Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Przy tak zawalonych nadstanami magazynach,biurach za regalami pod itd inwentura???porazka bedzie.chyba tydzien sie nie odgrzebiemy z tego.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Dziewczyny a mam pytanie odnośnie "naszych" mundurków....Nie sądzicie że na okres zimowy powinnyśmy mieć coś cieplejszego??? Ja w tym krótkim rękawku niestety marznę jak cholera...a niestety nie mogę założyć pod nią nic więcej bo koszulki są za małe rozmiarowo :-( Ja mam juz teraz na sklepie 18°C a na magazynie jeszcze mniej... Macie może na to jak obejść przepisy i nie nosić koszulek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nosze bluze na koszulke...mam to gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zakładamy na bluzki swetry/bluzy rozpinane tak by było widać logo dayli i tyle :) moze wpadna na to by zrobić coś z dłuższym rękawem a póki co trzeba sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogli by dać bezrekawniki rozpinane.......albo choćby coś firmowego....z firmy kosmetycznej jak im zal kasy ..tylko kto im tyle tego da....hmmm.....choc ponoc dla firmy niema teraz rzeczy niemozliwych .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne jest tez zeby to cos miało kieszenie bo teraz to bieda.W spodniach napchane kluczami,telefonami itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żabki np.maja bluzy polarowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zakładamy swetry na koszulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troszkę zmiana tematu czy w okresie przedświątecznym i świątecznym były dostepne jakies zestawy prezentowe i inne gadżety świąteczne? to beda nasze pierwsze swieta i nie wiemy czym nas moga jeszcze zaskoczyc oprócz zapchanego towarem magazynu i biura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zawsze jest tego pełno :) Bynajmniej było zobaczymy czym nowa firma nas zaskoczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze i ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na razie zakładamy bluzki pod spód ale już nie długo będziemy zakładały kurtki, czapki i rękawiczki. Jeszcze trochę a temperatura na sklepie spadnie poniżej 10 stopni a ogrzewanie nie będzie działało zresztą jak co roku (i jak co roku wszyscy będą to mieli w nosie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tradycyjnie zmiana cen nie wchodzi i bon na reczniki tez masakra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak macie taką lodówke na sklepie to do p Sokół ona się tym zajmuje, u nas jak klima wysiadła to bez problemu "załatwila"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie zmiana cen weszła niedzielna i ręczniki wchodzą i papier toaletowy Lindo 2 za 11 zł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez mamy nadzieje na jakas bluze czy polar z dlugim rekawkiem mam tylko nadzieje , ze to cos co dadza - jesli dadza- bedzie z normalnego materialu a nie kolejna pocaca sie beznadziejna polowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja być bluzy z długim rękawem,tylko kiedy jak teraz już zimno i od dawna powinny być....My nosimy obcisle bluzki a na to koszulki,inaczej się nie da niestety;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas zimą temperatura poniżej 10 a latem prawie 40 stopni;/ klimy nie ma;/ zimą my marzniemy a latem spożywka się gotuje i nikt nie chce kupować batonów czy deserków dla dzieci;/ a teraz jeszcze te kiełbasy dla psa i czekolady dali;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak kobietki minimum blacka osiągnięte....przeciez to katastrofa jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minimum Blacka nieosiągnięte (zabrakło kilka sztuk)... ale wcale się tym nie przejmujemy!!! Taką promocję to trzeba robić latem jak jest ciepło a nie gdy na dworze 6 °C (że aż w nosie się krzepnie ;-) ) a na sklepie 17°C. Chyba wytrwali tylko kupują i piją to bo ja tego do ust bym nie wzięła.Po pierwsze za zimno, a po drugie za dużo cukru i kofeiny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My minimum uzyskałyśmy już w środę a zakończyłyśmy z prawie setką na koncie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRAWO !!! A co wydawałyście w GRATISIE ? Bo chyba tyle blow nie miałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak recznik sie dzis sprzedawal 2 szt za 4.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie reczniki super sie sprzedały ale tylko to i nic wiecej nie brali,utarg 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy dostał gratis jak nie czytają gazetek to nie wiedzieli, że jest gratis a blow dostaliśmy sporo i sporo miałyśmy już wcześniej... 100 razy bardziej wole to polecać niż te płyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też limit mamy sprzedany nawet sporo ponad, ale co z tego przecież nikt nam nic za to nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minimum blacków osiągnięte :) do setki kilku sztuk zabrakło, ale i tak lepiej się sprzedawało to niż te płyny housowe :) już się boje co wymyślą na przyszły tydzień... z gratisami nie było problemów jak nie blow to coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sprzedawałyście ręczniki nabijałyście 2,49 i 22% czy 2 x 4,99 bo myśmy nabijały 2.49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2*4,99 + kod, u nas wchodziło bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do polecania to u mnie lepiej szło z mr.hausem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×