Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

czesc! cos ostatnio sie tak smutno na topiku zrobililo tulcia, miumiumiu trzymajcie sie!) u mnie nic sie nie zmienilo, dalej siedze sobie w domku i odkurzam po burzy piaskowej, albo chodze w odwiedzac rodzinke :) troche mnie juz meczy ta rutyna, ale w maju jade na 2, 3 dni do arabii saudyjskiej, to sobie troche odpoczne(hotel+pokojowki +jedzonko w restauracji, nie trzeba zmywac prac ani odkurzac :D) za 5 dni dostane @ niedlugo zacznie sie nastepny miesiac staranek! wiecie jak ten moj nieplodny miesiac sie wlecze- uff?! mam wrazenie, ze zegar sie zatrzymuje w miejscu! odliczam dni jak w wojsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIUMIU .... dzięki, bardzo Ci dziękuje za te słowa otuchy... pytań mam w głowie mnóstwo... jedno wiem - nie chcę z nim już być. Na szczęście (?) nie byliśmy jeszcze małżeństwem, więc nie będę się musiała z nim rozwodzić... wiem, że on nie odpuści, i będzie się plątal koło mnie, bo CHCE BYĆ OJCEM. On chce chodzić ze mną na badania usg - a ja nie mogę na niego patrzeć, nie mogę znieść nawet jego zapachu. On chce BYĆ PRZY PORODZIE, a ja sobie nie życzę! I tego mi najbardziej teraz żal, że już do końca życia on będzie w moim życiu.... chyba wolałabym tak, jak u Ciebie - żeby zniknął i żebym mogła sobie na nowo ułożyć życie, kiedyś, z kimś innym. Tym bardziej, że u mnie nie ma już tych pozytywnych uczuć - ja go już nie kocham. A co do Twojej sytuacji, to Ci bardzo współczuję - wybieranie między dzieckiem a facetem to salomonowy wybór :( no i powiem Ci, że 4 lata razem, to dość długo....żal przekreślac tych lat... szczególnie, że Wy ewidentnie się kochacie...może jeszcze odkręci się Wasza sytuacja... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzył mnie mój chłop 😠 ide spać żeby nie gadać 😠 Dobranoc kochane ❤️ Bede myśłała o was ....wszytsko sie ułoży 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Wstajemy kochane:)Dzis planuje dzien bez kompa,ale czy mi to wyjdzie - zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po śniadanku...mój mąż ma dalej focha normalnie niezły bachor wrrr. Ide się kąpać i jade do kościółka. Potem podjade do Zary bo okazuje sie że tam mamją spodenki ciązowe. Mdli mnie ciągle już wczoraj miałam kryzys z tymi mdłościami . Teraz zjadlam jedną połowe kajzerki i hmm nie jest dobrze. Całuje was kochane i do napisania wieczorkiem ..chyba że mnie zamkną za pobicie mojego męża :p Spokojnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, pisz, co stary wykręcił :P i daj znać, co tam w ZARZE! może i ja sobie coś kupię :) u mnie dzisiaj humorek zdecydowanie lepszy! nie ma to jak słońce za oknem... idę zaraz na jakiś spacerek. A co do mdlosci, to tfu tfu - u mnie najgorsze chyba powoli za mna! Dzisiaj rano tylko raz zrobiło mi sie niedobrze (od zapachu ze zmywarki.. patelnia po rybie stoi od piatku... :P) aaaaa.... i chyba, CHYBA, poczułam dzisiaj mojego szkraba rano - albo to była wątroba, która zakręciła się wokół swojej osi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu, Tula, Bysia, przykro mi bardzo z powodu Waszych kłopotów i zmartwień.. głowy do góry, kochane! U mnie dzisiaj tez piękna pogoda, dlatego własnie szykuję się na spacer. Akurat pprzed obiadkiem ;) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia! :D:D Będę po południu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) z rajdu krakowskiego wróciłam cała i zdrowa, było fajnie, ale zimno, a emocjo cała góra :) Miumiumiu kochana bardzo Ci współczuję, ale tak jak reszta dziewczynek myślę, że wszystko się Wam ułoży - przecież się kochacie!! Tulcia cieszę się, że u Ciebie troszkę lepiej, bo zasłuygujesz na wszystko co najlepsze (jak każda z nas) 🌼 Desperate ja już Twój numer mam i zaraz się do Ciebie odezwę :D JLo a jak twoje mdłości?? bo u mnie ich jesio nie ma :D Bysia nie denerwuj się kochana, bo to i tak nic nie da:D chłopy to chłopy:) idę się szykować do wyjścia (obiadek u rodziców i spacerek) odezwę się wieczorkiem:) Buziaki dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, IVOONecka i DESPERATE - uaktualnijcie tabeleczkę :) BYSIA, jak wrócisz, to się odezwij, bo chciałam wrzucić zdjęcie mojego słodkiego śpiocha z USG :D a nie mogę, bo