Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość got it plsss

Nowe najlepsze seriale- co polecacie?

Polecane posty

Gość got it plsss

Ja ze swojej strony moge polecic dwa świeżaki;) z USA - przede wszystkim fantastyczne Califfornication, no i mój faworyt- Dexter. Obydwa dostępne w vod telewizji N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
womens murder club super serial taki niby kryminalny o babkach ale niestety u nas nie leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csi medium dr house
wszystkie oglądam namiętnie, lecą na axn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam nowy kryminalny serial francuski na TVP1 w czwartki o 23.05 pt."Spirala". W najbliższy czwartek będzie 2 odcinek z 8. Fajny klimat,ciekawa zagadka kryminalna i postaci policjantów,prokuratorów i przestępców powiązanych ze elitami Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dexter sie nie podobał. nie mam tv wiec nie wiem czy trafie w nowe:P 1.Csi (teraz 7 seria las vegas ale chyba najgorsza ze wszystkich przypuszczam ze w polskie tv leci 6, z miami w 5 zrobili słoneczny patrol:P, ny jeszcze nie mam nowej serii) 2. Bones (po polsku chyba kości troszkę obrzydliwe ale wciąga:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaattt__
JA uwielbiam Dr.house'a kocham ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa33
ja polecam The Best Years - o 15.10 na tvp1 ale niestety jutro i pojutrze już tylko będzie i koniec... no chyba ze będzie 2 seria ale to sobie jeszcze poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZ POLECAM BEST YEARS
super serial, szkoda ze koniec kiedys ogladałam Veronice Mars a tak wogole to TVP1 od pon-ptk okolo godziny 15.00 daje fajne seriale wczesniej bylo Monarch Cove - tez spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po "Najlepszych latach" na TVP1 o 15.10 będzie niemiecka telenowela,licząca sobie 123 odc. po półgodziny( 2 dziennie) "Miłość puka do dzrzwi". Jakie to jest,nie wiem,ale można zerknąć i się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm.
tylko dr.house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossip girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten serial
na jedynce to wilka lipa!!!! Nie podoba mi się. oglądam CSI, Gotowe na Wszy :-) Betty Brzydulę co poniedziałek Alias, Krok od domu, Bez śladu, Cold case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaDexa
Dexter jest najlepsz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcerze moge polecic \" Brzydulę Betty\", Prison Break\" a najbardziej moj ulubiony serial \"Kyle XY\" ,ten ostani serial jest naprawde swietny, nie jest wulgarny, nie zaweira przemocy, za to pokazuje niestandardowe zycie pewnej rodziny ktora wziela pod swoje skrzydla chlopaka bez pepka ;)... bardzo wciaga, z niecierpliwoscia czekam na kolejne odcinki 2 serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicea
Nowe dla kogo? Bo z tych wymienionych tutaj już 3-4 sezon leci. Z nieogranych jeszcze zostaje Lost Room, Dirty Sexy Money, Private Practice (wypączkowało z Gray's Anatomy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to the light
Ja polecam "Za kulisami zbrodni" Na Zone Reality. Świetnie zrobiony serial o zagadkowych i przerażających morderstwach. Na faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowflake
to the light - widziałam "za kulisami zbrodni" 2 odcinki i musze przyznać, że na bardzo wysokim poziomie ten serial. co do innych - już prawie wcale nie oglądam, coraz to marniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiamLubię: Ally MacBeal Szpital na peryferiach Autostradę do nieba Batmana Kości Boston Public Brzydulę Betty Columbo Chirurgów Criminal Minds Czarodziejki Czas honoru Czego się boją faceci Dempseu& Makepease na tropie Daxter Detektyw Monk Dollhouse Dom nad rozlewiskiem Dom Saddama Doręczyciel Dowody zbrodni Drużyna A Eastwick Flash Forward Friends Fringe Gotowe na wszystko Herkules Hung Jedenasta godzina Jericho Magnum Majka Merlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×