Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie mysle..

jak sie przemoc???!!!!bardzo tego chce i wczesniej nie bylo problemu

Polecane posty

Gość nieogarnieta11
hehe tu przynajmiej anonimowe a pewnie duzo dziewczyn by tez to chcialo;)no wlasnie z tym "gwaltem" ja tez...zebym totalnie nei miala sily przyparta do podlogi albo sciany..zbeym sie ruszyc nei mogla heheeh no i 2 facetow:)jeden by pykal drugi by mi wkladal do buzi i na odwrot;)i tez taka zniewolona;)przypomnialo mi sie za jak bylam mlodsza mialam w komorce czat;)i wchodzilam na les...cos mnie ciagnelo i uprawialam sex przez telefon z 31 letnia babka;)hehehe stekalysmy sobie do telefonow hehehe chyba jestem dziwna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam.........
no to mamy podobne fantazje:-) chyba chodzi o to zniewolenie najbardziej jak dla mnie mega podniecajace:-) ja jakos nie mam ochoty na inne panny i nie podniecaja mnie lesbijki jak juz to predzej geje:-) na czatach tez siedzialam kiedys sporo:-)ale juz mnie to nie jara tak jak kiedys:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
hehe jestem w szoku...myslalam ze tylko ja tak mam z tymi gejami i uwazalam to za nienormalne;)a jak sie zabawialam i mialam jakis filmik obejrzec to wlasnie gejowski hehe i najlpeiej jakis amatorski:) wogole tu na kafe dowaduje sie wielu rzeczy z jakimi nei jestem sama..jak np zabawy myszka...ja nie wkaldam sobie plauszkow czy prysznic i zabawy..tylko wkladam rece miedzy uda i zaciskam uda i rozuluzniam heeh i dochodze bardzo szybko:)hehe bez kitu kazdy jest inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam.............
hej w koncu znalazlam nasz temat:-)wykasowalo mi nie wim czemu........ hehe no wlasnie ja tez myslalam ze z tymi gejami to ja jakas inna jestem ale fajnie ze nie ogolnie rzecz biorac mamy duzo wspolnego ze soba wiesz ja tez tak najlepiej dochodze jak to opisalas wlasnie zaciskajac uda:-)boje sie tylko ze robie to od trak dawna ze moze prez to nie moge dojsc z facetem?????????bo jednak to juz calkiem inne doznania i metody rczej nie powtoze w lozku bo bedzie ciezko podczas stosunku zaciskac uda:-) powoli ten orgazm spedza mi sen z powiek..........a szkoda bo ja uwielbiam sex i nie chce tego psuc tymi myslami i stresem z dochodzeniem..............ale tyle sie teraz mowi o tym ze czuje sie napietnowana...........i gdybym nie wiedziala o orgazmie to pewnie bym zyla spokojnie bo ja mam ogromna przyjemnosc w lozku i bez niego:-) no nic moze sie uda kiedys a jak ie tez sie nic nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
EH TE ORGAZMY...jak kiedys bylam "mala" myslalam ze kazdy je ma i zawsze poczas sexu i jest to tak cos niezwykle przyjemnego ze az sie czlowiek drze...;)albo cos w tym stylu hehe niestety szybko sie przekonalam ze tak latwo nie jest;/ja nigdy nie mialam orgazmu z facetem;/jest mi dobrze ...uwielbiam sie kochac, piescic ale nie jest to az tak WIELKIE cos jak to zawsze krazyl mit o sexie i orgazmie..ze najprzyjemnijesza rzecz na swiecie itp...pewnie nigdy takowego nie bede miec podczas sexu..a jesli mi sie juz kiedys jakims cudem uda..to za pwne nie bedzie to na porzadku dziennym czy li za kazdym "zblizeniem"...kiedys myslalam ze moze nie mam bo dopiero zaczynam wspolzyc...ze z amloda bla bla bla...i balam sie jak ogladalam programy "naukowe" ze ja moge byc TĄ kobieta ktora nigdy nei bedzie miec orgazmow i w morde jeża chyba sie sprawdzilo;/hehe jak tak sobie mysle to mi trudniej jest uwierzyc