mi cały zcas bład pokazuje... :( STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............3 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............2 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............4 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................2 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x ANNA6889........39..................DOLNOŚLĄSKIE...................2 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1................08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2................22.09 AGA............24............GDANSK............3................24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3................03.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2................21.10 TULA............32...........WAW...............2................23.10 BYSIA...........30............WAW...............3................25.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Tulcia, dzięki, że znalazłaś tabelkę, bo muszę ją trochę uaktualnić. Wg USG okazało się, że moja dzidzia ma się urodzić o 3 dni wcześniej- czyli ok. 17.10 :D Uaktualniam więc (i przy okazji sprawdzam mój suwaczek) ;) STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............3 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............2 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............4 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................2 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x ANNA6889........39..................DOLNOŚLĄSKIE........ ...........2 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... .....08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ ........22.09 AGA............24............GDANSK............3........ ........24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ ........03.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2......... .......17.10 TULA............32...........WAW...............2........ ........23.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... .........25.10 OK lecę na spacerek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też uaktualnię przed wyjściem:) termin porodu jest wyliczony według kalendarzyka:) ciekawe czy lekarz go potwierdzi czy jakoś inaczej wyliczy:D STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............2 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............4 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................2 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x ANNA6889........39..................DOLNOŚLĄSKIE........ ...........2 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... .....08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ ........22.09 AGA............24............GDANSK............3........ ........24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ ........03.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2......... .......17.10 TULA............32...........WAW...............2........ ........23.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... .........25.10 IVOON.........32............KATOWICE....... .3................14.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick latka miasto il cykli kali84.............24..................gorzow....................1 kathreen28......24.................wroclaw....................6 desperate........23.................q8...........................3 zapamietasz.....27................slaskie.......................4 miumiumiu.......18+vat.........mazowieckie..................2 emsy..............27................wielkopl......................x anna6889.........39................dolnosl.......................2 fasolinki nick latka miasto ilcykli termin porodu ula122..........28................dolnosl.......1...............08.09 jlo74............31................podlasie......2..............22.09 aga..............24................gdansk.......3..............24.09 maryam.........24.................zea..........3...............03.10 deedee22.......26.................rzym........2................17.10 tula...............32.................wawa.......2................23.10 bysia.............30.................wawa.......3................25.10 ivoon.............32................katowice....3................14.