Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Dawno kafe nie nawalalo:/ ale co tam, mozna się przyzwyczaić do tego. Mam nerwa jak cholera. Mój chłop ma na 11 do pracy, budziłam go o 10.30 a ten ma w dupie i dalej śpi..No to ja też mam gdzieś i niech go szef telefonem obudzi:) właśnie dzwoni:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek :D:D:D:D a mój wroci dzis po 15 a Mania ma dostala bzika taka jest niedobra a mi sie skonczyla herbatka dla niej i calgel na zabki :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to jednak zabki ida? To zadzwon do niego,żeby kupił po drodze z pracy a jak nie to jak Mani przejdzie, to weź ją pod pachę i podskocz do najbliższej apteki:) Mój już pojechał:D koleżanka go budziła a nie szef:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do najblizszej apteki szłabym z Mania i wózkiem jakies 2 godziny :D:D:D a u nas jeszcze nie ma chodników :(:( kiedys byla u nas apteka ale stwierdzili ze im sie nie oplacalo jej prowadzenie i zamknęli. nie wiem czy to zeby ale poprostu .... zaraz ja wystawie na allegro :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chłop Ci zostaje. Jak wystawisz to podaj linka, żebym mogła kupić:D:D:D Mój wczoraj złapał w pracy takiego nerwa,że rozwalał szkalnki i talerze, ze zmywaka:D stwierdził,że on jest szefem kuchni i ma gdzieś mycie a skoro szefuncio nie dał im nikogo na zmywak przy takim ruchu to on im da radę inaczej:D a jutro idzie na rozmowę o pracę do tego szwagra, co Ci kiedyś pisałam:) co miesiąc oprócz normalnej wypłaty dostają jeszcze spore premie:) mam nadzieję,że mu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek widzisz nie ma tego zlego :D:D przekonal sie jednak :P teraz wazne zeby tesciowa sie nie wpieprzal;a bo moze mu sie odwiedzic za jej namowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona strasznie jest za tą państwówką...a zarobi tam tyle ile wyda na paliwo, więc jest na zero a w knajpie to przynajmniej jakąś kasę widać. Ze szwagrem nie miałby źle. Teraz jest tam jakiś podobnie straszny muląg i szwagier nie ma siły do niego, bo przez 3 miesiące niczego się nie nauczył. Do mojego chłopa przemówiło chyba to,że szwagier zarobił w tamtym miesiącu 4tys i pracuje po 8 godzin, w soboty krócej a niedziele wolne. Ja tam mu nie popuszczę tej pracy:) byłby na stanowisku logistyka i nie przemęczałby się:) a w knajpie ciągle się kłócą, bo szefowa traktuje wszystkich jak szmaty.A jak mój zrobił z nią wojnę to dała mu 150 premii i błagała,żeby został..150 zł premii za 21 godzin pracy...wyzysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek to teraz go namawiaj zeby szybko dzownil do szwagra jak juz się zdecydowal :D:D Mania zajelam sie biedronka i narazie jest spokój. :D:D juz nie mogę sie doczekac jak pójde do gina... zastanawiam sie czy isc dzis zrobic bete zeby zobaczyc czy przyrasta? co o tym myslisz? 26 zl to kosztuje i nie wiem czy isc czy czekac do wtorku na wizyte u gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym czekała:) ale jak chcesz to możesz zrobić betę,albo iść do przychodni na usg, bo tam nie będziesz czekać i też będziesz wiedziała czy coś już widać czy tylko pęcherzyk. Dobrze,że Mania znalazła sobie zajęcie:) Już wczoraj był u szwagra po pracy, bo kazał mu przyjechać do siebie i umówili się w pracy na jutro:)więc nie mam co się martwić,że się rozmyśli. Tak dostał w tyłek przez ten okres od Wigili do wczoraj,że już nie chce więcej pracować w taj knajpie za takie grosze. No chyba,że podniosą mu tak jak miał to obiecane pół roku temu na 10 za godzinę, ale z tego co wczoraj mi mówił to podnieśli by mu albo na sezon tylko albo tak,ze poza sezonem pracowałby po 8 godz , wiec miałby mniej niż teraz. Jeszcze przemawia do niego dziecko, bo jak się urodzi to jak będzie pracować tak jak teraz to nie będzie go w ogóle widywać i chyba tu go mam:D No,ale jeszcze ma troche czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek do przychodni nie ide bo u nas po przychodniach to same buraki :-/ mam takie zle doswiadczenie z tymi ginami ze szok... To już chyba poczekam do wtorku :) echh mój tez teraz w domu mało co bedzie bo pierwszą prace zaczyna o 7 a konczy o 15 a