Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość do praca od kasia3
a pozatym dobija mnie wypowiedż odnoszące sie układania grafików przez kierowniczki już nie pamiętam kto to pisał,ale wybacz że ja grafik mam układac patrząc na dziewczyny a nie na mnie.pamiętam jak się zatrudniałam w tej firmie i byłam na rozmowie było wyrażnie mówione że praca jest w godzinach popoludniowych czyli rzadko się zdarza żeby dziewczyny przychodziły na rano.Logiczne że jeżeli pracuję 3 czy 4 dni po całe dnie to resztę chcę jak najszybciej kończyc w końcu też chcę miec cos z dnia.Trudno tak to jużjest.Ja tak jednej dałam pofolgowac i teraz non stop jej cos nie pasuję i to mnie nauczyło że nie warto byc zbyt dobrym bo raz dwa zostanie to wykorzystane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***do gorcma
To widocznie jesteś egoistką skoro ukłdasz grafik tylko pod siebie, zwróć uwagę na to, że może dziewczyny też chciałyby czasami skończyć prace wcześniej i mieć coś z dnia. Według mnie grafik powinien być elastyczny tak żeby odpowiadało wszystkim pracownikom. Acha a forum nie jest po to żeby dawać tylko pozytywne wypowiedzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do praca od kasia3
jakbyś nie zauważyła ty macie dwa dnie w tygodniu wolne a oprócz tego naogół po 5-6 godzin pracujecie a czasami nawet i po 3 czy 2 zależy w którym sklepie więc chyba aż tak żle nie macie zreszta po rozmowie kwalifikacyjnej wiedziały na co się porywają...trzeba było na kierownika startowac.a pozatym jak przeczytałaś wcześniej ja układając grafik zawsze się pytam czy jakiś dzien chcą wolny i czy mająjakies plany żeby potem nie było zaskoczenia a i tak często potem idę na rękę,ale najbardziej mnie wkurza jak u mnie raz w tygodniu dziewczyna jest cały dzien i słyszę że biedna ma byc cały dzień i wogóle jaka to ona biedna a w końcu ja też chcę miec dzień wolny nie?jak ja całe dnie siedzę to nikt się nie lituje i na temat grafików mi nie przegadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***
Zresztą twoja sprawa...jak dziewczyny ci nic nie mówią to ich problem a nie mój. Ty też wiedziałaś na co sie porywasz podejmując prace na takim stanowisku!!! Poprostu nie rozumiem tego jak np kierowniczka "układa" grafik- a raczej przepisuje z tygodnia na tydzień, bo wiadomo że lepiej sie pracuje jak grafik nie jest non stop taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca-do kasia
Nie przejmuj sie opinia "niznajomej" ,bo tej to ciezko dogodzic.Nieznajoma,zmien prace,jak taka Tobie nie odpowiada! Temat grafikow zawsze potrafi byc tematem malych spiec w pracy,ale...nie dogodzisz kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorcma do nieznajomej
Naucz się dziewczyno czytać!!! Wróć i się zastanów nad tym co wypisujesz!!! Ja nie układam grafików ani tam jak na razie nie pracuje, bo czekam na decyzje w sprawie otwarcia w naszym mieście nowej filii Schleckera. Wydaje mi się, że po prostu szukasz zaczepki, ale u mnie jej niestety nie znajdziesz!!! Zmień pracę i najlepiej forum :):):) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***
Wiem że nie ukladasz grafików poprostu moja pomyłka przy wpisywaniu pseudonimu...Skoro jeszcze nie pracujesz w Schleckerze to raczej ty nie powinnaś się wypowiadać na ten temat!!!A ja bedę pisała to na co mam ochote, tym bardziej że po to jest forum i każdy może wypowiedzieć swoje zdanieresztą !!!Zresztą moge z toba porozmawić jak zaczniesz tam pracować bo jak narazie nie mamy o czym ze soba rozmawiać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorcma
Ojoj niezajoma nie bulwersuj się tak, bo złość piękności szkodzi.... :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorcma do rozliczenia
