Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

obudziłam dzisiaj, bo tak rano do pracy w poniedziałek chodzę :P powinnam była zaśpiewać, ale mi się ciutek spieszyło :D może wieczorkiem koncerto zrobię ;) (jak nie zapomnę :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam coś - tylko z innego konta poszło :P chyab Wam się spodoba - kto nie dostanie, to niech się do mnie zgłosi :D osobiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście Was nie ma, czy mi zgasło światło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mala niestety nikogo nie ma swiatlo jest w porzadku znajac zycie wszyscy sie pojawia ok 20 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Pomimo sniegu, niewyspania, i czegos cio mi nie wyszlo, humorek mam swietny :D Wezcie troszke ode mnie, wiem, ze wesolo pod lozkiem nie jest, ale jak przeslemy Zosi nasze sloneczne usmiechy, to moze chociaz chociaz na sekundke jej mysli stana sie jasniejsze??? :D ❤️ :D Gio ----> i tak najwieksza apartka jestes Ty :D :D :D :D :D Ode mnie tez Zosie pozdrow, powiedz, ze mysle o niej i posylam duuuzo sily, dobrze?? ❤️ A i zdrowka tez przesylam duuuuuuuuzo 🌻 Kai ---> :D :D :D matrixie :D :D :D Karaani ----> :D :D :D Mała ---> ja nicio nie dostalam :( Mayka ----> :D :D :D :D Zdiablona ----> oczywiscie, ze mozesz siedziec w pizamce pod lozkiem :D Dzis nie bylo koncertu, bo to Mała pobudke zrobila a nie ja i ona spiewac powinna :D Ale jutro cos wymysle, na pewno :D Vacik ----> mozesz zrobic pobudke w srode, jutro ja robie a pojutrze troszke pozniej wstaje, wiec mozesz Ty piesc poranna odspiewac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - wysłałam własnie :D a co by tu zaśpiewać? nic nie pamiętam :( podpowiedzcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszka znam :D - I\'m stiiiiil loving youuuuuuuuuuuuuu :D ale reszta mi się nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wszystkim.... :) :) :)... jak dobrze znów być z Wami ❤️ 🌻 :) :) mała :) Tygrysek... :) :)... pobudki we środę nie zrobię :(... chyba że koło południa...:) :)... będę spała jak suseł po nocnej zmianie....:P.... nawet Wasze śpiewy mnie nie ruszą...:) :) Mayka.... :) Gio.... :) ... właśnie przed chwilą dostałam od swego mena kawusię i piffko....:) :) ... ja to mam dobrze....hi hi :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! 🌻 dla Wszystkich! Gio, przekaz Zosi zyczenia zdrowia i mozej jej zaspiewac piosenke, ktora jej dedykowalam :-D . 33+vat, szczesciara. Kwiaty i piwko od ukochanego, fiu, fiu ,fiu :-D Mam dylemat i chyba tylko wrozka moze mi pomoc :-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Vaciki i Ewunie :D Ewuś - a co to się stało? Vat - qrcze - tęsknię za piwkiem (i za Słoneczkiem moim of course :) ) ale na razie mi nie wolno :( no gdzie jest reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja jestem tutaj :) Po pracy w domciu jest superkowo :D Wiecie co? od środy, zaczynam post :P od słodyczy. Nie wiem czy mi się uda, ale mam silne postanowienie. Aż do Wielkanocy :P trzymać kciuki Diabły zdiablone :) Czy będzie ten powrót zimy czy nie? Bo ja jadę w góry i chcę śniegu pod nartki :) a w każdej prognozie coś innego mówią. Może ktoś ma jakieś pewne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia... kwiatków mi nie dał tylko kawusię zrobił... :) ... ale dobre i to po tylu latach wspólnego żywota... :) :)... mów