Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Cześć :) Znów wstałam razem z lubym, tylko tym razem poszłam na uczelnię - na lepsze kompy :) (i żeby nie było, że tylko na Kafe się obijam, to szukam jeszcze materiałów i wiadomości do pracy :) ) Alee.. wiecie co.. zapisałam sobie ostatnio stronki Diabłów i... nawet kompa u lubego nie odpaliłam od tego czasu... i nic nie czytałam... nic nie wiem znów... ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Znudzony...nie kladz siem spac :) nie warto :P :D aaaaa samoreklama to moja najmocniejsza strona ;) ciesz sie ze nie uczysz mnie kompa :D chyba nie dalbys rady ....jestem najwieksza noga w tym temacie na calej kuli ziemskiej:D Maan hehe to ci pobudka :D a Makintosz to jablka :P :D a dla wsiech uśmiech i kwiatuszek taki wiosenny :) Zosiu jak zdroweczko? wiosne czuc w powietrzu :) 🌻 ❤️ zeby Ci sie szybciej zdrowialo a reszcie 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek !!!! :D :D :D Wczoraj wrrrrr nie mialam internetu i nie moglam byc z Wami wrrr pod lozkiem :( Moze uda mi sie przeczytac co tez sie dzialo, ale zajrzala glownie zeby Karze podziekowac :D Akara ----> dzieeeeekuje :D We wtorek tez mi sie net zbuntowal ale na szczescie wczoraj rano byl przez chwile, tak ze maila sciagnelam :D Jestes wspaniala!!!!!!!!!! :D Baaarodzo dziekuje za rady :D Pewnie 100 razy by wyszlo jakbys to Ty robila i tak b. mi sie podobalo :D I DJ chyba tez :D :D :D :D Super sie nam gadalo, moze zalatwi mi nawet bilety na Limp Bizkit :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała spróbuj zmienić język klawiatury na polski, to będziesz mogła z czarnym swym nikiem do nas pisać :) Zdiablona i Tygrysek witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> waniliowa antyslodyczowa, cytrynowa - antyglodowa :D Moja dziala, pale wieczorem i nie chce mi sie jesc, a dotychczas podjadalam :D Chyba, ze to sila perswazji... Najwazniejsze, ze nie jem a glodna nie jestem :D Akara ----> raz jeszcze dziekuje!!!! jestes najlepsza!! ❤️ A moglabym cie jeszcze troszke pomeczyc o fryzure?? :D Ewcia ----> ❤️ jeszcze sie wszyscy razem kawki, ee tam PIFKA napijemy!! :D J 23 ---> tiak jest!!!!! bede uwazac i sie pilnie rozgladac wokol siebie :D Oraz kazdy telefon z nieznanego mi nr odbierac z okrzykiem Ja tego Pana znam, haj Borewicz!!! :D Ech, Ty Agencie, ladnie tak Pania balmucic ;) Mala ----> nio, sliczna pobudke wczoraj zrobilas :D Tylko ciutke za wczesnie ;) Wind ---> a gdzies Ty byl?? :D Vacik ---> toż zaspiewac trzeba bylo o swicie nam :D For all 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zdiablona ----> haha bidny Borewicz, nie ma szczęścia do nas diablic :P A gzik to nie mały giez, tylko biały ser - twaróg z solą, pieprzem i cebulką i jest pyyyyyyyyyyyycha :D Tygrys ----> ta waniliowa chyba działa :) to wprawdzie tylko 1 dzień ale ani kawałka słodycza. Nawet nie posłodziłam wczoraj herbaty, ale chyba jednak z cukru nie zrezygnuję bo gorzkie jest fe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air - achhh jak ten serek smacznie opisałaś (mniam musi być.. lubię tak)... jejku.. a ja jeszcze przed śniadankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Majorka o swicie nie przywitalam ---> czesc :D Air --> i Ty tak z rana?? :D witaj :D nio, uwierzyc, ze dziala to zadziala :D Na dodatek, ten sliczny zapach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za te świeczki (już nie pamiętam, która to podała), mamie mojej powiem, może przyda się jej taka wiedza hhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ----> o swieczkach powiedziala mi moja kolezanka a ja przekazalam Air :D Ja kupilam takie male tee lighty i super pachna :D Jedna pale juz 3 wieczor a nadal jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tee lighty.. mówisz.. hmm.. a które to ? :P :) A inne zapachy wiesz co dają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diabełki :D Teskniłam za wami, dawno mnie nie było Majorek 🌻 dziękuję za zdjęcia i wszystkie inne paczki, które doszły do mojej skrzynki :) Zdiablona :D nie jest aż tak źle u Ciebie z tą obsługą kompa - przecież gadulisz tu z nami, co nie? :D i zdjęcia udało Ci się wysłać ;) Akara 🖐️ z Ciebie to dopiero charakterna kobieta :D ale masz jak najbardziej rację AIR :) też jadłam kiedyś gzik (z młodymi ziemniaczkami) ...mmmm .... dobre było :) Mała :D bardzo mi się spodobała