Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość Gorcma do yhy..
Ja wysłałam podanie w zeszłym miesiącu nadal cisza, ale to może przez to, że jeszcze im trochę brakuje do otwarcia sklepu... Robota idzie, ale jak na razie cisza... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgda J.
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy..
z tego co slyszalam to sklep w Świebodzinie ma byc otwarty pod koniec lutego... wiec troche to dziwne ze sie nie odzywaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia do nieznajomej
Odnośnie "przywileju" pracy na rano - nie jest to podejście egoistyczne - tylko właśnie dopasowanie grafika do potrzeb - dziewczyny w moim sklepie mają dzieciaki w wieku szkolnym- i poranne godziny mają zajęte, tak więc i dla nich i dla mnie jest to sytuacja komfortowa. Pracę dostałam jak większośc- złożyłam podanie na kierowniczkę i mnie przyjęli. Faktycznie masz negatywne podejście do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia do nieznajomej
Poza tym - nie znasz - nie oceniaj, nie krytykuj. Jak zauważyłam "jedziesz" po wszytkich - ale cóż - to forum i każdy ma prawo się wypowiadac. Dziwne, że nie przyjmujesz do wiadomości, że są tacy, którzy są zadowoleni ze swojej pracy i to nie tylko kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorcma
nieznajoma wiesz, coś Ci napisze. Pracowałam na państwowym prawie 2 lata, niestety, pomimo tego, że dawałam z siebie wszystko, dopadła mnie redukcja etatu. Takie życie... Była to praca z ludźmi i choć jak na pewno wiesz niektórzy mają podłe humory, starałam się zawsze pomagać im z uśmiechem i nigdy nie narzekałam. Cieszyłam się, że mam pracę. Atmosfera była różna w zależności od pogody i wiesz co? nie chciałabym mieć takiej kierownicy jak Ty :( wiecznie narzekającej, a uwierz mój były kierownik nie należał do najprzyjemniejszych. Twoją naturą jest chyba stwarzanie zagęszczonej atmosfery, robienie dziury w całym. Spójrz za okno i doceń, że świat jest piękny a każdy następny dzień może być jeszcze lepsiejszy :):):):):) pozdrawiam gorąco :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***
Hmhm...po pierwsze to ja nie powiedziałam że praca jest zła i że każdy swoje stanowisko dostał poprzez coś tam...ja mówie ogólnie jakie jest moje odczucie!!! Dobrze wiem też że napewno się staracie i dlatego dalej pracujecie bo dajecie z siebie wszystko, nie oceniam bo nie znam waszych możliwości. A pisząc swoje wypowiedzi to opieram sie tylko i wyłącznie na swoim doświadczeniu, które naprawde nie jest krótkie!!! Zwięźle ujmując bedę pisała to na co mam ochote a że jestem osobą szczerą i zawsze walcze o swoje to nie owijam w bawełne tylko poprostu piszę co mi na serduchu leży!!! pozdrawiam i życze wytrwałości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yhy...
