Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość sławek35
witam,przypadkiem trafiłem na tą stronkę,różnie ludzie piszą,robię często zakupy w Schleckerze w Żninie ,wszystko ok,towar w przystępnych cenach,ale mam zastrzeżenia co do obsługi zwłaszcza do Pani w czarnych włosach z rudymi pasemkami,jest bardzo niemiła ,zero uśmiechu już nie mówię o słowach tj.dzień dobry ,dziękuję,do widzenia.,ta Pani nie uznaje takich słów.,widocznie tej Pani nie zależy na pracy................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-do sławka 35
masz rację ja też robię tam zakupy,ta Pani jest bardzo niesympatyczna,jak widzę jej niemiły wyraz twarzy to wolę nie robić zakupów,reszta pracowników jest tam ok.,zwłaszcza blondynki super kobitki,zawsze miłe ,uśmiechnięte.a co sądzisz o tej czarnej bo dla mnie bllllleee,makijażu tona ,fartuch brudny i tak podchodzi do kasy .WSTYD I TO MA BYĆ OBSŁUGA?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiu111-do sławka
masz rację ,ja tez szukam pracy byłam się pytać w schlekerze w żninie a ale jak zobaczyłam kto tam jest kierownikiem to się odmyśliłam ,żnin jest mały ikażdy tą panią dobrze zna ............................:)nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISSSSS
JA TEŻ PYTAŁAM SIĘ TAM O PRACĘ,ALE JAK ZAPYTAŁAM SIĘ JAK SIĘ PRACUJĘ ,TO NIE MIAŁA DOBREJ OPINII ,BYŁAM W SZOKU JAKO PANI KIEROWNIK POWINNA CHWALIĆ A NIE KRYTYKOWAĆ.DZIWIĘ SIĘ PO CO TAM PRACUJE SKORO JEST NIEZADOWOLONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda1022
Hej Krzychu czy ty jesteś z Jawora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu241085
hej ruda. jestem z jawoera a czemu pytasz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu241085 - do ruda
a my ruda sie kiedys spotkalismy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu241085 - do ruda1022
a ty skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda1022
Tak poznalismy sie kiedys.Pomagalam Ci kiedys w otwarciu sklepu.Szkoda,ze Cie juz nie ma.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu241085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu241085-do ruda1022
a w ktorym mieście otwieraliśmy sklep? wiesz na początku było fajnie ale pozniej bylo coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda1022
W Jarocinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk.......
Do dziewczyn które pracują w schlekerze w Żninie ,uważajcie na kierowniczkę znam ją osobiście miałam okazję z nią kiedyś pracować,kablara ,lizuska potrafi nogi podkładać.Nic nie zrobisz a ona potrafi tak obkręcić że ty wyjdziesz na głupią a ona wyjdzie z tego czysto,kawał s...,,TRZYMAJCIE SIĘ I UWAŻAJCIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia
hej ale może wreszcie ktoś odpowie na pytanie : ile zarabia kierownik sklepu?? złożyłam podanie na to stanowisko - pewnie na rozmowie kwalifikacyjnej padnie takie pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aris
na początku kokosów nie zarobisz 1200 - 1300 netto jak będziesz dobrze prowadziła sklep o (ile wytrzymasz) to dostaniesz podwyżkę ale i tak to będą psie pieniądze w porównaniu do tego ile energii i siły musisz włożyć w tą pracę, po której i tak nie zostaniesz doceniona.Będziesz odwalała najgorszą robotę a regionalny przyjedzie i skrytykuje że musi być lepiej ładniej itp wali ścieme bo po jego premi jak będzie zła ocena sklepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
wiesz co ARIS wymyslasz bajki jestem ciekawa gdzie bylas kierowniczka i kto jest twoim regionalnym.bo ja juz rok jestem na tym stanowisku i nie narzekam a tobie sie nie udalo i straszysz wszystkich potencjalnych pracownikow.nie mowie ze jest super minusem wielkim jest brak pracownikow,czasami tez mam dosc ale w ktorej pracy jest tak kolorowo zawsze?po co tyle tam siedzialas skoro tak ci zle bylo taka bylas biedna i wykorzystywana?do wszystkich zainteresowanych:nie przejmujcie sie opiniami ktore tu sa zamieszczane najlepiej sami sie przekonajcie jak jest pozdrawiam;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia
kasia3 - może i to pytanie nie jest dyskretne - ale pytam o kasę, żeby wiedzieć o co powalczyć i żeby nie przesadzić i się "nie-przecenić" - podaj jakieś od-do jeśli możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
co do pieniędzy to na początek napewno więcej nie dostaniesz niż 1200 na rękę ale w miare upływu czasu dostaniesz pewnie podwyżkę 1200-2100 na rękę to są granice i jeśli bedziesz ten sklepik traktowac tak jak swój będziesz dbała o niego i starała się aby jak najlepiej wyglądał to starczy.musisz byc systematyczna a wtedy nie bedziesz musiała się wysilac bo cały czas bedziesz miała ładnie.pozdrawiam i życzę powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aris
po to jest to forum aby wyrażać swoje opinie,nieźle Kaśka masz do głowy wbijane skoro dbasz o sklepik jak o swój ha ha.1200 to zwykły pracownik w spożywczaku zarabia a nawet więcej a nie kierownik . Czy czujesz się kierownikiem na pewno nie bo za dużo do powiedzenia pewnie nie masz a wołem roboczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
moja droga ja jestem kierowniczką.nie powiem Ci za ile pracuję ale czuję się doceniana.dlatego byłam ciekawa gdzie Ty pracowałaś.a swoje docinki zostaw dla kogoś innego.a za co Ty chciałaś dostac więcej pieniędzy za to że nic nie robisz?logiczne że w pracę trzeba się zaangażowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia
kasia3 - dobrze, że oceniasz sytuację obiektywnie - praca to praca - robię 8, 10 czy 12 godzin - a cały ten czas poświęcam pracy , a nie wyglądaniu za okno czy piciu kawki i czytaniu gazetek - poza tym czy tu czy gdzie indziej - zawsze są plusy i minusy w pracy :) a jeżeli komuś nie pasuje to chyba znak, że pora szukać innej pracy - po co się na siłę uszczęśliwiać, a na marginesie - pozytywnie przeszłam rozmowę kwalifikacyjną tak więc w niedługim czasie będę sama mogła doświadczyć tego "terroru" o którym niektórzy piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna17031982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1703
słuchajcie jestem kierownikiem i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1703
o tobie krzychu slyszalam wiele ale co jest prawda to niewiem bo oni mowia co chcai co im wygodniej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1703
a co do zarobków to jest bzdura kto pisze ze nawet 2000 na reke moze poczatkujacy asystent regionalnego to ma !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1703
kierownik na poczatek ma 1200 a potem dostaniesz premie 300 zl po 3 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza66
jak ktos kapuje albo sie podlizuje do kierownika okregowego to ma wiecej kasy.ja uwazam ze ci co kapuja to nie powinni pracowac w tym sklepie.jak jest załoga zgrana to wtedy fajnie sie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję w tym sklepie i nie jestem za bardzo zadowolona,kierowniczka jest super,co nie mogę powiedzieć o innych pracownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu zuza masz rację sama się o tym przekonałam chyba muszę zacząć kablować to może się czegoś dorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×