ze inne kobnitki maja orgazm wydaje mi sie ze one udaje hehe bo az tak to jest w moim przypadku nei mozliwe...obym sie mylila i ja kiedys tego doswiadczyla a puki co musze sie nacieszyc tym co mam;) a co do zabaw sam na sam...hmm to ja myslalam z ejestem jakas nienormalna...nie dosc ze bawei sie od kiedy pamietam (szok), to robie to w dziwny sposob hehe napewno nie jak na filmach paniennki pieszcza lechtaczke i zwiajja sie z podnieceni hehe bo to mnienie podnieca:)nawte jak facet to robi...;/znaczy mile ale napweno nigdy w ten sposb nei dojde hehe a moje dochodzenie czyli te wielkie byum trwa......z 5 sekund:)tadam :) kolejny powod do radosci hehe...i nei umiem tego robic pod prysznicem czy gdzie tam inni robia a tylko i wylacznie lezac...i jak dziwnie..juz opisuje...wkladam miedzy nogi rece i skladam je jak "do pacieza" wiem z enei na miejscu ale nie wiedzialm jak nazwac..i wkladam miedzy nogi i zaciskam uda i "macham " nimi na zwnatrz i do wewnatrz..szybko wolno nie wazne ale taki ruch wykonuje a rekoma tak splecionemy delikatniew pzud i w tyl a..mysle o czyms milym przestaje oddychac pare takich ruchow i wielkie boom...5 sek i koniec:)to tyle jesli chodzi o moje super extra orgazmy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam........
no to mamy podobnie dobrze wiedziec ze nie jestem sama:-) ja tez to robie odkad pamietam hehe od malenkosci nawet kiedys jak bylam mala mama mne przylapala i dostalam ochrzan:-) ale i tak nie moglam przestac ........a najlepszym sposobem na dojscie to jest ze wkaladam tak jak ty ale ne rece tylko poduszke zwalkowana albo koldre i dalej juz podobnie i dochodze za kazdym razem..........moze to ze nie mam orgazmu z facetem jest tym spowodowane?? sama juz nie wiem........... ja uwielbiam sie kochac i jest mi super ale bez orgazmow ............i chyba tez zaliczam sie do tej grupy co ty:-) juz sama nie wierze ze kiedys bede miala ...........taki z facetem a nie sama i jakos mnie tez nie podnieca takie smiganie po lechtaczce jak panny na filmach i jak facet to robi tez nie jest ok ale bez buuum no coz ja nie narzekam ze nie mam jakos specjalnie martwi mnie tylko troche to ze faceci naogladali sie tych filmow i teraz mysla ze kazda tak ma , a jak nie ma to znaczy ze jest inna albo koles jest kiepski.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
ufff....jak to dobrze jak dowiadujesz sie ze nie jestes sama na swiecie z czyms;) ale nawet nie wiesz jaki to dla mnie szok...to byla moja wielka wielka tajminica jak sie "bawie" myslalam ze inne baiwa sie nei wiem jak na filmach..a ja to jakies zboczenie;/widac nie jestem sama;) mnie tez mama przylapala jak bylam malutka nie wiem uile mialam lat ale bylam na tyle mala ze nie wiedzialam ze to cos zlego bo uczylam i kazalam tak robic mlodszej siostrze citecznej kiedys heheh jak by jakis psychiatra seksuolog nas poczytak zapewne by mial duzo do powiedzenia heheh a co do koldry i poduszki tez tak robie ale musze to trzymac jakos musze miec rece tam w dole a ty co robisz z rekoma?? ja to sobie mysle ze to i tak nie jest jakies normalne:)dlatego nei mamy orgazmu z facetem..a zobacz wcale nei jestesmy jakies niedoswiadczone bo mialysmy wiele przygod wszelakich seksualnych z wieloma itd..wiec jakis doswadczenie mamy...no coz...moze kiedys nadejdzie wielkie boom;) a tak pozatym jak tam?nadal kochacie sie tak czesto?;)u mnie jakos teraz czesciej bo wiosna moze heheeh pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam.......
