Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewny i nieufny

Czy nie urażę kobiety pytaniem o liczbę byłych partnerów seksualnych?

Polecane posty

Gość lepszy prawiczek
od walenia mam już żylaki na kutasie, i zatarcia, przechodzę na towot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
poza tym wazne sa dla mnie duma i honor, kobieta musi byc mnie godna. jak nie bede juz prawiczkiem to nie bede mial moralnego prawa wymagac dziewictwa (na szczescie jeszcze je mam:P) ale oczywiscie bede mial ciagle prawo wymagac, zeby dziewczyna nie miala bardziej nieporzadnej i bardziej bujnej przeszlosci seksualnej ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
muszę mieć dziewice bo mam kutasa 10cm, i najlepsza byłaby jakaś betanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gig
jakie kompleksy masz na myśli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
chce miec kobiete porzadna, a powodzenie mam duze, ale po prostu zlewam te kobiety. nie mam kompleksow, i wlasnie dlatego nie zadowalam sie byle czym. poza tym jestem idealista i perfekcjonista. po co mi dziewczyna, ktora uprawiala juz seks, jak moge miec ladna dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
już mi się znudziło trol poszywać, spieerdalaj durniu, konia walić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
a taka jak ty co miala 16 partnerow nie ma dla zadnej wartosci. uwazam, ze musze miec porzadna kobieta, bo tylko taka do mnie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyeww
"miałam 11 facetów i ten jedenasty został moim mężem! Wypróbowałam wielu i znalazłam najlepszego!" najlepszy wsrod tych 11-stu, ale skad wiesz, ze 12-sty niebylby lepsze od 11-stego, a potem 13-sty od 12-stego, itd.? Swoja droga, niezly priorytet przy wyborze MĘŻA, ten, ktory najlepiej uprawia seks :o zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
poza tym jesli strace prawictwo z jakas nieodpowiednia dziewczyna to strace moralne prawo wymagania dziewictwa, a chce jeszcze przez jakis czas te prawo miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
następny trol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
nyew typowe rozumowanie oazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
jako ze jestem prawiczkiem brzydzi na dzien dzisiejszy mnie dziewczyna, ktora juz obcowala seksualnie z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co ma ci się opłacać? Nie wiem czy wiesz, ale jedyny sposób na posiadanie dziewicy do końca życia to niespanie z nią. Prędzej czy później twoja dziewica nie będzie dziewicą. Dobra to było off topic. 5. Jak pogodzisz zasady moralne z deklaracjami, że pójdziesz do łóżka z kobietą bez miłości? 6. To, że czekasz na miłość nie jest tożsame z zasadami moralnymi. Co ma ci los wynagradzać, to że tak długo czekasz? To chyba wyłącznie twoja zasługa. Piszesz, \"podobno jestem przystojny, tylko olewam kobiety. mialem powodzenie u pieknych kobiet, ale nie chcialo mi sie ich podrywac, wolalem miec swiety spokoj\". Co los ma ci wynagradzać? 7. Porządny facet, to taki, który jest uczciwy, szanuje innych, a szczególnie kobiety. Czy ty szanujesz kobiety?! 8. Piszesz: \"poza tym wazne sa dla mnie duma i honor, kobieta musi byc mnie godna\". Co to jest honor? Jakbyś miał honor, to byś się ożenił z tą, z którą zamierzasz pójść do łóżka. Tak postępowali ludzie honorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
prawiczku straciłeś cnotę z włsną rączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
po prostu uwaza, ze jako prawiczkowi nalezy mi sie dziewica i mam prawo skreslic kobiete, ktorej przeszlosc seksualna nie jest zbyt porzadna, bo sam jestem czysty i nie chce ochlapu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9. Piszesz \"poza tym jesli strace prawictwo z jakas nieodpowiednia dziewczyna to strace moralne prawo wymagania dziewictwa, a chce jeszcze przez jakis czas te prawo miec\". Może jednak pomyślisz co się stanie jak to dziewictwo stracisz. Będziesz innym człowiekiem? Zmienisz się nagle o 180 stopni, narodzisz się na nowo, wyjdziesz z piany morskiej, a twoja \"czysta\" postać zniknie? Co wtedy? Zastanawiałeś się? Piszesz rzeczy podłe, okrutne i bolesne. Wyzywasz innych. W czym jesteś lepszy od tych kobiet? Co upoważnia cię do takich słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyeww
oazowe? Wytlumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
szanuje tylko kobiety, ktore same sie szanuja. poza tym te ktorych nie szanuje po prostu olewam, mam je w 4 literach, nie rzucam w je kamieniami, nie wyzywam w twarz. po prostu do mnie w sensie zwiazku pasuje tylko porzadna kobieta, najlepiej dziewica, a pani po przejsciach nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek *
już nie jesteś śmieszny, teraz już tylko żałosny szczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gig
lepszy prawiczek ..mam dla ciebie radę idz na dziwki pare razy a potem szukaj doświadczoną proste :) wkońcu przeszłośc niema znaczenia a dziewczynie o tym nie powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
jestem po prostu dosc wrazliwym porzadnym facetem, romantykiem i idealista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gig
wirtualnie ... moja rada dla prawiczka to przez rok niech chodzi na dziwki a potem niech szuka dziewczyny np takiej jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
dlatego mam nadzieje, ze pojde do lozka z kobieta, z ktora bede chcial zycie spedzic, a taka jest porzadna. na seks bez milosci zdecyduje sie jak bede desperatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak cię słucham, to istotnie mam wrażenie, że jesteś Idealistą. Tylko ja bym się tym nie chwaliła na twoim miejscu i na pewno nie mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×