Pracodawca zobowiązany jest wystawić pracownikowi PIT-11 do rozliczenia rocznego do 28 lutego, jeżeli pracuje on nadal w danej firmie. Jeżeli została rozwiązana umowa o pracę, pracodawca musi wystawić PIT-11 do 15-stego następnego miesiąca po zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia000 do pracy
Pomyłką to ty jesteś,masz za mały staż w tej pracy, żeby dyskutować ze mną.Zobaczymy za parę lat jakie będzie twoje nastawienie.A może ty przez pomyłkę tu weszłaś bo całkowicie jesteś nie w temacie i wypisujesz co ci ślina na język przyniesie.Czasami się zastanów nad tym co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zosi kasia 3
mam pytanie a ile Ty pracujesz w tej firmie??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozliczenie
Gorcma dziękuje za odp. :) :) :) Ja mogę napisać tyle że u mnie w sklepie jest zajebiście... Kierowniczka pisze tak grafiki że każda z Nas ma raz cały tydzień na popołudnie , to kolejny na rano i tak w kółko każdemu pasuje i GITARA :) :) :) :) Ale to wszystko zależy od całego personelu,jednemu pasuje taki układ, a drugi będzie narzekać:( :( POZDRAWIAM SERDECZNIE PAPATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia
W grafiku musi by zachowana doba pracy.Ja mam 2-3 grafiki "the best" i je przepisuję. Modyfikuję wg potrzeb ( czasem komuś coś wypadnie nieplanowanego) lub zmieni się coś "odgórnie"- np zmiana dnia dostawy. Ja też pracuję tylko na rano - taki "mały przywilej kierowniczki" :) Poza tym niektóre z Was strasznie się "spinają" - wyluzujcie - to nie obóz pracy - tu nie biją. A że niedogadujecie się między sobą... cóż - czy tu czy w innej firmie może by i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bibusia
czy fakt ze sie jest kierowniczka upoważnia do pracy tylko na rano ???????????? to chyba coś nie sprawiedliwe do innych ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***
Kobieto weź się obudż bo raczej ,zyjesz w świecie "ALICJI Z KRAINY CZARÓW"!!!Jakbyś nie wiedziała to grafik raczej jest dla całego personelu a nie tylko dla twoich potrzeb!!!Bo to że jesteś kierowniczką to wydaje mi sie że to czysty przypadek niż powołanie!!!Nie pracujesz sama i poprostu jesteś egositką bo myślisz tylko i wyłącznie o sowich potrzebach a nie o planach załogi!!!Jaka z ciebie kierowniczka!!!Chyba dostałaś to staniwisko albo poprzez znajomości albo na piękne oczy bo w głowie na bank masz pustke!!!Zapraszam na wyższy poziom - może w podstawówce się sprawdzisz!!! Wogóle pozytywne opinie dają tylko kierownicy sklepów albo regionalni...hehhe nie dziwie się bo za takie siano też bym tak pisała!!! Generalnie to wszystko jest sztuczne i fałszywe jak cała firma SCHLECKER!!! POWODZENIA:) Tylko nie pozwólcie robic z siebie frajerówi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbv
.....a w tej firmie kierownictwo często zwalnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filiusssx
W jednym ze sklepów dziewczyny przeglądając www.schlecker -praca, natknęły się na ofertę -BARDZO CIEKAWĄ OFERTĘ.Mianowicie ,propozycja pracy dotyczyła sklepu w którym pracują!!!!!!Mało prawdopodobne, aby powstał jeszcze jeden schlecker w tej miejscowości. Czy to znaczy,że nastąpi całkowita wymiana pracowników???????? Na forum jest również kierownictwo, więc proszę o kilka mądrych wypowiedzi w tej sprawie! Sprawdźcie, czy któraś z Was nie jest do odstrzału na stronie schlecker-praca. Pzdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorcma
Odstrzał za prawdę?? Może i masz racje, prawda nigdy nie była doceniana.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy..