co się stało??? pomożemy!!! mała...piwko mam więc mogę polać Tobie też!!! :) :)... Słoneczka Ci nie dam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -----> Ty jestes poprostu raporterka ale wzbogacimy znaczenie tego slowa o okreslenie modelka :D Masz racje, Borewicz modelem byc nie moze :P ;) Ewa ----> muf szybko co sie stalo!!! Wrozka nie potrzebna, skoro tu tyel czarownic siedzi ;) Mała ----> doszlo DZIEEEKUJE :D Vacik --- Ty mi sie tu niewymiguj a rob pobudke, moze bcy od razu po powrocie z nocnej zmiany :P Nio chyba, ze znajdziesz kogos na zastepstwo swoje :D Bo zamiast mnnie to Ty jestes wybrana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim:) Co tak pusto dzisiaj? hurrrraaa odzwonili mi ide w sobote na spotkanie szkoleniowo-organizacyjne doi tej nowej restauracjii dzieki za trzymanie kciukow pomoglo:)Mam nadzieje ze nie wywale piwa z tacy hihihi.Boje sie troche ale mam nadzieje ze bedzie ok:) Giovi- ucaluj Zosie❤️ Mala:) Akara- jak tam PMS?Ja zawsze w tym okresie mam manie wydawania kasy na ciuchy albo kosmetyki, jakas nerwowa jestem jak nic nie kupie geeeezzz wczoraj gralismy w EQ i wszystkich ludzi na czacie chcialam zabic musielismy przerwac granie na moje zyczenie hihihi i poszlam do wanny,ciepla kapiel zawsze pomaga,ale najgorsze to te pryszce geeezzzz Wiosna wiosna:) wyszlam z psami na spacer juz bylam ostrozna i zalozylam im specjalna obroze ktora uciska jak chca sie wyrwac(ostatnio wyladowalam na murze domu sasiada z obitym lokciem i kolanem bo diably(tak je nazywam) zobaczyly zajaca i mnie pociagnely.Wogole wszystko niszcza dom przypomina pobojowisko.To samo jezeli chodzi o ogrodek. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek... :) :) Ty to masz głowę na karku... :) ... pewnie ze zrobię Wam budzenie jak tylko wrócę z nocnej zmiany... :P :) ... bedzie pobudka jak się patrzy... :P :P.... .... mam dzisiaj cholerne kłopoty z wejściem na stronę...:( :( ... jak tak dalej pójdzie to chyba zwątpię ....:P... wyjde z siebie i stanę obok...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za dobre slowa. Od razu mi razniej. Ktora czarownica umie czytac przyszlosc, no ktora ma licencje? Tak poprostu sie zastanawiam, wiecie takie problemy egzystencjalne ;-), zreszta niezbyt pilne do rozwiazania. Z reguly o slusznosci decyzji, lub jej braku, przekoujemy sie grubo po czasie, i ja tak mam. Wiec wrozki mi trzeba!!! Jeszcze raz dziekuje za ❤️ i 🌻 -uszek dla Was. A teraz dobranoc, bo nawet kawusie w kwiatuszki zamienilam bo tak sie oczka lepia (Vaciku, wybacz 🌻 -uszek]. Kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Cos ostatnio zycie pod lozkiem sie uspokoilo. Dark, ja nie mam manii wydawania kasy na cokolwiek w tym okresie, bo tlumy w sklepach i na ulicach doprowadzaja mnie do szalu. Dzis sie troche rozluznilam na kolacji z moim przyjacielem, nawet glupawki dostalam i ryczalam ze smiechu, ale teraz dopadl mnie bol brzucha (znak, ze sie zaczyna) 😠. Pryszczy na szczescie nie mam. Heh, mi mieszkanie niszcza kociska. Wiosny niet, sloneczko swieci za dnia, ale zimno jak cholera. Gratulacje z powodu pracy, mam nadzieje, ze bedzie Ci sie podobac. Wiecie jaka ze mnie dupa wolowa? Zapomnialam w piatek aparatu wziac 😡. Zrobilismy zdjecia cyfrowka, ale jeszcze ich nie mam, poza tym ta cyfrowka rozjasnia kolory. A tak mi pieknie makijaze wyszly, chlip, chlip... Zrobilam