Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość krzychu241085
a co takiego o mnie slyszalas czarna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta
dziewczyny co wy opowidacie?pracuje w Schleckerze od dluzszego czasu i niezgadzam sie z wasza opinia.wynagrodzenie mam zawsze na czas,za nadgodziny ktore rzadko sie zdarzaja mam super zaplacone i niema mowy o jakimkolwiek wyzysku.mam super kierowniczke i jest ok.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta
co wy dziewczyny opowidacie?praca jest ok.wynagrodzenie mam zawsze na czas,nadgodziny ktore rzadko sie zdarzaja mam super zaplacone,kierowniczka tez jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta
praca jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
O proszę nie tylko ja uważam że praca w tych ''obozach pracy''jak ktoś to ujął jest całkiem normalna;P miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wypłata jest na czas,nadgodziny też są wypłacane,ale jak będziesz się podlizywać kierownikowi okręgowemy,to dostaniesz większą premie. Choć czytając komentarze z ROSSMANA to my mamy luksusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza66
mamy lepiej od rossmanna.tylko najgorsze jest to ze sie jest samemu na tak duzym sklepie.jest to poprostu wyzysk pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta
ja sie nikomu niepodlizuje zeby twierdzic ze praca jest spoko jak wykonujesz swoje obowiazki to nikt sie ciebie nie czepia o nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zuza
A co Wy wiecie o pracy w Rossmanie! U nas kasjer za pół etatu to spokojnie ma ok tysiączka, nie wspomne juz o różnego rodzaju premiach. 1300 zł kierownik-śmiechowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta
Anzela zGlogowa jak tam praca przy otwarciu nowego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta
Rossman przereklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzela24
Witam serdecznie.Jestem w szoku,jak niektore z was pisza tutaj brednie na temat pracy w sieci drogerii Schlecker. Pracuje w Schlekerze od paru miesiecy. Zanim zaczelam tam prace wyslano mnie na paro dniowy kurs do innego miasta na tz"przyuczenie"(pracuje jako kasjer-sprzedawca).Koszty jakie ponioslam z dojazdem na szkolenie firma zwrocila w ciagu miesiasca,do tego zakwaterowanie mialam w hotelu,sniadania...wszystko na firme. Przy podpisywaniu umowy widnieje kwota 750zł.brutto za pol etatu(600zł."na reke")z mozliwoscia dorobienia do pelnego! Pieniądze zawsze wplywaja na konto do 10dnia kazdego miesiaca! Atmosfera w pracy panuje jak najbardziej zgodna! To WY jestescie "wizytowka" sklep!!! Szefostwo przyjezdza raz na 2 tygodnie!To od was zalezy jak presperuje sklep,jaka macie opinie,atmosfere... Nie dawno moj kierownik okregowy wysłał mnie na tz "delegacje"tz.wyjazd do miejscowosci gdzie otwirany jest nowy sklep(przygotowanie go do otwarcia).Takie wyjazdy sa...swietne.Macie mozliwosci poznania nowych ludzi,zobaczenia nowych miejsc.Taki wyjazd to ładne pieniadze. Po 3 miesiacach pracy,moja umowa to juz 3/4 etatu. Praca w tej firmie nie jest ciezka!!!! Zanim napiszecie jakis negatyw,przekonajcie sie same czy tak jest naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzela24
"swieta",kurcze szkoda,ze nie zostalas dluzej z nami:(mam nadzieje,ze spotkamy sie jeszcze przy otwarciu nowego sklepu:) jak wyjezdzalam sklep wygladal juz...swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta
anzela mam nadzieje ze sie spotkamy.a tak na marginesie to masz racje z ta praca w schleckerze wiec niewiem dlaczego dziewczyny wypisuja takie rzeczy.to my sami sobie tworzymy atmosfere w pracy.jezeli jest ok to kierownictwo regionalni tez jest do nas przyjaznie nastawieni.ja pracuje juz bardzo dlugo w tej firmie i nie doswiadczylam niczego co moglo by mnie znichecic do tej pracy.buzki dla anzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzela24
Zanim pojdziecie do pracy,jakiej kolwiek pracy,zadajcie sobie pytanie"czego oczekuje?jakie zarobki mnie satysfakcjonuja?czego oczekuje od kierownictwa?" W Schlekerze,nikt nikogo nie "trzyma na sile".Przyjmujac was do pracy niczego przed wami nie ukrywaja,tak wiec....po co piszecie te brednie,jezeli wiedzialyscie jakiego jest to rodzaju praca. Jedna z was,napisala bzdure,ktora jest nieprawdziwa,a wiec...wchodzac "w tylek".,podlizujac sie kierownictwu okregowemu,regionalnemu ,ma sie lepiej w pracy.CO ZA BREDNIE! Raz w miesiacu mam okazje spoktac sie z moim kierownikiem okregowym,nie raz wymieniamy tylko slowa"dzien dobry","dowidzenia" a jednak czuje sie doceniona.Nie trzeba podlizywac sie im,oni widza,rozmawiaja z kierownikiem sklepu jak pracujesz i to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzela24
