Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Wszystkie kierowniczki,które pracują więcej niż 5 lat doskonale wiedzą jakie mają obowiązki.My też miałyśmy 6 lat temu wolne niedziele,ale póżniej się to zmieniło.Jestem ciekawa dlaczego zamieszanie wprowadzają,te panie ,które pracują 20h tygodniowo.To są praktycznie 3 dni pracy w tygodniu,a narzekają jakby pracowały 60h.Kierownik w każdej firmie zarabia więcej niż szeregowy pracownik i to jest normalne.Jeśli Wam nie odpowiadają warunki zawsze można zmienić pracę na lepszą.Pozdrawiam wszystkie kierowniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego że szumu najwięcej robią panie ktore zatrudnione sa na 20h...ale w dodatku panie ktore pracuja na zastepstwo najwiekszy problem z niedziela mają mimo ze u mnie jest to 1 niedz 1 sob w miesiącu,,,,łącznie lub rozbite....ehhh brak słow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dajcie już spokój z tymi niedzielami jeżeli się cos komuś nie podoba to może się zwolnic,moim zdaniem jest to kwestia dogadania między sobą i koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas nie mam takich problemów kierowniczka super chodzi z nami na zmiany i w niedziele i nie wymyśla tak jak te wszystkie PANIUSIE kierowniczki a to 2 dni moga zamykac a to w niedziele nie musza chodzić a to ze maja duzo pracy a to ze narzekaja dziewczyny na 1/2 etatu,tylko,ludzie zróbcie grafik tak jak powinno byc zgodnie z szacunkiem dla drugiego człowieka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja regionalna powiedziała,ze zasady pracy ustalone za czasów SCHLECKERA teraz są nieaktualne,bo to inna firma. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może któraś z was złośliwe i pyskate zołzy zrobi grafik z przestrzeganiem wszystkich zasad i tak aby wszystkie koleżanki były zadowolone oczywiście sama nie mając na uwadze własnej d..y! Powodzenia. Biorąc pod uwagę to że w każdej chwili zadzwoni regionalna i weźmie jakąś na otwarcie , zwłaszcza że odmowy mają być karane! Życzę sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze nie umiesz układac grafiku,bo jak jedne moga a drugie nie tzn ze nie nadajecie sie na kierowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmowy maja byc karane????? niewolnictwo w XXI wieku chyba juz nieobowiazuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ...a handluje już ktoś tym nieszczęsnym alkoholem...jak to wygląda ...dużo tego i co to za alko ?????i jak tam in post idzie???...a słyszałyście reklame w radiu.....DROGERIA-SPOŻYWCZA????O HELP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jest reklama drogeria spozywcza.o matko kto to wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe:-). Widzę,że koleżanki nigdy nie pracowały na niby cały etat czyli w sklepie od poniedziałku do piątku od 10 do 18 i w sobotę od 10 do 14. I te 44 godzin za 1000 zł wypłaty. Popracujcie sobie tak-bo tak pracuje jeszcze mnóstwo kobiet-i przyjdziecie na kolanach prosić,żeby Was w DAYLI przyjęli i same powiecie,że w każda niedzielę chcecie pracować. Ja nie wiem co Wam te niedziele przeszkadzają. Ja wolę chodzić w niedzielę, bo wtedy mam wolne w tygodniu więcej i mogę ten czas wykorzystać na dodatkowe zajęcie i zarabianie dodatkowych pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też nie przeszkadza to że trzeba iść w jedną góra dwie niedziele do pracy ani to że kierowniczki nie chodzą wcale Są naszymi przełożonymi i mają prawo do jakichkolwiek przywilejów Oczywiste że można ponarzekać od czasu do czasu na pracę bo ja też to robię ale bez przesady ile można wałkować jeden i ten sam temat I tak to nic nie zmieni bo jeżeli kierowniczka do tej pory nie chodzi w niedziele to nie będzie chodziła nadal więc szkoda waszych nerwów dziewczyny Trzeba zacisnąć zęby i robić swoje za to nam płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowniczka nie musi pracowac w niedziele