Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
a to forum to by trzeba zlinkowac na fanpage dayli na fejsie....to by nam klientow zachecili...hehe...hehe drzwiami i oknami by walili ...Z CIEKAWOŚCI gdzie taki burdel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle że wogole by nie przychodzili jak by poczytali te nasze głupoty Naprawdę zamiast się trzymać jakoś razem to jedna druga by zagryzla jak by tylko mogła:-) he he Trzeba iść spać bo jutro do pracy Dobranoc koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt jest taki,ze wypłaty powinny być wysłane tak, aby dotarły do wszystkich pracowników do 10 danego miesiąca bez względu na bank w jakim posiadają konto. Są firmy,które dostają wypłaty już 6 czy 7. Tak więc nie rozumie mądrzących się tutaj dziewczyn, które już mają wypłatę i cwaniakują, że "wypłaty zostały wysłane,więc o co nam chodzi". Fajnie,że macie już wypłaty, ale my nie mamy. A to jest złamanie przez pracodawcę jednego z warunków umowy o pracę,w której jak byk stoi: "Przelew wynagrodzenia dokonywany jest najpóźniej do dnia 10. kolejnego miesiąca na wyżej podane konto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie!! kiedyś potrafili wysyłać kasę tak że nawet 6 czy 7 już była na koncie a teraz!!?? ja już jestem bez kasy i dopiero w poniedziałek po południu pewnie do mnie dotrze a przez weekend co?? zęby w tynk bo nie ma za co czegoś na obiad czy kolację kupić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkońcu madrze dziewczynki napisłąyście,złamał przepisy i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie ze co nam zaproponuje Work na tym zebraniu???Umowy śmieciowe,bo po co byłoby to cale zamieszanie......................I do tego jednak doszło.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakim zebraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakim zebraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj odebrałam smsa ze mamy w przyszłym tyg.zebranie z Work,stawiennicto obowiązkowe,pomijajac fakt ze będę akurat na urlopie;-( pewnie chcą nam dac umowy "smieciowe" bo co innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nic nie wiemy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas już była osoba z Work Service...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napisz coś więcej, w jakim celu to zebranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli, któraś z Was już rozmawiała z Work Service to napiszcie konkretnie czego to zebranie dotyczyło, przecież teraz kiedy już nie ma regionalnych, to wyłącznie na tym forum można uzyskać jakieś konkretne informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WORK SERVICE nie jest od tzw. umów śmieciowych!!! Poszukując wśród obecnych-stałych pracowników osób z grupą inwalidzką ( OSZCZĘDNOŚCI ;-) ) Osoba która była u nas była bardzo natarczywa... nie zrozumiała wcale że w naszej załodze nie ma takich osób i twierdziła że mamy sobie takie grupy wyrobić bo to dla nas korzystne...nie podobało jej się że nie byłyśmy wszystkie w pracy tylko jedna kasjerka na sklepie (która stwierdziła do tej osoby z Work Service że niestety jest czas urlopów i że niestety należy nam się też jeden dzień wolnego w pracy wg przepisów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za konkretną odpowiedź, zamiast od razu panikować lepiej dojść sedna sprawy, a tak na marginesie, czy ta pani sądzi, że pozwalniam dziewczyny zatrudnione na sklepie i wymienię je na inwalidki - absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie mam zamiaru wymieniać swojej załogi...jako jedyne jak tu czytam niektóre wypowiedzi zżyłyśmy się ze sobą i jesteśmy jak "rodzina"...jedna za drugą w ogień by poszła :-) Stwierdziłyśmy tylko że pani z Work Service traci czas i nie ma czego u nas szukać....bo my się na to nie damy namówić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
pko sa wypłaty brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we WBK dzisiaj też brak wypłaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ale ja sie obawiam tego..... ze jesli nieznajda wystarczajacej liczby osob......wsrod obecnie zatrudnionych......z grupa lub mozliwoscia jej wyrobienia...( a muszą miec jaką tam liczbe tych osob proporcjonalnie do zatrudnianych pracownikow by miec z tego profity i dostawac kase......czyt.zakład pracy chronionej)...to sami przezedza załogi i pozatrudniaja z zewnątrz osoby z takimi grupami...i nasze NIE nikogo niepowstrzyma przed tym bo jestesmy na szarym koniuszku tego bajzlu....a firma niezawacha się przed niczym by zdobyc dodatkowa kase.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak mamy być zakładem pracy chronionej jak ty kurczę sama szarpiesz te zap********e po sam sufit wózki z towarem??? Jak nas zwolnią i zatrudnią samych inwalidów to ciekawie jak taka osoba przepchnie ten cały wózek na magazyn?? Kierowca od dostawy nie daję rady ani my w pojedynkę a taka osoba???? Pomyślcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jestes na urlopie lub ktos ma wolne nie ma obowiazku aby przybywac na takie spotkanie z WorkSerwis-Pefron...Jesli sie pokaze ze mozna przychodzic na kazde gwizdniecie to moze bedziemy przychdzic w nocy i w swieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam problemik... musze zrobic to rozliczenie miesięczne a nie bardzo wiem o co chodzi... zawsze to moja regionalna rozliczala, nigdy mi nikt nie pokazywal ani nie tlumaczyl co i jak :( pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobić rozliczenie miesięczne?? Raczej sprawdzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
rozliczenie miesięczne sprawdzasz z książką przychodów i rozchodów i z paskami z kasy za poprzedni miesiąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeżeli nie ma na nim kilku zwrotów które szły do magazynu i ZW? moja regionalna cos tam napisala ze jak nie bedzie na nastepnym to zlozyc reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamacje sklada Kierownik Regionalny....wiec musisz poczekac na nowego i wtedy on sie tym zajmie...jesli wogole bedzie nowy i bedzie wiedzial co i jak? z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno kierowniczki nic nie robią, a tu proszę problemik ze zwykłym sprawdzeniem miesięcznym- co to książka przychodów? w środkowej szufladzie koloru czerwonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowniczki w tej firmie maja syndrom niższosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jako kierowniczka sprawdzam rozliczenie miesięcznie od samego początku jak tu pracuje czyli od 3 lat? Regionalna tylko sprawdzała czy czegos nie pominęłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
u nas też kierowniczka sprawdza rozliczenie miesięczne a reklamacje pisze regionalna no a teraz to niewiadomo co do kogo należy ;jeden wielki bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×