Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

JLo, dasz radę, kochana - z takim wsparciem, jakie tutaj dziewczyny dają, to nic tylko zafasolkować się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie posłusznie...na porannym apelu (uwaga skarże) prawie nikogo nie było, kawe musiałam wypić sama i sama cholerka zjadłąm wszytskie eklerki :-(......i takWas babolki uwielbiam :-) rany jestem kotem kapusiem ;-) Dziewczyny ogólnie to dzisiaj wpadłą moja kochana cioteczka największa jajcara na ziemi ma prawie 60n na karku a lata ze mna po imprezach....i tak sobie gadałysmy a potem Bo Gabi do budy a że bardzo sypało to zabłądziłam ;-) Witam nowe przyszłe mamusie....fajnie że nas tak dużo ojjj będzie wesołoooo U mnie z tymi przytulankami to jest tak zreszta juz wam pisałam że ja uwielbiam seks i nie mam takich dni przed czy po i wiem że trzeba co drugi dzieć :-( :-( :-( Jeśli chodzi o monitoring to ja teraz bede miała drugi i nie płace za niego mam go wliczonego do wizyty.I w życiu nie stosowałam żadnej antykoncepcji....sorryyy zakładałam majteczki ;-) Ja jutro będę robic to ciacho, dam Wam kochane moje spróbować:-0 JLo super że u Ciebie wszytsko dobrze i nie strasz nas następnym razem, przynajmniej zostaw kropeczke jak nie masz czasu pisać ;-) Ula a ty jak kochana ze zdrówkiem, fasolka dokucza ????? I na deser zostawiłam sobię brzydulę ....kochana pomyliłas topiki. KOCHANKI I SPOSOBY ZDRADZONYCH ŻON TO NIE TUUUU współczuję Ci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jesio kilka fajnych przepisów Laseczki hihihihi bo ja uwielbiam gotować i piec ;D męża mi do domku przylazła do muszę mu obiadek przyszykować, ale zerkam na Was ;) Bysia u Ciebie śnieg leci???? wow... u mnie tylko deszcze od rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivooon tak sypało i zawiewało, że nie mogłam wyjśc z klatki brrrr ja też szykuje obiadek dla TEŚCIA i małża.....moj teśćjeszcze trooche chyba posiedzi. Wczoraj o 24 pyta sie mnie \" a może chcesz juz spać\" a ja nieeeeeeeeeee ;-) ivoon to kochana musisz mi coś wymyslec specjalnego na naszą rocznicę ślubu :-) ... właśnie chce zrobić kolację przy żywych żarówkach i jakoś jeszcze niespodzianke z okazji tego święta tylko nie mam pomysłu ..pomożecie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiunia- jestes tak sie ciesze! 🌻 A tak na marginesie to każdą z was bardzo lubie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia nie ma sprawy :) podrzucę Ci kilka fajnych pomysłow... tylko muszę znać upodobania Twojego małża :D oczywiście te poza seksikiem:) kiedy rocznica?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście kropki będą.............................................................................................................................. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo też się ciesze, że jesteś bo naprawdę się zaczełam martwić serio, serio. Kurcze teżż was babeczki bardzo lubie :-):-):-) Lubi jak jest mokre, oczywiście jedzonko ;-) lubi sosiki, ziemniaczki i dobzre przyżądzone mięsko......no i oczywiście lubi na ostroooo np z chilli ;-) A rocznice kochana ivoon mamy 26 lutego, rannnnnnnnnnyyyyyyyyy koguta to już 8 łojoj ale to zleciało :-) No nawet jedna mała kropeczka a wiadomo będzie ,że z Tobą i tą słodką fasolinką jest ok.... Kochana JLo u Twojej Fasolki Uli i Emsy kształtują się teraz kręgosłupik i cały układ nerwowy rany to już mały człowieczek mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Tula załozyła kask.......