Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Sa juz nowi regionalni maja dzwonic i sie przedstswic kierowniczka mam nadzieje ze beda jacys spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to nie liczcie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to dopiero się zacznie!!!teraz totalne bezkrólewie,nie wiadomo do kogo sie zwrócic a potem bedziemy się tłumaczyć my za ten bałagan!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my będziemy miały super regionalną. ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiecie że będzie super?była u was?bo wiecie przez tel.to one wszystkie są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja juz miałam super regionalną i nie bedzie takiej drugiej!!!pozdrawiam p.Karoline M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W regionie p.Karoliny jest też super kierowniczka,którą na pewno znacie.Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym o tej pani się inaczej wypowiedziała,niestety......Ale Panią Karolinę miło wspominać będę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam niedziela? Bo ja siedze i sie nudze jak zwykle 12 godz a tu jeden klient byl,promocja zrobiona i nudy dalej wszyscy maja gdzies te ich wystrzalowe niedziele!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny wrocila ktoras z was po macierzynskim teraz jak juz nie bylo naszych starych regionalnych? Bo moja regionalna obiecala mi ze wroce steraz to niewiem co bedzie jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
był u kogoś tajemniczy klient? ,robicie średnią paragonu bo u nas zawyżona nie ma mowy żeby zrobić a braki towaru na magazynie coraz większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszyscy mają zawyżone te kwoty... jedyne co się zwiększyło to liczba kradzieży... ten konkurs na "paragony" to się chyba już kończy, nie? Ciekawe czy komuś się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a tajemniczy był.....tylko był tajemniczy i niewiemy ktory to :D ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie dostalyscie juz ta kartke na ktorej macie wyliczyc ilosc sprzedanych workow na smieci pan pomocny za te miesiace kiedy byly na promocji bo ja niemam pojecia z kad mam wziasc te dane z jakim cudem im to policze. przeciez nigdzie nie zapisywalismy z dziewczynami ile workow ktora sprzedala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wydrukow kasowych ....tych co wychodza na zakończenie kazdej 2 tyg. promocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
ale na wydrukach z promocji, są tylko dane za sprzedaż z promocji a o ile sobie przypominam kazali nam dawać na kasę worki i oferować już wtedy gdy nie były one jeszcze w promocji,a konkurs już chyba trwał.może to nie było w lipcu ale mogło być w czerwcu, nie pamiętam dokładnie.wiem,że sprzedałyśmy wtedy dużo worków w normalnej cenie a potem to już tak nie szły.A w ogóle śmieszy mnie że to my musimy im podawać te dane, bo oni muszą to "porównać z systemem":)(ja też nie wiem skąd je wsiąść oprócz promocji),pewnie nie mają tych danych albo nie wiedzą jak je odczytać,wymienili wszystkich i teraz nikt się nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie mysle tak jak moja poprzedniczka. przeciez oni to wszystko w systemie powinni miec co i ile sie sprzedalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie mysle tak jak moja poprzedniczka. przeciez oni to wszystko w systemie powinni miec co i ile sie sprzedalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez kradna jak tylko moga wystarczy glowe odwrocic. na kamerach sprawdzam zeby byl jakis dowod to nic nie widac takie starocie nam dali a nie kamery nawet goscie co je montowali to smiali sie ze takich kamer juz nigdzie niema. rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy w zwiazku z tym ze od dzisiaj jest promocja na konserwy i pasztety ktoe nie wchodza po cenie promocyjnej na kase tylko trzeba wbijac recznie to jak to pozniej mam odpisac zeby sklep nie byl stratny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprzez raport szczegolowy sprzedaży - tym razem na urządzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co chodzi z pania z work service?? wiecie po co przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wykonać taki raport szczegółowy sprzedaży na tym urządzeniu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu ta pani chce z nas zrobić inwalidów wojennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest opisane troche wyżej ..... ale to dopiero w pon.za 2 tyg. puki co liczcie skrupulatnie co z tych rzeczy sprzedałyście.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO NA CZYM NIBY MA TO POLEGAC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inwalidow to niby jak? beda nam zmieniac umowy?? pod przumusem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
a jak z tymi konserwami co od dzisiaj w promocji ? przecież ich nie ma na wydruku i nie będzie zrobią zmianę cen ? też raczej nie jak to rozliczyć ? piszecie na kartkach ile czego sprzedajecie ? ale koszmar każda rzecz w innej cenie tu odpisać to a tu na wydruku ręce opadają niechby te osoby co są za to odpowiedzialne stanęły choć na jeden dzień za kasą .... a na pieluchy Bambino taka promocja że nawet czerwonej etykiety brak zresztą na konserwy też ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakis pomysł jak sprawdzić ile worków sprzedałyśmy w czerwcu a ile w lipcu???Przeciez to jest realnie nie do policzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×