Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
To prawda że nie można mieć dwóch umów w jednej firmie.Ale jedną w Dayli a drugą w WORK już tak -)))).Ja jestem kierowniczką i chciałabym zarabiać 3500 brutto ,albo nawet 2200 .Ja mam 2100 i to już od kilku dobrych lat.......Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art. 1512. § 1. W zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych pracodawca, na pisemny wniosek pracownika, może udzielić mu w tym samym wymiarze cza-su wolnego od pracy. § 2. Udzielenie czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w godzinach nad-liczbowych może nastąpić także bez wniosku pracownika. W takim przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy, najpóźniej do końca okresu rozli-czeniowego, w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych go-dzin nadliczbowych, jednakże nie może to spowodować obniżenia wynagro-dzenia należnego pracownikowi za pełny miesięczny wymiar czasu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wy o tych nadgodzinach czy rzeczywiście macie tyle pracy żeby zostawać dłużej? Do koleżanki wyżej czy pracujecie we dwie na sklepie? ?? ? kierownik nigdy nie mial płacone za nadgodziny tylko było mówione że "pani sobie odbierze te godziny"ale oczywiście nigdy to się nie udało i tak pracowaliśmy charytatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno nie możecie mieć więcej nadgodzin w roku kalendarzowym jak 150. A na zleceniu możesz pracować nawet 20h godz dziennie bez kasy za nadgodziny bez urlopu itd. Jesteś wtedy niewolnicą Dayli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My we dwie bo jak nowa konkretna przyszła i zobaczyła zlecenie to się zaśmiała i wyszła a reszta to się do roboty nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pół etatu i ciągle nadgodziny i kasa nigdy nie taka jak powinna być. Już czekam na termin rozprawy i mam ich w d***e. W biurze mowili,żebym do Krakowa przyjechała jak mi się nie zgadza. To teraz oni sobie pojeżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego razem byście dużo wywalczyły a same to popiszcie sobie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puste półki to po co tyle personelu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie nawet nie ma co sprzedawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas klienci mówią,że co na tym miejscu otworzy się drogeria to się zaraz zamyka i wy też chyba bo widzimy ,że już końcówka towaru i likwidacja.... Aż czasami to nie wiem co odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny dzien mija , k.r nie ma jak nie było.....boja sie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teź mam dziwne wraźenie źe coś się święci bo dziwna cisza w eterze oby wielkie bum nie przyszło:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tęsknicie?! to dzwońcie! oni pierwsi opuszczą ten tonący statek a z nas jeszcze z odpowiedzialności da radę coś wycisnąć na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz wrażenie? to nie widzisz od ok 6 m-cy,że to już końcówka? ja pierwszy raz pracuje w sklepie na którym puste półki i właściciele to debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak czytam te co mają jakieś wrażenie to bym was puścila na kopach bez pensji do domu!!!! walą was w dupę a wy macie jakieś wrażenie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1-ego wrzesnia bedzie prawdziwa bomba! Szykujcie sie dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie trzeba czekać do i-go września tylko bomba u nas jest cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1-GO WRZEŚNIA TEN CYRK ZAMIENI SIĘ W KABARET!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientką tego sklepów w szczecinie i ciekawi mnie czemu w tych sklepach często trzeba czekać na sprzedawczynie bo nie ma jej na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze jest w wc lub je kanapke bo moze pani nie wie ze jestesmy same i niestety nie mamy przerwy,i nie raz trzeba zamknac sklep aby isc zwyczajnie za potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 16.01 moźe sie troche opanuj z obraźaniem bo ja pracuje w tej firmie pare lat ale takiego chamstwa to wcześniej nie było,jak jesteś taka mądra to moźe na kr :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 16.01 ile to pracujesz w tej firmie źe jesteś taka mądra jak lubisz to sama tyłek wystaw a nie obraźaj,albo sie napij bo chyba piszesz po dobrej flaszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za kurnik:D laski opanujcie się bo jedna drugą obraża niepotrzebnie. To nie ma sensu... Ja właśnie złożyłam wypowiedzenie więc czeka mnie tylko 2 tygodnie męki. Odpowiedzialności nie podpisałam więc na zwolnienie nie chce czekać tym bardziej że udało mi się znaleźć już inną prace. Będę trzymać za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie na siebie te nie zorientowane w niczym. Ja juz nie pracuje tutaj bo nie pozwolę żeby mnie ktoś gnoił. Chce i was zdopingować na wysiadkę z tego statku bo już wody nabrał 3/4 i zaraz znajdzie się pod wodą i wy razem z nim. Tak trudno się zorientować,że z biura nie mają do was szacunku i w rozmowach mówią o was bydło. KR zwraca się jak do dziwek. Wypłaty nigdy nie można się doliczyć,ciągłe nadgodziny i pretensje jakie to jestesmy bez mózgu. Towar goni się po półkach i klienci się pytają po co siedzimy jak nic nie ma. Widze,że niektórym pasuje bo chwalą,także tym życzę powodzonka i pełen szacun dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma nic co by człowieka trzymało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się właśnie dowiedziałam od prawnika, że to podpisywanie zleceń i procedury dlatego jest teraz, ponieważ jesteśmy przed inwenturami;/ i większość sklepów ma salda na dużym minusie np. my mamy 20000 zł przez cashbacki które wypłacałyśmy od listopada;/ do tego dochodzi źle opracowany system czyli jakieś 20000 zł braku w towarze po inwenturze, więc dziewczyny, które to podpisały będą musiały pokrywać te wszystkie minusy;/ prawnik się przeraził jak zobaczył tą procedurę i wyjaśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako kierownik miałam 2000 brutto czyli ok. 1460 na rękę. Teraz zaproponowano mi umowę o pracę 1680 brutto plus umowa zlecenie na resztę-czyli na 320 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile by to nie było ... odjąć straty ...to i tak zabraknie tych naszych wypłat... do spłacenia tego jublu który jest teraz na sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli najpierw inwentura a później możemy rozmawiać o jakiejkolwiek odpowiedzialności do podpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski nie martwcie się jeśli Wam pensji nie starczy by pokryć straty to szanowny pan D.B rozłoży dług to na dogodne raty 0% oczywiście z dobroci serca żeby żadna nie powiedziała że go nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×