Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Myślisz ze kiedykolwiek je odzyskamynie sądzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dziewczyny zatrudnione to muszą poczekać na upadłość (nie wiadomo kiedy) wtedy wchodzi komornik i zaczyna działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na komornika tzw syndyk.mysza być pieniądze wiec ciężko to wszystko wygląda.gdy dzwoniłam do sądu w naszej sprawie to nie ma jeszcze decyzji. Trzeba czekać jak długo tego nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesli ZUS sam przeciaga sprawe az od lutego? To co wtedy z ich winy bo maja takie ruchy mam byc bez macierynskiego,ktory mi sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od lutego czekam na zasiłek L4wczoraj dostałam decyzję że wypłaca na razie za cześć od maja za pierwsze L4 wysłane bezpośrednio do ZUS a w sprawie zaległego nadal wyjaśniają i podejmie decyzję ale z tego co wiem do pół roku wstecz wyplacaja zaległe świadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie dostac kase za l4 od stycznia musicie dac ksero za zgodnosc i powierdzenia (ksero) ze nadalyscieprawidlowo list z l4 do Dayli i ze oni to odebrali(tzw zwrotka). Ja to dostarczylam w tamtym tyg a dzisiaj dostalam telefon z zusu ze 5 czerwca wyplaca mi pieniadze za okres stczen-maj a za nastepne l4 ktore im wyslalam wczoraj (25-04 do 14-06) w ciagu 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dostała już któraś z was zasiłek macierzyński z Zusu? Jeśli tak to ile czekałyście od wysłania prośby o przejęcie wypłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co chwilę dzwonię do Zusu z zapytaniem co z przejęciem świadczeń a oni odpowiadają, że nie ma takiej sprawy zarejestrowanej w systemie czyli nic takiego się nie wydarzyło i nikt nas nie zgłasza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 23. Sama musisz się zgłosić. Zrobiłaś To?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli tego co nam nie wyplaci zus wstecz z zasiłków bedziemy scigac firme to nam się należy!! Ja im tej kasy nie popuszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS wypłaca tylko L4 i macierzyński. Pozostałości to fundusz zaległe pensjie tym co nie są na L4 i macierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z odprawami i ekwiwalentem za urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj pisałam z Panią z biura dayli w warszawie, sprawy nasze są w toku postępowania sądowego, zaległe pensje i odprawy będziemy miały wypłacone z GFŚP ale pani nie wie jak długo to jeszcze potrwa, ale dostaniemy na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dostaniemy z funduszu 3 msc pensji, odprawę oraz odszkodowanie tzw.ale co z majem i pewnie czerwcem tego nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przejecie trzeba napisac pismo. Jesli jestes w ciazy mozesz pojsc do dsrmowego prawnika to ci pomoze. Ja pislam sama : zwracam sie z prosba o przejecie wyplaty zasilku chorobowego za okres (daty).. z powodu niewyplacalosci firmy. Dodalam kilka inf o firmienz neta, dolaczylam inf od zarzadcy te z lutego. Dolaczylam ksero l4 oraz potwierdzen ze zostaly one wyslane do dayli. Wyslalam to. Marcu w kwietniu dzwonili bym doslala oswiadczenie ze do tej pory firma nie wyplacila zasilku za okres (daty) i dolaczylam ksero umowy o prace. W maju musialam doslac jeszczr ksero l4 raz jeszcze ale za zgodnosv z oryginalem. Od kwietnia l4 wysylam d zusu krakow krowodrza. W ten piatek (26-05) dzwonila pani z zusu ze jest decyzja i 5 czerwca wyplaca pieniadze od stycznia. Jesli moge doradzic.- idzcie do placowki zus do ktorej nalezycie i wtedy wszystkiego sie dowiecie bo na infolinii malo zyskacie. Sorrki za bledy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przejecie trzeba napisac pismo. Jesli jestes w ciazy mozesz pojsc do dsrmowego prawnika to ci pomoze. Ja pislam sama : zwracam sie z prosba o przejecie wyplaty zasilku chorobowego za okres (daty).. z powodu niewyplacalosci firmy. Dodalam kilka inf o firmienz neta, dolaczylam inf od zarzadcy te z lutego. Dolaczylam ksero l4 oraz potwierdzen ze zostaly one wyslane do dayli. Wyslalam to. Marcu w kwietniu dzwonili bym doslala oswiadczenie ze do tej pory firma nie wyplacila zasilku za okres (daty) i dolaczylam ksero umowy o prace. W maju musialam doslac jeszczr ksero l4 raz jeszcze ale za zgodnosv z oryginalem. Od kwietnia l4 wysylam d zusu krakow krowodrza. W ten piatek (26-05) dzwonila pani z zusu ze jest decyzja i 5 czerwca wyplaca pieniadze od stycznia. Jesli moge doradzic.