Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość boni666 999

Mam 21 lat i zmarszczki wokół oczu - jaki krem.

Polecane posty

Gość smalllady
ten lifting nazywa się: sal29 Eye Contour Flash. Ja kupiłam go w salonie kosmetycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym wieku najczęściej zaczynają pojawiać się zmarszczki mimiczne właśnie dookoła oczu. Myślę, że nie trzeba kupować jakiegoś bardzo inwazyjnego kremu, wystarczy taki, który będzie dobrze nawilżał. Ewentualnie można by się pokusić o jakiś zabieg kosmetyczny, dajmy na to FOCUS RF+ - podobno bardzo dobrze działa, efekty widać już po pierwszym zabiegu. Słyszałam, że bardzo dobrze zabiegi tego typu robią w Klinice pielęgnacji Urody Amaya - można sobie zajrzeć na stronę i poczytać w jaki sposób się to robi, jakie są ceny - podobno są dobrzy w tej dziedzinie. No i oczywiście nie zapominajmy o nawilżeniu skóry - wiadomo że zmarszczki robią się głównie z powodu braku wody w skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie_
Zmarszczki wokół oczu, tzw. kurze łapki, mogą pojawić się bardzo wcześnie i są wynikiem m.in. częstego uśmiechania się :) Wg mnie dodają uroku. Ale warto też pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Propozycje kosmetyków można znaleźć tu http://mellea.pl/articles/okolice-oczu-bez-zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsew1
Zmarszczki mimiczne pojawiają się o ok 25 lat i naturalnie trzeba im zapobiegać, jest taka fajna seria profilaktyka zmarszczek mimicznych 25+ a wniej kremik pod oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvka
Mozesz spokojnie poki co uzywać kremu pod oczy, albo kup sobie Collagen w tabletkach.Świetnie dziala na nawilżenie, podnosi owal twarzy, splyca zmarszczki mimiczne. Wiec mozesz zacząć dzialać od te strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel 24 zdrowy w 95%
Krem pod Oczy z serii Skin Activator łagodnie podchodzi do odnawiania skóry redukuje oznaki starzenia się skóry redukuje linie i zmarszczki wygładza i odmładza pomaga nawodnić i odżywić Twoją skórę idealny dla większości rodzajów cery odpowiedni dla kobiet i mężczyzn pytania pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel 24 zdrowy w 95%
ale jeśli chodzi o ten wiek to polecam Odżywczy krem, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Krem pod Oczy NouriFusion redukuje delikatne zmarszczki wygładza i nawilża specjalnie opracowany do delikatnych okolic oczu nietłusty do wszystkich rodzajów skóry zawiera witaminy A, C i E skin jest dla kobiet dojrzałych +45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel 24 zdrowy w 95%
bardzo dobry jest Żel pod Oczy Odświeża i pielęgnuje wrażliwą skórę wokół oczu. pomaga zminimalizować opuchnięcia w okolicach oczu odświeża i odżywia skórę specjalnie opracowany do delikatnych okolic oczu zawiera witaminy A, C i E pytania pisz pomogę dostarczę produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvka
Ja nie uściśliłam w temacie Collagenu, oczywiście ja przyjmowałam ten z firmy Noble Health. Bo wiem, że jest ich troszkę tez na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mi_mała_mi
niestety wiem co to znaczy.. :( jeśli chcesz zainwestować w naprawdę dobre kosmetyki,które są dobre nie tylko na zmarszczki, ale też na inne problemy to polecam Ci sprawdzoną przeze mnie linię kosmetyków FreezeFrame, marka jest nowa i można chyba tylko przez internet zamawiać (jakbyś była zainteresowana podsyłam link: http://freezeframe.pl/sklep/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anguis
hmm poczytaj o tym na naturala.pl mają fajne ziołowe produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia2@
Polecam Blane super efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już to widzę :)
