Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
A niby dlaczego my kary mamy płacić i z czego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chętnie zwiedzę Kraków,tym bardziej że wyjazd będzie za darmo w ramach oczywiście delegacji bo inaczej nas nie mogą zmusić do wyjazdu.Ja tam mogę się tłumaczyć.Dziewczyna na zastępstwie ma wszystko w d...e bo co jej mogą zrobić jak jest na chwilę a kierownik nie siedzi cały dzień w sklepie i nie ma kontroli nad tym co się dzieje jak go nie ma.Ja mogę proponować te dziwne rzeczy ale nie będę się tłumaczyć za kogoś jak ktoś będzie miał to w D***E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tajemniczy klient?? dobre...a niech trafi w dzien dostawy...wtedy na pewno kazda z nas ma czas zeby latac za klientem i wciskac mu towar...zwlaszcza jak sama na zmianie....echhh...Hej !! Kierownictwo na gorze!!! trzeba zejsc na ziemie popatrzec jak wyglada praca na sklepie i dopieo takie glupoty wymyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm...jak tu coś zaproponować babuni która ma tylko 5 zł,na puszkę dla kota....to jest strasznie wku.......e wciskać klientom coś czego nie chcą...ja sama też nie nawidzę jak idę na zakupy a pańcie chcą mi coś wcisnąć od razu nerw bierze człowieka i wychodzi człowiek oburzony ze sklepu....ech może lepiej klientom buty pastować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kps kps
hmm.....prawda jest taka że czasy są takie że z proponowaniem produktow przy kasie mamy do czynienia już wszedzie wiec myśle że niema sie co złościć:) zwyczaj ,,wywodzi się,, ze stacji benzynowych tam to dopiero maja ....hehe ale teraz to nawet w malym sklepiku osiedlowym się z tym spotkamy.... i prawda jest taka że na 20 klientow kupi coś z tych produktow gora 4 ale...jak to mowią grosz do grosza i będzie kokosza :D tak wiec moje drogie.....niema sie co stresowac i wyzywac czy wstydzic bo ludzie sa przyzwyczajeni do tego.....poprostu robic swoje i jak sie uda to super jak nie to trudno....bedzie nastepny klient....bo prawda jest taka że produkt z kasy zejdzie szybciej niż z połki.....ale faktem jest ze kierownik choć za sklep odpowiada....i zespoł koordynuje...to Bogiem nie jest i takie groźne smsy miłe nie są ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedzcie drogie kierowniczki co proponujecie klientom? Pytam, serio, bez kąśliwych uwag, z workami na smieci nie ma co startować, cukier, makaron a może konserwy ? Dajcie jakiś atrakcyjny towar to i klienci chętnie kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kps kps
a prosze....ziaja mleczko z 10,99na 8,99 dove zele z 15,99 na 9,99 deo nivea teraz w promo zele nivea....małe 5,99 coraz częsciej w gazetce jest kilka gratek cenowych...makarony w promo proponowane też wyszly w dużej ilości.... nie chodzi zawsze co proponujesz ....byle to bylo coś na co klienta naciągniesz....a tym samym choć o pare groszy zwiększysz obroty.... :) nie idzie jeden dzień z makaronem zmień produkt na kasie i sprobuj z innym :) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy ktos moze mi pomoc jestem nowa osoba na stanowisku kierowniczym a potrzebuje zrobic odpis promocyjny bo srodowe artykuly ktore sa na promocji wogole nie wchodza a kase tylko musimy wbijac recznie a niemam pojecia jak to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie dajcie sobie wlepic mandatu przez inspekcje handlowa u nas tez byli chcieli nalozyc mandat to ja powiedzialam ze nandat moga nalozyc ale na osoby w krakowie bo my tylko tu pracujemy i ani ja ani dziewczyny ie wezma odpowiedzialnosci za decyzje ktore sa podejmowae w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisy promocyjne!!!Na urządzeniu MDE tzw czytniku wchodzisz w opcje odpisy i dalej uszkodzone 50% skanujesz artykuł lub recznie wpisujesz kod produktu zatwierdzasz pojawia sie regularna cena art.czytnik pyta ile sztuk sprzedane wbijasz np.20 i dalej wprowadzasz róznice np.cena regularna 5,99 a w promo 2,99 więc róznica 3zł na czytniku wbijasz 3 i dwa zera czyli 300 zeby przecinek sie dobrze ustawił i tak z kazdym artykułem potem podpinasz do kasy i 631 Code wyjda 2 paragony z kwota o którą sie odciążyłas.Kwote wpisujesz w czerwonej ksiązce z kolenym numerem WE na rozchodzie i tyle Mam nadzieje ze jasno to objasniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisy promocyjne robimy jako wykaz sprzedazy, a nie 50% uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to może ktoś mi wytłumaczy jak taki WYKAZ SPRZEDAŻY wykonać??? Byłabym wdzięczna??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak zle.Płatki kosmetyczne schodzą nam jak ciepłe bułeczki.Obstawiłam nimi kasy i mogę powiedzieć że może nie wszystkie ale co druga osoba je kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas dzisiaj lipa z tymi płatkami... :( a jak gościowi zaproponowałam żel pod prysznic z nivea a bo jest w dobrej cenie to mi odpowiedział: " a co mnie to obchodzi!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec piesni