- idzcie do placowki zus do ktorej nalezycie i wtedy wszystkiego sie dowiecie bo na infolinii malo zyskacie. Sorrki za bledy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przejecie trzeba napisac pismo. Jesli jestes w ciazy mozesz pojsc do dsrmowego prawnika to ci pomoze. Ja pislam sama : zwracam sie z prosba o przejecie wyplaty zasilku chorobowego za okres (daty).. z powodu niewyplacalosci firmy. Dodalam kilka inf o firmienz neta, dolaczylam inf od zarzadcy te z lutego. Dolaczylam ksero l4 oraz potwierdzen ze zostaly one wyslane do dayli. Wyslalam to. Marcu w kwietniu dzwonili bym doslala oswiadczenie ze do tej pory firma nie wyplacila zasilku za okres (daty) i dolaczylam ksero umowy o prace. W maju musialam doslac jeszczr ksero l4 raz jeszcze ale za zgodnosv z oryginalem. Od kwietnia l4 wysylam d zusu krakow krowodrza. W ten piatek (26-05) dzwonila pani z zusu ze jest decyzja i 5 czerwca wyplaca pieniadze od stycznia. Jesli moge doradzic.- idzcie do placowki zus do ktorej nalezycie i wtedy wszystkiego sie dowiecie bo na infolinii malo zyskacie. Sorrki za bledy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy Dayli ma biuro w Warszawie??? Do czasu aż sąd nie klepnie wniosku to nic nie jest pewne. A skoro nie ma kasy na syndyka to wszystko prowadzi do oddalenia wniosku o upadłość a wtedy wszyscy jesteśmy w czarnej d***e.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 21 dalas nadzieję dziękuję, pewnie jeszcze trochę poczekamy ale z ta mysla ze dostaniemy nasze pieniądze jest juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oni teraz maja biuro w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 0.22 właśnie dlatego ze firma jest niewypłacalna mozna domagac sie wypłaty z gfśs nie musi byc upadłości firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak było jak piszesz to sądzę , że już dawno fundusz wypłaciły nam pieniądze. Niestety nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro w Warszawie mamy od kiedy Kraków nie istnieje. Tam jest cały zarządca i osoby w biurze które odpowiedzą na każde pytanie czy tel czy mailowo.ja wysłałam maila i do 15 min miałam odp. Także zaległości będziemy miały wypłacone z PFŚP ale po zakończeniu całej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fundusz ci nie wypłaci jeszcze pieniędzy bo pierwsze cala upadłość firmy musi przejść przez sądy potem syndyk a dopiero potem fundusz dostaje zlecenie wypłaty należnych pieniędzy. Nie znasz się na procedurach to lepiej nic nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,proszę podajcie mi maila do biura do Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to biuro w Krakowie nie istnieje??? W zeszłym tygodniu odsyłam klucze i mam potwierdzenie odbioru przez Panią księgową. Domyślam się że mając na myśli biuro w Warszawie masz na myśli firme PMR , która jest / była naszym zarządcą. I proszę nie wprowadzaj zamętu na forum jak nie wiesz o czym piszesz. Musi być ogłoszona upadłość żeby wszedł syndyk i to on dopiero załatwia wszystko z funduszem. Innej możliwości nie ma .... A że nie ma kasy na syndyka to jest wielce prawdopodobne że sąd oddali wniosek o upadłość i nie dostaniemy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał ktoś w ostatnim czasie świadectwo pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swiadectwem pracy to moze byc niezla kicha.... bo vatax juz dla dayli nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osób na macierzyńskim. Jak wysyłałyście prośbę o przejęcie wypłaty to dostalyście info zwrtone, że musicie dosłać dokumenty w ciagu 14 dni takie jak: wniosek o macierzyński i rodzicielski, informacje o dacie udzielenia urlopu macierzyńskiego od-do? Jeśli tak to gdzie zwrociłyście sie o te dokumenty i czy je otrzymałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wcześniej pisałam, że biuro PMR jest w Warszawie ul. Armii Krajowej tak podają w pismach, oczywiście chodzi o zarządcę Dayli. Będąc w Warszawie pofatygowałam się podjechać tam i w cztery oczy uzyskać jakieś informacje, ale po przejściu przez ochronę i wylegitymowaniu weszłam na wskazane piętro w piśmie. Co się dowiedziałam?, że firma ma podany adres Warszawy do działalności, ale siedzibę mają w Jeleniej Górze. Dziwię się co oni jeszcze mają wspólnego z Dayli, nie potrafili zrestrukturyzować firmę, a może jeszcze grabią resztki majątku, te opary na tym chyba to polega, wydrzeć ile się da, a obywatel oszukany nie liczy się- TAKI MAMY KLIMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×