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam termin nick latka miasto il cykli kali84.............24..................gorzow........... .........1 kathreen28......24.................wroclaw.............. ......6 desperate........23.................q8.................. .........3 zapamietasz.....27................slaskie............... ........4 miumiumiu.......18+vat.........mazowieckie.............. ....2 emsy..............27................wielkopl............ ..........x anna6889.........39................dolnosl.............. .........2 fasolinki nick latka miasto ilcykli termin porodu ula122..........28................dolnosl.......1....... ........04.09 jlo74............31................podlasie......2...... ........22.09 aga..............24................gdansk.......3....... .......24.09 maryam.........24.................zea..........3........ .......03.10 deedee22.......26.................rzym........2......... .......17.10 tula...............32.................wawa.......2...... ..........23.10 bysia.............30.................wawa.......3....... .........25.10 ivoon.............32................katowice....3....... .........14.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoo Deedee...dziekuję :( jakos tak mi źle ostatnio bardzo, a to dopiero dwa tygodnie odkąd jestem sama :( O starankach mogę zapomnieć... na długo albo i skreslić ten temat z zycia w ogóle. Dzisiaj miałam miły dzień przyjechało 6 psiapisólek...wspomagaczek :) i tak sobie obiadowałysmy...Miał być grill, ale roszkę wiało i siedziałysmy w domku... Było miło...do czasu. Jak poszły sobie, weszłam na skrzynke i mail od mojego M, że super...że tyle aut pod domem (musiał byc i sprawdzić sic!!!!) i że dobrze mi sie powodzi, że zapraszam gości itd... Strasznie mi sie smutno zrobiło, bo to przeciez on mnie opuścił....:(:(:( Była tez jedna moja kolezaneczka co 7 maja będzie miała cesarke i będzie miała czekoladową dzidzię :) juz pisałam o tym. Prosiła mnie żebym jej pomagała na poczatku...z chęcią się zajmę :):):) to sama radośc... No i tak dzionek mija pomału. Sama siedzę, bo synuś wybył..chata spora...smutno mi :( Buziaki Dziewczyneczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane :D Widze że nie próżnowałyście :D i troche napisałyście :D Już wszystko przeczytałam i wszytsko wiem. Tulcia byłam w Zarze, jest super spódnica jeansowa i fajne spodnie . Spodnie i spódnica kosztują tyle samo czyli 149 zł. Niestety nie było dla mnie rozmiarówki i pojade jutro do innego sklepu. Mój mnie wkurzył dziecinnymi pomysłami tzn zobaczył sobie zabawke w necie (samochód) i uparł sie że on chce go ot tak. A ja że teraz mamy inne wydatki jak wykańczanie domu itd facet to wieczne dziecko. Tulcia co tam z tym zdjęciem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu: przykro mi bardzo! wiem teraz to najgorszy czas! miec zlamane serce nie jest prosta sprawa! ale zabraniam skreslac ten temat z twojego zycia! co by nie bylo jestes nasza kumpela i masz tu do nas pisac, ok? a poza tym kto wie co bedzie?!z chlopami to raz na wozie raz pod wozem! :) no z tymi goscmi- masz przeciez prawo sie spotkac z przyjaciolmi, szczegolnie w tej sytuacji jak potrzebujesz wsparcia i towarzystwa! przeciez nie mozesz siedziec sama i plakac ;) nie powinien ci jeszcze dokladac, przeciez i tak juz cierpisz przez ta cala sytuacje :( ale wiesz mezczyzni inaczej podchodza do spraw uczuciowych, niz my kobiety ;) moze zobaczyl tyle samochodow i pomyslal sobie, ze ty sie zabawiasz, no i zdenerwowal sie i wyslal ci takiego meila! mezczyzni naprawde sa bardzo impulsywni(przynajmniej ta wiekszosc, ktora znam) no uszy do gory, ok??? [cmok, cmok]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska-25
