Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Witam;czy dostałyście mdm nowego aby na nim zrobić zamówienie i odesłac im;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy urzadzenie cały czas.Nikt nam nie zabierał do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który regionalny wprowadza terror psychiczny może pani Katarzyna W?ja jeszcze swojego nie poznałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam się zastanawiać czy rejon ma tylko do naszej filii takie podejście czy do wszystkich. Ale widzę,że ktoś wyżej pisze o terrorze...Teraz będę się zastanawiać w "wolnej chwili"między szukaniem ( do niczego nie przydatnych ) informacji ile czego sprzedało się w ostatnim miesiącu czy ta osoba tak z siebie się angażuje czy też ma parcie z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę wszechmocnych aby zainteresowali się np.pustymi szafami na kolorówce,aktualizacją towaru na półkach np.karmy. Apropos! Kiedy zmieniły się ceny na te najnowsze karmy dla kotów bo nie mam aktualnych cen.? W obecnej sytuacji nie ma czasu na zainteresowanie się klientem bo ciągle czegoś trzeba szukać w poprzednim miesiącu. Do czego to jest potrzebne? Ano mamy same na siebie bata kręcić bo stwierdzą,że w poprzednim miesiącu bez polecania danego produktu sprzedałyśmy więcej niż przy polecaniu.Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez ostatnie 2 tyg. nie nadążam z niczym miałabym nadto nie obsługując a tu trzeba przecież klientow ogarnąć już niemowiąc o pilnowaniu złodziejstwa ktore teraz ma samowolke bo ZWYCZAJNIE NIE MAM NA TO CZASU!!!!!a jak wy dziewczyny...to ja nie pasuje do nowych standardow firmy dodam że za psie grosze...czy tak jest poprostu....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz kierownik regionalny swoim zachowanie doprowadzi do tego że same się zwolnimy. Pracuje tu niecałe pół roku i nigdy się z takim chamskim zachowaniem nie spotkałam jeśli chodzi o kogoś na wyższym stanowisku ale u nas to już śmierdzi mobbingiem na kilometr. Żeby nie było jak w Niemczech kilka lat temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna regionalna po prostu chce się wykazać.Nowe miotły zawsze dobrze zamiatają.Nie mamy możliwości sprawdzenia co się sprzedawało w poprzednim miesiącu,bo nie będę robić kolejnych wydruków.Poprzednie wyrzuciłam i nie mam ochoty ślęczeć kilku godzin aby odnależć produkt,a straszenie kontrolami już jest nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mówicie o D.Z.?. Czy są jeszcze inne tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem że jest burdel rozumiem ze jest cisnienie....po to by było lepiej...ale za co???mam dawac z siebie za pięciu...ok...ale zapłaćcie mi choćby jak 1,5 osobie a nie jak 0,5.... zwaloryzujcie choćby wypłaty co od lat niebyło robine......bo tak......bez motywacji to na tak wysokich obrotach długo nie pociągniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kierowniczą pensje tutaj znajdzie sie robota na kasie gdzie indziej .....bez problemow bez obsługi z tel.przy uchu bo co chwila ktoś dzwoni i chce jakis nowych info. nie zawsze dostępnych....a ty sama na sklepie.... wiec jak to zrobic....olac klienta czy kogoś z gory???? prawda jest taka.....stajemy się pomału prawdziwymi kierownikami ....zarządzamy, decydujemy znając specyfike danej miejscowości.... uczymy nowych zespoł....odpowiaday spr. dane.... A PENSJA...KASJERSKA.....no tak bo kasjerkami też jesteśmy...nawet w biedronce kierownik na kasie nie siedzi bo robi całą reszte....i w tedy to rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kierowniczą pensje tutaj znajdzie sie robota na kasie gdzie indziej .....bez problemow bez obsługi z tel.przy uchu bo co chwila ktoś dzwoni i chce jakis nowych info. nie zawsze dostępnych....a ty sama na sklepie.... wiec jak to zrobic....olac klienta czy kogoś z gory???? prawda jest taka.....stajemy się pomału prawdziwymi kierownikami ....zarządzamy, decydujemy znając specyfike danej miejscowości.... uczymy nowych zespoł....odpowiaday spr. dane.... A PENSJA...KASJERSKA.....no tak bo kasjerkami też jesteśmy...nawet w biedronce kierownik na kasie nie siedzi bo robi całą reszte....i w tedy to rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam o D.Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha. Czyli pani D.Z. nie tylko nas doprowadza do szału. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
nas też ona doprowadza do białej gorączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na razie nie narzekam ....a te dziwne rzeczy to nie D.Z. wymyśla.....ani inny region....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekasz?. To pewnie z Wolsztyna jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to kiedy spotykamy się na szkoleniu i gdzie? Wtedy to sobie pogadamy......... A jak się sprężymy to i podwyżki będą ~;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wam zrobiła ta D.Z.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o właśnie co? z Wolsztyna nie jestem dla ciekawskich....:) a co do szkolenia to pewnie dowiemy sie jednego dnia ze na drugi mamy sie stawic tu i tu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D.Z nam nic, a trudno uwierzyć w to ze Ona mogła cos zrobić i być niemila-taka pozytywna osoba. Od razu reaguje na moje problemy. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to chyba ktoś musiał sobie nagrabić. Dla NaS jest bardzo miła :) I juz nie ma "Pani" tylko po imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiła już ktoras zamówienie na nowym MDF macie już wogole nowe bo my jeszcze nie a zamówienie wczorajsze nie doszło dzisiejsze tez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zamowienie poszlo ale dostawa nie dotarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my podobno w tym tygodniu mamy mieć znowu kogoś z Work Service...Tylko jest problem :-) jestem na urlopie i NIE MAM ZAMIARU PRZYCHODZIĆ NA TO SPOTKANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co to za szkolenia maja być??A słyszałyscie ,że podobno zmienia sie zarobki.Ci co maja premie to ja dostana ale jak wypracuja załozony plan.Czyli czarno to widze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pewnie plan wypracują tylko sklepy z grupy 1.... czyli te które jakimś cudem ciągle tylko wygrywają konkursy ;-) Ja też czarno to widzę bo z dnia na dzień mamy coraz mniej klientów...(nawet nie pomaga nasza nachalność przy kasie ;-) ) jak przyjdzie jesień i będzie się robić szybko ciemno to już nawet pies z kulawą nogą do naszego sklepu nie wejdzie....ruch u nas zamiera o godz. 16.00 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beda nas szkolic pod względem sprzedazy.Czyli pranie mózgu na maxa jak w sekcie jakiejś.NIe liczy się klient tylko nacisk na zysk.Byle sprzedać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też z ta panią jesteśmy po imieniu i w żaden sposób jej nie podpadłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie ,że jak z kimś jestescie po iminiu to już jesteście kumpelami:)Żebyscie sie nie przejechały jak Zabłocki na mydle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×