Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Akara bede czekac na te rzesy i na makijaz wokalistki:) kurde tez ide sprzatac zaraz,pogoda sie dzisiaj popsula:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, nie mow mi nic o pogodzie, bo ja dzis znowu zmoklam na rowerze 😠. Nauczona doswiadczeniem kupilam sobie wiosenny plaszczyk... z kapturem :D. Sliczny jest tak na marginesie (caly plaszczyk, nie tylko kaptur :D), czarny, za kolana, dopasowany. Czuje sie w nim prawie jak Audrey Heppburn :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, przeprowadzamy sie w weekend :) A teraz sprzatamy, pakujemy nasze duperelki... mam juz dosc a konca jeszcze nie widac 😡 Akara, brawo! :) Szczegolnie za makijaz tej drugie dziewczyny! Jestem zachwycona! Gratuluje!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, nietrudno zrobic makijaz ladnej dziewczynie ;), zreszta ona ma skore podobna do mojej (sucha), wiec moglam uzywac kosmetykow ktorych sama uzywam (wiekszosc jest z polyskiem), a Julie ma skore blyszczaca z natury, wiec gdybym nalozyla jej blyszczace cienie to mozna by oslepnac ;-) (a tak serio to wyszedlby po prostu efekt tlustej, swiecacej sie skory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, na zdjeciu rodzaju cery nie widac ;) Ale makijaze naprawde pierwsza klasa!!! :) Ja sie zreszta tez pisze na przerobke - \"nowa ulepszona Margot\" :D... juz na przyszlosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diaboly po krotkiej przerwie :-) 🖐️ Przerwa bardzo mi sie przydala... ;-) bo pupa juz sie rozplaszczala... :-O :-D Buziaki dla Was Gio, Margot, Darkus, akara, znudzony, Borewicz, ewa, Tygrysek, vacik, mala, Zdiablona, AIR, majorek i wszystkie inne Danonki 😘 😘 😘 :-) akara --> zaraz dobieram sie do skrzynki... ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ..>>..ja wyjatkowo ..nie znam sie na makijazu ..ale to co zrobilas tej dziewczynie z dlugimi wlosami ..chyba Sanne ..dla mnie bomba ... ..bardzo mi sie podobaja ..cienie na powiekach i świetlisty róz na policzkach ..!..bardzo ładnie podkreslilas dobraniem kolorow ..jej ..urode..! (moglabys mi zdradzic tajemnice ..powiek ..jakich cieni i kolorow uzylas ..moze ja bym sobie sama wykonala ..mam śniada cere podobnie jak Sanne ..wiec moga byc identyczne ..) ewunia ..buziaczki..dzieki tez za pozdrowienia dla Zosi..przekaze .!👄 AIRek ..jesteś aparatka ..nie ma co ukrywac..!:D Margotka ..a ty sie pakuj prędzej ..bo cie wiosna zastanie..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovi na Sanne uzylam kosmetykow MAC, z tego co wiem trudno je dostac w Polsce, jakby Ci zalezalo to moglybysmy sie dogadac, sprawdze jakie sa ceny i jesli bedziesz zainteresowana moge je kupic tutaj. No wiec tak: zaczelam od zrobienia kreski od polowy powieki czarnym eyelinerem, na liner polozylam ciemnobrazowy, polyskliwy cien w tubce (ma konsystencje pasty) MAC Paints Pentures zeby zmiekkczyc efekt. W wewnetrzynych kacikach oczu, tak do 1/3 powieki, oraz pod luk brwiowy nalozylam jasnobezowy cien MAC Shroom Satin. Na reszte powieki nalozylam brudnorozowo-bezowy cien w kremie MAC Cream Colour Base, Shell Frost. U nasady rzes i w zalamaniu powieki zmieszalam Shell Frost z ciemnobrazowym cieniem z tubki. Dokladnie zatarlam granice miedzy wszystkim kolorami. Na to wszystko nalozylam sypki cien, tzw. sparkl, w kolorze zlota - zeby ocieplic efekt koncowy - firmy Kryolan. Na koniec wzmocnilam kreske u nasady rzes brazowa konturowka MAC Teddy i roztarlam ja specjalnym pedzelkiem (moze byc patyczek kosmetyczny), wytuszowalam rzesy czarna mascara. Na skore dookola oczu nalozylam ten cien w pascie Shell Frost - on jest polyskliwy, mozna go stosowac na oczy, policzki i nawet usta - stad efekt rozswietlenia policzkow. Na to nalozylam mandarynkowy roz Double Blush Shiseido. Na usta najpierw brazowa szminka