dzisiejsza pobudka - takie fajne szlaczki :D Tygryska :D coś ostatnio się opuściłaś w obowiązkach naczelnego budzika - mam nadzieję że to nie dlatego, że Cię straszyłam :D:D:D Znudzony, Dark, Haneczka, Vateczka, Ewa, Borewicz, Wind 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ---> to te takie male, okragle tzw podgrzewacze :) Dakota ---> ja poprostu budze po 8, a ze niekore skowronki wczesniej postanowily robic pobudke, nic na to nie poradze :D Ale sie staram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dakota :D Ja nawet nie wiem czy Ty do mnie coś słałaś - na razie jeszcze nie doszłam do sprawdzania mojego konta tlenowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - to fajnie, ja też swego czasu miałam takich kilka ;) Czy wind nadal ma problemy z rozświetleniem strony? (czytałam kiedyś w zaległościach) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek :) jeszcze nic nie słałam, ale jeśli wyrażasz takie życzenie ;) to z całą pewnością cosik dla Ciebie wyszperam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota jak chcesz ;) ;) Na razie i tak rzadko przeglądam :) bo albo nie mam czasu albo nie mogę itp ;) W kazdym razie nie mogę ściągnąć i skasować, bo nie mam gdzie. Niedawno się dowiedziałam, że w domku już w ogóle nie mam internetu .. ciekawe kiedy podłączą ten nowy (lepszy hihi)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..cos ostatnio ...mam same doly ..i ledwo z jednego wyjde ..wpadam w drugi...ale czytam regularnie co sie dzieje ...! dzisiaj ...mamy kolejna imprezke ..z okazji...IMIENIN ...:D ....................🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻.......... ....🌻 ..KAYA....Sto lat ..!!!!!...Sto lat....!!!!👄👄👄 ...Szczęscia ..zdrowia ..pomyślnosci...duzo wódki...mało gości...!!!!! Pozdrowienia dla wszystkich.. Ucalowania od Zosi..👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysku ----> ja dzisiaj z rana, bo mam wolne :) tratatata :D Mam wolne w pracy aż do 8 marca :) i teraz mam dużo czasu i robię co chcę i kiedy chcę :) tak lubię najbardziej. W sobotkę wyjeżdżam, tylko się martwię bo mnie katarek męczy od wczoraj i muszę się szybciutko wyleczyć. Ja Tygryniu kupiłam taką świeczuszkę waniliową i ona też ładnie pachnie i działa. Ale chyba nastęnym razem kupię też te podgrzewacze małe bo one są faktycznie wydajne. Co do gzika to uwielbiam go, mniam mniam. A wiosną można zamiast cebulki dać szczypiorek. Mój Michus sobie w doniczce szczypior wysiał i już taki całkiem spory jest, może mu niedługo trochę zabiorę tylko żeby się nie zorientował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio Kaya wszystkiego najlepsiejszego :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio 👄 Kaya - wszystkiego naj naj najlepszego - życia cudownego :P ;) Air - no brawo i wytaj w leniucholandii :D A ja zaraz uciekam, bo ja jeszcze jestem bez śniadanka 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabołki! Mam wrażenie, że zupełnie juz odstałam od kafe i pogaduszek:-( nie wiem nawet co i o oczym miałabym pisać...nie mam czasu na czytanie i przeglądanie stron, tym bardziej, że psiejsko-czarodziejsko mnoży sie ich z każdym dniem coraz więcej...mam wrażenie, że już tu nie pasuję itp. nie jest to oczywiście problem spędzającym mi sen z powiek, ale jakoś tak żal... siedze w pracy i staram sie jak najszybciej uporać z powierzonym mi zadaniem. Za dwa tygodnie mam egzaminy i...zreszta juz o tym Wam pisałam. A życie nadal galopuje i nie pozwala na nabranie oddechu w płuca, a bycie w ciągłym niedoczasie bardzo mnie stresuje, ufff poza tym, jak każdy pewnie, mam na głowie parę spraw, których nie da sie po rpostu rozwiązać i bezsilność powoduje kolejne podkopanie rowu w którym sie ostatnio okopałam skutecznie.I tylko mi wiosny brak.... a poza tym sprzedam Wam ostatni text mojej 7-latki: mój man: Zuzia, może byś posprzątała trochę w swoim pokoju? Zuzia: Nie, dziekuję :-D pozdrawiam ciepło z 14 piętra pewnego biurowca. Choć tak naprawde to jest 13 piętro, ale oni chyba jacyś tacy przesądni są;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Majorek, w takim razie podeślę Ci coś, żebyś mogła ściągnąć i skasować ;) jak już Ci podłączą łącza ;) Kaya 🌻🌻🌻🌻🌻 sto lat sto lat niech żyje żyje nam :) Gio 👄 trzymaj się dzielnie, ostatnio na pewno nie miałaś lekko, ściskam bardzo mocno ❤️ Pozdrów proszę ode mnie Zosię i powiedz jej, że