Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Rozmawiałam z kobietą z pmr wszystko jest śmieszne. Świadectwa pracy na razie nikt nie dostanie bo Vatax odmówił współpracy. A co nas to obchodzi. Pani nie jest w stanie nam pomóc. Dziewczyny a może tak do telewizji z tym.jak możemy nie dostać świadectwa pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obliczyli Ci z najniższej 1460 to z tego co wiem to macierzyński co niektórym tyle wychodził 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety tak umowr mialam podpisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyny ktora miala pomniejszone l4 do najnizszej krajowej - dosalas umowe do ZUS? Ja dolaczylam do domukentow skladanych i nic mi nie pomniejszyli wrecz nawet doliczyli odsetki za opoznienie przez firme w wysokosci prawie 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie jak Praktiker działa.Nawet do ministra sprawiedliwośc***iszą,a my czekamy na cud???Okradli nas z pieniędzy i jeszcze z ważnego dokumentu poświadczającego przebieg naszej kariery .Pip też nic nie robi .Skargi wysłane i cisza...Pojedyncze przypadki wszyscy mają w d......Trzebaby działać zbiorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam że UWAGA tym by się zajęła.Ja to się zastanawiam czy to pod prokuraturę już nie podpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zaczęła od faktu lub wiadomości kosmetycznych na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wyslalam co moglam niestety na mam moje nieszcescie vatax zle wyslal z-3 a poprawki nie zdazyli wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga się tym nie zajmuje pisałam do nich ale może minister sprawiedliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od momentu wysłania wszystkich dokumentów to na końcowa decyzję długo czekałaś? Mi po dwóch tygodniach wysłali pismo, żebym dosłała dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minęło 2 miesiące od złożenia wniosku o upadłość a tu dalej cisza. Skończy to się kiedyś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze zwolnilam sie wczesniej przynajmniej swiadectwo pracy dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę te wpisy to mam takie wrażenie ze same tłumoki w tych dayli pracowały, ludzie wy piszecie tu takie głupoty ze szok, jestem prawnikiem z 20 letnim stażem, stronę odwiedziłem po tym jak bratowa mnie prosiła żebym poczytał.(bratowa pracowała w jednym ze sklepów ).Proponuję panią zapoznanie się z przepisami prawa pracy i pracowników a potem wypowiadać się na ten temat. Tu są wypisane bzdury z palca wyssane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co dziewczyny powiem Wam ,że nikt nam już nie pomoże ,ani telewizja ,ani Super express i Uwaga poprostu nikt........ k.....przepłakałam już dość przez tą całą sytuację w której się znalazłam i wiele z Was i powiem Wam szlak by to wszystko trafił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 19.32 super ze nie jestes tumokiem, ok jesteś prawnikiem super, wyksztalcony 20 lat doświadczenia to sie chwali. Ja tez mam 20 lat doświadczenia tyle ze w handlu, tez skonczylam szkoly, nie jestem glupia, przyjdz do pracy do sklepu zobaczymy jak sobie tutaj poradzisz.Qrwa az zal mi odpisywac na twojego głupiego posta. Nie kazdy ma to szczęście ze ma w rodzinie prawnika , nie każdego stac wvtej sytuacji na prawnika, a skoro ty masz juz takie zaje...te doświadczenie to moze napiszesz co dalej mamy robic a nie obrazasz pokrzywdzone osoby, bo chyba nikt nie chciałaby znaleźć sie w tej sytuacji,uwierz życie bywa przewrotne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z Was dobrze wiedziała co sie dzieje w firmie a czekała na Bóg wie co.I nie chodzi tutaj o dobre relacje z Reg. ale o swój rozum.To że teraz tak biadolicie macie na własne życzenie,trzeba było się zwolnić wczesniej-dawno znalazlybyscie inna pracę a Dayli zostałoby tylko wspomnieniem o ile ktoś chciałby to wspominac..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz sie zwolnilam mam nowa prace od stycznia, pewnie większość dziewczyn tak zrobila a biadolimy bo chcemy odzyskać nasze pieniądze,to takie trudne do zrozumienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan prawnik tu dużo racji ma,bo tu takie glupoty są wypisane ze szok.a pani co 20 lat w handlu ma doświadczenie co do tego ze prawnik swoją prawdę napisał cza było iść na prawo to by Pani nie miała pretensji do ludzi wyuczonych. Ja juz tez dawno pracuję nie biedole tak jak tu co niektórzy, tez czekam na swoje ,przeszłam juz sąd, prawników no i teraz trzeba czekać aż s......y z dayli oddadzą co nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie cwane jesteście. Co mają, miały zrobić osoby na macierzyńskim tez się zwolnić. Oj dziewczyny szkoda mi Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:35 a po co mam sie zwalniac teraz skoro ZUS przejal moje macierzynskie?? Zwolnie sie i wszystko mi przepadnie w dodatku bede stratna firma tez mi nie da swiadectwa od reki i aby same problemy. Nastepny problem mi nie potrzebny dopiero sie jednego pozbylam i w koncu odzyskalam swoja kase. Do dziewczyny ktora pytala ile czekalam za devyzja cala procedura trwala od polowy lutego do 30 maja na ostateczna drcyzje o przejeciu,a 7 czereca juz mialam cale wyrownanie w domu bo listonosz przyniosl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam pretensji do PANA PRAWNIKA , tylko dlaczego pisze tak obraźliwie , zamiast pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie p.Prawniku skoro juz sie pofatygowales na forum.to moze cos doradzisz ? Ps.ja tez juz mam sprawe w sądzie i zasadzona wyplate naleznych swiadczen tylko czekam.za prawomocnym wyrokiem. Co jeszcze mozemy zrobic w tej sytuacji w jakiej zostawila nas firma w dniu 14.02.2017 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informację też czekam na decyzję z Zusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :-) Mam pytanko, może któraś z Was by mi pomogła. Potrzebuję numer tel. do Perssonel Service z Wrocławia. Szukałam w necie ale tam wszędzie tylko podany adres i nic innego. Pomóżcie. Nie zarejestruja mnie w urzędzie pracy dopóki co dostarczę papierka ile dostawałam wynagrodzenia i jakie składki opłacali jak pracowałam na zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14:00 powinnaś dostać od nich PIT rozliczeniowy z tej zleceniówki i to powinno wystarczyć w UP bynajmniej w moim mieście w UP wystarcza nawet sama zleceniówka,a nie jakieś dochody z tego tytułu bo to nie ma nic do rzeczy żeby zarejestrować osobę bezrobotną liczy się ostatnie świadectwo pracy,a jak sądzę masz je z Dayli ,a nie z Work Service.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś nr do Naszej szanownej księgowej?? Potrzebuję pilnie się z nią skontaktować żeby wypisała zaświadczenie o dochodach potrzebne do 500+ bo mnie uganiają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgowa nie wystawi Ci żadnego zaświadczenia. Zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zloz pit do 500+ ja tak zrobialam bo zaswiadczenia nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×