Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość maken
cześć .dziewczyny a jak tam z urlopami,po jakim czasie pracy przysługuje pierwszy urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urlopy
Z urlopami to zalezy czy juz pracowalas gdzies wczesniej i czy nalezy Ci sie jakis zalegly urlop,jak nie to o ile dobrze pamietam to za kazdy przepracowany miesiac naleza sie dwa dni urlopu.U nas w sklepie nie ma zadnego problemu z urlopami,jesli tylko dogadamy sie miedzy soba regionalny nigdy nie mail nic przeciwko i zawsze zgadzal sie na urlop nawet z dnia na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadiana
hej dziewczyny:) Słyszałam ze możemy pisać podania o świadczenia urlopowe ale ni w ząb nie wiem jak to napisać:/ może ktoś mi pomoże albo da wskazówki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) wniosek o świadczenia urlopowe znajdziesz u siebie w pracy trzeba go tylko uzupełnić i wysłać...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadiana
też właśnie są rożne wnioski np o wczasy pod gruszą a o te właśnie świadczenie nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!!!Przejrzyj te wnioski.Jest jeden konkretny który dotyczy urlopu.Ten wniosek ma nagłówek: Wniosek o dofinansowanie do wypoczynku Ten druk dotyczy i wczasów zorganizowanych i indywidualnych czyli tzw.wczasów pod gruszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby uzyskać jakieś dofinansowanie czy"wczasy pod grusza "musisz miec pobrany urlop( 14 dni kalendarzowych czyli 10 roboczych).Do wniosku dołaczyc należyzaświadczenia o dochodach rodzinnych czyli jezeli masz męża zaswiadczenie o jego dochodach brutto za 3 miesiące.Jezeli byłas na wczasach z biura podrózy masz rachunki piszesz ile Cie kosztowały i dołaczasz rachunki,jezeli nie masz rachunków zaznaczasz na wniosku wczasy pod grusza i wtedy nie dokumentujesz niczym.Bo jak sama nazwa wskazuje wczasy pod grusza czyli przypuszczalnie nie byłas nigdzie.Zreszta ponoć to wszystko jedno jaka opcje wybierzesz.LIczy sie przedział kwotowy ,ile przypada na członka rodziny.Te pułapy sa tez w regulaminie.Poczytaj!!Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadiana
hej:) bardzo dziękuje:) w końcu to forum spełniło swoje zadanie:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaZZ
Hej a proponowano komuś awans na asystentke?ja sie zastanawiam czy warto?co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Musiałabys porozmawiac ze swoim kierownikiem regionalnym.Jezeli bedzie Ci odpowiadał styl i czas pracy to dlaczego miałabys nie spróbować???:)Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapeks
od niedawna pracuje w tej firmie i na razie nie narzekam ale czytając tutaj te rózne opinie mam pewne obawy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belriso
podnosze, to ile tam sie w koncu zarabia???:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
ja już dosc długo pracuje i jestem zadowolona choc ostatnio dowiedzialam sie ze kierowniczka w konkurencji zarabia2tysiace pozatym ostatnio wrocila do domu z torba upominkow...nasze kierowniczki tyle chyba nie zarabiają?nawet na święta żadnego upominku nie dostałyśmy,że już nie wspomnę o tym iż dostają one wyprawki na urodzenie dziecka i tego rodzaju okoliczności.O fartuszki też się musimy prosic bo już nie pamiętam kiedy dostałam a jak przyjeżdżają państwo S.to się dziwią ze są brzydkie no ale jak nie maja byc?pozatym personelu jest jak na lekarstwo jedna zachoruje i koniec nie ma osob do pracy.to tyle ode mnie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maken
cześć dziewczyny mam pytanko ,czy pracując w waszym sklepie na 1\2 etatu pracuje się tylko na jedna zmianę np; na popołudniową ?a jeżeli tak to czy to jest zgodne z regulaminem?czy kierowniczka ma takie prawo żeby robić grafik na jedna zmianę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccc
maden - jesli chodzi o twoje pytanie to kierowniczka nie powinna ciagle dawac jednej osobie popołudniówki.. Jedna pracuje tydzien na rano, a druga na popołudniu i się wymieniacie... jesli są was trzy oprócz kierowniczki to ta trzecia przychodzi na środkową zmiane... i tak powinien byc sporządzony grafik..By nikt nie czuł sie pokrzywdzony.. jesli chodzisz na same popołudniówki porozmawiaj ze swoja kierowniczką... bo ona nie ma takiego prawa dawac jednej osobie ciagle popołudniówki... A jesli chodzi o dofinasowanie na wakacje.. orientuje sie ktos z was po jakim czasie zwracaja pieniądze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pracuję w schleckerze i zmiany mamy różnie rozpisywane zależy jak pasuje doba pracy czasami ide na cały dzień np jak kierowniczka ma wolne, na rano,popołudniu, albo w środku dnia. A jeśli chodzi o dofinansowanie to musisz sprawdzić na liście którą otrzymaliście kiedy komisja rozpatruje wnioski i pewnie jak Ci przyznają to po paru dniach wpłyną Ci pieniądze na konto,albo też możesz zadzwonić do Krakowa do działu księgowości i spytać się jak sprawa stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maken
a czy kierowniczka też powinna chodzić na popołódniową zmiannę czy tylko sprzedawczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popołudniówki
to już zależy wyłącznie od kierowniczki jeśli jej pasuje chodzi na popoudnie,ale jeśli pół tygodnia jest cały dzień w pracy to jak ma możliwośc kończyc wcześniej to raczej z tego korzysta.lepiej przyjśc z samego rana i potem miec cos z tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankak27ol
Witam wszystkich, ja mam tez isc na rozmowe do sklepu Schlecker w Olsztynie, czytam wasze opinie i sama juz nie wiem co robic, ale mysle ze warto sprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
witam,spróbuj bo wcale nie jest żle nie masz się czego obawiac.niektóre opinie które się tu pojawiły są naprawdę z kosmosu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maken
to zależy na jaką trafisz kierowniczkę,czy jest lizusem czy nie a poza tym jest ok.praca miła ,kontakt z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka.plu
czy ktoś wie jaki jest e-mail do tej firmy, chciałabym przesłać list motywacyjny z cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maken
ciekawa jestem,gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka.plu
póki co jestem studentką, chciałam się załapać na kasjer-sprzedawca, tak sie wszyscy rozpisywali że można godziny dopasować.... A jeśli chodzi o podanie to już złożyłam, i czekam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maken
pytałam się Maken'a gdzie pracuje bo jestem ciekawa z tego co słyszę to ma coś nieprzyjemne doświadczenia.a co do Ciebie Lonka to jak studiujesz to mam nadzieję ze zaocznie bo jak dziennie to napewno się nie dostaniesz.ja miałam dziewczynę z zaocznych i i tak były cyrki co sobotę miała niby zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka klotka xxx
wniosek o pieniazki na urlop pod grusza wysłalłam we wrzesniu nadmieniaja ze 2-tygodniowy urlop wykorzystalam w lipcu i minelo juz 3 miesiace a do dzisiejszego dnia zero kasy za urlop.inne firmy placa pracownikom naewt przed urlopem a tu musisz sie prosic o swoja nalezna ci kase,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu241085
co mozecie powiedziec ciekawego o tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu241085
ja tam pracowałem osiem mcy bylo dobrze dopoki niwe zaczalem odwalac prawie calej roboty za regionalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×