Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
podpisuje taką umowę bo nie mogę sobie pozwolić na siedzenie w domu i brak zarobku... szukam już innej pracy, ale na tą chwilę podpisuję umowę zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co zrobic,czytalyscie dokladnie ten opis stanowiska...oni moga nas obciazyc za wszystko finansowo,nawet pensji moga nam nie wyplacic....Sprawdzanie dostawy kropka w kropke czy sie zgadza z mm bedzie trwalo tydzien.....nie sorzedamy 72 workow w tyg o po pensji bo nie wykonalysmy zlecenia....porazka.wkoncu ktos na ich pensje musi placic....dlaczego my??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisujcie a tak kazda sie zarzekałą -zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam pan DB cos wyjasnił w sprawie swojejgo wspaniałego pomysłu ,juz podpisałyscie odpowiedzialnosc ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na razie dzisiaj zero maili z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas z końcem miesiąca kończą się wszystkim dziewczynom umowy o pracę...w zamian zaproponowali umowę zlecenie, a kierowniczce umowę o pracę plus zlecenie ;/ Nie dość że tysiąc papierów trzeba wypełniać, towaru brak, durne sprzedaże przykasowe to jeszcze śmieciowa umowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do końca miesiąca jeszcze dwa tygodnie a oni już wam powiedzieli, że zleceniówki dla was mają? Z jakiego wojwództwa albo regionu jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam propozycję umowy o pracę plus zlecenie. Nie podpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam skonczyly sie juz umowy...nadal nie mamy nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy na gorze sie urlopuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza jak makiem zasiał.... uradzają sie jak nas podejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan DB wypoczęty to jak teraz cos wymyśli dziewczyny to nam oczy wyjdą :) aż strach jutro poczte czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie same mam odczucia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam pytanie. Czy jeżeli umowa mi się skończyła i od 2 tygodni nie dostałam żadnej umowy, jak przyślą mi ją, albo KR przyjedzie to jak nie podpisze umowy zlecenie, to muszą mi za te 2 tygodnie "bez umowy" zapłacić jak bym miała umowę o prace czy już zlecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dobrą sprawę jak ci nie zależy to możesz jutro nie przyjść i mogą ci skoczyć... umowa wygasła... dziwię sie że nie walczysz... o umowę bo teraz to ci powiedzieć mogą ..umowa wygasła.... a jak przedłużą to mogą na zlecenie już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Dziękuję za info. Jak dzwoniłam do PIP to mi powiedzieli, że jak mam zdolność do pracy, a nie mam umowy jeszcze przedłużonej, to mam chodzić do pracy bo nawet jak by mi nie przedłużyli, to muszą mi wypłacić za przepracowane dni "bez umowy". Zresztą i tak mi nie zależy za bardzo, bo jak mi dadzą umowę zlecenie to wyjdę i tyle mnie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez ostatnie dwa tyg ile osob dało wypowiedzenia z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy wypowiedzenie mogę dac w poniedziałek czy lepiej w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
region wschód dostaje zlecenia i chyba reszta też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz dać wypowiedzenie kiedy chcesz, ale i tak jego bieg zacznie się od soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zleceniówki dostają wszyscy czy narazie tylko ci którym się kończy umowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tam wymyslili w firmie z ta odpowiedzialnoscia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic a nic bo cicho że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to bedzie jazda jak sie odezwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzialnosc pss... Monitoring stary,brak ochrony,sama na zmianie i jeszcze wieczorem sama zamekam. Juz podpisuje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie podpisujcie, bo to nie ma sensu. Od tamtego roku czekamy na wczasy pod gruszą i do dziś nam nie wypłacili, więc niech oni też poczekają pare miesięcy. Poza tym co to ma być za polityka, my mamy natychmiast podpisać i odesłać jak coś wymyślą, ale jak od nich ma być coś dla nas, to my czekamy rok albo dłużej. Prezentów za utargi i średnią do dziś nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty sobie sama możesz wybrać ze sklepu bo i tak ich nie dostaniesz!!!!A firma już plajta.Ja juz tam nie robię i jestem zadowolona że zwolniłam się wczesnie niż by oni mieli mnie zwolnić ta firma to jedna wielka kaszana!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez inwentury , sprawnego systemu, ochrony , przynajmniej dwoch pracownikow na sklepie nie podpisujemy odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Region śląski dostał info źe do czwartku mają odesłać podpisaną odpowiedzialność, jest tam wyraźnie napisane źe chodzi o odpowiedzialność za kase i płatności nie ma nic o towarze źadnego itp wiem bo byłam u prawnika przeczytajcie dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czwartku mamy dać odpowiedź regionalnej czy podpisujemy czy nie, moje dziewczyny dalej mówią że nic nie podpisują ja też nie podpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×