Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewny i nieufny

Czy nie urażę kobiety pytaniem o liczbę byłych partnerów seksualnych?

Polecane posty

Gość cóż
skoro się nie spytał,to nie wiadomo jak sprawy stoją....może więc ,kochani, lepiej nie wpadać w skrajności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oerpam
"CO bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr" tak mysla chyba tylko latawice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie urazisz
oerpam---> To akurat sie zdziwisz, bo napisala to dziewica ;] PS. Nie musisz wierzyc... Ale Twoja psychoanaliza jest nietrafiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
nie tylko....także osoby ,które nie grzebią się niepotrzebnie w przeszłości...ale jeśli to komuś potrzebne-wolna wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oerpam
zdecydowanie urazisz - to w takim razie, dlaczego tak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie urazisz
Dlatego, ze to moja sprawa. Po co grzebac sie w przeszlosci? Akurat w moim przypadku to i tak wiadomo ilu mialam (0) ale np takich partnerow "nieseksualnych" moglam miec. Ale tez nie uwazam, bym musiala informowac o tym obecnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oerpam
i tak sie nie zgodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie urazisz
oerpam---> Twoje prawo ;) Dla mnie wazna jest prywatnosc w pewnych sprawach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampirzyca25
Witam:)Ale sie temacik rozwinął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
jednym z najpiękniejszych i najważniejszych praw człowieka jest-prawo do prywatności......poz tym jest jeszcze sławne ,historyczne powiedzenie-niech rzuci kamieniem,kto jest bez grzechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie urazisz
coz---> Akurat do grzechu w tym zakresie sie zadnego nie przyznaje :P Ale kamolami tez nie zamierzam rzucac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona powinna powiedziec prawde
a on potem zadecydowac czy chce z nia byc, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ehh, dziewczynki. Jeżeli na niedomówieniach i kłamstwie większość woli opiera swoje związki, to może facet powinien zdradzać ot tak profilaktycznie? W końcu: czemu nie? Czemu kłamstwo ma być lepsze bądź gorsze od zdrady? Zostawić pannę z dzieciakiem i zmyć się za granicę? Czemu nie. Zarazić brzydka chorobą? Czemu nie. W końcu to tylko niedomówienie. No i przecież czego oczy nie widzą tego dusza nie boli. Jeśli przesunąć tą tzw granicę moralności trochę, to czemu nie więcej? Eh, w tym narodzie nie ma co sobie kobiety na całe życie szukać. Można założyć z góry, że kłamie i zdradza, bo i tak istnieje 75% szans, że się to sprawdzi. Wyruchać i zmienić. I kłamać że się miało 2 - 3 związki. I tak w koło. W sumie to straszne, że już nikomu nie można i nie warto ufać. Pierdolnięty świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampirzyca25
A niby Polacy tacy cnotliwi są;)Ja uwazam ze kazdy powinien miec duzo partnerów aby miec porównanie a przede wszystkim poznac swoje potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampirzyca25
Do Apostoła Nienawiści:)przeciez nie chodzi o zdrade tylko ogólnie o ilosc partnerów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona powinna powiedziec prawde
moim zdaniem autor tematu ma prawo miec porzadna kobiete, jesli sam jest porzadny i sam powie prawde o swojej przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie urazisz
Apostol---> JAkie klamstwo??!! Ja nie mowie, ze zamiast mowic szczerze ze kogo sie mialo, jak dlugo i co sie z ta osoba robilo j jak mocno sie kochalo (w skali 1 do 10) to trzeba klamac, ze "Ty jestes ten jedyny"... Po prostu nie zawsze trzeba wszystko mowic! :O Kobieta powinna byc troche tajemnicza ;) A nie kawe na lawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
co człowiek-to opinia,i chyba dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Ja miałam 16 (chyba)partnerów mam 22 lata mój facet przyznaje sie do 10 :)Nikt nikomu nie robi z tego powodu awantur.Nie wracamy do tego co było ważne jest to co jest teraz między nami:)(JESTEŚMY RAZEM OD ROKU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona powinna powiedziec prawde
sory, ale ja bym w zyciu nie chcial miec takiej kobiety jak ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjgojdogvfdvgbd
Kłamstwa i niedomówienia - dobre określenie kobiecej cipopolityki :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Moja kolezanka lat 28 wyszła za mąż z miłosci:)On był jej pierwszym-minęło 5 lat i zaczeła go zdradzac.....To nie jest oki -ja jak wyjde za mąż nigdy nie zdradze bo nic mnie w sexie juz nie zdziwi.Najwazniejsze jest uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oerpam
"Ja uwazam ze kazdy powinien miec duzo partnerów aby miec porównanie a przede wszystkim poznac swoje potrzeby" jesli to jest dla Ciebie najwazniejsze, to droga wolna. Ale jesli masz taka postawe, to nie powinnac tego ukrywac przed partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oerpam
dzifkaZaDarmo - a Twoj facet wie o tych 16 partnerach? I czemu CHYBA 16? Nie jestes pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Nie jestem pewna bo troche imprezowałam :(wie o 16, poskromił mnie dał mi to czego zaden inny- uczucia:)i pokazał ze dla niego nie jest wazne co robiłam kiedys tylko sie liczy teraz:)KOCHAM GO BAAAAARDZO.Jezeli kobieta wam sie przyzna do 10 parytnerów tzn ze Was kocha ze wam zaufała-POMYSLCIE O TYM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oerpam
No widzisz, ale Twoj facet tez mial sporo lasek. Wiec pewnie dlatego mu nie przeszkadzalo. Ciekawe, czy jakby mial 2-3, to nie mialby nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oerpam
Swoja droga, nie wiem czemu impreza = seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona powinna powiedziec prawde
dokladnie oeperam. co z tego, ze kocha? milosci od zyzutej rozjechanej szmaty nic dla mnie nie znaczy. milosc kobiety nie podparta przeszloscia nie ma dla mnie zadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezeli...
swoje potrzeby, to mozna tez swietnie poznac z jednym mezczyzna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Jezeli miałby 1 lub 2 partnerki nie zainteresował by sie mną:( faceci musza czuc sie wyjątkowi i na tym polega problem.Im atrakcyjniejsza kobieta tym mniej facetów sie nią interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×