zdjecia swoim aparatem wieczorem w pubie w toalecie, ale swiatlo bylo nieciekawe, no i to juz bylo po kilku godzinach... Zobaczymy co wyjdzie. Dziewczyny byly zadowolone, wiec jeszcze nie raz zrobie im makijaz, mam nadzieje, ze nie zapomne o aparacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) Zaraz wychodzę do roboty :( a tak bym sobie jeszcze pospała... ale co wam będę tutaj jęczeć, idę sobie, na mróz, przynajmniej nie jest juz ciemno. Jakiś plus tego poranka. Całuję i ściskam wszystkich biedaków, którzy siedzą w pracy, albo będą siedzieć w ciągu kilku najbliższych godzin. Tych co nie w pracy też gorąco pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim 🖐️ :D:D U mnie słoneczko świci :) Idę na 9 -tą do pracy więc postanowiłęm jajrzeć pod łóżko a ty jeż Air woła dzień dobry Hej Air 🖐️ Dzień Dobry Dobry Wieczór :) Mam nadzieję, że ujrzymy, bom stęskniony na śmierć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio nie wierze... az dwa budziki sie przede mna zjawily pod lozkiem :P Ciekawe cio bedzie jutro.....???? ;) A ja i tak poranna piesn budzenia odspiewam :D Pod lozko prawa noge daj Pod lozko lewa noge daj I usmiechnij sie Bo gdy pora wstania jest Trzeba umiec cieszyc sie :D :D :D :D :D :D :D Wstaaawaj, wstaaaawaj Szkoda dnia :D Wstaaawaj, wstaaaawaj Szkoda dnia :D 👄👄👄👄👄 :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka -----> profilkatycznie trzymam za Ciebei kciuki, uda sie!!! Kolezanka mi powiedziala, ze glod na slodycze hamuje swieczka zapachowa - waniliowa :D A cytrynowa w ogole glod, wczoraj sobie palilam i nie wiem czy to sila perswazji, czy naprawde dziala ale jesc mi sie nie chcialo :D Akara -----> z Ciebie to moze co najwyzej dupa sojowa ;) :P :P Juz sie zapisuje na zdjecia :D Nie moge sie doczekac, jakiego cudu tym razem dokonalas :D Dark Elf ------> Ty bys miala sobie nie dac rady??? Tyyy??!!! Nie zartuj, bedzie super i the best :D :D ❤️ :D :D Psiaki rozrabiaki ucaluj w noski :D Ewcia -----> siuper, ze Ci juz lepiej jest :D Mow jaki problem a ja juz Ci wywroze co Cie czeka ;) :D Vacik ----> uff, odetchnelam z ulga, ze dzieki Tobie nikt nie zaspi :D Dziekuje 👄 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej :D Dzień dobry :D Dziś sobie z Potforem wstałam, żeby z nim do pracy jechać.. :D Nic nie wiem, czytałam tylko do piątku strony (bo sobie zapisałam,a dziś od piątku do teraz zapiszę i będęw domku czytać :) ) I widzę, że ktoś tu jest już - witaj Dzień Dobry i Tygrysku:) Odezwę się pewnie dopiero później, bo mój luby codzienną sesję komputerową poranną musi odbyć ;) ❤️ Zosia 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry,dobry dla Wszystkich Diabełków :) Dzień Dobry tez tęsknię za Tobą.Od samych Walentynek myslę tylko o Tobie :D i liczę,że kiedys się jeszcze spotkamy tutaj:) U mnie niestety sloneczko dziś nie swieci,wręcz przeciwnie jest zimno,mróz i pruszy coś z nieba,pewnie aniolki rozwalily poduszkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! :-) Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i znikam niestety :( Gio, przekaz ❤️ Zosience!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Air - nie zauważyłam, że Ty też już wstałaś:) Tiger - jaka piosenka ;) a hmm za wróżenienie się wzięłaś? .. Dobry Wieczór i MArgot - witam tyż ;) Siedzi tu ktoś w ogóle jeszcze.. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×