Swieta,jestesmy przykladem "ZADOWOLONYCH PRACOWNIKOW"firmy Schlecker:) Od kiedy pracuje w tej drogerii,nie przyszlo mi na mysl o zmianie pracy. Swita,dzieki naszej pracy,poznalysmy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta
ja tez jestem przykladem pracownika zadowolonego z pracy w schleckerze dlatego te opinie mnie denerwuja ale kazdy ma prawo sie wypowiedziec szanuje to.a propo wyjazdu sluzbowego jadlas znowu nalesniki ze szpinakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A PROPO
ZA WYJAZDY SŁÓŻBOWE MACIE COŚ EKSTRA CZY TYLKO : "NALEŚNKI ZE SZPINAKIEM". BO JAKOŚ SIE NIKT NIE CHWALI ,ŻE FIRMA KASĄ SYPNEŁA. A NA ŚWIĘTA COŚ DOSTANIEMY CZY TYLKO GOŁA PENSJA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzela24
Swita,juz nalesnikow nie zamawialam ale placek po wegiersku,rownie pyszny,do tego piwko po pracy:)Mmmm.... Propo pytania mojej poprzedniczki,zdziwilas mnie,ze nic nie wiesz o wyjazdach i dietach jakie za nie placa.O szczegoly pytaj swojego kierownika.Prawdopodobie w waszym rejonie nie otwieraja nowych sklepow, a jesli otwieraja,to wysylaja tam kogos innego. Swita,Malenka,jutro znowu poniedzialek i... towar:)Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werthhctr
dodaj że tylko za śniadanie miałaś zapłacone na obiad nie miałas czasu no ale w hotelu byłaś wow super 600 na renke jeszcze lepiej tylko w Sc hleckersz pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta
poznalam fajnych ludzi, na swieta dostane kase i jak zlozylas podanie o swidczenia socjalne to tez powinas dostac.zdziwie cie ale pracuje dlugo w tej firmie jako pracownik nie kierownik ale na reke dostaje zawsze ok.tysiaka fakt ze mam troche nadgodzin ale w tygodniu wolne.w innej firmie ludzie pracuja ponad norme a maja 800 na reke i uzeraja sie z szefem.smilo moge powiedziec ze znam ludzi ktorzy po calym dniu sa w pracy a maja mniej lub tyle co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta
pracuja na calym etacie srednia krajowa na caly etat wynosi 1125zl.brutto.zarobek w szchleckerze na pol etatu wynosi 700zl.brutto.gdyby to byl caly etat wynosil by 1400zl.a sredia krajowa wynosi mniej.jaki z tego wniosek?zarobek jest sprawiedliwy.co kilka miesiecy jest premia wiec brutto zawsze sie podnosi.jak jestes dobrym pracownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
dalej nie rozumiem skąd tyle nieazadowolonych osób to po co wogóle pracujecie w schleckerze skoro taki wyzysk,kijowa atmosfera i wogóle do bani ?nie rozumiem takich osób;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzela24
werthhctr,piszesz brednie!Bylas(byles)na takim wyjezdzie?Wkurzaja mnie takie osoby jak Ty.Jezeli jestes pracownikiem Schleckera to zwolnij sie i nie mecz,bo po czasie kierownictwo zrobi to za Ciebie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta
co nowego w schleckerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccccc
a, która z was ma umowe na 3/4 etatu i jaka jest wysokosc brutto , którą wam zaproponowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nie duza
pracownicy schleckera ! czy któs wie ile zarabia się na stanowisku kierownika filii ? zastanawiam się nad złożeniem papierów i nie wiem czy warto. dajcie znać pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do swieta
wejdz sobie na strone rossman to zobaczysz jak dziewczyny czieszko tam pracuja.poszytaj sobie.a co do tego co napisalas ze jak sie robi co trzeba to jest ok.wcale nie.robimy wszystko co donas nalezy a nawet wiecej.to i tak szefowi sie nie podoba,zawsze wymysli cos co mu nie pasuje.chcialas powiedziec ze dostaje sie podwyszke a nie premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przepraszam dostajemy podwyzke.czytalam te posty wiekszosc pracownikow jest niezadowolonych z pracy w rossmanie a niektorzy na naszej stronie wychwalaja prace w rossmanie niech wiec oni wejda sobie na strone rossmana.ja nadal jestem zadowolona ze pracuje w schleckerze.fakt ze w dniu kiedy jest dostawa jest duzo pracy ale w ktorej innej przcy nie jest duzo roboty.piszesz ze staracie sie a kierownik i tak niezadowolony u nas jest ogolnie spoko wiadomo ze nie zawsze mu sie wszystko podoba ale jak masz wszystko ok to to sa juz potem drobiazgi ktore kaze nam zmienic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia000 DO KASI3
MAM KOLEŻANKĘ W PRAC,KTÓRA UWAŻA ŻE WSZYSTKIE ROZUMY POZJADAŁA ,PODLIZUJE SIĘ OKRĘGOWEMU I MA NON STOP MA PODWYŻKI.JAKA TU JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ,JESZCZE DWA LIŹNIĘCIA I BĘDZIE MIAŁA TYLE CO KIEROWNICZKA( NIE PRACUJĄC NA CAŁY ETAT)..JA JAKOŚ ROBIĘ SWOJE,TAK JAK TU NAPISALI I NIKT MI PODWYŻKI ZA TO NIE DAJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×