Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

ja to mam dzisiaj dobrze - do pracy na 11:00 :D no i pospałam do 9:00 :D ech, Diabły, a dzisiaj świętujemy jakoś Osttaki? bo przygotować się muszę AIR - ja nie jem słodyczy od soboty - w niedzielę miałam taką chandrę, ze hoho - dzisiaj jest o niebo lepiej - zdaje się, że byle przetrzymać pierwsze 3 dni, to potem organizm się przyzwyczaja ;) - a mnie czekają jeszcze rodzinne imprezy - w czwartek imieniny Siostry, a w marcu Mamy i Siostrzenicy - jak ja to wytzrymam? Siostrze zapowiedziałam, że ma tez coś na słono zrobić :D Dobrze, ze Słoneczko świętuje w maju :D no to zaraz się zbieram do pracki 🖐️ - do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek -----> dziwnie jest widziec Ciebie tak wczesnie pod lozkiem :P Ja wroze?? hihi a cio... dzis w Pajacykolandii kazdemu pozytywny horoskop wystawilam :D Mala ----> sliczne :D Niestety nie napisze Twojego nicku poprawnie, bo w pracy komp nie ma polskich liter :P :D Margotka ----> witaj takze pod lozkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Diabloki...:):):);) Tygrysku....:).... widzę że zaspałaś...;).... ciekawe czy jutro dla mnie sie uda was pobudzić!!!!!! ;) ;) AIR... :):) .... powodzenia w pracy.;) ;)..... Dzień dobry....:) :).....witam.... czy Ty może jesteś gdzieś blisko mnie bo u mnie tez słoneczko świeci .... majorek.... :):) miłego dnia....;) :) Dobry wieczór....:):) Margot.... :) :)....wracaj szybciutko.... mała....:) :)....przyjemnej pracy.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała :) niezłe postanowienie na Wielki Post.. powodzenia. Fajna ta stronka :) Tygrysek - dla mnie to też trochę dziwne.. ;) Mi też możesz postawić horoskop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik ----> ja nie zaspala,, zawsze robie pobudke o tej godzinie :D Majorek ----> twoj dzien ropocznie sie dzis wyjatkowo wczesnie, przez co zdolasz dostrzec rzeczy, ktory z reguly umykaja Twojej uwadze :) Mila niespodzianka popoludniu :) Mozesz sie dzis bezkarnie objadac wszystkimi smakolykami, ksiezyc w znaku Barana, sprawi nie przybedzie Ci ani dekagram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - dzięki, fajny horoskop :D Taa i siem jakby zaczyna zgadzać/spełniać, wstałam wyjątkowo wcześnie ;) a na śniadanie... dwa pączki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku...:) ... a moze i dla mnie masz dobry horoskop... 21.04... urodzinki....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik, prosze bardzo ale to specjalne horoskopy i nie potrzebuje do niego daty Twoich urodzin :D one sa Diabelskie :D Wszystko bedzie dziś korzystnie wplywac na Twoje samopoczucie. Smakolyki, ktore mozesz dizs wcinac calkiem bezkranie dodadza Ci potrzebnej energii, abyśs mogla uporac sie z ewentualnymi problemami. Twoj niezawodny instynkt bezblednie przeprowadzi Cie przez wszystkie zyciowe wyboje. Wieczorem wydarzy sie cos baaaaaarodz milego :D Majorek ----> :D :D nio mam dar, nie??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek... :) :) ...wieeelkieee dzieeeeki 🌻....ukryty talent z Ciebie....:) :).... jutro Ci powiem czy się sprawdził...;).... czekam no to coś miłego... wieczorem...:):):).... bo przecież idę na noc do pracy....:(:( ... i nie będe dzisiaj z Wami..... buuuuuu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc diabelki.🖐️ Ja tylko na momecik klikam z pracy. Jestem ostatnio zajety i nie mam czasu z wami poklikac.:) Dopiero w przyszlym tygodniu wszystko wroci do normy. Trzymajcie sie cieplotko. Nie czytalem co sie dzieje ostatnio i przy okazji nadrobie zaleglosci.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć...diabelskie nasienia:D:D;):P...właśnie ..dorwałem się do kompa w Poznaniu w ..całkiem sympatycznej cafe...a co ...jak mnie w domu odcieli ...do jakoś inaczej cza se radzić:D:D Gio..:D:D qrde...no ...sie darłem..bo jak mnie odpaliło ..gg..to był na mnie napad...otwierających się okienek:D:D..i na dole monitora zaświecił się mi komplet choinkowy:D:D......a tak ( to jest tu kto ??) czy wszyscy w pracy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem żyję wróciłam :) I nie pójdę do pracy aż do 8 marca :D haha mam ferie :P Tygrys ----> ja wypróbuję te świeczki, musi się udać :) ale jeszcze dzisiaj ostatki, więc wcinam ile wlezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi bo wlasnie sie dowiedzialem, ze moja znajoma z pracy, dzisiaj rano zginela w wypadku samochodowym. Ale jak przeczytalem wesolego Tygryska to mi sie od razu humor poprawil. :) Wy to potraficie wyciagnac z dola i za to was lubie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Zdjecia wyslane, kto nie dostala, lapa w gore ;-). Giovi ma przepelniona skrzynke, wiec nie doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ..Znudzony .