Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Witam wszystkich po długiej nieobecności ❤️ 🌻 ..... Gio....🌻 Dzien Dobry....🌻 Znudzony.... ❤️ Mayka....🌻 ...... smutno nam wszystkim z powodu Zosi......:(.... Zycie jest takie jakie jest i nie mamy wpływu na to kiedy stracimy ukochanych ludzi ani na to kiedy MY odejdziemy z tego świata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Dzień Dobry - nie chcę opowiadać o filmie tutaj, bo ktos może będzie chciał obejrzeć, a ja nie dam Mu szansy ;) właśnie wróciłam z pracy, pogadałam 15 minut ze Słoneczkiem i ... właściwie mogłabym pójść spać, gdyby nie to, ze mam stosy papierów :( wejdę tu później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! ❤️ dla Wszystkich! i specjalne ❤️ dla Zosi! Wlasnie slucham Gregorianow w duecie z Kate Bush i pomyslalam, ze ta piosenke moge Ci zadedykowac: \" Don\'t give up because You have friends, Don\'t give up still You have us ....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAYKA >>..:D...jak mnie nie ma ..jak jestem ..!👄 ..nie moglam sie powstrzymac ..zeby cos powiedziec ..w tamtym topiku..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - witam Cie bardzo goraco niektorzy to maja problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wrocilam :D tzn juz jakis czas temu ale musialam zaspokoic burczacy brzuszek :D Tylko sobie nie myslcie, ze ja taka pilna studentka i tyle czasu na uczelni siedzialam, cio to to nie :P Nie w moim stylu to jest :D Jakoze spotkalysmy, qmpla co kiedys byl z nami w grupie, to sie wybralismy gdzies kulturalnie pogadac :D :D :D hihi Dzis niedziela, chcialam dac Wam pospac :P Ale skoro chcecie budzenia, prosze bardzo od jutra bedzie :D Dla wszystkich 👄 a dla Zosi jeszcze ❤️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dzień Doberku :D nie martw sie Wieczorek sie napewno zjawi....;) Gio, gdzie sie nie mogłaś powstrzymać, jeżeli moja ciekawosć, która prowadzi wiadomo gdzie, może spytać? ;) mam nadzieje, żę już ci nie jest tak smutno a jak tak to masz kawała Mamo, co to jest właściwie ten wilkołak? - Siedź cicho synku i uczesz twarz. Mayka, każdy ma swoje wieksze lub małe problemy...ale najwazniejsze to sie \"nie dać\" ;) Mała, dzieki za zdjatka...;) pozdrawiam Diableta wszekie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała... cześć...🌻 ewa....🌻 tygrysek... dla Ciebie tez 🌻 ...może ja jutro ( w zastępstwie ) zrobię budzenie...? ... mogę...? ... mam jutro wolne w pracy.... HUUURAAA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia.....nie wiem co ..powoedzieć...pamiętając ..naszą rozmowe tel...ale składam wyrazy ubolewania..i kondolencje🌻 witajcie ..Danonki..w dzień i w nocy.......................................ja jeszcze tu ..wróce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek....cześć... ❤️ pozdrowionka dla Ciebie również...🌻... jak minęła Wam ostatnia sobota karnawału ? ... imprezy były udane...??:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek ..siemanko...!👄 ..to dwa tematy ..jeden to same kropki ..a drugi ...Dylematy...! ...gadam z Zosia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🖐️. PMS mi sie zaczal, najchetniej bym kogos zagryzla. Gio, pozdrow Zosie ode mnie goraco. Kundel, jaki jest nowy adres Cafe? Nie wiem co ze soba zrobic... nie moge spokojnie usiedziec, grrrrrrrrrr 😡.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tygrysek 🖐️ Kasiek. Dziękuje za pocieche :) Jesteś najlepsza na świecie. :D J 23 New Hej !! 🖐️ Wrszcie w domu, co ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczór Gio ----> jak się Zosia trzyma? Pozdrów ją gorąco następym razem ode mnie. Strasznie jestem zmęczona dzisiaj. Powinnam mieć jeszcze kilka wolnych dni, żeby odpocząć po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczór Gio ----> jak się Zosia trzyma? Pozdrów ją gorąco następym razem ode mnie. Strasznie jestem zmęczona dzisiaj. Powinnam mieć jeszcze kilka wolnych dni, żeby odpocząć po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara- widze ze mamy PMS w tym samym terminie grrrrrrrrrrrrrr oooo Akara snilas mi sie dzisiaj ale glupi sen snilo mi sie ze chcialas sie rozwiesc ze swoim mezem bo poznalas jakiegos goscia na imprezie i stwierdzilas ze to milosc twojego zycia ale glupoty hihihi ale pierwszy raz mi sie ktos snil z Kafeterii:) a tak wogole pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pora robi sie pozna i osobz na forum sie zbieraja to fajnie bo bardzo smutno bez Was bzlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, kurcze, faktycznie glupi ten sen :D. Po co zaraz rozwod? Mozna miec romansik na boku, hihi. Zartuje. Brzuch mnie zaczyna bolec i jestem rozdrazniona 😠.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc MAYKA, napisalam cos do Ciebie w temacie \'popsute zabki\'. Ja dzis ide spac o przyzwoitej porze, wczoraj poszlam do lozka o 4.30 nad ranem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.... Dobry Wieczór !!:) ... pusto tu dzisiaj...:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, prosze jak widze Mala zrobila pobudke o 7 rano, wiec juz nic spiewac nie musze ;) :P Vacik, nie udalo Ci sie zrobic budzenia :P 🌻 dla kazdego Diabelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie Diabelki...... Przeczytalam na innym topiku, ....Zosiu.....tak bardzo mi przykro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranka :) karaani - Twoje przewidywania się sprawdziły - zostałam matrixem :) Ale nie na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim pobudkowiczom :D tak od rana budzicie Diabliczki :) aaaa czy ja moge posiedziec w pizamce pod wyrkiem ? :D mam leniwca dzis :) Mala o...cio ...spac nie mozesz ze tak w nocy budzisz;) ooo Tygryniu..na dyzurze :) a gdzie piesn poranna :D :D Karaani 🖐️ Kai 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Diablątka.....:) :) 🌻 Qrczę...:( ... nie udało mi się zrobić dla Was pobudki bo..... zaspałam :):)... mam dzisiaj w końcu woly dzień.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko...no i mamy znowu ..poniedzialek ..![nie lubie poniedziałkow] AIRek ...Zosi przekazalam Twoje pozdrowienia ..👄 Jak sie Zosia czuje ...to ..jest trudne do opisania ...poprostu ..funkcjonuje bo ..musi....życie toczy sie dalej......jest matka 3 dzieci....żoną..... ..mysle ..że dzieki temu ze ja wspieramy wszyscy ..szybciej stanie na nogi.....nie jest przeciez sama ...i ma z nami kontakt .. Zosia ..przesyla dla wszystkich ..buziaczki...jest bardzo przeziebiona ... Cos wam opowiem ...:D ..wiecie jaki Borewicz jest ..aparat....!!! Dorwal sie wczoraj do kompa u swojego...kuzyna ...wskoczyl na gadulca wszedl na moje gg i ..drze sie ... ..hej ..jest tam kto...???...bo nic nie widze ...:D ...To niby ja mam sie przedstawiac ..wszystkim ..???:D Ale jak mu napisalam ..w koncu po 10 minutach ..Donaldo..chcesz kaczka ??..to juz wiedzial....z kim gada..! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×