Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

czesc dziewczynki ivoon- no to sie zaczyna wilczy apetycik :P ale i tak narazie szefowa 1:0 :P j-lo- wow niezla mieszanka :) a to dopiero poludnie! ja tez caly czas chodze glodna- ale to juz jest u mnie chroniczne ;) moge jesc i spac zawsze :) dzisiaj polozylam lache na pranie i na wszystkie inne roboty domowe, przepracowalam 2 dni, wiec zasluzyl mi sie odpoczynek- robota nie zajac nie ucieknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy urwałam sie dziś aż pół godziny. Bez mdlości jest super. Już nie pamiętam że tak okropnie się czułam i momentami myślałam że mam dość tej ciąży i w drugą w życiu nie zajdę. A teraz luzik. tylko apetytu coś nie mam specjalnie przedtem przy mdłościach musiałam non stop wcinac sucharki a teraz pół dnia bez jedzenia dam rade. A ja kupilam sobie taką oto bluzeczkę http://www.allegro.pl/item335862627_wyprzedaz_9fashion_koszula_caraibic_l_59_.html ale też wyglądam w niej grubo i poleży sobie chyba do lata jak nabiore kg. i drugą taka http://www.allegro.pl/item327332457_najnowsza_kolekcja_tunika_kimonowe_rekawy_40_42.html i w tej super. Dopasowana i ladnie opina brzuszek i nie wyglądam jak wieloryb Ivoon daj ten przepis na placki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka bluzeczki super:) ulka a placki robi się tak: piersiątka z kurczaka i cebulkę kroisz na kosteczkę, ziemniaki trzesz na grubych oczkach. dodajesz dwa zółtka i dwa ubite na sztywno białka. doprawiasz do smaku przyprawami weług uznania i smażysz na oleju:) pychotka:) ja podaję je z sosem czosnkowym lub majonezem:D a co tam kalorie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon - gratulacje :D 🌼 wszystkie tu czulysmy ze cos sie swieci :D czytalam Twoj przepis na salatke i chcialam tylko dodac ze w ciazy nie jest zalecane jedzenie wedzonego kurczaka oraz wedzonej ryby wiec lepiej sie powstrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dzionek minal? z mdlosciami, czy bez? :D dziewczyny ale kolacyje dobra zrobilam- mniam! mojemu az sie uszy trzesly ;) : nalesniki z miesem mielonym polane sosem pieczarkowym! kurcze jutro znowu musze pranie zrobic! skad sie tyle ciuchow bierze?! szok! tulcia- jak tam zakupki? tez czasami lubie pobuszowac w ciucholandzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki koleżnaka dopiero ode mnie wyszła i padam. Może to niegrzeczne było z mojej strony ale taka śpiączka ogarneła mnie w ciągu dnia że przeprosiłam moją koleżanke i musiałm sie przespać. A najlepsze jest to że ona też jest w ciąży i jak ja wstałam to ona sie położyła i pospała. Juz drugi dzień nie boli mnie brzuch i jakoś tak mi dziwnie bez tego bólu :-o wiem wiem znowu panikuje ;-) Ide spać bo własnie mi sie zachciało i musze to wykorzystać żeby znowu sie nie męczyć do 3 nad ranem :-) Jutro napisze wiecej :D aaaa dzis znowu robiłam placuszki ziemniaczane ❤️ Dobranoc Lejdiss 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia biedaku, śpij ile wlezie :-) Ivoon.. jak się czujesz ;) desperate, ja też jak patrzę do kosza na pranie to mysle... po co wczoraj robiłam pranie, mogłam poczekać bo znowu jest pełny kosz :) Ula, bardzo fajne bluzeczki. MAsz rację, niektóre ciuszki robią wrażenie workowatych. mi też podobaja się te bardziej "obcisłe" - w cudzysłowiu, bo mam na myśli takie które przylegają i pięknie eksponują brzusio:) no nic to ja zmykam powoli, wciążczekam na męża, jak wyszedł przed 7 rano tak jeszcze nie wrócił z pracy :(, chyba do pół godzinki będzie w końcu :( a ja trolę cały wieczór jak trolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam z tego co mi wiadomo, to surowe mięsko jest niewskazane....ale z wędzonego zawsze można zrezygnować i go nie dodawać do sałatki a też będzie pychotka:) a co gratulacji to dziękuję i mówiłam, że jeszcze nic do końca nie wiadomo :D z prankiem mam niestety tak jak Wy, ciągle się zbiera:( Desperate wypróbuję naleśniki napewno:) Kamciu czuję się bez zmian:D zero @, tylko kłucie w brzuszku:) i 32 dc dobiega końca:) kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Ale piekna pogoda :) Ja wlasnie szykuje sie do sniadania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane wstałam o 7 bo Gabi wpakowała sie nam do wyrka i ja w środku i troche ciasno i goraco mi było. Mnie juz 3 dzień kompletnie brzunio nie boli i wcale nie czuje żeby