to jej swiete prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie mi rzeczy kierowniczka ,nasza chodzi w niedziele i co zyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tez chodzi i zyje a te co tu krzycza to jakies małolaty dorwały sie na stanowisko i swiruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez urazy, ale tylko święta krowa może zawłaszczać sobie święte prawo do niepracowania w niedzielę. Przynajmniej jedną w miesiącu żeby dać dobry przykład swoim pracownikom, w ten sposób je motywować, nie dawać im okazji do niezadowolenia i w ten sposób dbać o dobrą atmosferę w pracy. Tak mówił kiedyś jeden z regionalnych i rację miał. Ja się tego trzymam i nie ma żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda i to swieta,tez popieram i jestem za......................... A wiecie kto korzysta z tych niby przywilejów niepracowania w niedziele???Wiesniary siła od pługa oderwane co dorwały się "do koryta" i uważają za wielkie nie wiadomo co jest teraz z nich;-) Bo u nas kierownik nosi tylko tytuł a zapier.... i ma zapier...... jak reszta pracowników,bo niby widziałyście w innych sklepcha aby kierownik na kasie siedział????Albo towar rozkładał???Albo podłogi mył????Śmiechu warte,wiec aby nadrobić swoje niegodziwości i się docenic niektóre panie robia sobie w niedziele wolne i wcale nie pracują!!!!!!!!!!!!!!!!TYLKO drogie kierowniczki,korzystajcie korzystajcie z tego nikłego przywileju bo jak będą nowi regionalni wasza SAMOWOLKA się drastycznie skończy!!!!!!!!!!!!!!!!Wspomnicie ten mój post!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny o co wy sie kłócicie,nie rozumiem wystarczy sie dogadac.moja kierowniczka robi tak grafik ze kazda ma po kolei niedzielę ,jak niedziela pracujaca to sobota wolna my jestesmy zadowolone teraz przez te urlopy troszke z rytmu wypadlysmy ale i tak jest ok.pozdrawiam wszystkie marudy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj coś mi się wydaję, że nowi kierownicy, o ile takowi będą, zajmą się najpierw tymi marudami, co to im wszystko nie pasuje :) Zamiast trzymać się razem to pokazujecie jak to bardzo się nie lubicie..zero solidarności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie zero solidarnosci to dotyczy tez kierowniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje pomocy jesteśmy nowym sklepem bez szkolenia a tu trzeba wypełnić czerwoną książkę przychodu i rozchodu może jakas podpowiedz co i jak policzyć i wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a któras tu sie wczesniej madrowałą ze nic nie umiecie a przeciez szkolenia były,hahhahahahahaah ,kazdy wie ze szkolen w tej firmie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
w czerwonej książce nic nie liczysz wpisujesz po dostawie wartość fakyry po stronie przychodów korekte po rozchodach ,od góry z kolejnym nmerem zaksięgowania na oryginale wszstko co od was wychodzi,na kopi wpisujecie zmiany cen,przemag z innych sklepów,książke prowadzisz od dostawy do dostawy przy każdej dostawie oddajesz orginał kierowcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie kierowcy tylko pakujesz na kontener do zwrotu.....w karton opisany dokument.... dziewczyny jakieś info o inwenturach....to dopiero blady strach na firme nadejdzie jak przyjdzie ich czas............. :( bo zabezpieczenia zero...personelu zamało.....a złodziejsto się mnoży na potege... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze u nas kradna jak niewiem co jak jest jedna osoba to nie ma szans na upilnowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak środowa promocja? My jesteśmy mile zaskoczone. Jak zaczęłyśmy proponować towar to zostało nam tylko kilka makaronów a cała reszta zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nowych. Jak czegoś nie wiecie to dzwońcie do Pani Kasi lub Dagmary obie są spoko i na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×