Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
u nas sprzedalo sie 144 recznikow papierowych a jak u was . ja nabijalam na 4,99zl jedna sztuke a druga wydawalam bo kod nie wchodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas do minimum blacków daaaleko. Proponowałyśmy to praktycznie każdemu i czułyśmy się paskudnie, gdy klienci w większości odpowiadali "Nie dziękuję, ja tego świństwa nie piję". Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dziewczyny od jutra znów zaczynamy nędzną sprzedaż mr house płynów do wc 1l;/ już to widzę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że u nas kod na ręczniki wchodził a u innych nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie dziwne,bo u ciebie dziąła system kasowy a u innych nie działą to tak trudno zrozumiec'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie ciezko zrozumiec bo u nas tez o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, mam pytanko... Zabieracie ze sobą tel. służbowy czy leży cały czas w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZASADA NR 1 nigdy nie biorę pracy do domu. W domu mam czas dla rodziny nie na odbieranie służbowych telefonów. Aż tyle mi nie płacą żebym tak robiła. NADGORLIWOŚĆ GORSZA OD FASZYZMU! a oni i tak tego nie docenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zabrac telefon do domu?? a jak kontaktowac sie z dziewczynami na sklepie? przeciez kierownik ma czasem wolne na tygodniu...i co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie...pracujesz 8 godzin dziennie...za to placa...a nie za odbieranie telefonu w domu w prywatnym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wiecie moze jak to jest czy gora widzi nasze - na kasie? Podobno maja tego pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas widzi jak jest na kontroli. a jak wam idzie sprzedaż tych żeli do wc mr. house?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas kiepsko się sprzedają. klienci mówią że to żadna promocja bo ostatnio jak u nas stały na kasie to były po 4,75! a teraz 6,99... no i z tego co mówią (że śmierdzi strasznie! ) nawet wąchaja przy kasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenga1
u nas dayli przy kasie stringi męskie. dwa dni była kolejka, brakło. te sklepy to syfek i drożyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2keksa
a u nas dayli kartofle z konkongu. to był przebój. gratis do kila trzy zużyte gumy do żucia. syfek i drożyzna. w naszym mieście ten śmietnik nie ma racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niewiem jak wasz regionalny ale ten nasz coraz bardziej mnie wkurza!! Nic niewie.wymusza na nas jak najwieksza sprzedaz rzeczy z kasy co pol godz pisze smsy ile juz sprzedalysmy!!! To jest nienormalne a tak wogole to ciekawe czy oni sa na probnej umowie? I czy maja te smieciowki ja mam nadzieje ze po okresie probnym odejdzie bo nie nadaje sie na regionalnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni od nas wymagają żebyś wszystko wiedziała (była Alfa i Omega) a oni nie wiedzą kompletnie nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory ale jak dla mnie nowi regionalni przynajmniej moj to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma niby widziec na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest masakra, o co nie zapytamy to kierownik reg nic nie wie o pracy na kasie ;/ jedyne co potrafia to faltycznie dawac rady jak co sprzedawac na chama i pytac co chwile ile czego sprzedane i jaki utrag, nic wiecej ich nie interesuje, jakis wyscig szczurow a zero porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wróciłam właśnie po urlopie i to co mi opowiadają o naszym regionalnym dziewczyny i to co czytam w telefonie służbowym jego wymysły to się zastanawiam czy nie zacząć chodzić częściej na chorobowe...Przecież to jest jakaś PARODIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sms