Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witka22__

W jakim wieku wiekszosc z was zaszłą w ciąze?

Polecane posty

w 1 zaszlam majac 19 - urodzilam 20,5 w 2 zaraz po 22 urodzinach-jeszcze nie urodzilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfj
tylko teraz napiszcze ile z tych ciąż to były wpadki...pewnie 90% :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiina
no wpadlam i bardzo sie ciesze bo gdybym nie wpadla to bym nie miala mojego najdrozszego anioleczka. zaszlam jak mialam 18, urodzilam majac 19:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam 33 lata
:D nie wpadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nie
mam 25 dopiero będziemy się starać, może ur jak będę mieć 26....czasem myślę, że za wcześnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamrotam wam do tych glowek ze
24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linijka2
Tragedia:O Tylko w Polsce takie cos jest mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspalas sie dobrze
30 (boze dlaczego dzieci maja dzieci?):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 25 szwagierka 31
jest starsza o 6 a czuję jakby była młodsza o 6.nic jej się nie chce posprzątac nie ciasta upiec nie,stale zmęczona,nie w humorze,i strasznie infantylena jak coś nie idzie po jej mysli to jest zadyma.obie myslimy o dzieku ja bo chcę ona bo musi(tak twierdzi).....mam żywy dowód na to, że wiek nie ma żadnego znaczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baderka
ja też 30 i była to świadoma decyzja. a problemów z zajściem nie było żadnych, zaciążyliśmy za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci mają dzieci... no cóż, takie zycie :) teraz i tak średnia wieku mam się zawyzyła, bo kiedys kobiety wychodziły za mąż w ieku lat nastu i miały dzieci równiez ww ieku nastu lat, teraz zwykle jest lat -dzieścia :) a pierdolenie, że najpierw tzreba się dorobić, zwiedzać swiat, bawić się i poznawać życie wsadźcie sobie w dupę (sorry za określenia) ale już mnei naprawdę wqrwia uważanie przez wszystkie tu, że MOJA recepta na życie jest najlepsza!! ja mam dziecko w wieku 32 lat i tak powinni mieć wszyscy - no sorry, ale ktoś, kto uważa, że jego zdanie jest najwłaściwsze jest najlepszym przykładem tego, że sam jest niedojrzały i dziecinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonisia, akurat zgadzam się z Tobą w tej kwestii, tzn. wiek metrykalny nie zawsze idzie w parze z dojrzałością i gotowością na dziecko. Czasem 20-latka jest o wiele bardziej dojrzała i przygotowana do posiadania dziecka niż kobieta z 30-ką na karku. Niemniej jednak posiadanie dziecka powinno być zawsze decyzją świadomą i przemyślaną, a nie jak to czasem bywa, że jakoś to będzie. A u mnie ten moment przyszedł właśnie dopiero koło 30-stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 25 szwagierka 31
dzieci mają dzieci?sorry dzieckiem sie jest do 12 r.ż potem to jest młodzież,można podyskutowac o 16 latkach ale nie o 20 no przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
33 jak yur córkę, teraz 36 syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie bylam nigdy w ciazy
;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka, ale prawda jest taka, że gdyby każdy czekał z dzieckiem na \"tłuste lata\" to większość by się nei doczekała, bo przecież, żeby mieć dziecko trzeba mieć 2 fakultety i doktorat, zwiedzić cały świat, mieć mieszkanie w mieście i domek na wsi, każdy członek rodziny musi mieć własny samochód i zajebiście płatną pracę :O Ja nie wstydze się tego, że dziekco \"przydarzyło\" nam się 2 lata wcześniej niż planowaliśmy. Nie wpdłam z pierwszym lepszym poznanym w dyskotece tlyko z facetem, którego kochałam (i kocham nadal) z którym mieliśmy wspólne plany, a w nich dzieci itp Na szczęście ciąża to nie pstryk i koniec tylko 9 miesięcy, które każdą, nawet niezbyt odpwoiedzialną dziewusię MOGĄ zamienić w odpowiedzialną, dojrzałą kobietę. Nie uważam się za gorszą matke, tylko dlatego, że mam 22 lata i dopiero konczę studia. Nie podrzucam dziecka komu popadnie, nie uważam, żeby ono przekreślało moją szansę na cokolwiek w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisia, z tego co i jak piszesz można wyciągnąć tylko jeden wniosek - akurat Ty jestes najlepszym przykładem, że można mieć lat 20 a być o wiele bardziej dojrzała niż niejedna 30-latka. Ja urodziłam w wieku lat 30 nie dlatego, że najpierw chciałam się wyszaleć, dorobić, przezyć coś ciekawego, bo tak naprawde nigdy nie miałam takich zapędów i nie to było dla mnie najważniejsze. Ja na dziecko byłam gotowa już dużo wcześniej, ale czekałam aż mój mąż tez do tego dojrzeje. No i w końcu nadszedł ten momemt i muszę powiedzieć, że dopiero teraz nasze życie jest piękne, pełne i nabrało kolorów. A mąż ostatnio stwierdził- szkoda,że tak długo z tym zwlekaliśmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję bardzo w imieniu córci :) miała być sierpniowa panienka, ale mamusia pogoniła ja trochę, bo się już doczekac nie mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja miała być jeszcze czerwcowa, ale postanowiła pomieszkać w brzuszku trochę dłużej. a mąż już naciska, żeby rodzinkę powiększy, tak mu się spodobało być tatusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Miałam 21 lat jak zaszłam w ciążę a jak urodzę będę miała rocznikiem 22 lata :) I była to ciąża planowana i bardzo wyczekana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×