Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bumtarara

Okulista w Londynie.

Polecane posty

Gość bumtarara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnikowy złodziejaszek
na pewno jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtarara
Szukam okulisty w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnikowy złodziejaszek
szukaj, na pewno jest! Nie bądź nieporadna! Od czego są gazety i telefony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slepa jak kret
hej okuliste, takiego jak w Polsce, raczej trudno znalezc, bo tutaj to sie odbywa troche inaczej. idz do jakiegokolwiek optyka, Specsaversa lub podobnego i umow sie na wizyte. bedziesz miec zrobione badanie komputerowe i pare innych ( ja mialam w sumie 3 rozne) i dostaniesz recepte na okulary lub soczewki. warto zdecydowac sie na soczewki bo sa tansze niz okulary. zawsze na poczatku dostajesz soczewki na probe, ktore sa tutaj za darmo. jesli nie odpowiadaja ci jedne, mozesz pojsc do nich z powrotem i poprosic o inne. dostajesz z reguly miesieczne choc jak sie juz zdecydujesz na jakies to mozesz wybrac czy chcesz miesieczne czy jednodniowe. koszt soczewek hyrdozelowych czyli troche drozszych to 13 funtow za miesiac (soczewki miesieczne) za kolorowe doplacasz jeszcze 3 funty (w Specsaversie) choc w niektorych zakladach np. Everybody's Optician ceny moga zaczynac sie od 20 funtow. koszt oprawek jest rozny, ale za fajne trzeba zaplacic 80-100 funtow + szkla, w zaleznosci od grubosci, materialu i powlok 20-100 funtow. warto szukac promocji, bo czesto daja 30% znizki. koszt badania to ok 30 funtow, ale jesli zdecydujesz sie na zakup okularow lub soczewek w tym samym zakladzie bo badanie jest za darmo. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa idź do pierwszego lepszego sklepu optycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfxg
ja bylam tydzien temu w Specsavers, mam astygmatyzm w jednym oku, ostatni raz badalam oczy 3 lata temu, teraz pogorszyl mi sie wzrok o 0,5 dioptrii, pozatym musialam zmienic oprawki na plastikowe i z tytanu bo moje metalowe mnie uczulily, 20 f kosztuj***adanie, ja wybralam oprawki takie niewidoczne prawie+dostalam druga pare gratis wiec w sumie zaplacilam 169 f, ale to jest wzrok i na tym sie nie oszczedza, we wtorek odbieram nowe okulary i nie moge sie doczekac nowych oprawek, wiec sie nie zastanawiaj tylko szukaj optyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o mamma mija hes italiano :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMedyk
Niedawno natrafiłam na bardzo dobrego okulistę który wykonał mi badanie nie tylko bardzo dobrze ale i również bardzo tanio. Okulista ten jest Polakiem dlatego wybrałam się właśnie do niego z myślą o tym że będzie dobry i nie myliłam się. Przyjął mnie bardzo sympatycznie i widać że podchodzi do badania bardzo profesjonalistycznie. Jest to Dr Ryszard Kołtys do którego warto się udać i będzie się zadowolonym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×