cos tam mi sie powiekszało i rosło. We wtorek ide na to usg gen. wiec bede wiedzieć jak mój synuś. ivoon kochanie ale super że @ brak ....to teraz chyba juz wiesz na 100% że bedzies mamusią ❤️ powtórz sobie teścik żebyś miała pamiątkę :D Tula zamawiam sobie tą tunike co ci pokazywałam :D zobaczcie lejdis czy nie fajna na Lato !!!! http://www.allegro.pl/item339769183__elegancka_tunika_ciazowa_l_hit_.html Szefowo jak sie czujesz jak mineły mdłości.....teraz zaczyna sie dla Ciebie i Uli najpiekniejszy okres ciążowy :D Kamci i wyspałam sie i nie wyspałam..tak naprawdę to trochę zmęczyla mnie ta moja znajoma bo ma bardzo specyficzny sposób bycia ale zawsze sie posmieje :D Ula bardzo fajne te szmatki :D ale bedziemy lasencje w Ciąży :D nie jeden obejży sie za nami :p od tyłu :p Zrobiłam dzis na śniadanko pastę ze szproteek w sosie pomidorowym z ogóreczkiem zielonym i cebulką i narazie czuję sie gitosko :D TULA zaczyna nam się drugi trymestr !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też po śniadanku, łaże po domu, coś robię i nie robię i słucham w tle Pytanie na śniadanie :) Do obiadu wszytsko naszykowane, tylko na patelnie i gotowe. JLO zazdroszczę pogody, u mnie ponuro, na szczęście nie pada ( jeszcze nie pada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi69 zazwyczaj ignoruję takie posty ale... wnioskuję z Twojego postu że albo planujesz zmianę płci, ewentualnie ktoś Ci nieźle dał popalic w zyciu ....proponuję żebyś podwiązała sobie to i owo..i..nigdy nie mów nigdy..... A w taki sposób to raczej mówią 60 letnie babcie i to dlatego że juz nie mogą z wiadomych wzgledów mieć dzieci a nie 25 letnie laski. Miłego dnia dejzji69 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi- cóż za płytka \"osoba\" z ciebie :D po co tu włazisz ? :) Czesc Dziewczynki! Ja juz musze sie przyznac ze nawet obiad zjadlam :D apetycik rosnie :D Miłego dnia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaj witaj ja ide chyba sobie cos zjeść bo zaczyna mnie mdlic i to z głodu tylko nie mam pomysłu co by tu zjeść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz raz ta osobka dala nam popis na tym forum wiec nie kometujmy jej bo chyba tylko o to jej chodzi-jakies zaburzenia psychiczne widze psychoterapia potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłyscie cieple lody z Lidla ? :D takie pakowane po 12 szt. - pychota :D Maz sie smieje, ze jak nam dojdzie jeszcze jedno małe to beda znikac w 3 sekundy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam nie smakuja cieple lody mdli mnie po nich ale to od zawsez :P a dzis na mysl slodkim niedobrze mi sie zrobilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zaliczyłam moje 8 godz. pańszczyzny i teraz wcinam żurek od mamusi bo ona teraz mnie dokarmia bo pracujemy w jednej firmie. Mąż jest na budowie a mi nie chce się gotowac tylko dla mnie. jutro przepis z piersiami z kurczaka. W piątek mam wolne. huraaaaaaaaaaaaaa Masz rację Bysia że od tyłu to sie będą oglądać:) moze jak nam te tyly też nie urosną:) Nie wiem co mam jeść jak spojrzę do lodówki to zaraz zamykam bo nie wiem na co mam ochotę. Marzy mi się wiosna :) U nas tez dzisiaj słonko cały dzień 17 st a teraz sie zaczyna chmurzyć. Na kolacje zaliczyłam pomidorki ze smietanką i cebulką, a jedząc marzyłam o ogóreczkach i rzodkiewce i salacie i truskawkach i czereśniach i śliweczkach , morelkach i calej reszcie. Ja chce kupić sobie jakąś spódnicę ale nie mogę nic znaleźć. jedną do pracy i jedną albo dzinsową albo sztruksową na wiosnę. Ivoon a kiedy ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę sie dzis niczym najeść ..a jak sie już najadłam to wisiałam za burtą . Ide leżeć ...odezwe sie wieczorkiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie szykuje na pizze maz mi ja wiezie prosto z pieca:) Dla mnie pare ciuszkow ciazowych tesciowa wyslala w weekend powinnam dostac paczke.I juz mnie ciekawosc meczy co ona mi kupila pewnie powiem WOW ale nie wiem czy z radosci czy z rozczarowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo:) właśnie wpełzłam z pracy głodna i zmęczona:) 33dc dobiega końca i zero niespodzianek :D kolejny test zakupiony, czeka na wykonanie w weekendzik:) ewności jesio nie mam, ale już coraz bardzoeje jestm na tak i zaczna to do mnie docierać..szzzzzzzzzzzzzzooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×