no widzisz ja tez bylam pewna ze tylko ja tak robie a reszta bawi sie normalnie:-) wiec fajnie wiedziec ze nie jestem sama pewnie jest nas wiecej ale nie kazdy sie przyzna........ rece tez mam tam na dole:-) moze to zle ze w ten sposob sie bawimy ale taki daje mi najwieksza satysfkcje i ciezko przestac jak jest dobrze:-) chociaz zdaje sobie sprawe ze robie to juz tak dlugo ze sama nie wiem plus tego nie tak jak normalnie sie powinno hehe nie raz chcialam sie zabawiac tak jak inne ale nie daje mi to przyjemnosci niestety........jednyne co to ten prysznic wyprobowalam i przez pierwsze dwa razy rzeczywiscie doszlam i to byl szok bo orgazm byl niesamowity:) ale pozniej przeczytalam o szczoteczce elektrycznej i zaczelam sie nia bawic i tez rewelacja byla ale ona daje naprawde mocne doznania tam i silne wiec juz prysznic na mnie nie dziala bo za slaby...........bledne kolo:-) i znowu wpedzilam sie w cos innego bo wiadomo ze zaden facet lizac czy pieszczac mnie tam palcami nie zrobi tego z takim naciskiem jak ta szczoteczka:-) wiec wsumie pozatym ze z nia mam orgazmy rewelacyjne takie ze az slabo sie robi to mysle ze to tez nie byl najlepszy pomysl bo znowu inny bodziec ktorego facet nie bedzie w stanie odtworzyc:-( zostaje tylko wierzyc ze jakos moze kiedys uda sie z facetem a jak nie to trudno nie zabije sie z tego powodu:-) u nas sex super lody coraz czestsze:-) juz robie bez problemu.....ostatnio na \"sniadanie\" zrobilam i moj kotek mial taki orgazm ze szok:-) probowalismy tez raz analka ale musimy kupic produkt bo bez troche bolalo i przerwalismy.........zreszta nie wiem czy sie powtozy bo moj jakos nie probuje i nie mowi o tym wiec moze nie chce...........sama nie wem:-) ja jestm otwarta na rozne eksperymenty:-) duzo panienek twierdzi ze podczas takiego sexu ma orgazm??? sama nie wiem a jak u ciebie?? daje ci to jakies super doznania?? dla mnie najgorsze jest to wejscie i to dziwne uczucie i nie wiem czy jest na nie jakis sposob...........bo sam sex taki jest mega podniecajacy ale chcialabym zeby bym tez przyjemny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
hmm a ja nie umiem pod prysznicem albo zle robie;/mozesz mi dokaldnei opisac?i z ta sczoteczka?dzis wyprobuje;)hehe a co do analka to mnie nei boli ..czasem moze...ale najbardziej mnei wkurwia to uczucie jak bym sie...;)ale to trwa chwile a pozniej jest przyjmene oczywsiecie bez orgazmu hehehe ale podniecajacy sam fakt bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam.......
pod prysznicem to strumieniem wody sie polewam dosyc mocnym i tylko w jednym miejscu tam gdzie najlepiej mi jest sama wyczujesz:) a szczoteczka to jak biore kapiel klad sie w pianie i uruchamiam szcoteczke i jerzdze nia po lechtaczce sma tez zobaczysz w ktorym miejscu najlepiej:-) tylko ze szczoteczka to jue naprawde silne dozniania..........ja moco zawsze naprezam miesnie i zaciskam i rozluzniam miesnie pochwy...........mozesz tez sbie cos w mala wlozyc jeszcze lepiej albo w ta druga dziurke np paluszka ja zawsze tak dochodze :) sprobuj orgazmy czasami sa mega wiesz wlasnie w tym analu to najgorsze to uczucie palcem spoko ale jak cos wiekszego zaraz sie ono pojawia ale chyba nie ma sposobu zeby sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
czasem prisznicem "leje"tam i jest przyjmene ale to takie "ataki ", impulsy...ale chwilowe napewno bym nie doszla;/kurcze widocznie za slaby strumien albo nie wiem...ze szczoteczka musze sprobowac...musza je kupic....a dlugo to trwa u ciebie?u mnie zalezy czy che szybko...jak szybko to z 30 sek jak dluzej z 2,3 min...ale mi nei sprawia przyjemnoscie calos tylkota sama koncowka wiec im szybciej tym lepiej...hehe mojemu wczoraj poiwedzialam w jaki sposb sie bawie...chyba uwaza ze o dziwne bo sie podsmiewal troche:)ale on ju ztaki jest wesolek;)i troche mu wczoraj pokazalam ale nie wytrzymal do konca heheheh a ty bawilas sie kiedys przy kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My czasami to robimy że jak się kąpię to go wołam żeby umył mi plecy, a jak przyjdzie ja zaczynam sie zabawiać dotykając lechtczkę i pokazuje jak to robię a jemu ... już stoi.Potem mu rozpinam rozporek w spodniach i już zaczynamy.Lubię się bawić takim sztywnym dużym peniskiem mnie to niesamowicie kręci a jak was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam........
