Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewny i nieufny

Czy nie urażę kobiety pytaniem o liczbę byłych partnerów seksualnych?

Polecane posty

Gość apostoł ja się z tobą nie
nie każdy- z moich obserwacji wynika że większość nie potrafi. Ja jestem kobietą ale muszę przyznać, że gardzę większością kobiet. Dlatego, że je znam. Nawet nie wyobrażasz sobie, ile mam byłych "przyjaciółek", ostatnia której się pozbyłam w mojej obecności zaczęła mojemu chłopakowi wkładać rękę w rozporek z niewinną miną , a najlepsze co powiedziała: "ale co ja poradzę, że on tak mnie lubi". A on ją widział pierwszy raz w życiu, jakieś 10 minut. To nie jest wymyślona historia, chociaż wolałabym żeby była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiesz chciałem być dyplomatyczny :D. Nie powiem, że nie mam byłych przyjaciół czy byłych przyjaciółek. Ale to było wtedy kiedy jeszcze miałem jakieś złudzenia. Człowiek miał nadzieję, że będzie inaczej, że coś się zmieni, poprawi. Myślałem, że ludzie się zmieniają. A tymczasem jest to równe częste jak znalezienie walizki z kasą na ulicy. Po prostu, mimo, że wiedziałem, co i jak, lazłem w gówno. Teraz tego nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apostoł ja się z tobą nie
a ja czasem mam jeszcze chwile naiwności:) chyba muszę się w łeb walnąć, może mi się coś poprzestawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam nadzieję dziewczyno, że nic takiego się w twoim życiu nie zdarzy, abyś straciła te złudzenia. Mnie wiedza i mój \"talent\" kosztował część mnie samego. Za wiedzę zawsze się płaci najwyższą cenę. Żyj ze swoimi złudzeniami, gdyż złudzenia czasem bolą, ale nie tak, jak zupełny ich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie prawde-a itak mi nikt nie wierzy;-) mam 32 lata,jestem zgrabna,ladna mialam dwoch partnerow na dlozej ,potem 2 na seks ;-) ogulnie 4.nie wstydze sie tego i nie mam powodu klamac;-) slyszalam to pytanie pare razy-odpowiedzialam szczerze;-) a uslyszalam,,taka dziewczyna jak tyyy!-nie wierze!;-) to co,mam klamac? he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ktora spala wiecej
niz z 3 albo uprawiala seks bez milosci jest nic nie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da ma
A ja nie cierpie prawiczków -są beznadziejni w łózku i wole partnera z doswiadczeniem bo nie ma nic gorszego jak nie douczony napaleniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
niz kobieta co uprawiala seks bez milosci albo miala wielu partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da ma
Ale taka kobieta umie dawać rozkosz...a prawiczek?Upoci sie za nim odkryje co zrobić zeby kobieta osiągnęła satysfakcje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Też nie lubie prawiczkow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
prawiczek zawsze sie moze nauczyc, a taka kobieta jest zeszmacona i zbrukana, nieczysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
poza tym prawiczek pasuje do dziewicy, a ciebie dziffffka prawiczek tez by nie polubil, a twoj facet to jest z toba pewnie dlatego, ze jestes ladna i dajesz dobry seks, a tobie sie wydaje, ze to wielkie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Jestem we wszystkim dobra:)A dziwką staje sie dla mojego faceta i tylko w łóżku:)Kocha mnie :)mnie sie nie da kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
juz sie tak nie przechwalaj, bo pewnie jestes kolejna glupia cipa po zawodowce bez matury na utrzymaniu rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
A tak jak TY wyrażają sie faceci po studiach:)ZAŁOSNY CHŁOPCZYK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
jeszcze po studiach nie jestem, ale bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Najpierw naucz sie szanowac kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
szanuje tylko kobiety cnotliwe i porzadne, co nie mialy wielu partnerow i seksu bez milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Ale ja wszystkich 16-tu kochałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
ale i tak za duzo, ja jestem prawiczkiem i interesuja mnie tylko dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
To wszystko tłumaczy-ten Twój jad:)A proponuje Ci to zrobić z doswiadczoną partnerką......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
ale i tak bym ja porzucil i potem znalazl rowna dla siebie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5t
"Ale ja wszystkich 16-tu kochałam" ale tylko fizycznie, bo na pewno nie sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa oni też
cię kochali :) niektórym facetom po prostu wystarczy że panna jest łatwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Kochałam i wcale nie jestem łatwa:)Oj chłopcy czy nie znacie takich kobiet jak ja;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecm
jak nie jestes latwa, jak nawet nie znasz liczby swoich paetnerow :o kpisz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
A co to za różnica czy 16-tu czy 17-tu?Jezeli nie pamietam to znaczy ze nie było co zapamiętać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
*****lepszy prawiczek ale i tak bym ja porzucil i potem znalazl rowna dla siebie ***** to Twoje słowa czytam, czytam i wierzyć mi się nie chce, że dziewczynę, ktora miala kilkunastu facetów obrażasz i poniżasz.... a sam planujesz to samo.... Dlaczego sądzisz, że szukanie twoje jest dobre a szukanie czyjeć to szmacenie sie?? No i w koncu nie zapominaj, że kobieta to też człowiek - a nie tylko same zakazy, bo kobiecie nie wypada....bo kobieta to od razu szmata itp itd Zauważ jedno - coraz więcej kobiet stac na WłASNE, NIEZALEżNE od faceta życie... wyobraź sobie, że mozemy robić co nam się podoba :) a Ty nie oceniaj, by samym nie być ocenianym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×