łyżwa cholerka to też śliska sprawa ;-) hmmm czy nasza Tula to napewno ślizga się na tych łyżwachh hmmm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to na łyżwy ze szwargem chodzę, chłopak śmiga jak ta lala ;) poszukam jakieś ciekawe danka z mojego asortymentu i Ci zapodam Kochana;) no ja Was też kobietki bardzo lubię i mamy tutaj niezły krąg wzajemniej adoracji hihihihi - jak moherowe berety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kawusia chodż chodż śmiało nie krepuj się :-) Jak u Ciebie dzionek mija ? Czytałam że wy sie macie zamiar starać ? dobrze doczytałam??? ivonn jesteś niezastąpiona z tymi przepisami, dobra z Ciebie żona :-) i kochana funfela ;-) Hehe OGÓLNOPOLSKIE KÓŁKO FASOLINEK ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na łyżwy z Gabi bo sie dziecko uczy ale powiem szczerze, że mimo że ja się nie przewracam to jestem zawsze bardziej od niej poobijana :-( Kurcze przez tą pogodę nie chciało mi się iśc na zakupki ale jutro juz muszę bo szalona pilęgniarka nie będzie miała czepka na głowie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee śpij kochana spokojnie i melduj się na poranną kawunię :-) I koniecznie ślij to ciepełko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaahahahahhahahhahahha DeeDee ale Ty to masz pomysły aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhahhahhhahhah..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia mi sie z córa udało za 3 albo 2 razem a teraz coś widze że pod górkę heheh tzn ja na górce ;-) Porób sobie badania, jedz folik i olej z wiesia(po nim ładniejszy jest śluz) i do roboty ;-) A ile jeśli mżna spytać ma Twoja pociecha ? Tulaaaaaaa Ty jeszcze się slizgasz czy z Misiolińskim uskuteczniacie fikołki pod kolderką ;-) A Wy Fasolinki to mam nadzieje że już śpicie i odpoczywacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, no nie poszliśmy w końcu na te łyżwy... :P jakoś tak wyszło... :P a co robiliśmy zamiast tego, to dobrze wyczułaś :) chyba jednak przesadziliśmy i będzie teraz przerwa, akurat na DNI PLODNE, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaha wyczułam pismo nosem ;-) ja chyba tez zabiorę sie do roboty, mój małż sie wykąpał i tak ładnie pachnie mmmmm a miał dziś cięzki dzień wiec chyba musi się zrelaksować.... Tula łyżwy czy nie łyżwy najważniejsze, że był poslizg ;-) Cholerka i wychodzi ze mnie ta nimfomanka wrrrr juz będę grzeczna, obiecuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGAAA z ostatniej chwili !!!!!! moja Gabi juz nie będzie szaloną pielęgniarką, a teraz najlepszeeeeeeee chce być Chinką :-) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jak mówią na mieście BYSIA: tylko krowa nie zmienia poglądów :D ewidentnie Twoja mała Gabi już o tym wie :D : D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula jak sobie życzysz ;-) Kchana moja leże już w wyrku i nie mogę sie oprzeć pokusie jaką jest mój pchnący małż......dobra pozazdrościłam Ci. Całuje Cię mocno i reszte babeczek a szczególnie tez nasze Fasolinki :-) Ranoo zapraszam na kawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
dziewczynki poranna kawa stygnie!!!!!!!!!:) gdzie sie podziewacie??? sama ją mam pić???:) a kupił ktoś eklerki???:) Bysia Twoja Gabi jest 100%- towa kobieta, która ciagle zmienia zdanie:). kiedy ta impreza ??? moze jeszcze kilka razy zmieni zdanie:). Tula ty tam sobie narazie odpuść, pamietaj CO DRUGI DZIEŃ!!!!!!!!!!!:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjj kali, ja właśnie otworzyłam oczy i z miłą chęcia napije się kawuni :-) Przynajmniej dzisiaj jest ładny dzień ale mi się i tak nie chce wyłazić z wyrka. Dziś robie sobie wolne od życia ;-) A jak u Ciebie kali samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🖐️ ja jakoś wcześniej dzisiaj na nogach.Dziecko zerwało mnie jak nigdy o 7 rano.Ostatnio 7 to dla mnie noc jeszcze,no ale cóż.Mus to mus.Śniło jej się,że spadała i taka wystraszona przypędziła do mojego łóżka. Wypiłam kawkę i zaraz muszę pomyśleć o obiadku.Nastrój podły,bo pogoda podła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×