Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

Hej śpiochy wstawać mi tu :D Sprawdzać czy Mikołaj cosik Wam przyniółsł:D Mi nic :P Niegrzeczna byłam :) :P Za to moje dzieciaki juz sie denerwują , myślą że nic nie ma ... za dobrze schowałam :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Pomorzanko! Ja z Mikołajem wczoraj prowadziłam gadkę-szmatkę o trzeciej :P i niestety, nie przekonałam się do jego istnienia, więc z prezentu nici ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najświętszy Mikołaj
dla pomorzanki :) dla pięte koło :) dla Marty :) dla Gnoma :) dla zebede :) dla Linger :) dla Setuni :) dla Justysi :) dla Eddiego :) dla lucky :) dla Andiego :) noi jeszcze jeden jest dla agiie :) rozdawanie prezentów przebiegło losowo.. :) kolejność całkowicie przypadkowa :) Mikołaj chyba nie zapomniał o nikim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najświętszy Mikołaj
< prezent> dla pomorzanki < prezent> dla pięte koło < prezent> dla Marty < prezent> dla Gnoma < prezent> dla zebede < prezent> dla Linger < prezent> dla Setuni < prezent> dla Justysi < prezent> dla Eddiego < prezent> dla lucky < prezent> dla Andiego noi jeszcze jeden < prezent> jest dla agiie rozdawanie prezentów przebiegło losowo.. kolejność całkowicie przypadkowa Mikołaj chyba nie zapomniał o nikim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja widzę że Święty Mikojał to już był i ja też coś mam dla wszystkich niech sobie każdy po jednym weźmie ale tylko po jednym 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś a mówiłaś ,że Mikołaja nie ma :D No jak nie ma .. jest i nawet przyniósl nam po prezencie :D Mikołajku kochany .. to proszę jeszcze o Kogoś specjalnego :D ... czy może za bardzo się rozszalałam ? :D Martuś , Aggie , Piąte Koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak Mikołaju ;) .. ale może pokaż drogę jakiemuś fajnemu pomorskiemu ...a o resztę ja sama sie postaram :D ;) Aggie .. chyba najlepiej będzie jak zerwę sobie na pocieszenie kawiatka :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Piąte .. tu się nie da zaczarować :D przyjdzie mi pewnie poczekać jeszcze troszkę . Może zostanie to mi wynagrodzone....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaju - wierzę :D dziękuję, dziękuję.... łzy mi płyną z oczu, podlewając Wasz ogródek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąte a dziękuję Ci bardzo :D... Czasami dobrze jest samemu ;) jakoś dziwnie mniej problemow :D Ale czasami brakuje kogoś żeby móc miło spędzic czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Też dziękuję Mikołajowi i Piątemu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tego to brakuje ---------------------------- Martuś chipsów dziś nie będzie bo mi ochota na nie przeszła.. i może i dobrze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×