witam. chcialam zapytac czy byla juz rozmowa na temat przyjec do nowootwieranego sklepu w Świebodzinie? czy ktos sie z Wami kontaktowal? prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegos czasu czytam co tu wypisujecie i juz dzis nie wytrzymałam.Powiem Wam tak!!!Do tych wszystkich \\\"pracownic\\\",którym nic nie pasuje.Zwolnijcie sie!!!Skończy sie gderanie i narzekanie.Moze otworza Wam sie oczy jak traficie na inne \\\"ciekawsze firmy\\\":) Ja zaczynałam jako pracownik poł etatowy teraz jestem kierownikiem i nie zdobyłam tego stanowiska po znajomosci czy w inny niepowiem jaki sposób.Zaangazowanie,praca i jescze raz praca.... Wychodze z takiego załozenia ,że jak ktoś nie chce pracowac to nigdy sie mu nie dogodzi i zawsze bedzie szukał:dziury w całym\\\". Poprostu zawsze bedzie cos nie tak.U mnie dziewczyny maja po 2 a nawet czasem 3 dni wolne w tygodniu i to jest az tak zle???Czasem jak sie tak zgra grafiki jeden z nastepnym to wychodzi ze maja 5 a nawet 6 dni wolnych z rzedu(czwart.,piatek,sobota,poniedz.,wtorek).Gdzie tak kto ma??? Skończcie wiec temat grafików a zabierzcie sie do konkretnej roboty.Wyjdzie to z korzyscia dla Was jak i Waszego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorcma
ach Świebodzin.... jak na razie cisza.... a kiedy wysłane podanko?? Żaklinka 24, masz racje w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***
Praca sama w sobie jest jak najbardziej pozytywna..ale chodzi o atmosfere panujaca na sklepie!!!jeżeli ekipa nie jest zgrana to nie da się pracować, i rownież chodzi o to jakie ma podejście do pracowników kierownik sklepu i regionalny!!!a generalnie jest tak że zawsze po kontroli regionalnego zawsze jest coś nie tak mimo tego iż sklep jest zrobiony na cacy!!! ja nie mówie że każdy awansował poprzez piękne oczy ale sama wiem z autopsji że nie zawsze dostaje się awans za pozytywnie wykonywaną pracę a jeszcze dostaniesz opierdziel!!!mimio tego że starasz sie itp. a o podwyżsce zapomnijcie chyba że sklep ma ekstra obroty bo regionalny zawsze znajdzie jakieś "ale" żeby podważyć wasze propozycje o podwyżsce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***
żeby nie było że ciagle piszę w sensie negatywnym to powiem tyle, że dzisiaj miałam okazję być w schleckerze we Wrocławiu i poprostu jestem w szoku bo sklep wygląda idealnie:tzn. towar podosuwany,zero pustek na półkach, zero bałaganu, bardzo miła obsługa...poprostu mega!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SIĘ/....
PRZENIEŚCIE DO ROSSMANNA....U NAS JEST ZDECYDOWANIE LEPIEJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda J.
Powiedzcie mi proszę dziewczyny ile zarabia kasjerka po okresie próbnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy..
podanie wyslalam w zeszlym tyg. i nadal cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***
po okresie próbnym...,zależy jaką masz umowe w sensie jaki etat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda J.
Chodzi mi o 1/2 etatu (20 godz tyg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***
tak do końca to kwota wynagrodzenia jest zależna od regionalnego, ale teoretycznie jest to 750zł brutto chociaż sama nie wiem bo teraz najniższa krajowa się zwiększyła także kwota wynagrodzenia na 1/2 etetu również mogła ulec zmianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika5l
czy ktos wie ile zarabia kierownik w poznaniu rudzie slaskiej lub wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×