Witam Was wszyskie. Własnie od kwietnia rozpoczęliśmy z mężem p-szy cykl starań o maleństwo. Mierzyłasm temperaturkę i obserwowałam śluz , u mnie teraz już po owulacji , więc tylko czekać na efekty " naszej pracy". Oczywiście bardzo się nakręcam , bo chciałabym żeby za p-szym razem się udało, ale coś mi mówi, że chyba za często mieliśmy przytulanka w okresie płodnym, bo czytałm gdzies, że powinno sie co drugi dzień. Ale kurcze , nie będę się martwić na zapas. Pozdrawiam gorąco wszyskie "staraczki":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA - wysłałam Ci na maila, bo nie udało mi sie wrzucic tego zdjecia na fotosik :( nawet sobie tam dzisiaj konto założyłam, ale sie cały czas coś zawieszało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Kochane za wsparcie cmok wielki 👄👄👄 Dzisiaj łądne słoneczko w Wawce :) dobrze nastraja. Tylko chyba przegięłam z ubrankiem, bo poczułam wiosnę, a tutaj dzisiaj rano było tak rześko (żeśko?) hehe że WOW :P Miłego dzionka :):) Pozdrówka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Witaj Neska w naszym klubie:) Wybieram sie dzis na zakupy do hipermarketu moze tez skocze na butiki( ale to raczej malo prawdopodobne). Miumiumiu juz to zauwazyla a i ja podkresle mamy piekny dzionek sloneczko swieci jest pieknie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D Ja właśnie wychodze z domku ..gabi do szkoły , ja do babci, potem skocze do mojej szmaciarni pobuszować.Troche gardło mnie boli ,ale juz potraktowałam je tableteczką . Tula widziałam wczoraj Twojego maluszka i odpisywałam Ci ale coś kafe nawalało i nie mogłam wysłać wiadomości. Twój synuś jest cudny , mały człowieczek to jest cos niesamowitego ...ja chce juz swojego zobaczyć ...byle do jutra :D Lece kochane, miłego dzionka dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na północy Wawy tez piękne słońce :D które dodaje mi powera, jak nic innego na świecie !!! :D miłego dnia, dziecinki :* ja dzisiaj śmigam do fryzjera, zrobić sie n abóstwo!!! oh yeah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Sciskam cieplutko wszystkie Was z problemami sercowymi, źle się czyta gdy matka musi zostać sama, ale w życiu tak sie dzieje czy tego chcemy czy nie. Dzień za dniem będzie lepiej.... Ja po następnej wizycie u gin jestem. Moje wyniki hormonów są zupełnie w normie. Usg piersi też wporządku, więc cieszę się. Dostałam duphaston na uregulowanie cykli i pomoc w zajściu w ciąże i na nastęne 6 miesiecy dał mi testów owulacyjnych, jak mi się skończą to mam przyjśc i zaczną się badania co jak i dlaczego. A mój mąż dostał zalecenie nieprzegrzewania swoich klejnotów, ogrzewanie szczególnie w aucie na minimum - dobrze ze wiosna juz idzie, zero gorących kąpieli, luźne gacie itp :-) No więc zabieramy się do roboty :-) Buziaki, ja zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczynki:) wpadłam jak burza do domu i od razu popędziłam do Was:) wczoraj wieczorkiem padłam jak kawka i nie zdążyłam nic poczytać:( Miumiumiu nie przejmuj się kochana i olej tę prowokację i nie waż się nas olać i stąd znikać!!! jesteś z nami i koniec, jasne?? :) Tulcia super, że u Ciebie coraz lepiej:) a jak Ci już pisałam na gg synuś boooooooooooossssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiii:) Szefowo jak mdłości? Bysia a u Ciebie jak samopoczucie?? Kamcia będzie dobrze dziewczyno i już niedługo będziesz mamcią:) neska-25 witamy u nas i życzymy szybciutkiego zafasolkowania:) lecę robic obiadek:) która chętna na leczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdlosci brak- a ile mozna :) Wypelniam PITy i potem na zakupy lece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jem sobie właśnei zupkę ogóreczkową...i oglądam Mode na Sukces. Ale dziś ciepło...prawie lato. Dziewczyny czy wy macie problemy z kosmetykami i macie taką wrażliwą skórę ??? Ciągle wyskakuje mi jakaś wysypka ..taka kaszka, wiem że w ciąży tak może być ale z Gabi np tak nie miałam. Muszę kupić sobie chyba jakies mydło bo może to na kosmetyki. Lece Gabi w lekcjach pomóc ..odezwe sie wieczorkiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma caly czas jakies wypryski i własnie takie śmieszne bo ani się goic nie chcą ani zrobić do końca. Teraz to mam tak umiarkowanie głównie broda, boki policzków i czasami na szyi. Ale 2 tyg po wyściu ze szpitala to się ludziom na oczy nie pokazywałam. ALe ja cały czas biorę luteinę a podobno dużo tego hormonu powoduje właśnie pryszcze, przetłuszczanie skóry itp. Bo od 4 m-c skóra, włosy i paznokcie powinny się robić coraz ładniesze bo progesteron spada. Ja cały czas go biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×