no u mnie to zalezy jak mocno jestem podniecona to szybko ale czasami bywa ze i z 15minut mi to zajmuje ...........wszystko zalezy od dnia:-) nie ja sie raz bawilam mala ale przy innym a przy tym nie probowalam:-)moze kiedys tez go zaprosze do lazienki ale nie wiem czy chce zeby odkryl ten moj sekret:-) dobry pomysl z tymi plecami hehehe moze kiedys sprobuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
hehe no lwasnie ja tez to trakotwalam jako wielkii sekret;) a komu pkazalas jak sie bawisz?jakiejs zaufanej osobie? wiesz pyta bo czasem z obcymi robimy rzeczy ktorych bysmy nie robily z partnerami...;/i jak zareagowal?:)kurcez ile dzieki taki forom si edowiedzialam rzeczy to jestem w szoku:) teraz mama mniej obaw o siebie (przez to ze nie jestem sama z pewnymi rzeczami);)oczywiscie mnustwo tu glupot jest tez;)jak i wszedzxie ehehe durex play?ta nakladka....moze stosowaliscie?albo ktos to nas czyta?jakie wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam........
no dokladnie to jest miejsce gdzie mozna sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy , ale tez duzo bzdur jet chyba nawet wiecej i trzeba brac niektore wypowiedzi z pzymrozeniem oka:-) ja kiedys sypialam z takim dobrym kolga prawie przyjacielem no i przy nim nie mialam oporow i razem sie bawilismy:) on pokazywal mi ja jemu...........z moim obecnym czasami pod prysznicem ale tak dla zartow bardziej:-) co do nakladki to nie stosowalam ale jestem tez ciekawa jak sie sprawdza...........chyba kiedys gdzies tutaj czytalam ze spoko jest:-)moze kiedys kupimy i sprawdzimy:-) w ten weeken d jak wracalismy z imprezy pogadalismy troche co nas podnica i co lubimy i powiedzialam mojemu ze jestem otwarta na nowe formy sexu typu anal :-) i bardo sie ucieszyl ze nie mam zadnych oporow przed probowaniem............mysle ze to ze dosyc krotko jestesmy i jeszcze sie nie znamy troche go w lozku oniesmielalo moze nie tyle ale bal sie proponowac czegos innego zeby nie dostac kosza.............to wsumie normalne ze facet ma opory przed takiego typu sexem bo nie wie jak partnerka zaraguje:-) moj juz jest spokojny wie ze ja lubie eksperymenty i ze moze swoje fantazje lozkowe ze mna spelniac......... no i mielismy super sex:-) i skonczyl mi w buzi co bardzo mi sie podobalo bo mnie to jeszcze bardiej kreci a jego chyba jeszcze bardziej bo mial taki orgazm jak nigdy:-) z tego wniosek ze trzeba mowic o takich rzeczach zeby wiedziec ze jest ok i to co jemu sie wydawalo ze nie bedzie mi sie podobalo dla mnie tez jest super................coz wina tez innych partnerek ktore najwidoczniej mialy duze opory i on juz nawet nie probowal ze mna........ale ciese sie ze powiedzialam mu to wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
no co ty z dobrym kolega:)podziwiam za odwage;) czesto sie kochaliscie? wogole dobra opcja ze kumpel taki:) j amialam takich tylko od sexu ale nie byli to moi przyjacieel czy cos...nie utrzymuje raczej teraz nimi kontaktu:)ale zaciekawilas mnei taki "pokazywaniem" moze z moim tak zadzuialam ze on tez by sobie dobrze robil...jak to bylo dokladnie?hehe spapuguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam.........