Dior Addict Bronze Polychrome, ale efekt nie podobal mi sie az tak bardzo, wiec starlam nadmiar szminki, zostawiajac tylko cien koloru i polozylam na to blyszczyk Isa Dora. No, tak to wygladalo :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Diablątka wszelkie :D trzy razy dzisiaj prawie się ugięłam na widok pączków, ale ... - zwyciężyłam :D :D :D - co za radość :D :D :D ciekawe, czy dalej tak będzie :P dzisiaj chyba zaszyję się pod łóżkiem w kąciku, bo do pracy na 7:00 :0 no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara --> dostalam :-) 😘 masz talent, nie ma co ukrywac! :-D Pieknie wyregulowalas Julie brwi a obydwum slicznie podkreslilas ich naturalna urode... delikatnie i wlasnie jak najbardziej.... naturalnie, tak lubie! ;-) A Sanne to prawie nie poznalam...hihi, od razu inna dziewczyna... i te wloski - super pasuja do owalu jej twarzy. jeszcze raz dziekuje i tez czekam na rzechy :-D Gio --> juz jestem siostrzyczko ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..rozmawialam z Zosia ..ma wysoka gorączke i angine ..! Akara ..>>..bardzo dziekuje ..chodzilo mi najbardziej o cala technike wykonania ..i ..kolory ...!..postaram sie u nas ..dobrac cos w odpowiedniej tonacji...i sprobuje ..jaki bedzie efekt..! A do ciebie ..mam prosbe ..jak bys mogla mnie tylko sie zorientowac ..ile by kosztowal taki zestaw potrzebnych kosmetykow ..do samych powiek ..!..albo jakiej firmy moglabym u nas cos kupic ..zeby efekt byl podobny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, bede sie spieszyc ;) :D mala, gratuluje :D Ja dzisiaj znowu skusialam sie na ciasteczka :o Ale co tam - duzo ostatnio sprzatam, wiec nalezy mi sie cos od zycia :P :D Wlasnie doszlam do wniosku, ze koniecznie musze wyregulowac siebie moje brwi a la Leonia jak mowi moja ciocia, imieniczka Gio zreszta :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, przekaz calusy Zosi i zycz jej duzo, duzo zdrowka! :) I jak sie juz przemalujesz kochana wedlug wskazowek Akary, to podeslij fotki :D akara, a masz moze jakies pomysly na moja fryzure? :) W marcu mam zamiar zaliczyc blizsze spotkanie drugiego stopnia z fryzierem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, sprawdze ceny. Niestety nie wiem jaki moglby byc polski odpowiednik tych kosmetykow, juz od dawna w Polsce kosmetykow nie kupuje, tu jest taniej, ale wiesz co? Zapytam sie na wizaz.pl :D, moze babeczki beda wiedzialy. Margot, dzis nie mam weny, ale w tygodniu podesle Ci kilka fotek z fryzurkami, ok? Tylko mi napisz jakie masz wlosy (cienkie/grube, podantne na ukladanie/nie podatne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, podobnie jak Haneczka prawie Sanna (oj zapomnialam jak to pie pisze] nie poznalam! Pogratulowac. Mam pytanie odnosnie diety, ktora stosowalas (przez tydzien tylko na soczkach). Pomoglo na oczyszczenie skory? Ja ciagle walcze z jakimis ,fuj, pryszczami ,fuj, i sie zastanawialam nad ta metoda. Ale latem i nikomu nie powiem ani slowka, bo by mnie mama ze skory zywcem obrala, gdyby sie dowiedziala :-) . Gio, porcja zdrowka dla Zosi. No i jeszcze jedna da dokladke :-D. Sprobuje troche popracowac a potem do lozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam isc dzis na lyzwy z kolezankami ale jednej sie lekarz a drugiej przetarg online trafil, wiec idziemy w czwartek :D Air ----> hihihi ja znow sobie cytrynowa pale :D smacznego :D oj, ale z Ciebie agentka jest..., biedny Michal... :P Akara -----> super makijaze :D Mnie najbardziej zadziwila roznica w twarzy po wyregulowaniu brwi... Moje tez sa takei \"dzikie\", ja tez sie zapisuje do Ciebie w celu stworzenia nowego image :D Ja tez poprosze o rade fryzurkowa :D WLosy mam grube i b. niepodatne na ukladanie :D Ewcia ----> spotka Cie COS!!!! :D tweeksem, sie nie przejmuj, troche poczarowalam i bedzie tak: cale zycie w