🖐️ .Don Donaldo..:D..i tak jestes aparat...model ..XXXL..!:D AIRek...>>..:D...pięknie dzisiaj ..naszego Alberta potraktowałas..:D..wszystko wiem ..!👄 Akara..>>..jeszcze tylko ..giovinetta2@o2.pl jest wolna ..:D ..chyba ze zaloze naste[pna dziesiatke ..kont..!:D...czekam na fotki..:) Tigre ..stawiasz horoskopy ..?:) Margot..>>..to ty sie przeprowadzasz?:) Dla wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykoncze sie jak bede tak do kazdego po kolei wysylac ;) (wolno sie zalaczaja), Gio, Ty jestes ostatnia. Pozniej niech ktos kto juz dostal robi forward do tych ktorzy nie dostali, ladniew prosze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, napisz czy doszly, bo o2 mi sie zbiesilo wtrakcie wysylania 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hahahaha Gio ----> Boże tak mi głupio :D hihi a najlepsze, że mój Michał stał obok i ta rozmowa : \"Ja pana nie znam\" a chwilkę później \"A cześć ! ale dzisiaj nie mogę\" :D hihi ma teraz mój mężczyzna nad czym myśleć :P ale znowu nie wyszło nic z tego spotkania. Borewicz -----> ja strasznie przepraszam, że znowu przeze mnie nic z tego nie wyszło, ale ja raczej mam zaplanowany dzień, więc spontany rzadko się zdarzają 🌻 Akarka ----> dziękuję za zdjęcia :) Ty masz złote ręce, naprawdę ekstra :) Sanne dużo lepiej w rozpuszczonych włosach. Julie też lepiej wygląda z ładnie wyregulowanymi brwiami. Makijaże są super, takie jak lubię, delikatne, dyskretne, podkreślające to co w twarzy najładniejsze. Jesteś moja droga zawodowcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj AIR, do zawodowca to mi jeszcze tak daleko jak stad do Kanady (czesc znudzony), ale dzieki za komplement :-). Ide sprzatac mieszkanie, bu bu bu 😭. O co chodzi z ta rozmowa? Brzmi intrygujaco :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Akara dzieki za gratulacje:) dzieki za zdjecia rowniez,bardzo ladny zrobilas makijaz oczu drugiej dziewczyny,bardzo ladnie wydepilowalas brwi tej pierwszej,wogole extra wygladaja,makijaze sa naturalne i delikatne.Tak trzymaj:)Ja chce wiecej zdjec:)Wspominalas ze masz jakies ze sztucznymi rzesami?jak mozesz to wyslij:) Tygrysek:) Giovi:) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dark, tych z rzesami jeszcze nie wywolalam, ale niedlugo skoncze klisze to wywolam i rozesle po ludziach :-). Niedlugo znowu bede robic makijaz - tym razem wokalistce Juliet\'s Ghost, na koncert, wiec bedzie musial byc wyrazisty (zrobie jej \'smoky eyes\', pasuja do jej urody i ogolnego wizerunku zespolu). Przypomnijcie mi zebym wziela aparat :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Akara, Ja, ja jeszcze ja nie dostalam :-( . Gio, 🌻 dla Zosi i 🌻 dla Ciebie. Tygrysku kochany, a co mnie spotka dzis wieczorem? I czy ten pozarty tweeks zgodnie z zasada \"minuta w ustach, godzina w zoladku i cale zycie w biodrach\" bedzie sie, wredziol, zachowywal? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIRek..>>....hahaha..:D...ale J-23 ..pewnie chodzilo o to ..czy masz dzis czas ..a nie czy dzisiaj możesz ..!!!:D:D:D...a to żeś frywolnie ..na luzaka ..Michałowi ..klina zabiła..:D Akara ..nic nie dostalam ..! DarkElf.. haneczka ..>>..czy ty tu jeszcze zagladasz?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ----> ja się aż do tej chwili rumienię :P ale jaja. Człowiek chce tak zawsze jak najlepiej wypaść, szczególnie przed kimś mało znanym a tutaj taka jazda. No cóż, chyba muszę popracować nad zimną krwią. Spaliłam cegłę jak zadzwonił i teraz też siedzę jak burak, jak to sobie przypomnę :) Ale z Michałem to akurat dobrze :P zawsze taki twardziel, że on tam nie jest zazdrosny :) haha byś go dzisiaj widziała :D haha chyba jednak mu na mnie zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam raz jeszcze, a potem ide odkurzac 😠.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×