piszac do nas stosuje mobing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez jak pisze smsy to tez stosuje mobbing!!!jak tak dalej bedzie to ja zadzwonie no właśnie tylko gdzie -na skarge bo tak dalej nie da się pracować dla nich tylko sie liczą utargi i średnia koszyka to jest jakies chore co tu się wyrabia!!!! a jak tam tych 2 panów co są regionalnymi tez tacy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalni wymagają od nas rzeczy niemożliwych!!! Średni koszyk: 25-33 zł ( gdzie w środku tygodniach przy nawet dobrych zakupach gdzie klienci kupują u nas najtańsze rzeczy jeśli takie oczywiście znajdą bo z tego co mówią jak do nas przychodzą jesteśmy teraz najdroższym sklepem w naszej miejscowości ;-) ) i tak nawet jak się naprodukujesz przy kasie tak że klient wywraca gałkami ocznymi albo wyskakuje z innym śmiesznymi tekstami jak tak wszystko polecamy. Koszyk i tak na koniec dnia wynosi 16,58... Aktywna sprzedaż przykasowa!!! Moim zdaniem powinniśmy promować produkty które są aktualnie w promocji a nie tak jak od dzisiaj Mr House Żel do WC który jest w normalnej cenie ( Po pierwsze klienci stwierdzili że to żadna promocja bo tą samą poj. 1l w Biedronce mają za 3.99 ;-) a po drugie mieliśmy jakiś czas to na kasie w aktywnej sprzedaży przykasowej i cena wtedy była bez promocji 5.55!!!! Prezes i regionalni chyba myślą że skoro mieszkamy ( my i klienci!!!) na prowincjach to jesteśmy chyba cofnięci w rozwoju i damy sobie wszystko wcisnąć... BOŻE daj mi siłę i cierpliwość do dalszego wysłuchiwania największych głupot jakie kiedykolwiek w życiu słuchałam!!!!!!!!!!! TĘSKNIE za naszą "starą" Regionalną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas pani regionalna nawet wyciąga wnioski z niskiej sprzedaży?!.Pewnie w nocy nie śpi i myśli co kąśliwego napisać do "podwładnych". A jeśli człowiek chce się czegoś dowiedzieć to otrzymuje z każdej strony inną odp. magazyn coś powie,Kraków nic na ten temat nie wie,a pani reg.WIE ale jeszcze co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" WSZYSTKO SIĘ DA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i wszystko się da tylko nie wiadomo ile jeszcze ten biedny klient wytrzyma tego naszego ciągłego paplania jęzorem...bo nie wiedzą na co patrzeć czy na półki z towarem czy na wózki czy na to co oferujemy przy kasie...zwłaszcza dzisiaj ŻEl do wc i szmpony DOVE... śmiałam się dzisiaj do klientów jak to polecałam że najpierw pani umyje szamponem DOVE włosy a później spłuczę pani szampon żelem Mr.House o zapachu świerku i włoski będą miękkie,piękne i pachnące ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, widzę,że mamy tą samą regionalną-wyciągającą wnioski hihi. Dobrze,ze ma tylko męża, którego ciągle nie ma i nie ma dzieci, bo by jeszcze czasu na wyciąganie wniosków nie miała i dopiero by było...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalni maja za duzo czasu wolnego i dlatego są tacy upierdliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm....no coz moje panie....takie czasy....wszedzie mają jakies targety do wyrobienia wiec i my mamy....ja mysle ze to jest rozeznanie...jakies z ktorego sklepu ile da sie wycisnać.....ale przyznacie ze np.wc housw niesprzedalo by sie tyle z polki co z kasy...nawet jesli to sa 3 czy 5 ale zawsze to troche wiecej miejsca na polce jak sie tego pozbedziecie....ja to tak sobie tlumacze:)......czy np dove....tez by sobie stal bo klient niewidzi nawet super promo...jak wchodzi po papier za 4,99 a przy kasie ....hm...niezawsze przemyslana szybka decyzja i juz nam troszke ze stanow ubywa.....coz takie czasy...wszedzie zmuszaja klienta do kupna towarow ktore nie zawsze sa mu niezbedne.....wiec i nasza firma w tej kwestii poszła z duchem czasu....pozdrawiam wszystkich rowniez region...bo oni tez zapewne lekko niemaja....i naprawde nie zazdroszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×