Tylko i wyłącznie serum pod oczy i na górna powiekę Dermatopoietin. Zobacz sobie efekty na facebooku albo na stronie Doris Dorin ( sklep online). Rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Hej! Zamiast wydawać pieniądze na kremy, lepiej iść na jakiś zabieg. Ja już 3 razy poddałam się mikrodermabrazji w Dermique w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Skóra od razu ma inny wygląd, zmarszczki się wygładzają. W kremy nie warto inwestować, bo z reguły nie pomagają niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Ani kremy ani inne zabiegi zewnetrzne nie pomga,bo gdy geba stara juz nie pomoze puder róż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaa988
A ja uważam ze suplementy diety są tutaj jak najbardziej ok. Spróbuj jeszcze z Grape seed extract w polaczeniu z Collagenem Noble Health. Naprawde po zakończonej kuracji zobaczysz rewelacyjne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkowskairena
moze nie kurze łapki ale czoło i koło ust.Zmarchy wyskoczyły mi b.wczesnie. Mam sucha skore. Probowalam wielu specyfikow.Od tanich po drogie. Roznych zabiegow u kosmetyczek. Nic.Efekt niewielki.Trafilam do lekarza med. estetycznej.Niestety jak juz sa to niewiele pomoze. Botoks i hiluron.Czolo botoks, nizej hialuron.Efekty sa. Dr powiedzial ze krem nawilzajacy.Niewazne jaki. A wszystkie zabiegi to tylko dla lepszego samopoczucia jak juz to paskudztwo jest.Dobra jest tylko mikrodermabrazja i mezoterapia(iglowa i beziglowa, oczywiscie iglowa skuteczniejsza).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna900
No jesli suplementy zadziałają to ja z wielką chęcia sama spróbuje. Zwłaszcza ze przeciez jak sie ma 21 lat to te pierwsze zmarszczki dopiero zaczynaja sie pojawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibbbka
Ja teraz kupiłam sobie Collagen w tabletkach, przyjmuje razem z moją mamą. Ona ma 50 lat i zmarszczki znacznie bardziej widoczne niż u mnie, ale to co już zauwazyłyśmy to wzrost poziomu nawilzenia skóry. Nie jest taka przesuszona, i szara. Jakby nabierała blasku. czekamy na więcej efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo_90
przyczyną zmarszczek często jest niewystarczające nawodnienie skóry... proponuję kolagen- już w wieku 20 paru lat można łykać (po 24 roku życia znacznie zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny) należy pić dużo wody (nawodnienie od środka) jeśli przyczyną jest skóra sucha to wystarczy nawilżać, jeśli nie to peelingi i mikrodermabrazję proponuję nawet do skóry wrażliwej, tylko trzeba o tym poinformaować kosmetyczkę (no chyba, że naczynkowa o odradzam) http://allegro.pl/seksowny-gorset-rozm-l-przesylka-gratis-radom-i3267013461.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raeven
Ja mam makabryczne cienie pod oczami i kurze łapki. Ostatnio zaczęłam stosować kosmetyki azjatyckie, i widzę dużą poprawę:) Są dużo lepsze niż nasze, nawet te apteczne z górnej półki. Do oczu zaczęłam używać kremu mizon, i efekt jest bardzo dobry, dość znacznie spłycił zmarszczki: http://allegro.pl/mizon-snail-repair-eye-cream-pod-oczy25ml-warszawa-i3251151305.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem spokojnie mozesz własnie spróbowac z 3mc kuracja Collagenem Noble Health. Mnie bardzo pomógł jesli chodzi o likwidacje zmarszczek, dodanie jędrności skórze i co ważne równiez pomógł zwalczyc cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam krem bandi antyoksydacyjny pod oczy , jest duze opakowanie 30ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ciężko było znaleźć krem pod oczy przeciwzmarszczkowy, króry jest przeznaczony dla młodej skóry... Zazwyczaj takie kosmetyki potrzebne są kobietom dojrzałym, dlatego trudno jest wybrać coś odpowiedniego dla młodych dziewczyn :( Mam teraz krem Soraya Nawilzanie & dotlenianie i jestem zadowolona, bo działa bardzo dobrze (w nazwie kremu nie ma słowa przeciwmarszczkowy, ale ma takie działanie) i należy do linii kosmetyków dla cery 20+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×