Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susana Heredia

Zapraszam znajomych i nieznajomych z Łodzi

Polecane posty

witaj czy ja moge sie dolaczyc do rozmowy ktora rozpoczynasz??? co0 o tej godzinie robia znajomi i nieznajomi w Lodzi?>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio taki nieznajomy odezwal sie do mnie na gg a potem okazalo sie ze bardzo dobrze nam sie rozmawia a nastepnie zobaczylismy sie w realu i jeszcze lepiej nam sie rozmawialo,,,,,a jak u ciebie z nieznajomymi/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW no to super:) Mi też się kiedyś zdarzyło tak, że poznałam kogoś przez necik i do tej pory utrzymujemy kontakt:) Czyli z tymi nieznajomymi z internetu nie jest wcale tak źle:) Prawdę mówiąc to teraz też mam małą nadzieję, że kogoś fajnego poznam bo moi znajomi wyjeżdżają i niedłigo zostanę tu sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiek_powiem
witajcie dziewczyny a facetow zadnych nie macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo topcik jakiś martwy ;) trzeba go rozbujać :))) no to gdzie te Łodziaki??!!!! haloo!!! jest tam kto??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łódź straciła pozycje 2 najludniejszego miasta w Polsce. no i dobrze niech ta niepotrzebna nikomu wiocha znikne z mapy Polski wreszcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co że ze Szwecji...
Witam wszystkich _kwiatek - a Ty z jakiej wioski pochodzisz? ? Nie mow tylko ze najwiekszej, czyli w Wawy... Susana - kto lub co wywalilo Tobie internet?? :p i czemu w sobote po polnocy sprawdzasz czy net dziala... nie ma ciekawszych zajec w tym czasie... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak się fajnie zaczynało.Ktoś zakłada taki topik a potem lipa nie ma z kim pogadać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej łodzianie. W nowym 2008 roku zycze namwszystkimzeby Łódź i zycie w Łodzi bylo lepsze niz w 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wada
a ja jestem z Łęczycy , też blisko Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×