Wyglądałam wczoraj przez ono i widziałam do wwozili sprzęciory do wyposażenia naszego świebodzińskiego schleckera... a na witrynie wisi informacja, że niedługo otwarcie nowej drogerii... Staje się to dla mnie jeszcze dziewniejsze, że się nie odzywają, skoro podania były wysłane, a tu cisza.... Życzę powodzenia! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca
Do tepej zosiooo-odezwala sie staruszka z wieloletnim stazem.wybacz,tepoto,ze mam swoje POZYTYWNE zdanie ;p ;p ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia000 do pracy
Tempa to ty jesteś i widać ile masz rozumu w tej swojej pustej główce.Do mojego stażu to ci jeszcze dużo brakuje i nie wypowiadaj się źle na temat kogoś, bo to tylko świadczy o twojej niedojrzałej osobie.Jeżeli nie podoba ci się moje zdanie na temat firmy,to nie musisz go czytać.I jeszcze jedno ,wróć się do szkoły i naucz się czytać i pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzela24
Witam.Dawno tutaj nie zagladałam,ale widze ze nic sie nie zmienilo,po za tym,ze przybyło osob niezadowolonych z pracy.Coz...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***
Nic dziwnego że przybyło więcej negatywnych opinii bo o tej firmie i niektórych pracownikach nie można nic pozytywnego powiedzieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynka28
Hehe pani Nieznajoma jedziesz widzę w tej firmie na maxa ale jestem z tobą hehe Bo nie piszesz głupot tylko sama prawdę!! Trzymaj tak dalej swoje zdanie na temat SCHLECKERA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Mam pytanko! Czy do kogoś ze Świebodzina odezwali się w sprawie złożonych podań?? Do sklepu wyposażenie już wjechało a tu cisza.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia666
Witam! Dzisiaj zlozylam podanie on-line do drogerii w Świebodzinie (kasjer/sprzedawca). Studiuje dziennie,ale bardzo chcialabym pracowac w soboty i poniedzialki(ew. wtorki). Mam nadzieje,ze sie odezwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaża
witam.... Bardzo chciałabym wiedzieć jak w tej firmie przyjmują wiadomość o ciąży.... Czy po macierzyńskim przyjmują z powrotem do pracy?? Bo wiadomo że każdy marzy kiedyś o dziecku , a nie wiem czy ma sens składać podanie o prace.... jak za dwa czy trzy lata mnie zwolnią przez ciąże... pozdrawiam serdecznie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
ciaża Ty weź się zastanów co Ty piszesz, pomijając, że każdy ma prawo do własnego zdania. Jest takie coś jak umowa o pracę, np. na czas nielkreślony, którą wezmę tu pod uwagę. Jak zajdziesz w ciążę to przysługuje Ci prawo do zasiłku chorobowego, który przez pierwsze 6 miesięcy płaci pracodawca, po porodzie przysługuje zasiłek macierzyński - 4 miesiące. Po tym okresie musisz wrócić do pracy, chyba, że pracodawca zgodzi się na tzw. zasiłek wychowawczy, ale pamiętaj, że wcale nie musi iść Ci na ręke, bo na czas Twojej nieobecności musi znaleźć zastępstwo. Jak myślisz o dziecku to super, ale jak piszesz, że planujesz zajść w ciąże za jakiś określony czas, to dlaczego teraz nie możesz pracować i np. odłożyć kaskę na dzidziusia? Nie zgadniesz jak zachowa się pracodawca na wieść o ciąże, zawsze możesz wyrobić sobie przez jakiś czas opinię pozytywną u niego. Piszesz, że zastanawiasz się czy złożyć podanie, bo za 2 lub 3 lata chcesz mieć dziecko. Dziewczyno zastanów się nad sobą, bo Twój tok myślenia troche mnie przeraża. :) Najlepiej narób sobie dzieciaków i siedź w domu a później będziesz płakać, że jesteś dyskryminowana ze względu na małe dzieci i koło się zamknie. Zacznij działać a nie myśleć, bo to drugie raczej Ci niezbyt wychodzi :(:(:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Ciąża jest stanem, w okresie którego jesteś chroniona, później niestety nie. Jest kodeks pracy, weź go sobie ciaża poczytaj a poznasz swoje prawa i na drugi raz nie myśl :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do babok
