Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
jezeli chodzi o sms z meldunkiem to tez musimy wysylac i to dwa razy dziennie co jest kompletna kompromitacja bo zawsze wysylam 0 i wcale sie teraz tego nie wstydze i mam ich w d**e bo worki jak chca niech sobie sami kupia a jezeli nie to niech przyjda na nasze miejsce o troszke sie pomecza niech proponuja klienta ktorzy patrza na te smieci jak na smierdzace g****** i nawet nie chca na nie patrzec taka jest prawda i nie zdziwie sie jezeli sklepy ktore maja sprzedaz same kupuja albo rodzina sory ale taka prawda moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto kupił te worki i w takiej ilości powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności za niegospodarność a może i korupcję i działalność na szkodę firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi się wydaję że te worki w takiej ilości to dziewczyny mogły tylko same kupić żeby znaleźć się na wysokim miejscu w wyrobieniu celu, to przyjemnego używania tych worków niech wam uszami wychodzą. Ta firma to jedno wielkie bagno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas przynajmniej towaru trochę wiecej ostatnio dali no i wiecej klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chodzi o tego kto kupił te worki na sklepy, dziewczyny kumajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Tablica.pl są ogłoszenia przez work service że zatrudnią kierowników i sprzedawców !!!!!!!wszystko na umowe zlecenie!!!!!!!!! uciekajcie na L4 to najlepsze wyjście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wymienione są wszystkie sklepy z wielkopolski, ale pewnie reszta też się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tablicy sa aż 2 oferty tylko na sprzedawcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to sa umowy o prace a nie zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nikt nie zmusi was do podpisywania umowy zlecenia.Chyba,że znowu podpiszecie co niektóre jak plany naprawcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież oni chcą wymienić starych pracowników na nowych a nie żebyś ty podpisała zleceniówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wyprzedźcie ich i same odejdźcie. Już gorszej roboty od tej to nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie przedłużyli umowy dziewczynie konkretnej i fachowej a zatrudnili młodą , która nie wie gdzie północ i południe a i oczywiście już pracuje ponad miesiąc i nie ma nawet umowy !!!!!! To jest k..wa skandal !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiecie ,że to nasza firma? nie ma tam jaka to drogeria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy spojrzeć na miejscowości, których te ogłoszenia dotyczą... nie trzeba być orłem żeby się zorientować... cała strona ogłoszeń i wszystkie miejscowości, w których jest dayli... na work service jest tego więcej i inne województwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrudnie niewolnice,bezpruderyjne i bez zachamowań dla których praca w nadgodzinach bez wynagrodzenia nie stanowi problemu,dyspozycyjne 24h wyposażone w prywatny tel,aparat fot,własne środki higieniczne i środki czystości,zrzekające się swoich praw na piśmie i przyjmujące wszelkie "polecenia służbowe"....to chyba krótki aczkolwiek trafny opis większości z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to się skończy, że pracować będą same małolaty, desperatki i lekko niedorozwinięte, co oczywiście odbije się szerokim echem na jakości obsługi w sklepach Dayli. I dobrze, i bardzo dobrze, koniec tej firmy jest już blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas przedłużają umowy tym samym pracownikom ale na umowę zlecenie i koniec będzie taki że nie będzie komu pracowac; koniec jest bliski;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie nie wiem kto by chciał w tej firmie pracować na dłuższą metę chyba faktycznie same desperatki.. a przyjdzie taki czas że będą mieć problem bo nikt nie będzie chciał u nich pracować bo opinia się rozniesie i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam,że zawsze ktoś się znajdzie tylko personel będzie kiepski i odbije się to napewno na jakości obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KR-ki to matoły tylko widzą swoje tabelki,wykresy i procenty zresztą oni też nie są najwyższych lotów bo nawet takiej zwykłej kultury nie można od nich wymagać a co dopiero wiedzy fachowej. Taki J pracuje kilka mies i myśli,że świat zawojuje swoimi kursami co przeszedł..... Na końcu i jego pożegnają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałyście nowy regulamin o odpowiedzialności finansowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym razem to już przegięli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz napisać w skrócie o co chodzi z tym regulaminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda na to że skoro nie wolno wydawać z kasy gotówkę to jakim cudem mam wysłać wszystkie dokumenty na koniec miesiąca i te bzdury dzisiejsze...poleconym, może ze swojego portfela?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy że odpowiadamy za wszystko kochane... materialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podpisywać tych bzdur. Wprowadzenie odpowiedzialnośći materialnej jest możliwe tylko po konsultacji tego z PIP-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma u nas ochrony i ja za nic nie będę odpowiadać. Niech mnie zwalniają i przyjmują nowe naiwniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Jestem pierwszy raz na forum i czytając wpisy ,przyznam że trochę mi ulżyło,bo już myślałam że tylko ja żyję tą pracą i workami!!!Nowego regulaminu nie widziałam,ale go nie podpiszę póki u nas nie będzie ochrony i monitoringu,wszystkie pracujemy same na dużych powierzchniach sklepu ,nasz kasa wygląda jak stragan na zielonym rynku,zawsze mnie uczyli,że klient powinien mieć dwie rzeczy do wyboru,bo jest duże prawdopodobieństwo ,że na jedną się zdecyduje i kupi ,teraz chyba ma problem z wyborem ? ale ja po 15 latach pracy z klientem mogę się nie znać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×