drugą zaczyna o 17 do 21 wiec zanim dojedzie to bedzie 21.30/40 to Mania już śpi... ale jak maluszek sie urodzi to wezmie sobie caly zalegly urlop :D:D:D i sobie ponad miesiac pobedziemy razem :D:D:D bo niby tam ma 26 dni urlopu ale w tym roku nie wykorzystal wszystkiego i się umówil z mamą ze odbierze sobie jak sie dzidziuś urodzi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super:) tak samo było z moim,że nie brał urlopu,żeby mieć cały grudzień wolny, bo wtedy Jaś miał się urodzić, a że wyszło inaczej to wziął wolne od 27 września, kiedy pojechalismy do szpitala sprawdzić co się dzieje, do połowy października,żeby wszystko wyzałatwiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja korzystajac z tego ze moja kudlata zasnelą ide sie polozyc na chwileczke :D:D:D. Pewnie mam jakies pól godzinki a potem bedzie zupka :D:D:D Buziaki :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiorka wejdz w preferencje i tam sie zaloguj, do swojego podpisu skopiuj suwak , ale bez tych img, sam adres strony tak jak my to mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle ciuchutko:P ta moja alergia mnie już dobija, z nosa leje się jak z kranu, mam dreszcze, potwornie chce mi się spać i jestem nastawiona na \"nie\"..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejka16
Dziewczyny i ja do Was dołącze,dziś zrobiłam test i jest pozytywny choć wolałabym zeby był neatyw bo ja mam ....16 lat i pewnie tu jestem najmłodsza mamcią.Boję sie jak zareaguje moja mamuska jak sie dowie.Jest to owoc andrzejkowego szaleństwa i został mi tylko numer telefonu :(:( Myslicie ,ze test może sie mylić?Jutro pewnie jeszcze powtórzę. Co ja narobiłam.Licze tylko na to ,że t en test to pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejka jesli to nie sciema to lepiej powiedz mamie :) majek gdzie ty sie zapodzialas?? zasypalo cie ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejka16
Mamie powiem jak drugi wyjdzie pozytywnie albo jak dopiero lekarz stwierdzi.Boże a gdzie moje plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm narazie nie panikuj póki 2 nie wyszedl :) choc jak jeden wyszedl to juz raczej i 2 wyjdzie ... a co do planów to je zeralizujesz tylko bedziesz musialą sie troszke postarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolec od kaktusa
boże dziewczyno...biedne to dziecko....czy aż tak mało masz dla siebie szacunku żeby iść do łóżka z facetem obcym o którym wiesz tylko tyle jaki ma numer telefonu??Wiesz pewnie co on ci teraz powie?Masz dopiero 16 lat.Powiedz szybko mamie,bo to cię przerośnie.Nie bój się,nie zabije cię,żadna matka tego nie zrobi.To ona musi sie tak naprawdę z tym zmierzyć nie ty.Będzie miała 2 dzieci nie jedno I MaMani nie napadaj czasami na mnie bo tak naprawdę myślisz to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolec od kaktusa
i przepraszam ,że tak się wtrąciłam,przeczytałam to przypadkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolec nie mysle tak samo ale nie mam zamiaru na ciebie napadac bo to twoje zdanie. Wedlug mnie juz za późno na jakiekolwiek uwagi i bez sensu wytykac palcami i pisac tego typu teksty. Stalo sie i sie nie odstanie. Teraz zamiast plakac nad rozlanym mlekiem trzeba wziasc sie w garsc i myslec o tym co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolec...bądź wyrozumiała..w dzisiejszych czasach to szybko idzie...a jeżeli to nie jest prowokacja, to wierz mi,że ta dziewczyna ma za swoje..ale nie możemy jej potępiać, bo nie ona pierwsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolec od kaktusa
ja jej nie potępiam,bo po co?dziecko już jest i nie ma o czym gadać.Teraz trzeba je wychować.Ja po prostu coraz bardziej nie wierzę w to co czasami czytam.Mam 31 lat,to nie jest między nami aż taka chyba różnica wieku żeby tak radykalnie różniły się nasze poglądy i zachowanie!!Chociaż może....Mając 16 lat to nawet o seksie nie pomyślałam realnie a co dopiero zrobić to przypadkiem:oKurcze chyba teraz jest trochę inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejka16
ja też nie pochwalam tego co zrobiłam,ot bezmyslna nastolatka ,która dała się ponieść emocjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×