Mi sie wydaje że jesteś starą panna która nie ma dzieci.....Bo przecież PRACA JEST NAJWAżNIEJSZA...........Przynajmniej w Twoim przypadku................:) :) I nie pouczaj mnie tu Babo jedna :( :( :( - Kodeks pracy ja znam tylko nie wiem jak w tej firmie to wygląda...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia26
Mam pytanie czy osoby studiujące zaocznie mają szansę dostać tam pracę, czy studedentów nie przyjmują. Z góry dziękuję za odpowiedź :_)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzia26
Wydaje mi się że z tym nie ma problemu bo to jest kwestia dogadania się z kierowniczką w sensie ułożenia grafiku wtedy kiedy masz zjazdy. Ja sama uczyłam się zaocznie i pracowałam w schleckerze i nie było z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Nie jestem starą panną. Jestem mgr i sama mam małe dziecko. Pozdrawiam ciaża :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorcma
Czy komuś odpowiedzieli na podanie ze Świebodzina?? Jutro otwarcie wielkie się szykuje a z tego co wiem to wielka lipa z tymi podaniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia885
ja w Schleckerze pracuje ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona. Pracuje na pół etatu tj 20 godzin tygodniowo,płaca jest na czas za nadgodziny płaca, nie ma odpowiedzialnosci majatkowej za kradzieze. Takze ja uwazam jest fajnie:) Praca nie jest ciezka, a jak ktos lubi kontakt z ludzmi to powinien byc zadowolony:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubekw
PYTANIE DO KIEROWNIKA SCHLECKER. DZIEŃ DOBRY PANI/PANU. JA MAM PYTANIE ODNOŚNIE ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ NA STANOWISKU KIEROWNIKA SKLEPU. ZŁOŻYŁAM PODANIE NA TO STANOWISKO, MIMO ŻE NIE MIAŁAM WCZEŚNIEJ DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU, TYLKO PRACOWAŁAM W POPRZEDNIEJ PRACY W DZIALE KSIĘGOWYM, MAM WYŻSZE STUDIA EKONOMICZNE ORAZ DODATKOWO uKOŃCZONE KURSY ZAWODOWE MIĘDZY INNYMI SPECJALISTY DO SPRAW KADR I PŁAC, CZY MAM SZANSE NA TO STANOWISKO???? W CZASIE ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ O CO NAJCZĘŚCIEJ PYTAJĄ. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWOIEDŹ, Z POWAŻANIEM dziubekw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia02
Czy zatrudniono już Kierownika w Kielcach??? dzięki za odpowiedz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziubekw
Wiesz co?? Ja też złożyłam podanie na kierownika i też mam ukończone studia wyższe, z zawodu jestem księgową i mam kilka kursów ukończonych także i się nie odezwali, a wstyd się przyznać, że podanie wysłałam 3 razy. Masakra! Sklep otwarli, a nawet nie zadzwonili, aby poinformować o tym, że np. moja kandydatura jest nieodpowiednia. A nie zastrzegli sobie, że odezwą się tylko do wybranych... Jestem rozżalona - po co się uczyć, wydawać grube tysiące a później nie można nawet znaleźć pracy. Chce tu człowiek jakoś zacząć, tą swoją karierę zawodową a tu inteligencji chyba się boją, chciałam skończyć zawodówkę, ale siora obudziła we mnie głód wiedzy. Moje koleżanki z wykształceniem zawodowym pracują, dokształcają, a ja też chciałabym się jeszcze uczyć, uczyć swoje dziecko. Pozdrawiam ludzi pracujących i wiecie co?? Zazdroszczę Wam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorcma
Ja też szczerze mówiąc chciałabym uzyskać odpowiedź dlaczego nawet nie zadzwonili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aris
dziewczyny nie przyjęli was do Schleckera bo jesteści za mądre :)tam potrzebują osób które wcześniej ciężko pracowały a nie siedziały przed komputerem przy pracy biurowej.Predzej czy póżniej same byście sie zwolniły .To jest ciezka praca za grosze non stop brudne ,rece fartuch od rozkładania towaru ,mycia regałów.Kierownik zasuwa prawie cały dzień fizycznie!!! szukajce pracy w swoim zawodzie jestescie wykształcone nie po to studiowałyście aby ktos wami pomiatał w Schleckerze zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dziubekw Może dlatego się nie odezwali ponieważ masz wykształcenie wyższe a na dodatek nie miałaś stażu pracy w żadnym sklepie a niestety kierownik w Schleckerze nie siedzi za biurkiem tylko pracuje fizycznie jak normalny pracownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×