Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrysko, ja tak zawsze, z przytupem! ;-) Ale za to jak jasno sie robi...! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara --> odpisaalam do Ciebie na Polakach, ale widze, ze chyba juz w objeciach Morfeusza... ;-) jednak jestem lepsza... :-P albo i nie... :-O Spijcie sobie Diabolki smacznie, Zosiu ❤️ 😘 kuruj sie kochana!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha jaaaaaaaaaak dobrzeeeeeee wstaaaać, skoro świt :P jutrzenki blaaaaaask duszkiem piiiiić :P dzien dobry pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś takiego....mała... niu niu...:):) ... ja miałam dzisiaj budzić!!! ;) ;) ...ale niech tam... :) :) :) ... Wstawać śpiochy bo macie już dwie pobudki....🌻.... pogoda jest piękna...:) ... świeci słońce.... chce się żyć...❤️ 🌻..... teraz ja idę spać bo nie spałam w pracy ani minutki...:P.... do zobaczenia.... pozdrowionka i buziaczki wszystkim....🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :D Ale dzisiaj mam dobry humor :) nie musiałam wstać do pracy, zjadłam śniadanko w spokoju. A potem pojechałam do biblioteki, wróciłam z rękoma do ziemi, bo jak wiadomo - wiedza dużo waży :P teraz mam czas żeby się uczyć do egzaminu z historii kultury polskiej. Tygrysek ----> kupiłam sobie świeczkę waniliową, mam nadzieję, że to prawda z jej działaniem antygłodowym :) Pierwszy dzień niejedzenia słodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala to ty jestes ranny diabelek, o podziwiam ciebie, :) Witajcie diabelki, ostatnio u mnie nic sie nie dzieje, wyczekuje wiosny. Jedzenie dla ptakow mi sie skonczylo i wczoraj kupilem nastepne dwa worki. Te ptaszyska to maja niesamowity apetyt. :) Dla wszystkich 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablątka... hej ...hej...:).... post się dzisiaj zaczął ... to fakt! :) :).... ale to nie jest post od wysyłania P O S T Ó W !!!! :) ;) ;) POZDROWIONKA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wam 🖐️ ...U mnie śnieg i śnieg :D:D:D Uuu. Słodyczy tu już jeść nie mozna ?:O A ja cały worek po kartoflach przyniosłem :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :D nooo Mala o tej porze tak pobudke spiewac:O ale i tak nie wadzilo mi to chrapac:D Vacik hejka :D teraz juz wyspana jestes...wstawaj :D czesc Air :) od rana mam dobry humor...to Twoje motto na dzis ? :D witaj Znudzony...e to zarcie to ja wyjadlam...bo tak lezalo a ja dietke mam wiec sie nie powstrzyamlam:P kup teraz tira zarcia :D czesc Dzien Dobry :D dawno Cie nie bylo :( a gdzie Twoja kolezanka? moze wieczorkiem przyjdzie :) jak to zwykle:D hmmm a co sie stalo z Windem? gzies wywialo :P :D no a Aniolek chyba siedzi za kare o gory:( wypatryli jednak to czarne spodem i zrobili areszt :P :D a mowilam...wez wybielacz:D wszystkim 👄 i wiosenny 🌻 a dla Zosi caly wielki bukiet🌻 taki zeby ladnie patrzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:DAaaaaaaaaaaaaaairka....aleś mnie wczoraj rozwaliła na łopaty::D:D:D...Ty nie widziałaś też mojej miny ...jak usłyszałem tekst...nie znam Pana :D:D...normalnie sie rechotałem potem aż do Gniezna:D:D...nic sie nie martw...następną razą podanie napisze ;)i wyśle wcześniej ;) Gio...Ty wiesz ...że ja jeszcze ..po naszej rozmowie...cały wieczór ...rechotałem sie ze swej ...gupoty...