Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Gościu z 17.58...masz rację! Firma nie ogłosiła upadłości tylko likwidację,a dzieki temu my, jako byłe pracownice mamy prawie zerowe szanse na odzyskanie zaległych pieniędzy.Firma jest niewypłacalna! bo nie posiada" prawie" zadnego majątku...jedynym był towar,który na obecna chwilę nie ma żadnej wartości,bo jet przeterminowany,a o jakiej wartości,kazda z nas wie,bo wysyłałyśmy regularnie stany magazynowe,co z pewnością starczyłoby na spłacenie pracowników,wł.lokali i innych instytucji! nawet jesli byłaby decyzja o wyprzedaży nawet -50%! Reszta...jak,sprzęt,komputery,regały w sklepach,wyposażenie,firmowe auta były nie"ich"! Więc nadziei na odzyskanie jakichkolwiek pieniędzy,nie ma! Ogłoszenie upadłości i dalsze postepowanie sądowe przez syndyka,spieniężenie majątku,i ew.dalsze zgłoszenie do GFŚP....to długotrwały proces,który powinien mieć juz poczatek w marcu! ...a my pewnie miałybyśmy juz zaległe pieniądze na kontach! Niestety rzeczywistość jest taka,że resztkami majątku podzielili się ci,co mieli do niego dostęp,a ny zostałysmy " na lodzie"! Przykre jest to,że wiele z nas poświęciła tej firmie kilkaaaa lat!!! wierząc w uczciwe traktowanie pracownika,a zostałysmy na koniec oszukane! z resztą...każda z nas! Najgorsze jest to,ze te "najwytrwalsze dziewczyny",które poodchodziły z firmy jako ostatnie,jeszcze mają problem z odzyskaniem świadectw pracy,bo Vattax od paru tyg.juz z firma nie współpracuje...zapewne z powodu zaległości?! Dziewczyny! zejdzcie na ziemię! i zamknijcie ten niezbyt udany rozdział. życie na Dayli sie nie konczy! :) życzę, nowych perpsektyw i uczciwych pracodawców. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby 7:07 masz mój nr 601402603 napisz eska zadzwonię i Ci wszystko powiem właśnie skompletowalam dok.do zusu bo dzwonili z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kicha z ta kasą kazda pisze co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boże jak ja czytam tu niektórych wpisy to normalnie śmiech mnie bierze. Ogarnijcie się w końcu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn na macierzynskim te co jeszcze nie zlozyly wniosku o przejecie-piszcie ZUS przejmuje swiadczenia. Czekam ponad tydzien na ostateczna decyzje o przejeciu i wyplacie az w koncu teraz zadzwonilam - odpowiedz pozytywna 5 czerwca wyplaca mi kase zalegla 23 czerwca macierzynskie za czerwiec i potem juz na biezaco beda wyplacac. Warto bylo czekac od lutego na taka pozytywna informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje a jakie papiery skladalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny z 12.17 na jaki nr dzwoniłaś do zusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek o przejecie macierzynskiego potem kazali doslac oswiadczenie ojca dziecka ze nie bd pobierac urlopu rodzicielskiego w okresie od-do ,oryginal aktu urodzenia,umowe o prace i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:03 na ten nr trzeba dzwonić 22 560 16 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. I masz już z zusu pieniążki na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działa ten link .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś już dostał zaległe chorobowe lub zaległy macierzynski od ZUS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:03 dzwonilam na ten nr 22 560 16 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakieś informacje znacie? Cisza regionalni milczą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałyście może świadectwa pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam wypłaty macierzyńskiego na konto tylko przekazem pocztowym. Wypłata zlecona na 5 czerwca jak tylko mi listonosz kase przyniesię dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie.Czy któraś z Was jest już może po rozprawie sądowej? i czy podjęłyście dalsze kroki w celu odzyskania pieniędzy? Mam na myśli komornika. Bardzo proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że cała ta sprawa ujdzie na sucho tym złodziejom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalam dzisiaj pieniadze za l4. Za 5 msc. Zasilek jednak pomniejszony do najnizszej krajowej bo dayli nie wyslalo zaswiadczenia o skladkach. Nastepwypwyplate mam 14.06 za pol miesiac 700 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to pomniejszony?! Dayli nic nie wysyła- co mnie to obchodzi! Tak nie można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się ze masz tyle bo inni nie dostaną nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze inni mogli dawno wypowiedziec umowe i zaczac nowa prace a na l4 nic nie moglam zrobic nawet dorobic. Tak pomniejszony na 1460 msc czylo najnizsza krajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam od najniższego zarobku obliczone e za zeszły rok w dodatku. DAYLI ma w nosie zus komorników i wezwania. Znam takie firmy z doświadczenia. Zus w Krakowie i tak postąpił po ludzku. Woleli dać z najniższej niż w cale. I przerzucac się listami s dayli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czekalas na decyzję z zsusu o wypłatę macierzyńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam do ZUS. Nie mają prawa pomniejszac i żadnych podstaw. Pracownik nie może być poszkodowany. Ewentualnie jeżeli ZUS nie zdarzy przeprowadzić kontroli na mocy której wyegzekwuje odpowiednie dok (W przypadku gdy firma nie chce wspolpracowac) wtedy i tylko wtedy wypłaci pomniejszone aby pracownik nie został bez środków. Ale pieniądze otrzymamy wszystkie należne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czekam na świadectwo i chyba się nie doczekam.Nie ma go kto wystawić.Vattax nie wystawia bo Dayli nie płaci,Pmr mógłby ale nie ma naszej dokumentacji bo wszystko jest w Vattaxie.Taki ważny dokument i co teraz???Ma ktoś pomysł jak go uzyskać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz podstawe np 1700 na reke to tyle dostaniesz. Ja mialam 1450 na reke plus 300 zl premii a w pismie od zus dostalam inf ze te 300 zl nie bedzie liczone. Dostane tylko podstawe bo dayli nie wyslalo dokumentów o skladkach. Na finalna decyzje czekalam 3 msc od zlozenia wniosku w marcu. Decyzja estepna byla w kwietniu a ostateczna 30.05 i 5.06 wyplata pieniedzy za 5 msv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×