Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewny i nieufny

Czy nie urażę kobiety pytaniem o liczbę byłych partnerów seksualnych?

Polecane posty

Gość ona powinna powiedziec prawde
znam bardzo atrakcyjne kobiety, ktore sa dziewicami, albo mialy jednego partnera. i to sa wlasnie wyjatkowi faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona powinna powiedziec prawde
to nic dziwnego, ze chcemy poczuc sie kims wyjatkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oerpam
ona powinna powiedziec prawde - dobrze powiedziane Jezeli... - racja, ale widac niektore musza miec 10-tki facetow, zeby sie o tym przekonac. Dla mnie to zwykle niezdecydowanie. Poza tym, od kiedy swoje potrzeby poznajemy tylko (lub glownie) przez lozko? dzifkaZaDarmo - "Jezeli miałby 1 lub 2 partnerki nie zainteresował by sie mną" To prawda, ale skad Ty to wiesz? Wczesniej pisalas tak,jakby przeszlosc nie powinna miec znaczenia. "Im atrakcyjniejsza kobieta tym mniej facetów sie nią interesuje" a tego to juz w ogole nie rozumiem. Uwazasz, ze im wiecej partnerow ma kobieta, tym jest bardziej atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Dziwne jest to ze kobiety nie przywiązują wagi do ilosci partnerek tylko faceci:)kazdy chce czuc sie wyjątkowo .Tylko wytłumacz mi dlaczego ja mam sie tak nie czuc ,bo miałam nascie partnerów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezeli...
Moze Ty nie przywiazujesz, ale ja przywiazuje do tego wage!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmamm
dzifkaZaDarmo---> Ktora nie przywiazuje wagi to nie przywiazuje... Ja akurat przywiazuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
nie rozumiesz???zaczełam jak miałam 16 lat:(przyznaje jestem(byłam )atrakcyjna...Uderzyła mi woda sodowa do głowy,imprezy piwko faceci i tak sie zaczęło .Niestety dorobiłam sie opini dziwki wiec kazdy chciał mnie przeleciec nie kazdy poznac:(a co do atrakcyjnych kobiet porządny facet przewaznie jest zakompleksiony wiec do atrakcyjnych nie podchodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oerpam
"Uderzyła mi woda sodowa do głowy,imprezy piwko faceci i tak sie zaczęło .Niestety dorobiłam sie opini dzi**i wiec kazdy chciał mnie przeleciec nie kazdy poznac" a Ty nie moglas im odmowic, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oerpam
I Twoje wczesniejsze zdanie "Im atrakcyjniejsza kobieta tym mniej facetów sie nią interesuje" bierze w leb, bo piszesz, ze bylas atrakcyjna i interesowali sie Toba faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjgojdogvfdvgbd
Dokładnie dziwko. Jak się miało kilkunastu to już nie jest exclusiv dla wybrańców, to rypanie taśmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona powinna powiedziec prawde
nie boje sie atrakcyjnych kobiet, ale atrakcyjnych porzadnych kobiet, a nie takich nieporzadnych co mialy wielu partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dopiero zepsucie, nie wiedziec nawet ilu mialo sie partnerow. A mnie dziwily osoby, ktore nie znaly imion swoich kochankow. Przebilas wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona powinna powiedziec prawde
najlepsze sa kobiety atrakcyjnie i cnotliwe, atrakcyjna, ale niezbyt porzadna jest nic nie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiem, jakim typem jestes. Czesto mozna spotkac je w kiblach w klubach, pubach, na kleczkach, kiedy obrabiaja pale jakiemu gnojowi, bo ten postawil im drinka za 5zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaobserwowałam że
najbardziej "puszczają" się brzydkie dziewczyny(przynajmniej z tych co znam). Może dlatego że ładna czy przeciętna zawsze sobie kogoś znajdzie na dłużej, a paskudna to musi "szukać okazji" np. na imprezie, jak faceci są już nieźle pijani i łatwiej kogoś na 1 raz chociaż wychaczyć. Serio, jak chodzę na imprezy, to zazwyczaj paskudy uwieszają się na obcych facetach i to takie które nie miewają zazwyczaj stałych związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem brzydka
a zadnej okazji nigdy nie szukalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
widzę,że się kamieniuje ,niemalże..hola panowie.....ale tak anomimowo,siedząc za kompem to łatwo ,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu mi nie dodaje postow :o jeszcze raz Ale wiem, jakim typem jestes. Czesto mozna spotkac je w kiblach w klubach, pubach, na kleczkach, kiedy obrabiaja pale jakiemu gnojowi, bo ten postawil im drinka za 5zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
p.s...oczywiście,również..hola panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oerpam
Ale ciekawe, czy dzifkaZaDarmo podczas tych bzykan dobrze sie bawila, nie myslala w ogole o niebeznieczenstwach? Nie mysle tu tylko o chorobach, ale wlasnie o przypisaniu sobie etykiety "dziwka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
skoro chcecie mieć fajne,wierne dziewczyny(lub fajnych chłopaków) dlaczego nie kierujecie wzrok tam,gdzie możecie spotkać piękno...tylko latacie kontrolować co się dzieje w kiblach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, a do kilba nie chodzi sie odsikac? Gdzie Ty chodzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjgojdogvfdvgbd
Smutna pusiu - jakbyś miała 170 cm i 65 kg to byś nie była sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
ja idę ,robię to ,co mam do zrobienia,nie rozglądam się i wychodzę z uśmiechem..ale przyznam,chyba do różnych lokali chodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
do-oerpam Właśnie miałam wiecej szczescia niz rozumu,ze nie skonczyło sie to jakąs chorobA lub ciąza :)Kazdy przezywa dojrzewanie na swój sposób -ja miałam głupi i sie przyznaje.Mojego chłopaka nie ma juz w Polsce 3tyg:(wraca za msc i...nie włócze sie po klubach tylko czekam na jego telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż
każdy ma prawo do zmiany,każdy ma szansę stać się lepszą osobą...bez wyjątku..każdy! pusia-nie bądź smutna,są faceci,którzy lubią takie "namiary"jak Twoje..a jeśli Ci z nimi źle-zawsze możesz popracować nad sylwetką...powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona powinna powiedziec prawde
ale panie po przejsciach powinny sie wiazac sie z panami po przejsciach, a smiec truc dupe normalnym, porzadnym mezczyznom. niech sobie szukaja jakichs dziwkarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Spokojnie bez nerwów ja nie czuje sie zdzirą :)A mój facet jest porządny:)i mi ufa choc na sylwestra pójde sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona powinna powiedziec prawde
porzadni faceci nie maja tyle partnerek i nie wiaza sie z takim latawicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×