na wstawanie o świcie. wklej jakieś zdjęcia-pliiiisss albo będę zmuszona jakis adres sobie machnąć:D nina>>ta milość - brzmi jak..eech..pozazdrościć:) coś ja zazdrosna dzisiaj jestem? tygrys..dzięki, moja Mama umiała wymówić h i ch a ja ani widzę ani słyszę:) saszka>>ta kapucha to gotowana, z zasmażką na tłuszczu z przyrumienionego boczku z cebulką(skwareczki do kapusty ma sie rozumieć) do tego sól..MAGI,kminek,czosnek,troche bazylii,kapka octu, no ..nie licz kalorii:) Gio>>kropeczki mają rację:) coś dla ciebie: \"shimmy szuja\" szuja!naomamiał,natruł i nabujał!szuja!A wierzyłam mu jak nikt! szuja!dziecku kazal mówić:\"proszę wuja\". Alleluja wesołego!-zrobil i i znikł. Obrzydliwa larwa i szczeżuja. Szuja!Do najtepszych pierwotniaków rym. Fałsz i ruja ewidentnie powodują nim. Gdy życie zdarło z faceta już maskę - gdy mu fasada rozpada sie z trzaskiem- gdy zza niej wyjrzy jak dupa z pokrzywy pysk zły i obrzydliwy i pryśnie caly blef- o,wtedy chociaz sie pragniesz powsciagać- nie nasobaczyć nie naurągać- choć inwektywą żywą nie chcesz chlustać- to same usta wykrzykną tobie wbrwe: szuja!pióra by pożyczyć od Anouilha(\"Anuja\")- szuja!by opisać co to jest za typ. Szuja!kawał matrymonialnego zbója- z pieszczot dwója!nieudana galareta z ryb! Najpiękniejszy kęs mi życia ujadł- szuja! i wytoczył hektolitry łez! szuja! cóż takiego uczyniłam mu ja, żem jak tuja poderżnięta przezeń dzisiaj jest? mówię ci-poderżniętam jest! 👄 dla wszystkich..zapraszam na czereśniobranie! szpaki urządzily sobie w ogrodzie stołówkę-czresieńki pychota:D rokita ogrodnik zazdrosnu czegóś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z Wiankow, zaliczylam tylko koncert Pudelsow ale byl super :) Wyskakalam sie, wybawilam i z kolezanka wygadalam czuje sie super :) Tylko mogloby byc chlodniej, za duszno jest.... a jutro do pracy.. ech bedzie ciezko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rokita >>.. ooo ..Ja ..pier..... !!!!!..spadlam z krzesla ..zakrztusilam sie ..wlasna slina ..a niech Cie ... to je ..bomba ..!!!:D ... jestem pod wrazeniem ..skad zes to wytrzasnela ..jak zyje takiego tekstu nie czytalam ...[ kciuk w gore ]!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czereśnie, mniammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, w duuuuuuuużej ilości............. - moja mama też słyszy h i ch, ja juz nie - koniecznie zakładaj skrzynkę i dziel się z nami zdjęciami Tygrys - Pudelsi to ten od byyyła dzieewczyyynooooo? co go na Opolu wyśmiali w zeszłym roku? U mnie pada a raczej popaduje troszeczkę, i troszkę lżej oddychać.... Wianki, krótkie noce, ale bym chciała być na mazurkach.... żaglóweczka, ognisko.... cisza, wiaterek, ech. Nasz chomik chyba jest szczęśliwy. Dostaje jeść, cieszy się, zapi...dala w kółku pół nocy, cieszy się, zostanie na chwilę wyjęty z klatki i puszczony wolno, cieszy się. Ja chyba też powinnam, ale jakoś nie wychodzi.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zeby popadalo?? no to bedzie padac, zaraz gdy bede jechac do pracy 😠 ech... Saszka -> tez bym chciala na Mazury :) tak to ten \"uwazaj na niego, dziewczyny kolego\" co kto lubi... ja np ich lubie a potem miala jeszcze byc Gorniak, ja bym wysmiala a ponoc w Opolu zostala super przyjeta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dawno mnie tu nie było a brak czasu nie pozwala nadrobić zaległości w tym co pisaliście, ani co u was słychać. U mnie sezon ogórkowy a w wolnym czasie naprawiam samochód który, niedawno kupiłem. Planów urlopowych konkretnych jak na razie brak, może gdzieś skoczymy w lipcu na parę dni, może mazury, może góry, może morze:) ale to sie jeszcze obaczy:) Widzę zmiany w kafe :) nowy image !!! ...no no, aż roku potrzebowali by to co sie im pisało wdrożyli w życie :) pozdrowionka dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka- nie na wakacjach tylko weekenduja :) Zaliczylam kolejny, fajny dzien..... Rano basenik, potem spacer z psem...potem dobry obiad i kawa z przyjaciolmi..... A teraz wlasnie wrocilam z ogrodka gdzie gralismy w Remika do upadlego. Uwielbiam takie dni...prawie jak na wakacjach.... Tak wypoczeta moge zaczynas nowy tydzien pracy.... Buziaki dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo..dzis bylo calkiem fajnie z pogoda ..a teraz stalam na balkonie i ..musialam czmychac bo ..chrabaszcze tak atakuja ze nie da sie stac ..obrzydliwstwo...brrrrr.... wszyscy mieli fajny dzien a ja musialam sie pozegnac z moja nowa komorka wiec pojechalam ja sprzedac na stadion ..i tyler sie nacieszylam .. ..cholera z miesiaca na miesiac gorzej ..no i co zrobic jak do wyplaty tydzien a w portmonetce podszewke widac .. ..nie chce nic mowic ale juz mnie nawet na internet nie stac ..i calkiem realne ze sie z wami pozegnam ... ..sa dni ze zyc sie nie chce .. Przed wszystkimi wakacje ..powyjezdzacie sobie i tu i tam ..a ja ... ..posiedze w domu ..kolejny rok .. ..jeszcze ta moja ciotka ...dla oslody zycia zeby bylo smieszniej .. Mowie wam ... mam dosc ... Borewicz ..