hehe no kumpel przyjaciel do tej pory sie widujemy ale juz bez sexu......... wiesz poprostu powiedz ze chcesz popatrzec jak on sie masturbuje bo cie to podnieca :-) ja tak powiedzialam no i mi pokazal:-) a jak sie bedziesz patrzec to ci sie zachce i sama zaczniesz sie bawic.........sprobuj dobra opcja mnie podnieca patrzenie jak sie facet zadawala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
moj tylko chwile na koncowke sam czasem przejmuje "paleczke" i konczy na mojej twary i na maxa mnie to kreci taki widok moglby dluzje sie pobawic niz chwilke:)wczoraj mielismy przygode pod prysznicem;) mialam wrazenie ze jestem tam wieki najpierw super prysznic pozniej minetki lodziki i sex i znowu minetki lodziki i tak caly czas:) az wkoncu finisz na buzi;)cudownie bylo:)a ty jakos szczegowlnei wspomniasz jakas przygode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam............
powiedz ze chcesz popatrzec bo cie to podnieca i mozesz zaczac sie pozniej sama bawic wtedy jgo tez to nakreci i nie bedzie chcial przestac:) a ja tez mam takie wspomnienia spod prysznica:) my kiedys codziennie prysznic bo nie bylo innego miejsca jak lazienka:) tony wody poszly lazienka pozalewana ale jak przyjemnosc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
hehe niezle;)jak i u nas;) a jak sie "bawiliascie " z kolega to na lozku czy gdzze?wiesz zaplanuej jakos hehe ja ostatnio jakos zastuj mam lekki..nie iem z przemeczenia..brak checi jakis nas dopadl maly...tak czasem mamy...zaraz dostane okres wiec chwilka przewry za to jak sie dorwe pozneij to nie recze za siebie:)mam pytanie lubisz jak sie facet patrzy na ciebie?na twarz na twoej miny rekacje...skoro nei masz orgazmu..nie wiem jak to przezywasz cos robisz specjalnego?ja np nei lubnei jak sie na mnie patrzy czasem chyab wole jak nie widzi twrazy...bo mam wrazenie ze wyglada jak mi by bylo nieprzyjemnie a JEST imi przyjemnie ale skoro nie mam orgazmu mysle ze wygladam niefajnie..ze on mnie byzkyka i mysle ze cos jest nie tak ale to moje urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam........
u nas tez zastuj maly bo przez ten implant znowu mam okres juz 2 pod rzad praktycznie,musze czekac az mi sie to unormuje wszystko ale sie wkurzam:( ale jak nas nachodzi chce juz taka nie do powstrzymania to zawsze pod prysznicem:) czystko swiezo i jest ok:) mojemu to nie przeszkadza........... z tym kolega to roznie najczesciej w lozku albo w lazience:) wchodzilam jak sie kapal i stalam w prawie rozwiazanym szlafroku i prosilam zeby sie pobawil:) hehe jakas erotomanka jestem chyba:) a wiesz nie myslalam o tym nigdy jakos chyba mi nie przeszkadza jak sie patrzy na mnie jak sie kochamy...........chociaz nie wiem jaka mam wtedy mine:) ale skoro nic nie mowi to znaczy ze mu sie podoba ostatnio zaowazylam ze moj bardzo malo czasu poswieca moim piersia.....myslisz ze moze byc tak dlateo ze sa male?? mam nadzieje ze nie.................chyba sie go zapytam czemu tak jest, mam nadzieje ze sie nie wkurzy albo cos:) ale jestem ciekawa bo dziwne to jest..............no nic nie nakrecam sie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
jak sie go spytasz na 100% zaprzeczy..ale wiesz moze tak byc ze z tego powodu..tylko wiem z doswiadczenia ze kolesie gadaja zeby tylko ich panna miala duze cycki i za takim sie ogladaja a jak przychodzi co do czego maja deseczki i wszystko gra:) i jak najbardziej jest ok!jesli kaurat masz male to moze tak byc ze facet chile sie pobawi i woli innymi rzeczami ale to nie masz sie czym przejmowac chyba ze starsznei lubisz gdy sie bawi to jakos delikatnei mu daj znac ale nie pytjac sie bo nie dowiesz sie prawdy tylko moze podczas pieszczot daj mu znac ze tam chcesz by cie piescil jak bedzie chcial odejsc to go przycisnij i niech dalej sie bawi:)a bardzo masz male