Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
U mnie leza 4 nieruszone rozliczenia,zawsze regionalny to sprawdzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczka nie potrafiąca sprawdzić rozliczenia miesięcznego???. To chyba jakiś żart. To Wy nie miałyście żadnego szkolenia przed objęciem stanowiska kierownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkolenia kobito w tej firmie,dobre żarty sobie robisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo niech sie ktos obudzi i wyplaty pusci bo juz poniedzialek a kasy niema a mieszkanie samo sie nie zaplaci 10-ty juz minal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłat jak narazie brak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w banku ...i pytałam bank niema prawa przetrzymywac pieniedzy tym bardziej przez weekend...jak dostają kase muszą ją księgowac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to góra nawaliła tylko dziwne że jedni mają kase a drudzy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byl sms ze wszystkie przelewy zostaly puszczone a w razie pytan kontakt z dariusxem bromboszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to sie zawsze mowi...BLAD SYSTEMOWY...mam pytanie...czy tylko WBK nie ma przelewu czy to jeszcze inne banki takze maja "opoznienie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pko bp tez niema wiec tym bardziej to dziwne....a ja se pytam kto mi da na odsetki za spoznienie w splacie kredytu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Pan B... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pko Bp ma juz wypłate od piątku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wszystkie przelewy nie poszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widze że niezależnie od banku...bo ja mam pko bp i niemam kasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ani od piątku ani od dziś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a z banku dzwonią ze brak środkow na pobranie kredytu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądźcie naiwne. Co ich interesuje twój kredyt albo inne zobowiązania. Myślę ze od teraz spóźnione wyplaty będą standardem jak to w większości polskich firm bywa. Kasy brakuje na wyplaty, na czynsze, na towar i na pozostale wydatki, to spóźnienie wyplaty o jakies kilka dni nie będzie na nikim robic wrazenia. My jesteśmy winne bo sprzedajemy za mało lodow, a ze na kase wchodzą za pol ceny to tez nikogo nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nie mamy lodów w sprzedaży. Rozliczenie miesięczne sprawdza KPS a zatwierdza KR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadna z kierowniczek
nadal nie przelali, brak wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wreszcie kasa w BZW BK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaOna
Wypłata jest!!!! Ale bardzoooooo licha za tyle godzin!! Będę interweniować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaOna
Jak zwykle w księgowości chyba przerwę mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy się stoi czy się leży przerwa zawsze się należy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co juz nie macie zamiaru klocic sie o odsetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz cisza już zapanowała,koniec tematu bo wypłaty wszystkim wpłynęły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awantura na sklepie. A o co już piszę.Klientka kupuje OFF MAX za 15,99.Zrywa naklejkę z opakowania i co czyta że to AUTAN w aerozolu który kosztuje 8,99.Posprawdzajcie czy opakowania OFFA MAX są oryginalne metalowe czy mają naklejki.Nawet nie pytajcie jaką zrobiła awanturę bo chciała to zwrócić ale ponieważ nie miała paragonu więc nic nie mogłam zrobić.Poradziłam żeby zadzwoniła z opakowania na infolinię i tam się awanturowała bo przecież nie siedzę na zapleczu i tego nie obklejam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja u nas tez jest tak obklejone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze kilka miesięcy temu bałyśmy się, że zostaniemy bez pracy. Dzięki zacięciu DAWNEJ kadry możemy dalej pracować. Stało się jak stało na szczęście pionki czyli my zostały na miejscu. Same wiecie że jest bałagan ale dajcie Im szanse. Mnie osobiście nie uśmiecha się pracować za 3 w Biedronce czy Polo. Same wiecie ,że mają tam przekichane .My skoro wylądowałyśmy za kasą to już chyba nie mamy co liczyć na szumną karierę ,chyba że dla nie których Pań to tylko chwilowy epizod. Nigdy w tej firmie nie było problemów z wypłatą a i tym razem okoliczności były niecodzienne. Mówią , że nie gryzie się ręki która Cię karmi a Wy to robicie i to do krwi. Róbcie swoje a jak bardzo cierpicie o w między czasie szukajcie innej lepszej pracy. Pracuję TU już dość długo i wiem że co do kierowników było wydane wewnętrzne rozporządzenie , które mówi ,że kierownik nie pracuje w niedziele, i ma obowiązek być w sklepie w soboty promocyjne oraz zamykać sklep co najmniej 2 razy w tygodniu. Jak na razie nikt tego nie odwołał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz nie ma sobót promocyjnych tylko niedziele, kiedy jeszcze miałyśmy regionalną to mówiła że kierownik musi być na promocji i ja jako kierownik się tego trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sklep zawsze miał pracującą niedziele ( może przez kilka miesięcy był zamknięte ale wrócili do niedziel). Od 6 lat nikt nie ma z tym problemów . Zaczynamy już w piątek od rozłożenia cen za pas. W sobotę robimy sobie wózki i już zaczynamy ściągać starą promocję. Na niedziele zostaje nam włożenie cen za pas i metkowanie. 2 godziny roboty. Nikt nie ma z tym problemów a przy obrocie 1200 zł to i tak szukamy sobie roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×