Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Nina, daj se spokój z jakimiś Knorami. ja poswiecam na zrobienie ciasta na pizze co najwyzej 5-10 min i zbytnio sie na ugniatanie nie wysilam. jestem srednio uzdolniona (z innych przepisów wychodzilo mi zazwyczaj gumowate ciasto) a z tego wychodzi zawsze (!) puszyste: najbardziej prosty przepis na ciast na pizze to: 2 szklanki mąki, 1 niepelna szklanka cieplej wody, 1 lyzeczka cukru. lyzeczka plaska soli 2-3 dkg drozdzy 1 lyzka oliwy lub oleju Drozdze rozpuscic w cieplej prawie letniej wodzie z dodatkiem cukru. Wlac do maki dodac rezte skladnikow i wyrobic ciasto reka. Odstawic do wyrosniecia. gdy podwoi swoja objetosc rozlozyc na blasze i poukladac co kto lubi. Mozna zostawic do wyrosniecia ale niekoniecznie. Piec w piekarniku w 180- 200 stopniach ok. 30 min. co do wychowania dzieci to moge powiedziec ze swojej strony ze czasem trzeba pozwolic dziecku na jego własne błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już lukłam :) Dzięki serdeczne, śliczna niespodzianka :) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci zopolały: Baśka miała mały mózg, Gośka pryszcz, a Kaśka coś co lubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznalam dzis slawetna Zuzie - naprawde bardzo madra z niej dziewczynka :) No ale po kims to ma wszakze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Wczoraj miało być wielkie wyjście do knajpy całą grupą ze studiów, a były 3 osoby :o buuu Ale się już nie martwię, bo nasza koleżanka jest kierownikiem hotelu i w piątek organizujemy u niej ognisko i imprezkę, a wtedy będą już prawie wszyscy :) Tygrysek - ja wcale nie spałam tak długo, tylko nocowała u mnie dzisiaj moja przyjaciólka i zamiast do kompa, to sobie gadałyśmy wczoraj cały wieczór i dziś od rana. To niesamowite ile kobiety mogą mówić i zawsze mają temat :) Nina - no niestety jest co nieco do zrzucenia :P Muszę po prostu odstawić słodycze i sery, które uwielbiam, ale cóż, łatwiej teraz zrzucić 2 kg, niż za kilka lat 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja biję się w piersi bo wstałam przed godziną! jesteśmy z D. usprawiedliwieni, bo wczoraj skończyliśmy cudną imprezkę u kolegi o 3.30 a o 4.00 z minutami poszłam spać :) Jestem troszkę wypluta...piłam tylko czerwone winko, więc kaca nie mam, ale starośc-nie radość: po imprezach muszę się grzecznie odrestaurować na kanapie... Dziś niestety nici z lenistwa- zaraz jedziemy na basen. Powiem wam w sekrecie że mi się nie chce, ale jak mus to mus ;) Oglądaliście wczoraj Kabareton w Opolu? Cóż...to już nie jest to co dawniej...ale niezłej głupawki dostaliśmy gdy wypadł na scenę szalony i niesamowity kabaret MUMIO :) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo???!! Cały dzień??!! Proszę Państwa- jestem przerażona ;) W takim razie i ja idę grzecznie spać, bo jutro pobudka po 6.00....tydzień pracy nastał...ech.....a ja mam mega lenia! Jutro na wprawienie się w dobry nastrój na cały tydzień idę do fryzjera. Zobaczymy czym mnie zaskoczy, bo to całkiem nieznana mi kobitka, gdyż moja fryzjerka wyjechała za granicę i trzeba mi było szukać nowej....Nie mam lęków- najwyżej włosy odrosną :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) Musiałam diabła odkopać na trzeciej stronie, toż to skandal! Nina - mam podobne podejście do fryzjera :) Nigdy się nie bałam, że mnie obetnie za krótko albo krzywo :P Włosy odrosną, a poza tym moje