piersi?tak sczzerze..tylko nei mow mi rozmiarami bo i tak nie bede wiedziec..ja ma duze 75D wiec inaczej ..ale tez kolesi ejakos nei zaspecjalnie ten rejon piescza troche tylko albo czasem wogole:)u mnie zauwazylam ze czasem wdziera sie monotonia nad ktora musze zapanowac i zmienic to....bo standard..kladziemy sie do lozka ja odwracam sie i zasypiamy "na lyzeczki" wtedy moj zaczyna mnie smyrac "tam" (a juz wiemy ze nie jest to super extra podniecajace) no wiec smyra smyra pozniej wchodzi we mnie;) pozniej juz jest ok...ale ta gra wstepna masakra;/poprostu mechaniczne..posmyra i wchodzi;/oooooooooooj musze zmenic bo jakiejes weny moj nie ma ostatnio;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam............
ja mam male B75 , ale za to sa jedrne i maja super ksztalt z czego sie ciesze.............wiesz ja nigdy nie mialam na tym punkcie kompleksow wiec to nie o to chodzi ale jakos tak mnie to zastanowilo:) no i wczoraj podczas kapieli nakierowalam jego reke na piersoi i zapytalam sie czy nie podobaja mu sie ze nie piesci ich............byl zdiwiony i nie wiedzial o co chodzi:) poprostu on nigdy nie piescil tych rejonow u kobiet...........i stwierdzil ze myslam zawsze ze to jest bardzo delikatne miejsce i ze nie sprawia to kobiecie przyjemnosci albo je to boli...............no coz kolejny raz sie przekonalam ze trzeba rozmawiac o swoich potrzebach :) powiedzialam mu ze ja lubie i nawet podniecaja mnie pieszczoty takie silniejsze i ze mnie to nie boli wiec moze sie nimi bawic:) heheh no i jak zaczal sie bawic od razu mial erekcje:) wiesz moj tez bez gry wstepnej i podobnie do ciebie wpierw kilka buziakow coraz bardziej napietnych , kilka razy mnie posmyra i wchodzi juz..............ja ogolnie nie przepadalam za gra wstepna nigdy , ale teraz jakos zaczyna mi to troszke przeszkadzac..........mam wrazenie ze po tym implancie spadlo mi troche libido i potrzebuje jakis innych bodzcow zeby sie nakrecic........plus tego chyba mam mniej wydzieliny bo ajkos sucho tam ostatnio , a zawsze bylo mokro juz po chwili ...............no nic trzeba tych naszych chlopow otrzasnac troche zeby sie wiecej nami zajmowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
ja np po pigulkach jestem bardzij sucha..ale jakos dajemy rade hehe co do gry wstepnej ja tez jakos nie przepadalam zwiazane to bylo z tym ze nie podnieca mnie tak starsznie palcowka czy minetka;/(obie wiemy jakie pieszczoty nas doprowadzaja do oragzmu niestety) i mialam tak ze jak koles mnie piescil to chcialam jak najszybciej juz sie kochac normalnie a gdy za to za krotko piesci to tez mi czegos brakuje hehe dziwna jestem:]ostatnio mielismy super sex..wrocilismy do mojego po imprezce bylismy sami i sie zaczelo:) heeh darlam sie tak ze az mi buzie zatykal jakos nie moglam sie opanowac hehe a gdy zatykla jescze brdziej mnie krecilo;) byla laseczka na poczatku i pozniej kochalismy sie od tylu a moj kiedy we mnie byl i "posowal" to tym samym czaasie paluszkiem tyleczek myslalam ze wybuchne:)zajebiscie:) a co do piersi to dobrze ze go zagadalas przynajmiej wiesz o co chodzi;)" B"faktycznie male ale jak mowisz z enie mialas nigdy kompleksow to najwazniejsze..bo mam kolezanki co maja male piersi i narzekaja;/a ja uwazam ze male sa ok ladnie wygladaja i nawet bluzki z duzym dekoltem...nie wiem jak wygladaja nago bo nie podgladalam ale pewnie tez dobrze:) kolesi i tak podnieca widok piersi i tak czy sa male czy duze:)chyba ze jest ktos na maxa plaski ale to sie naprawde bardzo rzadko zdaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również kobieta
Cześc dziewczyny mogę dołaczyć do rozmowy. Fajnie, że są kobiety podobne do mnie. Ja mam piersi AA zazdroszczę Ci nawet tych 75B. Uwielbiam sex i równiez miałam ok 10 partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam........