że gadałem nie z tą osobą co yślałem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...jutro ...jak Zosia ...będzie sie lepiesz czuła...to chyba ..sie spotkamy na kawke:)....Tygrys...ty też sie pilnuj ...bo i Twój czas...nadchodzi:P;)...no i może Pani Ordynator ..da sie namóić na kawke:P...kto tam jeszcze jest z wawki ..a Zdiablona :):D...ktoś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można słodycze tylko tutaj :P wracam za jakieś 2 godzinki ;) Vat - przepraszam, zapomniałam :D Znudzony - ja do pracy tak wstaję w środy i czwartki - nie żeby z własnej i nieprzymuszonej woli :( no to lecę i wracam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień Dobry ----> aj ty niedobry. Uciekaj z tym workiem , chyba że masz tam prawdziwe ziemniaczki. Miałam dzisiaj pycha obiadek - gzik i pyry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde...co jest ..z tymi stronami.....ledwie 100 stron ..jak na nasze możliwości...a już takie ...zacinki....grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegne ...do monopolowego ...po zasilanie ...i oliwe ...bo ...coś tu ..sie zacina i fazy brak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy Łódź, Borewicz? :P ja też kcem się spotkać na kawkę :P do W-wki wprawdzie mam blisko, ale nie wiem, czy termin odpowiadał mi będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała...qrde...w łodzi już byłem...ale jeszcze tam ..wróce...ale gdzieś za miesiąc...pewnie.....wiesz ..z wawka to pewnie ..będzie tak ..jak ostatnio..czyli z nienacka..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23-ewBorewicz
a......ale se pierdyknołem 3000posta ..na Diabłach....ha!!! ale powiem ...wam jaki ..właśnie odwalam ..nr...siedze sobie w Cafe..net...w Ostrowie..i ..obok siedzi ...calkiem mila pani..i nawija na czacie...he,he,heee,:D:D zobaczyłem jej przez ramie ..na jakim ...i juz z nia klikam ....normalnie nie moge sie powstrzymać od śmiechu :D:D:D...ale ubaw:D:D...o i dostalem ..jej ..nr gg:D:D:D:D nik ma Krzysia 19 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta....qrde....frekfencja ..dzis powala na nogi..normalnie...jak by kogo chciał ustrzelić ...to nawet ..nie trafi..:P:D....to znikam trzymcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Buzka dla Wszystkich! i po 🌻 -uszku. Zazdrosze Wam tej wspolnej kawki. Wiem, ze to bardzo nieladnie ale co poradze, ze ja tez chce :-( . Bawcie sie dobrze Diabolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona >troche mnie wywialo .....Za dwa dni jade do domu i jestem najszczesliwszym czlowiekiem na planecie :):):):).......Wiec jeszcze musialem polatac po sklepach i jakies prezenciki zonce kupic ...bo prezenciki uwielbia ..Ale jestem haaaaaaaapppppppppy No diaboly do roboty pijemy flaszen .....taki pozegnalny flaszen ....Nadstawiac szklanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przekazuję pozdrowienia od Zosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sam sie napije ...nie zdrowe to moze ale jestem w doskonalym nastroju no wiec siuuuup ....Zdiablona a kaj ty poszla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadstawiam kielinio :D Borewicz - no to czekam z niecierpliwościa ;) coś zdechła jestem i nic mi się nie chce :( - miałam zrobić zaproszenie na konkurs i totalna klapa :( chyba czas się wziąć do pracy, bo mnie tutaj ranek zastanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czesc Mala z toba jeszcze nie pilem ..moze brudzia .Wind jestrem :);)..Co chcesz do picia winko ....mszalnew moze byc ?Ciuchnolem je w kosciele za oltarza ...Hmmmmmoze ono nie takie znowu mszalne ale mocne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czesc (na powitanie i pozegnanie). Zly humor mam, wdepnelam sie tylko przywitac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije pije i juz pijany chyba jestem ....Cisza dzisiaj pod wyrem chyba znowu cos w telewizji daja ....A ja pale faje zuje gume pole faje za faja ...i pod wyrem buszuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo :(:(:(: Tu takie imprezostwo sie robi a ja musze sobie iść. Dzień Dobry Wieczór wam 🖐️ :D:D:D:D Pozrdawiam, kocham i uśmiecham sie :):):):) I spadam spać. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×