smaku, godzina przyjemnosci, minutka w biodrach :D Gio -----> rozne rzeczy robie :P Ale nie stawiam a raczej tworze, byloby lepszym slowem ;) :P :D Przekaz Zosi, duuuzooo zdrowka ❤️ Margotka ----> biedactwo, napracujesz sie teraz, ale pomysl jak to fajnie bedzie nowe mieszkanko urzadzac :D ❤️ :D Znudzony ----> ciesze sie bardzo, ze usmiechnales sie dzieki mnie :D Vacik --> prawda, ze sie sprawdzilo??? :D Dark, Haneczka, J 23 -----> :D 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, juz pisze: wlosy mam cienkie, nawet bardzo i w ogole nie podatne na ukladanie :( A fryzurki wyslij mi, kiedy bedziesz miala, chwilke, nie pali mi sie! I tak masz ode mnie wielkiego buziaka 👄 ewa 🖐️ 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ..ja mam tylko jeden problem ..i boje sie ze na moich powiekach nie bedzie takiego efektu ..Ty sie na tym znasz ..Patrzylam jeszcze raz na Sanne ..ale ja mam zupelnie inny uklad powieki..u mnie nie widac ..tego miejsca nad rzesami gdzie robi sie kreske ..powieka dochodzi bezposrednio do rzes ..jak np.u koreanki..! oko lekko skosne i schowane (nie wiem czy dobrze wytlumaczylam .Bedzie widac tylko to co na powiece.Czy w zwiazku z tym taki makijaz moze byc ..A moze zaproponujesz mi cos innego w takiej tonacji..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :D chyba nie wymienie wszystkich bo tu tlok dzis pod wyrkiem:D Gio ucaluj Zosie 👄 i niech zdrowieje szybciutko ooo Borewicz nawet przelecial ;) tylko sie zgubilam kogo chcial :D a kto dzis nie mogl :D :D :D ale przez was sie usmilalam :D Dark, Akara, Ewa, Air, Margot, Haneczka,Mala,Tygrysiaku, no i Gio dla was wszystkich 👄 no i sledz :)wszak dzis ostatki :) a Znudzony to tak przemknal....eh nie pracuj tyle ;) ilez mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, masz po prostu opadajace powieki, podesle Ci 2 zdjecia z makijazem takich oczu + instrukcje. Ja tez mam opadajace powieki, ale nie az tak bardzo, kawalek jednak widac :-), niemniej jednak wiem jak malowac takie oczy. ewa, cera sie oczyscila, ale nie wytrzymalam calego tygodnia, w sobote sie zle poczulam (wybralam zly moment, przed samym okresem, stad wzmozone oslabienie), czyli wytrzymalam niecale 5 dni. Na oczyszczenie skory pomaga tez picie Green Magma - to taki wyciag z jakichs tam traw, dostepny w sklepach z naturalna zywnoscia. Ja pilam soczki warzywne i owocowe wlasnie z Green Magma. Tigre, brwi wbrew pozorom to dosyc wazna czesc twarzy, ich ksztalt moze zupelnie zmienic nastroj makijazu :-) (moze dodac naturalnosci, jesli zostawi sie je nietkniete, jedynie podregulowane; albo powagi jesli sie je umaluje). Z checia wyreguluje Ci brwi i zrobie makijaz, tylko kiedy, ach kiedy?... Jesli chcesz rady co do fryzury to przyslij mi swoje zdjecie, bo chyba nie mam. Czesc Zdiablona :-). Ide jesc, nie chcialo mi sie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ..>>..dzieki ..bede czekala ..ale :D:D:D...fajnie to brzmi ..opadajace powieki ..zupelnie jak jakis zwis ze starosci..:D ..bo facetowi jak ..opada to chyba wisi...a mnie te powieki wcale nie wisza ..jeszcze jędrne sa...!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, starosc nie ma nic do rzeczy w przypadku opadania ;-), mlodym tez sie podobno zdarza, choc jeszcze zadnemu w mojej obecnosci :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -----> hehehehehe :D :D Jak Ty cos powiesz.... :D :D :D Akara ----> na pewno masz, ale dobra cos Ci zaraz podesle :) Nio wlasnie kiedy??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> coz za skromnosc ;) :P :D Mail ze zdjeciami juz poszedl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, jestem skromna jak typowy wodnik :D. Faktycznie, mialas racje, mam Twoje zdjecie, nawet lepsze od tych ktore mi przyslalas, bo bardziej twarz widac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×