A czy na te odpisy promocyjne to musi byc zgoda jakiegos regionalnego czy same robicie i czy po kazdej promocji osobno? A moze za kilka dni ta promocja wejdzie juz na kase ? Bo ostatnio np. Ta z 14 tez byla pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jedna to lepszy pomysł ma :) Wystarczy wklepać zmianę cen na kasie i to cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana cen to jedno a odpisy to drugie.Skoro po zmianie cen na kase towar wchodzi w regularnej cenie ,a klientowi sprzedajesz w promocyjnej to logiczne ,ze masz stratę więc dzięki zrobionemu odpisowi jest szansa ze przy inwenturze wyjdziesz w miare oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to te odpisy dotyczą tylko promocji,która robimy co 2 tyg.Bo teraz tak mysle ze skoro zmiana jest zrobiona na mniejsza kwote to w mniejszej sprzedaje tyle tylko ze nabijam ręcznie zamiast z kodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a prosze jeszcze mi powiedziec czy te odpisy promocyjne w czerwonej ksiazce to na oryginale wpisuje jako rozchod czy na kopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszacie na maxa!Już nikt nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydruk który wychodzi w poniedziałek rano po zakonczonej promocji na kopi od dołu na rozchodzie ,a odpisy ,które robisz sama normalnie jako kolejne ksiegowanie z kolejnym numerem WE na rozchodzie na orginalnej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli zmiana cen jest na kasie i ją zrobicie to mimo ze niewchodzą ceny to i tak jest ok tylko trzeba recznie nabijac na kase ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co dokładnie chodzi z ta inspekcja handlowa????Napiszcie jak to u was wyglądało????legitymują się jakos czy jak ich poznac,musze im wszystko pokazac co będą chcieli?????????w razie co,przyjmowac mandac???????dajcie jakies info??????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był u kogoś Tajemniczy klient czy klientka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to w końcu jak zrobić ten odpis?? Na MDE na pewno ale jak??? Udzieli ktoś info?? ale tak na serio a nie typu wbić zmianę cen...bo to już robiłyśmy i nadal ceny nie wchodzą a chcę żeby inwentura w miarę możliwości się zgadzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kase nie wchodzą ...ale to niema nic do zgadzania.... bo jesli zrobilaś dziś zmiane cen...i miałas powiedzmy 200zł na minus.....i sprzedałaś troche dziś i zrobisz ją jutro wyjdzie Tobie powiedzmy 180zł na plus ....to znaczy się wszystko gra.....raport sprzedaży robisz tylko w przypadku jak 2tyg. promocja niewchodzi....koniec kropka...trudno to tak pisemnie juz jasniej niedarady a kto otwierał Tobie sklep???? jeszczy byli regionalni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czegos w tej firmie nie rozumiem,tu chce szef miec wiekszasc inwalidów a terror zaczyna wprowadzac w sklepie,,coś tu nie halo jest,miało byc przyjaznie dla inwalidów,mozna leczyc sie na depresje i dac im kartoteki to oni załatwia grupe,a tu taka osoba z depresja czy nerwica ,pracujac w takiej firmie i przy takiej presji i straszeniu to jej choroba pogłebi sie jejszcze bardziej zreszta wszyscy z grupa jak beda pracowac w takim terrorze to ich stan zdrowia im sie pogorszy,nie da sie tu pracowac,powoli to robi sie cyrk na kółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to niechodzi o prawdziwych inwalidow tylko naciaganych...my zdrowe mozemy udawac chore i dla firmy kasa płynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np. środowa akcja. wieczorem we wtorek lub we środę rano liczysz zmianę cen. puszczasz ja . jak nie wchodzi to nic wejdzie pewnie kilka dni póżniej. ważne że policzone. w czwartek masz znowu zmianę cen na te same produkty tam znowu liczysz sztuki. i znów wprowadzasz zmianę cen. wpisujesz w książkę + na przychód - na rozchód. i jest ok. pamiętajcie żeby sprawdzić jaki jest wat na dany produkt gdy trzeba nabijać ręcznie. np dzisiaj płatki trzeba było nabijać na 8% na starych kasach pisze 7% a nie na 22% . najłatwiej sprawdzić o na paragonie. To ważne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w MDE jak wejdziesz w odpisy o pojawi się punkt wykaz sprzedaży dalej jak pisała jedna z pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×