dużo i ciepło o niej myślę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szam :) chyba trochę Cię rozumiem... poza paroma topikami, na ktorych spotyka się zaprzyjaźnione osoby, trudno znaleźć coś dla siebie. \"Starzy\" bywalcy jakby się trochę wypalili (co zresztą jest zrozumiałe, nie ma już tego powiewu nowości). Pisał o tym ostatnio, nie pamiętam pod jakim nickiem, ale na pewno był to Gajowy - nawet jego to dopadło... ech... Oczywiście, tak jak piszesz, nikomu to snu z powiek nie spędza, ale... sentyment pozostał... ALE.... wiosna już niedługo :) dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, no wiem,,już się żegnała, ale.. jestem, zmieniłam pomieszczenie -a że nie machłopaków isama muszę siedzieć, a komp był już włączony, więc :D szam 👄 wiesz, ja też teraz jakoś tak mam, nawet jak jestem u siebie w domu i na codzień net... to.. jakoś też nie ma gdzie wchodzić na inne topiki. Teraz też jestem do tyłu.. i nawet nie wiem jakie masz te sprawy itp ;) Dakota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki...Airek ...DAKOTA...Tygrysek ..majorek . ..oraz .Znudzony ..!:D...(znudzony ..kasiasty i zapracowany...) DAKOTA.....tak przyznam ze sie ostatnio wypalilam ..potrzebuje świeżej krwi...!!!!....i czasu ...zeby ..zaczac myslec ..o innych sprawach ..!👄 Wszystkie pozdrowienia ..przekazuje Zosi na bieżąco..! Szamanka...>>..ty sie nie wymiguj ..zasypuj swoje doly i ...wracaj tu migiem w podskokach ...! Zuzia jest ..niesamowita ... !!!:D:D:D...elokwencja na ..medal !!!:D J-23NewBorewicz ...>>>.Don Donaldo...bardzo .dziękuje za zaproszenie ..na kawke ..ale ja ..jestem ..."dziwna".."inna...z innej planety..!..!!! ..poprostu .wenusjanka...!!!:D....a .ten typ tak ..ma ..!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepraszam za te braki spacji, ale.. ta klawiatura taka jest ;) No tak, wiedziałam,że o czymś zapomniałam..: szam - ten Twojej córci.. no niesamowity.. jak to teraz te dzieci się rozwijają.. ;) Gio.. coooo na kawę nie? a tą w Łodzi?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysiatko, ciesz, ze Ci sie podobal makijaz, ten akurat pasuje kazdej kobiecie, bo dodaje twarzy swiezosci; mozesz mnie pomeczyc ;), ale wieczorem, jak ciasto bedzie w piekarniku (jutro mam gosci, wiec robie Rafaello - moj debiut, zawsze sie zajadam tym ciastem u mamy, ale sama nie probowalam robic. Teraz jestem w biurze (mialam male zlecenie), a za chwile ide robic rozrube w salonie. Jak mi nie poprawia albo nie zwroca kasy to im zapowiem, ze beda mieli antyreklame :D. Spac mi sie chce. Smiej sie smiej, znudzony, mi cisnienie ostro skoczylo jak wpadlam w poslizg ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz do domu idę, ale weszłam na uno momento, żeby zobaczyc czy odzew jakobys był na mój wpis;-) Dakota, myślę, że jak juz te cholerne egzaminy zniosę, to dalej juz poleci. A na pewno popłynie, bo trza to będzie oblać, co nie????:-) majorek, sprawy są różne, ale nawet nie ma co pisać. Przecież każdy z nas, jak jeden diabeł, ma swoje problemy i troski, ale nie po to by je tutaj wylewać. Nie na wszystko da sie w końcu znaleźć radę. Choć, sama tego doświadczyłam, niezwykle miło jest, gdy kilka zaprzyjaźnionych duszyczek, wesprze toną słów od serca i kilkoma zabawnymi minkami. To miłe, że znieczulica spoleczna (sic!) nie dotyka diabełkowa;-) Gio, Kobieto Magiczna Niezwykle, daj czasu, co? ja sobie je później zakopię, ale nie mogę robić wszystkiego na raz! przecież się nie rozerwę, nie?;-) jak mawiała pewna żaba;-) A co do Zuzy, to robi sie coraz zabawniej, mówię Wam...a to dopiero początek, ufff;-) Akara, Piękna Kobieto, podeslij mi może przepis na to ciasto, co???? brzmi tak apetycznie! wybacz, że nie pisałam o makijażach, ale ostatnio mało mam czasu:-( Pozdrawiam WSZYSTKICH 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szamik -----> kochana doskonale cię rozumiem. I gorąco pozdrawiam i nawet cię uściskam :D głowa do góry, teraz jest jeszcze taki wstrętny zimowy czas, co nie nastraja nas pozytywnie. Masz przynajmniej w tym biurowcu ładny widok? 13 czy 14 piętro to pewnie kawał świata widać. Pozdrawiam też twoją Zuzię - dzieciaki są bezbłędne :P I ja też czuję, że powiew nowości dawno minął, ale dzięki wam nadal chętnie tu zaglądam. Tak naprawdę to tylko dla was, bo reszta topików jest już nudna i odtwórcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×