włosy się tak dziwacznie układają, że nawet jakby je krzywo obciąć to by nie było widać :) Ale fryzjerkę mam świetną, trafia w mój gust, czasami zaproponuje coś nowego, ale zawsze się zgadzamy co do wyglądu całości :D Podobno idzie ciepłe powietrze, dobrze by było, bo wczoraj znowu zmarzłam, a byliśmy u kolegi na grillu, więc całe popołudnie na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krotka przerwa pomiedzy poranna a popoludniowa zmiana :D tak, tak.... w tym tygodniu jestem pracusiem, bo wzielam zastepstwo za kolezanke :) oczywiscie na silowni juz bylam :D A slonko jest!!! coraz wiecej chmur sie pojawia ale to takie biale baranki, wiec mam nadzieje, ze padac nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - jesteś ostatni(w wypowiedzi) będziesz pierwszy -rozdaję gościńce z podróży :) [URL=http://www.imageshack.us]http://img216.echo.cx/img216/9270/im0015769te.jpg [[URL=http://www.imageshack.us]http://img216.echo.cx/img216/9270/im0015769te.jpg dla Ninki:http://www.felkon.neostrada.pl/mucha_nie_siada.avi dla Gio:http://www.iidea.pl/~magda/kia dla Majorka:[URL=http://www.imageshack.us]http://img216.echo.cx/img216/5719/im0014235op.jpg nadmieniam, że żaden z brzuszków nie należy do mnie:D całą resztę Diabołkowa pozdrawiam 🌻 - w czwartek znów wyjeżdżam na kilka dni- może coś jeszcze znajdę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam do domku.... uffff! Fryzurę mam nową- sporo \"przyciemnioną\" brązowymi pasemkami i z mega fajną grzywką-grzywą i pazurkami przy buzi :) Coś podobnego do grzywy Muchy, ale ja mam zupełnie inne włosy :) Może być, chociaż ja chyba za bardzo lubię ten mój blond, bo w każdym innym mi się wydaje, że jakaś taka ...szarawa jestem ;) ale za to oczy mi się zrobiły takie wyraziste spod tej grzywy i niebieskie :) Jest OK :) Jutro od świtu walczę we Wrocławiu i okolicach, zapowiadają burze i gorąco- więc to akurat mnie nie nastraja optymistycznie...wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiek - błąd naprawiłam, zdjęcia wysłałam 🌻 U mnie była dzisiaj burza i wielka ulewa, ale trwała krótko. Biedny Fredek siedział sobie na parapecie, patrzył przez okno, aż tu nagle tak grzmotnęło, kot się wystraszył, pomknął do drugiego pokoju i wlazł pod łóżko, wyszedł dopiero jak znowu zaczęło świecić słońce. To była pierwsza burza w jego życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna kropic... ja sie nie zgadzam!! Tzn niech pada chocby noc cala ale jutro ma byc ladnie!! Bo sie umowilam nad Wisle na spacerek Druga zmiana bardzo szybko mi uplynela, a to dlatego, ze bylo mnostwo ludzi i ciagle sie cos dzialo... Rokita -> na tym foum nie dziala wklejanie zdjec, wiec nic z tego... musisz podac bezposredni link i kazdy sobie kliknie :) Nina -> ja bardzo ladnie poprosze o zdjecia nowej fryzury 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..najpierw musze poczytac ... Ninka ja tez chce..poprosze o fotki .. rokita ..Linku nie moge otworzyc .. Airek ..dzieki za fotki ..Pani Mgr ...!!! Zawsze chcialam zaspiewac sobie Gaudeamus igitur ..juvenesdum sumum ( chyba tak to sie pisze)..ale jakos poszlam inna droga .. Tygrysek .. ty nie szukaj pracy biurowej ..ty musisz byc w ruchu .. To twoj temperament i zywiol ..! Tak naprawde to nie wyobrazam sobie ciebie za biurkiem ...Ty musisz dzialac ..skakac , fikac ..plywac ..jezdzic na rowerku ..itp... Kachni ..zdjecia boskie ..a wiesz ktore najbardziej mnie rozrzewnilo ..ta zielona laka z makami i kawalek drzewa na horyzoncie .. normalny odlot ..!!! Tylko lezec i marzyc .. ..dobrze ze mam o kim ..bo inaczej to po co by mi byla ta trawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 hej diabelki:) a to się akurat mylicie:) zdjęcia się da wklejać! :) treba kliknąć \"drugą\" część od \"img216\".. a te filmiki też się otwierają tylko trzeba poprosić aniołki o troche ich janielskiej cierpliwości - wszystko sprawdziłam - działa :D powodzenia ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uuu.. znów mam zaległości... dobrze ze niedługo wakacje. Kach (co mi chyba nic nie wysłałaś, to sie upominam:P) jak tam u Ciebie z egz.? ;) doradź mi coś zeby nie zasypiać, masz jakiś system? bo już siadam.. ;) Pozdrowienia dla wszystkich i dzięks za maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokta
p.s.:) Gio i Ninka !!pomyliłam prezenty!:o musicie się wymienić :o a jak się otworzy ( kiedyś - :D) ..magda/kia to potem kliknąć na samica ofkoz :D diabelskie dobranoc - przyśnią mi się te pasemka ..na siłowni, nie na basenie a toga śpiewa gaudeamus i ma w tle drzewo ..?...chyba muszę sie kimnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawdę - żeby na pomarańczowo? Ukraina ..i owszem ale żeby na pomarańczowo rokita ??..uaaaaa...ziew znaczy się ..a adres jakiś kiedyś... pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rokita ...:D..juz my sie powymieniamy ..TY ..najbardziej pogiety czarci diable ..wszystko ci sie popier ..papier ..lepiej sie zdrzemnij .. elles ..najlepsze przed egzaminem sa ..konfitury ..A caly sloik to terapia wstrzasowa ..calkowita odbudowa zmeczopnych komorek mozgowych ..Dostaniesz takiego kopa jakbys sobie \"dzialke \"strzelila ..dzisiaj minal rok ..jak mi ukradli samochod ..!! ale rocznica ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D Gio - baaardzo sie ciesze ze sie podobaly, ale to zielone to nie łąka tylko zboże :D:D:D Jeśli mowimy o tym samym :) Ja jednak jestem pod wrażeniem piękna i ulotności maków :) Ellesku - kofana, wysylam tylko osobom, ktore zawsze i niezmiennie chcą fotek, a że Gio troszkę zna genezę mojego \"fotograficznego jobla\", to Jej wysylam bez pytania :D No, ale poprawię się, tylko jeśli pozwolisz jutro, bo mam dzis trochę roboty, a muszę troszkę te fotki pomniejszyć, bo jednak za duże wysylam :classic_cool: Co do spania - najlepszym sposobem na sennosc jest SEN :D:D:D Autentycznie - jak chce mi sie spac to po prostu spie!!! I wszystkie sesje do tej pory w tym trybie zaliczalam, a dzis nawet sie okazalo, ze piatkowy egzamin zdalam na 6.0 :D Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak ..Kachni ..mowimy o tym samym ..:D ..ale dalam ciala ..!:D ..wpuscic chlopa do biura to ..atrament wypije .. ..ale to nic w zielonym zbozu jeszcze lepsze beda marzenia ..a co dopiero na sianie ..cykaj dalej ...takie bardzo erotyczno-egzotyczne miejsca ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zboże... sianko... :D Chodz ze mną na sianko... na małe bzykanko... :classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..czyli potwierdzasz ..!:) Noo..i teraz to w ogole nie usne ..Nie dosyc ze co noc mam erotyczne sny ..(..sic..!!!.. ciagle z tym samym :classic_cool::))...to jeszcze teraz to sianko..!!! ..chcesz zebym nogi wyciagnela ..??..to przenosnia oczywiscie ..czytaj ..wyeksploatowala sie na maxa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×