🖐️... to ty sobie kupiles autko do majsterkowania czy do jezdzenia ..??? Ehhh ci faceci ...ciagle maja cos dla wymowki zeby tylko na chacie nie siedziec ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goi bez komórki można żyć, nawet w tym popieprzonym świecie. I pamiętaj, że z każdego dna można się odbić. MOŻNA.... kto jak kto, ale Ty to wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ..no z tym samochodem to tak bardziej do majsterkowania,zwłaszcza w początkowej fazie,co prawda da sie nim jeździć ale nie jest to zbyt przyjemne:D trzeba jeszcze mu poświęcić sporo czasu i pieniędzy, no ale chcę sie spiąć i wyrobić się do urlopu, by nim gdzieś śmignąć z Elką choć na kilka dni. Mam pytanie ..czy można Ci pomóc finansowo jakoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..siedemnascie kropek jak ..siedemnascie mgnien wiosny .. Czuje sie tak jakbym gadala z duchem .. Zwracasz sie do mnie dosc czule ..:) ...ale z tym dnem ..musze pomyslec ..czyzbym juz byla na samym dnie i z niego wyszlam ???:D Czasem (czesto)..mam depresje jakbym byla na samym dnie i 5 metrow mulu jeszcze podemna ..ale chyba nie o to ci chodzilo ze kiedys tam stoczylam sie na dno ..? ... Taaak ..z dna mozna sie odbic ale musi byc jakis punkt odbicia chociaz kawaleczek ..inaczej zapadniesz sie glebiej i glebiej ..az po dziurki w nosie .. Tym punktem dla mnie jest ..\"nadzieja\"...na poprawe tego stanu ktory spowodowal ze sie zamulilam .. Niestety w waznej dla mnie sprawie nadzieja prysla jak banka mydlana wiec ..jestem na dnie ..i nie ma takiej osoby ktora by mnie z tego bagna emocjonalnego wyciagnela .. Czas goi rany ..moze i to blotko sie wysuszy za jakis czas i sama wyjde ..o wlasnych silach .. Dobrze ze tylko ja wiem o czym ja w ogole mowie .. kropeczki ..ja mam jakis dziwny szosty zmysl ..i podswiadomie czuje ..ze jestes mi jakos dziwnie bliska jako osoba .. ..jakas pozytywna energia z twoich postow do mnie plynie .. ..czuje sie tak jakbym cie znala od lat ..nie rozumiem tego .. Troche tylko mam klopot i nie wiem jak sie do ciebie zwracac .. ..kropko , kropeczko , kropeczku ..:) ..a apropos komorki ..to tak zle nie jest zostala mi ta co mialam tylko ostatnia nowke sztuke musialam opylic ..\"na chleb\"..wiec mam nowy numer ale poprzednia nokie 3100 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..dobry czlowieku ..wielkie dzieki za checi ..:) I to mnie przy zyciu trzyma bo wiem ze jakby co to bys jakas akcje zorganizowal ..ale ja mam zasady ..rzadzic sie z tego co mam a pozatym ..dlugi maja to do siebie ze trzeba je oddac ..! Ja juz doszlam do takiej wprawy ze ..za 100 zl tygodniowo mam 3 posilki dziennie ..dla trzech osob ..:) jakbyscie potrzebowali mojego doswiadczenia to za darmoche odstapie przepis ..jak zyc zeby z glodu nie umrzec i zeby bylo zarcia ..duzo i tanio..!!! ..niedyskretne pytanie ..to co TY za \"blache \"..kupiles..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy łykenduja, niektórzy pracują- a wszyscy wiedzą, że niedzielna praca sie w g.... obraca:o saszka>>starsi panowie, a jakże, jednakowoż szczeżuja pisze sie naprawdę \"ż\":D Gio>> nawet nie mysl o tym żeby się odłączyć -odmieni się, no musi🌻 a teraz spóbuję trochę gór : [URL=http://www.imageshack.us]http://img77.echo.cx/img77/5444/sowacja0235kd.jpg [URL=http://www.imageshack.us]http://img77.echo.cx/img77/8827/sowacja0313ep.jpg [URL=http://www.imageshack.us]http://img77.echo.cx/img77/295/sowacja0386me.jpg [URL=http://www.imageshack.us]http://img77.echo.cx/img77/9140/sowacja0814lk.jpg i wirtualne smacznego:D [URL=http://www.imageshack.us]http://img77.echo.cx/img77/6397/im0016211lh.jpg a teraz już: Dobranoc,ojczyzno, już księżyc na czarnej lśni tacy. Dobranoc, i niech ci sie przyśnią pogodni,zamozni polacy. Że luźnym zdążają tramwajem,wytworną konfekcją okryci, i darzą usmiechem się wzajem i wszyscy do czysta wymyci, i wszyscy uczciwi od rana od morza po góry, aż hen. Dobranoc,Ojczyzno kochana! Już czas na sen... no, niech nam sie choć przysnią... c-ya:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita ..albo sie polepszy albo sie ..popiepszy .. Borek ..jasne ..wiem ..!! Tylko jedna jest opcja ..kiedy bym poprosila ..ale nie chce nic mowic ..oby nie ..!!! Mysle ze kazdy z nas Diablow ..o tym wie ..jakby cos nie daj Boze ze zdrowiem ..wystarczy dac cynk ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×