hehe niezle no doslownie na maxa mamy podobne opcje:-) z ta gra wstepna to jakbym siebie widziala:-) tez zawsze szybko chce zeby we mnie wszedl ale pozniej jednak czegos mi brakuje:) hehe dziwne jestesmy no to super ze macie taki sex u nas tez spoko czym wiecej sie otwieramy na siebie tym jest lepszy sex:-) lodzik to juz nie problem..teraz myslimy o analku:-) zobacze na pewno dam znac jak sie stanie jasne ze mozesz sie przylaczyc czym nas wiecej tym lepiej:-) zawsze mozna czegos nowego sie dowiedziec a piersiami sie nie przejmuj ja mam jedna znajoma ze sporymi reszta podobnie jak ja albo mniej i nigdy zadna z nas nie narzekala na powodzenia brak:-) faceci tak naprawde nie zwracaja uwagi pozniej juz jestes cala piekna dla nich:-) naprawde trzeba trafic na idiote rzeby cycki byly najwazniejsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
hehe rozpierdalaja mnie takie teksty :) masz racje ja mam np duze piersi i wsumie nie wynika z tego nic specjalnego..to ze ludzie ci sie gapia w cycki w autobusie;/czy teksty kolegow jakies glupie;/ a dobrze wiemy wszystkie jacy kolesie sa mocni gadce:) zawsze gadaja cycki cyki a przychodzi co do czego i maja panny z malymi i sa sczzesliwi..masz racje tylko idioci kieruja sie cyckami w doborze partnera na zycie... mi brakuje teraz troche adrenalinki i mam ochote zrobic to w jakims publiczny m iejscu, albo gdzies gdzie poprostu nie wypada czy moze ktos zaraz przyjsc..nei wiem wszedzie oby nie w lozku :)a wy?mialyscie jakies dziwne miejsca?albo o jakms marzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam............
boze takich idiotow powinno sie w psychiatryku zamykac:( no z tymi cyckami to racja:-) hehe fajnie zmienic mieksce zawsze to budujace dla zwiazku.........precz z nuda:-) kiedys mojemu robilam laske na przystanku wsumie obok jak wracalismy z imprezki:-) najlepsze ze ja go zaatakowalam tak poprostu..........w szoku byl:-) a obok gdzies jakas inna para szla.........ale ja bylam tak napalona ze juz nie moglam.........ale sex juz w domciu byl:-) poprubuj swojego sprowadzic na zla droge:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnieta11
hehe dobra opcja lubie tak:) ja mojemu robilam kiedys jak jechalismy samochodem i duzo nas mijalo innych sam i busow i widzieli...zechalismy do lasu i tam mnie "pyknal" jechalismy na dzialke wiec luz nie w miescie..lubie takie spontany:)az mi sie lata zachialo i dzialeczki..co wracalismy z grila od kogos czy cos to do lasu;)zreszta dobra opcja spodniczka do gory i jedziesz..a nei jak teraz kurtka spodnie it ditd ;)mi sie wydaje ze poprost niektore pary dopada monotonia i nie znam nikkogo kto by mial inaczej..na poczatkujest ok super sex baaardzo czesto..z czasem coraz mniej ne mowie ze wogole pozniej chujowo..bo tez zdaza sie niesamowity spontaniczny sex ale jako spozniej nie jest tak jak na poczatku..ja tak zawsze mialam..z kazdym bylym tez..a ty?jak wyglodaly twoje byle zwiazki po wzgledem sexualnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×